redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Warszawa, 01 maja 2018, 17:00, 983/206482Beata Buc
Programiści na start! Kolejna edycja Biegu IT już 19 maja w Warszawie

LINK 1: STRONA INTERNETOWA CYKLU
LINK 2: REGULAMIN BIEGU
LINK 3: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 4: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 5: ARCHIWUM: WARSZAWA      

Po raz dziewiąty organizatorzy Biegu IT udowadniają, że niesportowy wizerunek tej branży to mit. 19 maja 2018 z inicjatywy firmy IT Kontrakt oraz Stowarzyszenia Pro-Run, na terenie Fortu Bema w Warszawie, wystartuje bieg dla specjalistów sektora informatycznego.

- Bieg IT to doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości z osobami pracującymi w branży oraz innymi pasjonatami biegania. Nie bez znaczenia jest też możliwość rywalizacji drużynowej – firmy, które na co dzień konkurują na rynku, wreszcie mogą zmierzyć się w nieco innej dziedzinie. A wszystko to w atmosferze dobrej zabawy! – mówi Łukasz Krzemiński, Service Delivery Manager w IT Kontrakt, uczestnik Biegu IT z 2017 r.

OPŁATY STARTOWE: Bieg IT

 
50 pln

60 pln

 
 
do 30
kwietnia

do 17
maja
 

Limit uczestników: 600
 

Jednak Bieg IT to nie tylko sportowe wyzwanie na dystansie 10 km wśród historycznych fortyfikacji. Jedną z dodatkowych atrakcji jest możliwość odreagowania frustracji, jaka często spotyka nas podczas pracy z nienajlepszej jakości sprzętem informatycznym, czyli wzięcie udziału w tzw. “Rzucie PC-tem”.

Podczas tej edycji wydarzenia szczególnie dużo uwagi poświęcono organizacji atrakcji dla najmłodszych. Oprócz znanego z poprzednich edycji “Biegu Bajtka” w dwóch kategoriach wiekowych i zabaw typowych dla piknikowego charakteru wydarzenia, na dzieci będzie czekać strefa bezpośrednio związana z profesją ich rodziców. W tzw. “Strefie Robota” odbędą się warsztaty z robotyki dla dzieci już od 4. roku życia. W trakcie zajęć każdy maluch będzie mógł zbudować swojego pierwszego robota, a dzięki specjalnie napisanemu programowi sprawić, że „ożyje”.

Dodatkowo przewidziano strefę zwaną “Robostoiskiem”, gdzie mali konstruktorzy będę mogli za pomocą tabletu przeprowadzić robota przez specjalnie stworzony labirynt. Organizatorzy zapraszają do zerwania ze stereotypem statycznego programisty. 19 maja o godz. 11.00 w Forcie Bema dołącz do tych, którzy są efektywni w pracy i aktywni po pracy. Chętni mogą zgłaszać się indywidualnie lub w ramach drużyn firmowych, liczących nie mniej niż 4 zawodników.

Na mecie na wszystkich uczestników biegu będzie czekał zdrowy, owocowy poczęstunek i pamiątkowy medal. Tym, dla których najważniejsza jest rywalizacja przypominamy zwycięskie czasy z zeszłorocznej edycji biegu w Parku Kultury “Powsin”: najlepszy zawodnik osiągnął wynik 38:02 minut, a najlepsza zawodniczka – 39:42

Dodatkowe informacje oraz zapisy na bieg dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: www.biegit.pl

WIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2018-05-14 - Pakiety na Nocny PKO Wrocław Półmaraton ...
  2018-04-24 - Zapraszamy do Warszawy na Bieg IT...


Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768