redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Szczecin, 25 kwietnia 2018, 08:17, 1259/205707Magda Kasprzak
Zintegruj firmę na biegowo podczas NCDC Business Race

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: ARCHIWUM: SZCZECIN      

Od kilku lat bieganie w Polsce cieszy się coraz większą popularnością. Biegają ludzie w każdym wieku, niezależnie od wykształcenia, zawodu czy miejsca zamieszkania. Nic dziwnego, iż firmy odkryły w bieganiu sposób na integrację pracowników oraz budowanie swojego wizerunku jako firmy dbającej o zdrowie i kondycję fizyczną swoich pracowników.

Jednak w porównaniu do krajów zachodnich ciągle jeszcze mamy ogromne pole do popisu. Idealnym przykładem jest Dania, licząca niespełna 5,5 miliona mieszkańców – w organizowanym tam od lat biegu sztafet firmowych DHL RUN bierze udział 41 tysięcy sztafet firmowych (150 tysięcy osób). Biegi trwają tam przez cały tydzień od poniedziałku do piątku, część osób, która nie biegnie – kibicuje. Po biegu wszyscy wspólnie integrują się na pikniku. DHL Run ma już w Danii 30 letnią tradycję.

OPŁATY STARTOWE:

 
495,72 pln

 
 
opłata za całą drużynę
 

Limit uczestników: brak
 

Pomysł tej formy integracji postanowił wdrożyć w Szczecinie Paweł Finkielman, właściciel firmy NCDC S.A., obywatel Danii, prowadzący swoją firmę w Polsce. Bieganie indywidulane pozwala zadbać nie tylko o kondycję fizyczną, ale również psychiczną. Z kolei bieganie z kimś daje poczucie wspólnoty. Te wszystkie rzeczy są bardzo przydatne w pracy. Bieganie przynosi same korzyści – mówi Paweł Finkielman, sam wielki miłośnik biegania.

W sportowej rywalizacji i zabawie NCDC Business Race udział mogą brać czteroosobowe zespoły. Każdy członek zespołu w ramach biegu ma do pokonania dystans 4 km. Zachęcamy do udziału również początkujących biegaczy, gdyż w naszym biegu nie czas pokonania trasy jest najważniejszy ale dobra zabawa i integracja zespołu. Pragniemy też zachęcić ludzi do regularnego biegania i zdrowego trybu życia.

Jak co roku NCDC Business Race jest połączony z piknikiem. Nawiązywanie relacji pomiędzy pracownikami nie musi odbywać się jedynie w czterech ścianach biur, warto poznawać się bliżej także poza miejscem pracy w mniej formalnej atmosferze. Dlatego postanowiliśmy zorganizować wydarzenie, łączące ducha sportowej rywalizacji z integracją i dobrą zabawą.

W tym roku będzie to już 4 edycja biegu NCDC Business Race, w 2016 roku wzięło udział 125 sztafet z ponad 100 firm, natomiast w roku 2017 wystartowało już 228 sztafet. Swoje uczestnictwo w biegu można zgłaszać na stronie www.ncdcbusinessrace.pl wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pomysłodawcą i głównym sponsorem NCDC Business Race jest firma NCDC S.A. (Nordic Consulting & Development Company), specjalizująca się w produkcji rozwiązań informatycznych dla branży ubezpieczeniowej.

Na szczecińskim rynku firma działa od 2002 roku. Obecnie zatrudnia ponad 100 osób, pracujących w Szczecinie oraz w oddziale w Koszalinie. Organizatorem wykonawczym jest zespół Run Expert wraz ze Stowarzyszeniem K2 Partners, czyli ekipa która organizuje między innymi 38. PKO Półmaraton Szczecin, Bieg na K2 czy też Pyrzycką Szybką Dychę Backer OBR oraz 2 dotychczasowe edycje NCDC Business Race, zatem organizacja na najwyższym poziomie i dobra zabawa jest zapewniona w ramach pakietu startowego.
Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768