redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
25 listopada 2017, 06:00, 770/153716Katarzyna Boszko
Fundacja Spartanie Dzieciom - biegamy, pomagamy i budujemy plac zabaw!

LINK 1: STRONA INTERNETOWA FUNDACJI
LINK 2: PROFIL NA PORTALU FACEBOOK      Fundacja Spartanie Dzieciom to Grupa biegowa ludzi którzy łączą pasję biegania z pomaganiem niepełnosprawnym dzieciom. Od ponad 5 lat w strojach legendarnych Spartan na trasach maratonów i półmaratonów zbieramy fundusze na leczenie, rehabilitacje i sprzęt rehabilitacyjny. Pomogliśmy ponad 100 dzieci, zebraliśmy ponad 400 tyś PLN. Teraz I TY MOŻESZ ZOSTAĆ SPARTANINEM!

W 2018 roku możesz pobiec w 3 biegach w ramach akcji #BiegamDobrze 13. Półmaratonie Warszawskim, Ekiden 2018 i 40. PZU Maratonie Warszawskim. Pieniądze ze zbiórek zasilą projekt budowy Spartańskiego placu zabaw dla dzieci niepełnosprawnych. Koszt realizacji projektu wynosi około 120 tysięcy złotych, budowa przewidziana jest na wiosnę 2019 roku. Plac powstanie w Warszawie, dokładna lokalizacja zostanie podana po załatwieniu wszystkich formalności. Będzie to pierwszy tego typu obiekt w stolicy! Na placu zabaw przewidziana jest tablica informacyjna z nazwiskami osób, które wybrały Fundacje Spartanie Dzieciom w ramach jednej akcji #BiegamDobrze w roku 2018 i uzbierały minimum 5000 zł. Dodatkowo wszystkie osoby, które wpłacą w ramach akcji #BiegamDobrze minimum 500 zł, na dowolną zbiórkę osoby, która wybrała Fundację Spartanie Dzieciom zostaną upamiętnione na tablicy.

Zachęcamy do wstąpienia w szeregi Spartan! 2018 rok jest bardzo atrakcyjny planujemy Moscow Halfmarathon 2018 i Porto Marathon 2018! Podczas zagranicznych wyjazdów grupowych, obowiązują stroje Spartańskie. Przejazd, zakwaterowanie oraz pakiety organizowane są przez fundację przy pomocy ambasady polskiej w danym kraju.

Jak do nas dołączyć, wesprzeć Fundacje, biegać z nami? Wszystkie informacje znajdziecie na Spartańskiej stronie internetowej (KLIKNIJ TUTAJ) i Facebook-u (KLIKNIJ TUTAJ)

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich pasjonatów biegania, mających oprócz mocnych nóg i silnych płuc także wrażliwe serca. Zostań jednym z Nas!!!

Zobacz jak wyglądał 11. PZU Półmaraton WarszawskiKomentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768