redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Ameryka Północna, 26 lipca 2017, 10:21, 1977/129384Robert Szych
New York City Marathon 2017 - mamy Twój numer startowy - 7 pytań i odpowiedzi

LINK 1: WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE
LINK 2: ARCHIWUM: ZAGRANICA - AMERYKA PółNOCNA      

1. Czy możliwe jest jeszcze wzięcie udziału w tegorocznym New York City Marathon 05.11.2017?
TAK. RAZ EVENT jako oficjalny Tour Operator i przedstawiciel TCS New York City Marathon w Polsce, dysponujemy nadal gwarantowanymi numerami startowymi na ten rok. Zgodnie z obowiązującym nas kontraktem mamy możliwość zaproponowania polskim biegaczom startu w tegorocznym nowojorskim maratonie ( 5 listopada 2017 r) oraz dystrybucji gwarantowanych numerów startowych wraz z pakietem wyjazdowym.

2. Czy mój start będzie uzależniony od losowania czy limitu czasowego? Czy mogę pobiec w tegorocznym maratonie jako debiutant?
Numery startowe, którymi dysponujemy są gwarantowane. Oznacza to, że nie bierzesz udziału w żadnym losowaniu. Aby otrzymać numer nie musisz osiągnąć żadnych norm wynikowych. Dzięki naszej ofercie Twoim debiutem maratońskim może być właśnie TCS NEW YORK CITY MARATHON 2017

3. Co muszę zrobić i do kiedy powinienem podjąć decyzję?
Wejdź na naszą stronę www.raz-event.pl i zapoznaj się z ofertą. Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Po uiszczeniu opłaty startowej w wysokości 550 USD Twój numer TCS NEW YORK CITY MARATHON 2017 będzie zarezerwowany dla Ciebie. Pozostała płatność za pakiet wyjazdowy (przelot, transfery, hotel w Nowym Jorku, ubezpieczenie itd.) zostanie rozłożona na dwie raty. Decyzję należy podjąć jak najszybciej. Pula numerów, którą dysponujemy jest ograniczona i w tym momencie nie mamy już możliwości jej powiększenia.

4. Dlaczego numer startowy kosztuje aż 550 USD ? Czy ta opłata jest obciążona marżą?
Nie. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za numer startowy. Cena gwarantowanego numeru startowego TCS NYCM jest jednakowa dla wszystkich tour operatorów na świecie. Kwota 550 USD w całości przekazywana jest przez nas na konto organizatora.

5. Nie posiadam wizy amerykańskiej, czy zdążę ją wyrobić, czy mogę oczekiwać pomocy w tym zakresie z Waszej strony?
Do wyjazdu pozostało jeszcze ponad trzy miesiące. To wystarczający czas do tego aby poradzić sobie ze wszystkimi formalnościami. Oczywiście pomagamy w załatwieniu wizy. Po zarezerwowaniu numeru startowego, w systemie organizatora zakładane jest indywidualne konto biegacza (My NYRR Account). Na tej podstawie wystawiamy imienny dokument poświadczający cel wyjazdu, wykupienie numeru oraz udział w zorganizowanym wyjeździe na maraton nowojorski. Wykorzystasz go podczas swojej wizyty w ambasadzie. Na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń wiemy, że znacząco wpływa on na pozytywną decyzję konsula o przyznaniu wizy.

6. Dlaczego warto pobiec w Nowym Jorku?
To wyjątkowy maraton z fantastyczną atmosferą, na którą składa się ponad 50 tysięcy biegaczy z całego świata i przeszło 2 miliony kibiców dopingujących na całej trasie biegu. Wielu biegaczy twierdzi, że atmosfera Nowego Jorku jest nie do porównania z żadnym innym maratonem na świecie. To trasa, która prowadzi przez pięć nowojorskich dzielnic i pięć nowojorskich mostów. To nieprawdopodobny start na moście Verazano przy dźwiękach „New York New York” wyśpiewanych przez Franka Sinatrę. To zapierający dech w piersiach widok z mostu Verazano na cały Manhattan. To Brooklyn który wita biegaczy dopingiem tak szczerym i żywiołowym, że wielu z nas ociera łzy wzruszenia. To także Queens gdzie na 21 km usłyszysz doping naszych rodaków, którzy corocznie przygotowują jeden z punktów odżywczych. To miasto które żyje tym biegiem. Przekonasz się o tym także następnego dnia, kiedy zwiedzając Nowy Jork z medalem na szyi poczujesz ogromną dumę kiedy zwykli nowojorczycy będą Cię zatrzymywać na ulicy, wyrażając podziw dla Twojego hartu ducha. To trzeba przeżyć, bo żadne nawet najtrafniejsze opisy nie będą w stanie oddać wyjątkowości i kolorytu tego biegu.

7. Co poza startem w maratonie jest w programie wyjazdu. Czy mogę pojechać do Nowego Jorku z osobą towarzyszącą?
Poza startem w maratonie czeka na Ciebie wiele atrakcji m.in.:
- Udział w paradzie narodów w Central Parku – przywitanie wszystkich biegaczy (ich reprezentacji) przez organizatorów
- Marathon Eve Dinner – kolacja dla maratończyków i osób towarzyszących
- Wizyta w konsulacie polskim w Nowym Jorku, spotkanie z Konsul Generalną.

Poza punktami programu związanymi z bieganiem, będziemy wspólnie zwiedzać najważniejsze atrakcje turystyczne. Do Nowego Jorku możesz zabrać ze sobą osoby towarzyszące, które nie ponoszą opłaty za udział w maratonie, a korzystają z możliwości wykupienia pakietu wyjazdowego.

Jeżeli masz więcej pytań dotyczących startu w tegorocznym Maratonie Nowojorskim skontaktuj się z nami wyjazdy@raz-event.plKomentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768