| | | |
|
| 2018-02-19, 09:05 Zimowa Karpacka Piątka 17.02.2018r
LINK: http://chronotex.pl/wp-content/uploads/Wyniki-OPEN-33.pdf | Bieg odbył się na trasie 5km, na 5 miejscu z czasem 22:40s przybiegł Piotr Kobylarz. Jak sam wspomniał to nie był jego dzień (w trakcie choroby). Pierwsze miejsce z czasem 20:39. Wiadomo co by było jak Piotrek był zdrowy :) Wracaj chłopie do zdrowia!!!
Gratulacje :)
|
|
| | | |
|
| 2018-02-19, 09:18 Zimowy Janosik 16-17.02.2018r
LINK: http://zimowyjanosik.pl/wyniki.html | Bieg odbył się na czterech dystansach:
1. Zimowy Janosik 10 km – Kierpce Maryny
2. Zimowy Janosik 20 + km – Zawiany Pyzdra
3. Zimowy Janosik 45 + km – Bedzies Kwicoł
4. Zimowy Jnosik 50 + km - Żor Extreme
oraz biegi dla dzieci i młodzieży
W biegu udział wzięło kilkanaście osób osób z Rzeszowa:
1. 1 osoba
2. 11 osób
3. 3 osoby
4. 2 osoby
W biegu 50+ wystartowała nasza koleżanka Paulina Serafin. Przybiegła na metę jako 17 i 1 kobieta z czasem 7:58:57s.
Gratulacje!!! :D |
|
| | | |
|
| | | |
|
| 2018-03-05, 09:09 Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych 4.03.18r
LINK: http://timekeeper.pl/wp-content/uploads/Wyniki_OPEN62Rzesz%C3%B3w.pdf | W weekend, w Rzeszowie, odbył się: Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Bieg był na dwóch dystansach czyli 1963m oraz 6200m.
1963m
3. Grzegorz Surowiec - 6:44.7s
6200m
3. Piotr Kobylarz - 21:27.6s
6. Kamil Iskra - 22:21:1s
8. Bartosz Burza - 22:43.2s
24. Marek Kalandyk - 25:12.2s
81. Janusz Samolewicz - 28:54.3s
Gratulacje dla Wszystkich 👍 |
|
| | | |
|
| 2018-03-20, 09:54 12 Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy w Bochni 9-11.03.2018r
LINK: http://www.sztafetabochnia.pl/user_files/2018/wyniki_2018.pdf | To już kolejny raz wzięliśmy udział w podziemnym biegu sztafetowym w Kopalni Soli w Bochni. Jeżeli ktoś jeszcze nie próbował to spróbować musi, bez względu na wynik. Wystarczy skompletować fajną ekipę, zapisać się i mieć nadzieję, że wylosują :D
Dla przypomnienia, zapisy są w lutym, później losowanie a start w marcu :)))
46. Michał Chmiel, Krzysztof Węgrzyn, Damian Pyrkosz, Piotr Wyczawski - 144km 160m
Dzięki za towarzystwo, gratulacje dla Wszystkich :D |
|
| | | |
|
| 2018-03-20, 09:59 15 Półmaraton Marzanny 18.03.2018r
LINK: http://live.sts-timing.pl/pm2018/ | Krakowski Półmaraton Marzanny – czas brutto 🕚🥇🥈🥉
36. Przemysław Oleksy – 1:20:55s
52. Damian Ślęczka – 1:22:02s
71. Wojtek Lipa – 1:22:51s
1216. Wojciech Pieńkosz – 1:50:13s
1286. Tomasz Machaj – 1:50:16s
1287. Anna Ozga – 1:50:26s
1432. Agnieszka Kędra – 1:54:33s
1467. Przemysław Dębiec – 1:54:34s
1542. Krystian Czenczek – 1:54:44s
1544. Piotr Nicgorski – 1:54:44s
1808. Karolina Żebrakowska – 2:00:09s
1809. Grzegorz Żebrakowski – 2:00:09s
1811. Katarzyna Żebrakowska – 2:00:09s
1831. Michał Grzesik – 2:00:11s
1989. Darek Sowa – 1:59:52s
2164. Janusz Samolewicz – 2:01:34s
2166. Aleksandra Pałka – 2:04:37s
2443. Sławek Słoma – 2:10:48s
2471. Łukasz Ważny – 2:11:33s
Bieg ukończyło 3032 osoby 😀
W ramach półmaratonu odbył się również bieg na 10km - czas brutto 🏃
19. Szczepan Niemiec - 36:25s
425. Marzena Śliż - 59:13s
Bieg ukończyło 625 osób 😀
Dla Wszystkich ogromne gratulacje, ponoć warunki nie rozpieszczały 🌨️🌪️🌬️❄️ |
|
| | | |
|
| 2018-04-11, 13:34 11 PKO Półmaraton Rzeszowski 8.04.2018r
LINK: http://my3.raceresult.com/87334/results?lang=pl#1_CB4F16 | W niedzielę, tj 8.04.2018r biegaliśmy po Naszym Rzeszowie, na dystansie półmaratonu. Trasa zmodyfikowana i nie była łatwa ale kto mówił, że będzie łatwo 😉 Oprócz trasy, na pewno we znaki dało się mocne słońce i słabo rozplanowane punkty z wodą choć w końcu nie przyszliśmy pić wodę a biegać 😂 i tak:
Czasy Netto
52. Piotrek Kobylarz - 1:26:30,9
75. Kamil Iskra - 1:29:33,9
100. Grzegorz Zabiegały - 1:32:12,7
127. Andrzej Cisek - 1:34:14,2
132. Marcin Leja - 1:34:48,5 PACEMAKER
177. Bartosz Gubernat - 1:37:07,1
209. Damian Pyrkosz - 1:39:00,8
241. Katarzyna Szepieniec - 1:40:22,4
339. Wojciech Tomaka - 1:44:46,4
355. Maciek Chlebiński - 1:45:17,8
388. Krzysiek Węgrzyn - 1:46:51,5
398. Anna Ozga - 1:47:10,3
401. Magda Musialik - 1:47:14,3
418. Zygmunt Szafran - 1:47:43,8
592. Michał Chmiel - 1:54:02,2
625. Dariusz Sowa - 1:55:01,0
668. Krzysztof Leniart - 1:56:33,1
833. Michał Szepieniec - 2:02:23,3
841. Kamila Paprocka - 2:02:42,0
875. Janusz Wacnik - 2:04:19,4
911. Gosia Węgrzyn - 2:05:52,8
954. Renata Grabska - 2:08:13,8
1014. Andrzej Ważny - 2:10:51,3
1050. Paulina Chlebińska - 2:13:07,1
Oprócz Rzeszowskich Gazeli, uczestniczyli zawodnicy: Parkrun Rzeszów, Ultramaraton Podkarpacki, Stajnia Balona, Piękni i Brodacze, Spartan Race Rzeszów, UM Rzeszowa, Decathlon Rzeszów, Ziebateam, Warsztat Ruchu Katarzyna Żebrakowska, Trawka Team, Husaria Race Team, Friendly Run, Podkarpackie Wilki, BBL Rzeszów, Resovia Rzeszów, Spar Rzeszów i wiele wiele innych.
Bieg ukończyło 1324 osoby
Dla Wszystkich ogromne gratulacje, jest moc 💪🏃♂️👍 |
|
| | | |
|
| 2018-04-11, 13:36 100 Mil of Istria 06.04.2018r
LINK: https://stotinka.hr/eng/race/1407/total_rank | Arek Such i Bernadeta Ślemp pobiegali w ramach 100 mil of Istria 2018
Arek - trasa RED 168km - 33:55:23m
Bernadeta - trasa GREEN 67km - 12:27:03m
Gratulacje dla tej Parki :) |
|
| | | |
|
| | | |
|
| 2018-06-13, 10:01 Biegi 21-22.04.2018r
#BIEGI W SZCZAWNICY 21.04.2018r
Niepokorny Mnich – 96km
6. Tomek Komisarz – 10:55:07s
22. Robert Korab – 12:19:41s
109. Andrzej Wodzień – 15:27:29s
138. Katarzyna Żebrakowska – 16:10:08s
184. Tomek Kuliberda – 16:52:32s
201. Krzych Węgrzyn – 17:19:34s
Dziki Groń – 64km
138. Robert Benesz – 10:24:42s
3. Wielka Prehyba – 43km
78. Łukasz Kot – 4:57:05s
115. Witold Dziedzic – 5:20:38s
Hardy Rolling – 6km
6 Mateusz Kuś – 00:32:01s
#ORLEN WARSAW MARATHON 22.04.2018r
107. Przemek Oleksy – 2:52:49s
#CRACOVIA MARATON 22.04.2018r
766. Katarzyna Szepieniec – 3:34:59s
841. Grzesiek Trawka – 3:38:22s
1430. Wojtek Tomaka – 3:49:08s
2945. Darek Sowa – 4:18:47s
3996. Janusz Wacnik – 4:36:51s
4620. Piotrek Kustra – 5:00:06s
#IX RZESZOWSKI BIEG WIELKANOCNY 21.04.2018r
1. dystans 5km
14. Kamil Iskra – 00:19:02s
16. Andrzej Cisek – 00:19:33s
18. Grzegorz Zabiegały – 00:20:20s
27. Magdalena Musialik – 00:23:15s
30. Janusz Samoloewicz – 00:24:03s
#IV BIEG KRÓLA W JAŚLE 22:04:2018r
3. Piotrek Kobylarz - 00:36:15s
Dla Wszystkich ogromne GRATULACJE, widać że jest moc 💪🏃 |
|
| | | |
|
| 2018-06-13, 10:02 II Mielecka Dycha z Joy Fitnes Club 28.04.2018r
28.04.2018r odbył się bieg „II Mielecka Dycha z Joy Fitnes Club”, na dystansie 10km
5. Piotrek Kobylarz M30/2 - 00:39:24s
Gratulacje Piotrek!!! 👍🏻🏃 |
|
| | | |
|
| 2018-06-13, 10:04 II RZESZOWSKI BIEG TRZEŹWOŚCI IM.KS.FRANCISZKA BLACHNICKIEGO
1 maja 2018r odbył się "II RZESZOWSKI BIEG TRZEŹWOŚCI IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGO". Bieg odbył się na dystansie 10km
4. Piotrek Kobylarz - 00:38:35s - 1 w kategorii M(31-50)
5. Kamil Iskra - 00:39:45s - 1 w kategorii M(do30)
47. Anna Ozga - 00:48:07s - 3 kobieta na mecie
51. Darek Sowa - 00:48:56s - 5 w kategorii M(50+)
Gratulacje - SUPER 💪🏃😎 |
|
| | | |
|
| 2018-06-13, 10:07 Długi weekend Majowy 2018r
Weekend Majowy obfitował w różne biegi i tak:
>>>2.05.2018r
1 Międzynarodowy Półmaraton - Bitwa pod Gorlicami
18. Damian Pyrkosz - 1:41:41s
55. Piotrek Wyczawski - 2:00:05s
>>>3.05.2018r
XX Krośnieński Bieg Konstytucji - bieg na dystansie 7km
27. Wojtek Lipa - 00:26:46s (M40-49/3)
28. Mateusz Pliś - 00:26:47s (M30-39/11)
29. Mateusz Kuś - 00:26:50s (M>19/4)
34. Andrzej Cisek - 00:27:05s (M40-49/4)
46. Łukasz Kot - 00:28:24s (M30-39/15)
66. Natalia Kowalska - 00:29:21s (K30-39/5)
>>>3.05.2018r
Bieg Konstytucji 3 Maja o Puchar Burmistrza Strzyżowa - dystans 3 i 11km
3km
2. Bartosz Burza - 00:09:42s (2)
11km
4. Piotrek Kobylarz - 00:46:21s (4)
>>>6.05.2018r
2 Bieg Ulicami Świlczy - bieg odbył się na dystansie 5 i 10km
10km
5. Arek Such - 00:39:43s (M35+/2)
Dla Wszystkich ogromne gratulacje 😀👍🏻🏃💪 |
|
| | | |
|
| 2018-06-13, 10:08 Ultaramaraton Podkarpacki 12.05.2018r
Było biegane w ten weekend w Rzeszowie, oj było. Niejedną osobę bolą nogi do dzisiaj 😂 Ultramaraton Podkarpacki, to już 5 edycja tego biegu. Każdy mógł wybrać coś dla siebie bo dystanse były od 30 do 115km 😮 Oczywiście te najdłuższe tylko dla prawdziwych "Wariatów" 🤤 chociaż każdy jeden mógł dobrze sponiewierać bo i były górki i gorąca pogoda, która dawała o sobie znać od samego rana 🌞🌞🌞
Więc tak, dystans 30km
1. Przemek Oleksy - 2:04:49s
5. Mateusz Pliś - 2:12:18s
10. Kamil Iskra - 2:17:52s
15. Bartosz Burza - 2:26:37s
21. Grzesiek Trawka - 2:33:26s
22. Robert Benesz - 2:34:25s
39. Magda Musialik - 2:46:27s druga kobieta na mecie
80. Andrzej Ważny - 3:05:40s
83. Grażyna Predko - 3:10:15s
88. Barbara Klimasz - 3:13:21s
89. Zbigniew Klimasz - 3:13:22s
118. Paulina Chlebińska - 3:32:43s
120. Dorota Surmacz - 3:35:02s
dystans 50km
1. Arkadiusz Bereś - 4:08:51s
3. Piotrek Kobylarz - 4:17:15s
4. Witold Dziedzic - 4:20:33s
12. Wojtek Lipa - 4:40:30s
17. Grzesiek Surowiec - 4:54:44s
19. Arek Such - 5:02:47s
34. Paweł Kopeć - 5:25:33s
50. Maciek Chlebiński - 5:40:46s
59. Wojtek Tomaka - 5:45:10s
66. Krzysztof Leniart - 5:51:39s
67. Krzysiek Węgrzyn - 5:51:40
75. Janusz Wacnik - 5:58:33s
81. Bartosz Gubernat - 6:03:37s
120. Piotrek Wyczawski - 6:30:49s
137. Michał Chmiel - 7:01:53s
141. Andrzej Tomczyk - 7:13:13s - Sto Lat!!! :)
dystans 70km
1. Radek Ślaski - 6:11:14s
2. Jacek Wójcik - 6:11:50s
3. Tomek Komisarz - 6:14:32s
32. Sara Wór - 8:17:54s i trzecia kobieta na mecie
39. Anna Kapica - 8:39:46s
51. Paulina Serafin - 9:04:06s
63. Anna Ozga - 9:31:59s
64. Darek Sowa - 9:31:59s
no i 115km
7. Kamila Wróbel - 13:13:57s i pierwsza kobieta na mecie
13. Andrzej Wróblewski - 14:02:06s
14. Katarzyna Szewczyk - 14:23:38s druga kobieta na mecie
16. Justyna Gwizdak - 14:32:53s trzecia kobieta na mecie
19. Robert Piątek - 14:46:29s
21. Damian Pyrkosz - 15:11:20s
Dla Wszystkich ogromniaste GRATULACJE 💪⚡ |
|
| | | |
|
| | | |
|
| 2018-06-13, 10:11 Sporo wygranych było w ten weekend :) 19-20.05.2018r
Ten weekend był intensywny, było dużo aktywności i wygranych naszych Gazeli i Gepardów 😎
***4 Dynowska Zadyszka – 19.05.2018r (10km)
95. Janusz Samolewicz – 00:49:24s (3M60)
144. Andrzej Ważny – 00:53:05s
***V Dycha Głogowska – 20.05.2018r (10km)
6. Grzesiek Surowiec – 00:38:09s (1M30)
7. Piotrek Kobylarz – 00:38:15s (2M30)
17. Kamil Iskra – 00:39:59s (3M20)
23. Wojciech Tomaka – 00:41:08s
46. Katarzyna Szepieniec – 00:43:46s (1M20)
74. Darek Sowa – 00:46:20s (3M50)
89. Janusz Samolewicz – 00:47:54s
***Jaga Kora – 19.05.2018r Bieg odbył się na dystansie 42 i 70km
70km
6. Robert Korab – 7:06:50
21. Piotrek Kobylarz – 8:25:46s
***Triada Majowa 19-20-05.2018r
Maraton
94. Dorota Surmacz – 6:51:21s
***Rzeszowska 5 dla Transplantacji – 19.05.2018r (5km)
4. Grzegorz Surowiec – 00:16:47s
***W Osieku odbyły się zawody Triathlonowe 🏃🚴🏊
73. Paweł Leśko Dystans 1/8 IM 28 km - 01:09:19s
94. Adrian Puc Dystans 1/8 IM 28 km - 01:11:16s
237. Adrian Kuś Dystans 1/8 IM 28 km - 01:25:47s
Dla Wszystkich ogromniaste GRATULACJE 💪⚡🏃🏃🚴🏊 |
|
| | | |
|
| 2018-06-13, 10:12 Zemsta Rejenta 23.05.2018r
23.05.2018r odbył się bieg Zemsta Rejenta w ramach cyklu Krosno Biega (Odrzykoń)
Dystans 6,5km, 350/350⬆️⬇️
8. Andrzej Cisek - 00:34:44s (3M50)
9. Łukasz Kot - 00:35:00s (4M50)
Gratulacje Chłopaki 💪🏃 |
|
| | | |
|
| 2018-06-13, 10:15 Rzeźniki, Stumilaki i takie tam sprawy :)))
Troszkę pobiegaliśmy przez ten weekend a wyniki prezentują się następująco 😎
************************************************************
"Sparing” Rzeszów 10km – 2.06.2018r
************************************************************
15. Piotrek Kobylarz – 00:36:52s (4M30)
19. Andrzej Cisek – 00:37:16s (2M40)
23. Jacek Wójcik – 00:38:11s (4M40)
25. Wojtek Lipa – 00:38:27s (6M40)
39. Kamil Iskra – 00:39:59s (12M20)
48. Grzegorz Złotek – 00:40:43s (11M40)
63. Marcin Leja – 00:41:30s (16M20)
74. Bartosz Gubernat – 00:42:24s (27M30)
80. Katarzyna Szepieniec – 00:42:43s (4K20)
97. Krzysiek Węgrzyn – 00:43:37s (1M50)
144. Magda Musialik – 00:46:39s (5K30)
156. Piotrek Wyczawski – 00:47:14s (35M40)
161. Anna Ozga – 00:47:20s (6K30)
176. Michał Chmiel – 00:47:57s (63M30)
293. Małgorzata Węgrzyn – 00:54:21s (11K40)
************************************************************
II Bieszczadzki Bieg po Zdrowie – 10km 3.06.2018r
************************************************************
6. Grzesiek Surowiec – 00:40:44s (4M30-39)
************************************************************
II Bieszczadzki Bieg po Zdrowie – 5km 3.06.2018r
************************************************************
17. Paulina Chlebińska - 00:26:48s (6KOpen)
************************************************************
W Ramach IV Festiwalu Biegu Rzeźnika 31.05 – 3.06.2018r
************************************************************
Rzeźnika SKY – 53km 31.05.2018r
************************************************************
113. Robert Benesz – 9:29:09s
Rzeźnik – 82km 1.06.2018r
************************************************************
Tomek Komisarz, Andrzej Wodzień – 13:27:36s
Aga Jędrzejczyk, Piotr Szura – 15:44:43s
Arek Such, Bernadeta Ślemp – 17:50:19s
Rzeźnik Ultra – 115km 1.06.2018r
************************************************************
Paulina Serafin – 23:14:46s
Tomek Kuliberda – 23:31:55s
Rzeźnik Enigma – 30km 3.06.2018r
************************************************************
Michał Ćwiąkała – 4:46:53s
Dycha na Jeleni Skok – 11km 3.06.2018r
************************************************************
Sylwia Kuliberda – 01:30:46s
************************************************************
W ramach Stumilaka 1-3.06.2018r
************************************************************
6. Robert Korab – 100km 19:44:00s
Dla Wszystkich jak zwykle ogromne GRATULACJE. Jest MOC 💪💪 |
|
| | | |
|
| 2018-06-13, 10:18 Bieganie 9-10.06.2018r
Weekend był ciepły to i trochę się pobiegało 🏃💪 Część jeszcze jest uśpiona po zimie i nie może wystartować 😴❄️☃️ ale część bardzo dobrze sobie radzi ☀️⚡️⚡️⚡️☀️ a więc tak to wyglądało:
▶️Dębicka Dziesiątka z Tikkurilą:
4. Piotrek Kobylarz 00:36:30s,
▶️Molokiya Lviv Half Marathon:
39. Mateusz Pliś 1:27:33s,
▶️III Bieg Boguchwała Wisłoczysko:
3. Grzesiek Surowiec 00:43:02s (2 M3)
58. Paulina Chlebińska 1:02:47s (3 K3)
▶️VII Maraton Tarnobrzeg:
Maraton
8. Anna Kapica 3:41:35 (1 K30-39)
Dycha
45. Zygmunt Szafran 00:53:03s
▶️5 Leżajski Bieg Zośki Turosz-15km:
66. Wojtek Tomaka 1:20:48s
84. Darek Sowa 1:22:57s
104. Anna Ozga 1:26:19s
▶️3 Gminna Biegomania w Malawie 5km
3. Gosia Węgrzyn 00:23:51s
3. Krzysiek Węgrzyn 00:18:50s
Gratulacje dla Wszystkich, oby tak dalej 👍🏻👍🏻 |
|
| | | |
|
| 2018-08-27, 08:24 BIEGI 16-17.06.2018r
Weekend był pracowity dla naszych zawodniczek i zawodników 🏃♀️🏃♂️🏊♂️🚴♂️🏅🥇🥈🥉💪
⚡️6 PKO Nocny Wrocław Półmaraton 16.06.2018r
456. Marcin Leja - 1:30:05s
⚡️3 Lubeński Cross 17.06.2018r
Bieg na dystansie 13 i 22km
22km - wyniki
21. Wojciech Tomaka 2:15:30s
30. Krzysztof Leniart 2:27:24s
36. Marek Kasza 2:45:56s
37. Janusz Wacnik 2:47:18 (3M50)
⚡️170 Parkrun Kołobrzeg 16.06.2018r
1. Piotrek Kobylarz - 00:18:31s
⚡️Bieg dla Niepodległej w Czudcu 16.06.2018r
1. Grzesiek Surowiec - 00:45:01s
18. Krzysiek Węgrzyn - 00:52:55s
36. Paulina Chlebińska - 1:02:46s (3K35)
⚡️Triathlon Rzeszów 17.06.2018r
1/4 IronMan
6. Arek Bereś - 2:15:00s
45. Grzesiek Żebrakowski- 2:38:14s
63. Paweł Leśko - 2:47:26s
99. Beata Fiuk - 3:04:30s (2K45)
109. Dorota Surmacz - 3:17:04s (3K25)
1/8 IronMan
49. Piotrek Orlewski - 1:32:27s
63. Zbigniew Klimasz - 1:35:27s
Dla Wszystkich oczywiście Gratulacje!!! |
|
| | | |
|
| | | |
|
| 2018-08-27, 08:26 BIEGI 23-24.06.2018r
Pogoda w weekend była zróżnicowana ale to nie przeszkodziło nam wystartować w różnych, fajnych imprezach biegowych.
🏃♀️🏃♂️Ultraprzesilenie 23.06.2018r - bieg na 2 dystansach 30 i 50km
30km
22. Katarzyna Żebrakowska - 3:26:57s (Ultramaraton Podkarpacki)
24. Magda Musialik - 3:27:29s
31. Aga Jędrzejczyk - 3:34:17s
51. Marek Wąs - 3:53:15s
60. Michał Chmiel - 3:56:46s
73. Piotrek Orlewski - 4:13:18s (Ultramaraton Podkarpacki)
74. Wojciech Marcinek - 4:13:19s (Ultramaraton Podkarpacki)
89. Gosia Gałda - 5:19:49s (Ultramaraton Podkarpacki)
50km
1. Jacek Wójcik - 4:23:37s
2. Przemek Oleksy - 4:31:49s
14. Maciek "Apacz" Tuczyński - 5:09:09s
31. Damian Pyrkosz - 5:38:41s
39. Krzysiek Węgrzyn - 5:52:36s
83. Andrzej Ważny - 6:53:53s
87. Dorota Surmacz - 7:12:50s
🏃♀️🏃♂️ Półmaraton Biegam i wspieram - Budy Głogowskie - 24.06.2018r
6. Grzesiek Surowiec - 1:27:35s
13. Robert "Trebi" Korab - 1:31:51s (3M40)
27. Robert Piątek - 1:39:30s
62. Janusz Samolewicz - 1:56:03s (1M60+)
81. Paulina Chlebińska - 2:04:26s
Dla Wszystkich jak zwykle ogromne GRATULACJE 🏃♂️💪😎 |
|
| | | |
|
| 2018-08-27, 08:28 BIEGI 27-30.06.2018r
Zeszły tydzień prezentuje się bardzo ładnie i bardzo szybko 🏃♀️🥇🥈🥉🏃♂️
⚡️⚡️⚡️Krosno biega „Zemsta Cześnika” - Odrzykoń 27.06.2018r +350/-350 6,5km
7. Andrzej Cisek – 00:32:35s (3M50)
13. Łukasz Kot – 00:34:50
⚡️⚡️⚡️III Bieg Tropem Brzózańskiego Wilka – Brzóza Królewska 30.06.2018r - 15km
47. Darek Sowa – 1:13:56s
143. Dorota Surmacz – 1:33:59s
⚡️⚡️⚡️X Bieg Sokoła – 30.06.2018r - 12km
5. Andrzej Cisek – 00:44:44s (1M40)
30. Wojciech Tomaka – 00:52:19s
⚡️⚡️⚡️Zamczyska Trail – Rymanów Zdrój 16.06.2018r
No i połówkę walnął 🍾🍾🍾
9. Tomek Komisarz – 2:08:43s
44. Darek Sowa – 2:43:03s
Gratulacje dla Wszystkich 🏃♀️ |
|
| | | |
|
| 2018-08-27, 08:29 BOJKO TRAIL Ukraina
W weekend troszkę pobiegaliśmy po Ukraińskich Bieszczadach, pierwsza edycja biegu Bojko Trail. Co mogę powiedzieć, jeżeli się ktoś zastanawia czy w przyszłym roku tam być to szczerze polecam. Było bardzo trudno a sam bieg bardzo wymagający, dodatkowo zmieniająca się pogoda nie ułatwiała zmagań. Nic już nie pisze, pojedźcie, przeżyjecie, zobaczycie 😜Trasa 40 to tak naprawdę 47km, 80 to 81km i 120 to tak z poślizgiem około 130km 😎
⚡Trasa 40+
Tomek Białowąs - 6:02:38s - 2M/Master
Jola Zaręba - 8:46:38s - 1K/Weteran
Jarek Tajchman - 7:14:16s
Michał Chmiel - 9:02:06
⚡Trasa 80+
Radek Ślaski - 10:31:58s 3M/Master/Open
Sara Wór - 14:45:44s - 2K/Senior
Janusz Wacnik - 16:54:20s
⚡Trasa 120+
Tomek Komisarz - 17:29:17s - 4M/Open 1M/Senior
Andrzej Wodzień - 24:19:56s
Dla Wszystkich OGROMNE GRATULACJE!!! 💪🏃♂️
W przyszłym roku ma być cały festiwal biegów: 10, 21, 40, 80, 120 i 160km więc każdy znajdzie coś dla siebie 😀
http://www.bojkotrail.com/ |
|