| | | |
|
| 2015-08-17, 08:13 spotkanie
we wtorek 18 sierpnia zapraszamy wszystkich biegaczy na godz 17 na małe spotkanie pod studnią |
|
| | | |
|
| 2015-08-17, 08:20
Ekstremalna Dziesiątka – Wietrzno – 08.08.2015
Grzegorz Surowiec 44:47 - 4G/27, 2M30 Podium
Maciej Chlebiński 46:35 – 7G/27, 3M30 Podium
Paulina Chlebińska – 5K/6 – 1K20 Podium
II Bieg Granią Tatr – 71km, +/- 5000m – 15.08.2015
Robert Benesz 16:09:29 - 171G/241
I Wadowicki Półmaraton Górski, 22km, +/-1000m - 16.08.2015
Jolanta Zaręba 2:47:02 - 226G/257, 39K/56, 1K50 Podium
III Bieg o Breńskie Kierpce, 15,3km, +/-710m – 16.08.2015
Andrzej Cisek 1:20:05 - 23G/297, 2M40/57 Podium
Natalia Kowalska-Chmiel 1:29:19-69G/297,4K/77,3K30/30 Podium
Marek Gajewski 1:37:34 – 113G/297
|
|
| | | |
|
| | | |
|
| 2015-08-17, 17:22 Bieg w Rudniku n. Sanem
LINK: http://poprowadzmnieprzezswiat.eu/ | Jakiś czas temu spotkałam na zawodach organizatorki biegu w Rudniku. Zapraszały gorąco biegaczy z Rzeszowa i okolic do wzięcia udziału w rywalizacji na 5 lub 10km.
Więcej informacji w regulaminie dostępnym na timekeeper.pl.
Zachęcam do wzięcia udziału w tym wydarzeniu 19 września :) |
|
| | | |
|
| 2015-08-17, 19:29
2015-08-17, 08:20 - Andrzej Cisek napisał/-a:
Ekstremalna Dziesiątka – Wietrzno – 08.08.2015
Grzegorz Surowiec 44:47 - 4G/27, 2M30 Podium
Maciej Chlebiński 46:35 – 7G/27, 3M30 Podium
Paulina Chlebińska – 5K/6 – 1K20 Podium
II Bieg Granią Tatr – 71km, +/- 5000m – 15.08.2015
Robert Benesz 16:09:29 - 171G/241
I Wadowicki Półmaraton Górski, 22km, +/-1000m - 16.08.2015
Jolanta Zaręba 2:47:02 - 226G/257, 39K/56, 1K50 Podium
III Bieg o Breńskie Kierpce, 15,3km, +/-710m – 16.08.2015
Andrzej Cisek 1:20:05 - 23G/297, 2M40/57 Podium
Natalia Kowalska-Chmiel 1:29:19-69G/297,4K/77,3K30/30 Podium
Marek Gajewski 1:37:34 – 113G/297
|
Fajnie się biegało, choć trasa wymagająca :) |
|
| | | |
|
| 2015-08-22, 19:09 Maraton Rzeszów 04.10
Witam :)
Poszukuje chętnych do sztafety na maraton w Rzeszowie.
Mile widziane czasy poniżej 45 min na 10 km :))
|
|
| | | |
|
| 2015-08-23, 18:22
Wierzchosławicki Leśny półmaraton – Wierzchosławice koło Tarnowa
http://www.pomiar-czasu.pl/wyniki/z150824glowny.pdf
Trasa – ścieżka przyrodnicza -leśna
56. Zbigniew Klimasz - 1:44:44
75. Krzysztof Leniart - 1:49:34
Ukończyło 173 osób – 134 mężczyzn i 39 kobiet
Ultramaraton Magurski – 80km
http://magurski.com/wp-content/uploads/2015/08/Ultramaraton-Magurski-80km-Open.pdf
4. Tomasz Komisarz – 8:28:38
5. Robert Korab - 8:28:39
12. Piotr Kobylarz – 9:04:39
35. Henryk Mikołajczyk – 10:33:45
46. Janusz Wacnik – 10:59:03
Ukończyło 7 kobiet i 70 mężczyzn.
Dystans 40km
http://magurski.com/wp-content/uploads/2015/08/Ultramaraton-Magurski-40km-Open.pdf
17. Magdalena Musialik – 4:04:40 – 2K Podium :)
31. Sebastian Żuliński – 4:17:59
105. Andrzej Partyka – 5:19:35
107. Jolanta Zaręba – 5:24:11
|
|
| | | |
|
| 2015-08-23, 18:33
XI Bieg o Skarb Portiusa
http://pomiar-czasu.pl/wyniki/z150823glowny.pdf
7. Michał Gąsiorski - 21:56 -3M20 Podium
27. Grzegorz Surowiec – 24:42
45. Maciek Chlebiński – 27:02
56. Katarzyna Szepieniec – 27:58 – 9K, 7K20
121. Przemek Dębiec – 32:59
129. Paulina Chlebińska – 33:11- 23K, 9K20
Ukończyło 68 kobiet i 167 mężczyzn.
|
|
| | | |
|
| | | |
|
| 2015-08-24, 07:34 I Bieg o Miecz Zawiszy Czarnego z Garbowa
|
| | | |
|
| 2015-08-24, 08:34
2015-08-23, 18:33 - Andrzej Cisek napisał/-a:
XI Bieg o Skarb Portiusa
http://pomiar-czasu.pl/wyniki/z150823glowny.pdf
7. Michał Gąsiorski - 21:56 -3M20 Podium
27. Grzegorz Surowiec – 24:42
45. Maciek Chlebiński – 27:02
56. Katarzyna Szepieniec – 27:58 – 9K, 7K20
121. Przemek Dębiec – 32:59
129. Paulina Chlebińska – 33:11- 23K, 9K20
Ukończyło 68 kobiet i 167 mężczyzn.
|
Grześ Surowiec również podium :) 3M30 |
|
| | | |
|
| 2015-08-24, 08:39
2015-08-24, 08:34 - WJ78 napisał/-a:
Grześ Surowiec również podium :) 3M30 |
Michał Gasiorski 1M20 - zmiany wynikaja z regulaminu (6 miejsc nagradzanych w głównej kategorii - nagrody sie nie dublują) |
|
| | | |
|
| 2015-08-26, 07:28 Maraton Gorce
|
| | | |
|
| 2015-08-26, 08:21 Maraton Wigry
Agnieszka Jędrzejczyk 4:29:22 – 69/121G, 6/22K, 3miejsce w kat. Junior Młodszy :)
|
|
| | | |
|
| | | |
|
| 2015-08-30, 08:21 XXVI Nocny Bieg Solidarności
LINK: http://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2015/08/Wyniki_ALL.pdf | Michał Gąsiorski – 16:03 – 3/388G Podium
Grzegorz Surowiec – 17:44 – 12/388G - 3M30 Podium
Piotr Kobylarz – 18:10 – 16/388G
Józiu Kubik – 18:09 – 17/388G – 1M50 Podium
Gabriel Niemirowski – 18:12 – 21/388G
Marcin Bogusz - 19:05 – 35/388G
Andrzej Golański – 19:14 – 39/388G
Maciek Chlebiński – 19:30 - 45/388G
Damian Pyrkosz – 20:27 – 68/388G
Paulina Chlebińska – 23:23 - 179/388G - 23K/121
Zbigniew Klimasz – 23:07 – 180/388G
Maciej Szpila – 24:03 - 208/388G
Jolanta Zaręba – 25:35 - 247/388G – 41/121K – 2K50 Podium
Renata Grabska – 26:12 - 266/388G – 48/121K – 1K60 Podium
Anna Dziekan – 29:03 - 329/388G – 81/121K
:)
|
|
| | | |
|
| 2015-09-06, 18:47 II Półmaraton Lubaczowski
LINK: http://www.pomiar-czasu.pl/wyniki/z150906glowny.pdf | Wojciech Lipa 1:25:07 – 13/165G
Łukasz Kot 1:30:08 – 26/165G
Krzysztof Węgrzyn 1:34:37 – 38/165G
Janusz Samolewicz 1:41:22 – 64/165G
Magdalena Musialik 1:41:55 – 68/165G – 4K/41 – 2K30 Podium :)
Małgorzata Węgrzyn 1:51:03 – 104/165G -13K/41
Renata Grabska 1:56:31 – 127/165G – 22K/41 – 1K60 Podium :)
Sławomir Słoma 1:57:48 – 130/165G
|
|
| | | |
|
| 2015-09-12, 21:05
ZIELONA WIERZCHOSŁAWICKA DYCHA (12.09.2015)
http://www.pomiar-czasu.pl/wyniki/z150912dodatkowy1.pdf
Z Rzeszowa tylko trójka zawodników, za to wszyscy na podium :)
2/154 PIOTR KOBYLARZ - RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY 00:37:49 - podium 2.OPEN
(do zwycięstwa zabrakło 2 sekund...)
4/154 GABRIEL NIEMIROWSKI - RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY 00:38:38 - podium 1 miejsce M30-39)
38/154 AGNIESZKA CHITRYNIEWICZ - RESOVIA RZESZÓW 00:45:32 - podium 1 kobieta OPEN! :)
Bieg po Lasach Radłowskich k. Tarnowa. Dystans zgodny z zapowiedzią organizatorów, rzeczywiście było tych 10km, choć niektóre tabliczki (oznakowanie co 1km) błędnie umiejscowione. Trasa chyba wszystkich kosztowała nieco więcej sił i czasu na jej pokonanie niż zwykły bieg uliczny. W przeważającej części szuter, dużo żwiru, po spodem piaszczyste gleby, miejscami sypko pod nogami, dużo trawiastych odcinków, po asfalcie niewiele, w sumie około 1,6km. Organizacja bardzo na plus, sprawnie, miła atmosfera, rodzinny piknik, pokazy, ognisko, gastronomia, losowanie nagród. Jedyne czego zabrakło to prysznic. |
|
| | | |
|
| 2015-09-14, 09:30
PZU Festiwal Biegowy 2015 - wyniki zawodników z Rzeszowa i okolic na trasie B7D.
Bieg 7 Dolin (100km)
124. PAŁKA TOMASZ RZESZÓW Luzyx 1979 13:45:41
166. GÓRA TOMASZ WYSOKA STRZYŻOW ReprezentujSiebie.pl 1979 14:16:06
316. PYRKOSZ DAMIAN RZESZÓW Ambasador Festiwalu 1971 15:50:25
408 HAMDAN PAWEŁ RZESZÓW 1992 16:33:29
417. ZAJĄC TOMASZ RZESZÓW 1968 16:35:32
64km
170. SŁOBODZIAN ANDRZEJ SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI Grupa Biegowa Na Zdrowie 1959 09:51:58
198. DYMEK MATEUSZ RZESZÓW 1979 10:12:11
214. BIENIARZ ANDRZEJ CHMIELNIK Rzeszowskie Gazele i Gepardy 1971 10:31:10 182
253. BRZOZOWSKI JERZY RZESZÓW 1983 11:08:35
DNF PARTYKA ANDRZEJ RZESZÓW Rzeszowskie Gazele i Gepardy
34km
219. CHLEBIŃSKA PAULINA RZESZÓW Rzeszowskie Gazele i Gepardy 1988 04:43:12 / KOBIETY: 41.
220. SUROWIEC GRZEGORZ RZESZÓW ultramaratonpodkarpacki.pl 04:43:12 :)
232. GAWEŁ-WISZNIEWSKA ELŻBIETA RZESZÓW Rzeszowskie Gazele i Gepardy 1980 04:45:49 / K: 46.
249. NABOŻNA EWELINA RZESZÓW Resovia Rzeszów 1983 04:49:45 / K: 51.
309. GIEROŃ ROBERT RZESZÓW LOTTO 1965 05:04:07
443. ŁABAJ MARCIN RZESZÓW 1979 05:50:05 |
|
| | | |
|
| 2015-09-14, 10:12
Życiowa Dziesiątka PZU Festiwalu Biegowego - 10km
109. ŚLĘCZKA DAMIAN RZESZÓW DIT PRO Polska 1980 00:38:45
256. STAWARZ JERZY RZESZÓW ZUS Polska 1960 00:42:49
279. ROGALA GRZEGORZ BOGUCHWAŁA KORAL Polska 1973 00:43:15
301. JURCZAK ROMAN RZESZÓW VITAMINS FOR YOU Polska 1958 00:43:44
330. SOWA DARIUSZ RZESZÓW BYLE DO PRZODU Polska 1961 00:44:15
367. GAJEWSKI MAREK RZESZÓW RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY Polska 1963 00:44:58
390. HERMANIUK TOMASZ RZESZÓW TRANSSPORT Polska 1976 00:45:33
393. HOMA WOJCIECH RZESZÓW HOMA TEAM Polska 1983 00:45:42
480. SKÓRA ROBERT RZESZÓW Polska 1975 M40-49 00:47:20
595. WĘGRZYN MAŁGORZATA KRASNE RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY 00:49:01 / KOBIETY: 81.
633. GRABSKA RENATA RZESZÓW AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO Polska 1950 00:49:30 / K: 96. (9. K50+)
725. KUBISZYN ALICJA RZESZÓW Polska 1972 00:51:05 00:52:13 / K: 127.
--- wybaczcie, za dużo tego --- są jeszcze zawodnicy z Rzeszowa, ale nie będę już podawał wszystkich - od tego momentu tylko Ci których znam/kojarzę:
852. KLIMASZ BARBARA RZESZÓW RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY Polska 1969 00:53:03 / K: 176.
945. GROCHALA BARBARA RZESZÓW 1966 00:54:40 / K: 225
946. GROCHALA JACEK RZESZÓW RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY Polska 1964 00:54:40
955. ŻACZEK MARCIN RZESZÓW RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY Polska 1980 00:54:50
1149. WRÓBEL BERNADETA RZESZÓW Polska 1968 00:58:26 / K: 332
1330. WRÓBLEWSKI ANDRZEJ RZESZÓW Polska 1966 01:04:24
1388. WYCZAWSKA JOANNA RZESZÓW RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY Polska 1973 01:07:16 / K: 491
|
|
| | | |
|
| | | |
|
| 2015-09-14, 10:41
PZU Festiwal Biegowy 2015 - IRON RUN:
7. miejsce OPEN oraz 4. w kategorii +40 - JÓZEF KUBIK
[Krynicka Mila 00:05:22]
[15km 01:01:44]
[Bieg Nocny 5km 00:19:58]
[Bieg 7 Dolin 64km 07:34:44]
[Minimaraton 00:18:59]
[Koral Maraton 03:37:15]
[Bieg na Jaworzynę 00:23:46]
[Bieg na 1km00:04:25]
Łączny czas: 13:26:13
19. miejsce OPEN i 10 w kategorii poniżej 40 lat - CHLEBIŃSKI MACIEJ Rzeszowskie Gazele i Gepardy 1985
[Krynicka Mila 00:05:38]
[15km 01:08:54]
[Bieg nocny 5km 00:21:14]
[Bieg 7 Dolin 64km 09:15:14]
[Minimaraton 00:17:09]
[Koral Maraton 03:55:44]
[Bieg Na Jaworzynę 00:28:26]
[Bieg na 1km 00:03:57]
Łączny czas: 15:36:16 |
|
| | | |
|
| 2015-09-14, 10:59
PZU Festiwal Biegowy 2015 - KORAL MARATON
13. ŚLASKI RADOSŁAW STRZYŻÓW POLSKA 1973 (M40-49 4.) 03:05:35
27. ŻACZEK MARCIN RZESZÓW RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY POLSKA 1980 03:18:28
43. TOMASIAK WACŁAW SOKOŁÓW MŁP NA ZDROWIE/VISEGRAD MARATON RYTRO POLSKA 1972 03:28:48
78. TOMAKA WOJCIECH TRZEBOWNISKO RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY POLSKA 1972 03:46:51
96. WĘGRZYN KRZYSZTOF KRASNE RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY POLSKA 1966 03:52:11
123. KORAB ROBERT RZESZÓW RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY POLSKA 1970 03:58:52
126. HOMA WOJCIECH RZESZÓW HOMA TEAM POLSKA 1983 04:00:46
138. GAJEWSKI MAREK RZESZÓW RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY POLSKA 1963 04:05:58
151. WACNIK JANUSZ RZESZÓW RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY POLSKA 1967 04:08:27
202. KLIMASZ ZBIGNIEW RZESZÓW RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY POLSKA 1965 04:23:06
220. NABOŻNA EWELINA RZESZÓW RESOVIA RZESZÓW POLSKA 1983 04:28:16 / KOBIETY: 24
224. REJUS MAREK GŁOGÓW MŁP. TKKF "SOKÓŁ" GŁOGÓW MŁP. POLSKA 1958 04:30:28
247. GRABSKA RENATA RZESZÓW AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOPLSKA 1950 04:40:52 / K: 30 / !!! PODIUM 3. MIEJSCE K60+ !!!
250. SKÓRA ROBERT RZESZÓW POLSKA 1975 04:42:20
282. RUT STANISŁAW RZESZÓW POLSKA 1955 05:05:10
|
|
| | | |
|
| 2015-09-14, 19:22
363 - Leja Marcin - Rzeszowskie Gazele I Gepardy 03:24:56 M20/67 i 28 miejsce na MP nauczycieli
Debiut w biegu maratońskim w ramach 33. PKO Maratonu Wrocławskiego |
|