redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
  WIZYTÓWKA   GALERIA   PRZYJAC. [245]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
Arti
Pamiętnik internetowy
Luzik ;-)

Kujawiński Artur
Urodzony: 1976-03-13
Miejsce zamieszkania: Poznań
4 / 12


2008-02-22

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
polityka mnie nie interesuje... (czytano: 2326 razy)O polityce mało rozmawiam. Mało się nią interesuję...ktoś może powiedzieć,że to ,źle bo obywatel powinien interesować się kto i jak rządzi naszym krajem. Cóż...może i tak ale każdy ma w życiu jakąś rolę do odegrania. Nie jest powiedziane,że każdy musi interesować się polityką tak samo jak nie jest powiedziane ,że każdy musi interesować się malarstwem, kinem czy sportem ;-)

Tak naprawdę trudno odgadnąć jacy ludzie nami rządzą...niby ok apotem pokazują nam różne taśmy, nagrania czy też sytuacje ,że polityk w żywe oczy kłamie, ba nawet w programach na żywo i powieka mu nawet nie drgnie...to ci dopiero aktorzy ;-)

Dlatego polityka głównie interesuje mnie w aspekcie sportu tego co ona może zrobić dla sportowców zarówno amatorów jak i naszych reprezentantów z orzełkiem na piersi oraz to co ja ewentualnie przez politykę mógłbym zrobić dla sportu...ale polityka nie lubi sportowców albo mało ich to interesuje tak przynajmniej wydaje mi się.

Dlatego ważne by w życiu każdy był dobrym człowiekiem i robił to co lubi i potrafi. Aby muzyk komponował wspaniałe utwory kojące dusze słuchaczy, aby lekarz ratował i leczył aby policjant łapał złodziei itp. ale .... ! aby Ci co zajmują się polityką zajmowali się nią dobrze i uczciwie. Wtedy jak każdy będzie swoje wykonywał z sercem i zaangażowaniem to wszyscy będziemy szczęśliwi i żyli w dobrobycie.

Bo inaczej tak samo jak policjant biorący łapówkę, muzyk robiący plagiaty i polityk olewający wszystko łapczywie czyhający na kasę wtedy z naszego normalnego życia, zadowolenia i prężnego rozwoju kraju będą nici...

Kończy się kawka więc to tyle na temat polityki na temat której wypowiadam się raz może dwa razy w roku ;-)

Miłego dnia i weekendu ;-)

Blog moga komentować tylko Przyjaciele autora


Stepokura-nazwisko zlat60 (2010-12-16,08:12): Pieknie przemyslenia, ale czy pisześ o politykach jako o zawodzie, czy jako o pojedynczych ludziach.[dotyczy to równiez innych profesji wymienionych przez Ciebie, których Przedstawiciele mogą narobic wiele zła, lub dobra.]
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768