XVIII Czteroetapowy Bieg Pokoju
Pamięci Dzieci Zamojszczyzny
-------------------------------------------------------------------------
KOMUNIKAT nr . 4
str. 1
IV Etap :
Zamość - ulice miasta (15 km)
29.08.2004
------------------------------------------------------
Indywidualnie :
1. 2
Król Bogdan IKS Smok Orneta
00.32.21
2. 3
Gowkielewicz Mirosław IKS Smok Orneta 00.33.05
3. 9
Sądel Ireneusz IKS Smok Orneta 00.33.06
4. 60
Kalinowski Edward SINR Zielona Góra 00.35.52
5. 82
Jabłoński Lech START Lotos
Poznań 00.35.53
6. 11
Moryc Ryszard START Katowice 00.35.54
7. 92
Królikowski Marcin START N.Sącz -
Gorlice 00.38.31
8.
52 Lemanski Klaus Polonia
Hannover 00.39.10
9. 10 Drelich Andrzej GZNS START Gorzów Wlkp. 00.39.11
10. 91
Baran Zbigniew START
Bielsko-Biała 00.40.51
11. 39
Skrzypiński Arkadiusz START Szczecin 00.43.06
12. 40
Wandachowicz Zbigniew START Szczecin 00.43.46
13. 131 Gątarz
Daniel IKS Tarpan Zamość 00.45.35
14. 59
Szafratowicz Anna SINR Zielona Góra 00.49.36
15. 121 Gordeev Andrej Mińsk
Białoruś 00.49.54
16. 62
Kulczyk Jerzy TKKF KB Reebok W-wa I 00.50.39
17. 119 Kasprzyk
Jacek Kraków 00.52.36
18. 100 Bula Dmitry Kentawr Kopył Białoruś 00.52.48
19. 112 Pominczuk Oleksyj
Ukraina
00.52.52
20. 116 Chawawko
Tomasz Dębno 00.53.39
21. 130 Okoń Krzysztof CTG Buderus
Zamość 00.54.26
22. 66
Kowal Sergej Białoruś 00.55.19
23. 64
Piechna Andrzej KB TKKF Promyk Ciechanów 00.55.52
24. 58
Warwas Piotr OSiR Kleczew 00.56.55
25.
53 Scholz Andre Polonia
Hannover 00.57.16
26.
38 Ceynowa Wanda IKS Smok Orneta 00.57.34
27. 26
Guzowski Dariusz TKKF KB Reebok
W-wa I
00.57.42
28. 73
Wójcik Grzegorz KRS TKKF Jastrząb Ruda Śl. 00.58.28
29. 126 Kubańska Ewa IKS Smok Orneta 00.58.34
30. 85
Stefański Marian Buderus Tarnowo Podg. I 00.59.00
31. 72
Pindel Piotr Buderus Tarnowo Podg. I 01.00.28
32. 110 Perog Anatoly
Ukraina
01.01.17
33. 30
Jeżowski Sławomir Cross Warszawa
I 01.01.21
34. 68
Gruca Krzysztof SMS Maratończyk Łęczna 01.01.25
35. 106 Cuchlo Elena
Białoruś
01.01.37
36. 83
Fijałkowski Zbigniew KRS TKKF Jastrząb Ruda Śl. 01.01.37
37. 95
Radzymin Andrzej Jan ZM Hamech Hajnówka
01.01.49
38. 49
Olenowa Lenina
Kijów Ukraina 01.02.35
39. 42
Pacuła Andrzej Premier Gliwice 01.02.40
40. 63
Kotowicz Tadeusz Otwock 01.02.47
41. 31
Gołąbek Mariusz Cross Warszawa I
01.02.59
42. 16
Liban Zygfryd Tczew 01.03.03
43. 71
Iwanicki Władysław SMS Maratończyk Łęczna 01.03.22
44. 22
Ćwikliński Waldemar FHZZ Katowice 01.03.29
45. 134 Samolewicz
Janusz Handlopex
Rzeszów 01.03.33
46. 70
Wrocławski Stanisław SMS Maratończyk Łęczna
01.03.48
47. 102 Podlewski
Krzysztof Hrubieszów 01.03.49
48. 90
Piech Dariusz SMS Maratończyk Łęczna 01.04.14
49. 84
Kądziołka Sebastian KRS TKKF Jastrząb Ruda Śl. 01.04.22
50. 17
Jakubik August Buderus Tarnowo Podg. I 01.04.22
51. 65
Piechna Włodzimierz TKKF Promyk Ciechanów 01.05.29
52. 21
Leśniewski Stanisław FHZZ Katowice 01.05.33
53. 37
Bisek Marek SMS Maratończyk Łęczna
01.05.40
54. 111 Kowalczyk Zbigniew ING Securities Kielce 01.05.57
55.
34 Jankowski Eugeniusz OPEC Puławy 01.06.44
56. 76
Karwowski Jarosław KCz Pędziwiatr
Gliwice 01.06.44
57. 118 Pytlik
Lucjan RKS Energetyk
Rybnik 01.07.00
58. 14
Szymków Henryk Buderus Tarnowo Podg. I 01.07.02
59. 133 Lenartowicz
Dariusz TKKF KB Reebok
W-wa I
01.07.16
60.
51 Dewucki Edward Polonia
Hannover 01.07.16
61. 120 Surowiec Marian Milanów 01.07.33
62. 124 Dembkowski
Ryszard Murzynek Toruń 01.08.02
63. 43
Wesołowski Janusz KCz Pędziwiatr
Gliwice 01.08.17
64. 109 Leshchenko Volodymir Ukraina 01.08.40
65.
67 Kowal Nina Amator
Mińsk Białoruś 01.09.05
66. 57
Warwas Henryk KWB konin-Kleczew 01.09.15
67. 93
Walczewski Michał WKB Meta Lubliniec 01.09.21
68. 98
Foltynowicz Bernard Karczma Polska Szczecin 01.09.24
69. 86
Stefański Bogusław Słupsk 01.09.39
70. 97
Jurek Zbigniew Buderus Tarnowo Podg. II
01.10.11
71. 75
Cepil Marek KCz
Pędziwiatr Gliwice 01.10.21
72. 80
Trefon Emanuel
TKKF Piekary Śląskie 01.10.42
73. 35
Purzycki Jan Puławy 01.10.59
74. 33
Ordyński Janusz Skarżysko-Kamienna 01.11.09
75. 41
Pacuła Piotr Premier Gliwice 01.11.21
76. 104 Dziadura
Zenon Witar
Tarnobrzeg 01.11.25
77. 7
Reda Sławomir KBP Pasja 01.11.40
78. 6
Reda Waldemar KBP Pasja 01.11.40
79.
20 Kopeć Irena FHZZ
Katowice 01.11.51
80. 77
Dobosz Krzysztof KCz Pędziwiatr Gliwice 01.12.04
81. 45
Miech Wiesław Cross Warszawa I 01.12.33
82. 107 Novik Viktor Kentawr Kopył Białoruś 01.12.43
83. 27
Wałęga Edmund Cross
Warszawa I 01.12.46
84. 105 Szwec
Andrzej TOREC Toruń 01.13.31
85. 56
Stawski Jerzy Buderus Tarnowo Podg. II 01.13.46
86. 78
Mersztein Zofia TKKF Piekary Śląskie 01.14.24
87. 113 Ambrozik
Adam UGKS Odra Brzeg 01.14.24
88. 79
Węcławek Andrzej TKKF Piekary Śląskie 01.14.57
89. 13
Zawalski Włodzimierz TKKF Old Boys Bukowa
01.15.05
90. 122 Wikłacz
Marian Polonia Hannover
01.15.18
91. 5
Orzechowski Mieczysław KBP Pasja 01.15.28
92. 23
Puzio Waldemar MZOIS Dębica 01.15.42
93. 89
Staroniewicz Janusz Rabka - Słone 01.15.54
94. 114 Bytniewski
Mieczysław IWF Biała-Podlaska 01.16.09
95. 125 Muzyczuk
Małgorzata Unia Hrubieszów 01.16.09
96. 115 Fret
Andrzej Łódź 01.16.09
97. 94
Orłowski Sławomir Buderus Tarnowo Podg. III 01.16.40
98. 96
Kazimierski Zbigniew Buderus Tarnowo Podg. II 01.16.40
99. 117 Trybek Mieczysław TKKF Old Boys Bukowa
01.17.08
100. 55
Filipów Tadeusz Lębork 01.17.33
101. 103 Szczurek Piotr Zamość 01.17.40
102. 1
Domina Robert Bielice k/Szczecina 01.17.55
103. 101 Żukowski
Piotr Klub Św. Marty
Warszawa 01.18.03
104. 81
Tomecki Jerzy TKKF Piekary Śląskie 01.18.24
105. 129 Sypiański
Wojciech SP2 Ustka 01.19.12
106. 47
Górski Stefan SMS Maratończyk Łęczna
01.19.19
107. 54
Majewski Jan Buderus Tarnowo Podg. III 01.21.07
108. 123 Musiałowski
Kazimierz Buderus
Tarnowo Podg. III 01.23.07
109. 69
Kiził Aleksandr Meta-42 Mińsk Białoruś 01.23.40
110. 28
Sawa Ryszard
Cross
Warszawa II 01.24.42
111. 29
Orlicki Stanisław Cross
Warszawa 01.24.42
112. 4
Orzechowska Danuta KBP Pasja 01.25.36
113. 15
Pałasz Edmund Stocznia Gdańska
SA 01.26.57
114. 61
Madziar Andrzej KB Amator Mińsk Mazow.
01.27.17
115. 32
Mizura Jerzy AKM Olsztyn 01.28.07
116. 128 Urbański
Konrad AWF Biała Podlaska 01.29.36
117. 19
Jaworski Piotr 23 Baza Lotn.
Mińsk Maz.
01.30.22
118. 18
Wybranowski Dariusz 23 Baza Lotn.
Mińsk Maz.
01.30.22
119. 8
Sar Jarosław Grupa Biegowa Kabaty 01.31.27
120. 87
Stasiewicz Leoncjusz RKB Hajnówka 01.31.43
121. 88
Stasiewicz Wiera RKB Hajnówka 01.31.43
122. 24
Andrzejewski Tadeusz TKKF KB Reebok W-wa II 01.32.22
123. 74
Wichrowska Jadwiga Buderus Tarnowo Podg. III 01.34.24
124. 12
Jankowski Piotr Cross
Warszawa II 01.36.15
125. 108 Kruglikow Walerij Meta-42
Mińsk Białoruś 01.41.02
126. 44
Powałka Grzegorz
Cross
Warszawa II 01.45.15
127. 46
Girtler Jerzy Polonia Warszawa 01.45.28
128. 127 Orzech Bogusław KB Amator Mińsk Maz. 01.53.22
Druzynowo :
1. Buderus Tarnowo Podg. I
03.03.50
2. KRS
TKKF Jastrząb Ruda Śl.
03.04.27
3. SMS
Maratończyk Łęczna 03.08.35
4. Cross Warszawa I 03.16.53
5.
Polonia Hannover 03.19.50
6.
FHZZ Katowice 03.20.53
7. KCz Pędziwiatr Gliwice 03.25.22
8. KBP
Pasja
03.38.48
9.
TKKF Piekary Śląskie
03.40.03
10. Buderus Tarnowo Podg. II
03.40.37
11. Buderus Tarnowo Podg. III
04.00.54
12. Cross Warszawa II 04.46.12
Klasyfikacja po 4 etapach :
-----------------------------
Klasyfikacja mężczyzn :
1. 121 Gordeev Andrej Mińsk
Białoruś 05.44.03
2. 62
Kulczyk Jerzy TKKF KB Reebok W-wa I 05.47.39
3. 100 Bula Dmitry Kentawr Kopył Białoruś 05.51.29
4. 119 Kasprzyk
Jacek Kraków 06.00.23
5. 116 Chawawko
Tomasz Dębno 06.08.19
6. 64
Piechna Andrzej KB TKKF Promyk Ciechanów 06.20.21
7. 66
Kowal Sergej Białoruś 06.23.20
8. 130 Okoń Krzysztof CTG Buderus
Zamość 06.23.55
9. 112 Pominczuk Oleksyj
Ukraina
06.24.45
10. 26
Guzowski Dariusz
TKKF KB Reebok
W-wa I
06.31.37
11. 85
Stefański Marian Buderus Tarnowo Podg. I 06.36.26
12. 58
Warwas Piotr OSiR Kleczew 06.36.29
13. 73
Wójcik Grzegorz KRS TKKF Jastrząb Ruda Śl. 06.41.21
14. 72
Pindel Piotr Buderus Tarnowo Podg. I 06.42.44
15. 83
Fijałkowski Zbigniew KRS TKKF Jastrząb Ruda Śl. 06.46.40
16. 95
Radzymin Andrzej Jan ZM Hamech Hajnówka
06.52.28
17.
53 Scholz Andre Polonia Hannover 06.55.15
18.
42 Pacuła Andrzej Premier Gliwice 07.04.45
19. 110 Perog Anatoly
Ukraina
07.07.00
20. 134 Samolewicz
Janusz Handlopex
Rzeszów 07.13.40
21. 70
Wrocławski Stanisław SMS Maratończyk Łęczna
07.15.23
22. 65
Piechna Włodzimierz TKKF Promyk Ciechanów 07.15.28
23. 17
Jakubik August Buderus Tarnowo Podg. I 07.15.51
24. 34
Jankowski Eugeniusz OPEC Puławy 07.18.55
25. 43
Wesołowski Janusz KCz Pędziwiatr
Gliwice 07.19.11
26. 90
Piech Dariusz SMS Maratończyk Łęczna 07.19.14
27. 21
Leśniewski Stanisław FHZZ Katowice 07.19.17
28. 71
Iwanicki Władysław SMS Maratończyk Łęczna 07.19.21
29. 76
Karwowski Jarosław KCz Pędziwiatr
Gliwice 07.21.09
30. 63
Kotowicz Tadeusz Otwock 07.21.29
31. 102 Podlewski
Krzysztof Hrubieszów 07.21.37
32. 68
Gruca Krzysztof SMS Maratończyk Łęczna 07.22.34
33. 16
Liban Zygfryd Tczew 07.27.03
34. 84
Kądziołka Sebastian KRS TKKF Jastrząb Ruda Śl. 07.32.33
35. 133 Lenartowicz
Dariusz TKKF KB Reebok
W-wa I
07.32.51
36. 124 Dembkowski
Ryszard Murzynek Toruń 07.34.39
37. 111 Kowalczyk Zbigniew ING Securities Kielce 07.37.50
38.
14 Szymków Henryk Buderus Tarnowo Podg. I 07.39.29
39. 118 Pytlik
Lucjan RKS Energetyk
Rybnik 07.40.05
40. 37
Bisek Marek SMS Maratończyk Łęczna 07.40.33
41. 57
Warwas Henryk KWB konin-Kleczew 07.43.24
42. 120 Surowiec Marian Milanów 07.49.21
43. 22
Ćwikliński Waldemar FHZZ Katowice 07.50.50
44. 80
Trefon Emanuel TKKF Piekary Śląskie 07.52.08
45. 97
Jurek Zbigniew Buderus Tarnowo Podg. II
07.53.56
46. 33
Ordyński Janusz Skarżysko-Kamienna 07.57.25
47. 104 Dziadura
Zenon Witar
Tarnobrzeg 07.58.38
48. 107 Novik Viktor Kentawr Kopył Białoruś 08.00.57
49.
51 Dewucki Edward Polonia
Hannover 08.02.14
50.
109 Leshchenko Volodymir Ukraina 08.03.34
51.
75 Cepil Marek KCz
Pędziwiatr Gliwice 08.05.07
52. 86
Stefański Bogusław Słupsk 08.09.28
53. 98
Foltynowicz Bernard Karczma Polska Szczecin 08.12.38
54. 77
Dobosz Krzysztof KCz Pędziwiatr Gliwice 08.14.59
55. 56
Stawski Jerzy Buderus Tarnowo Podg. II 08.15.21
56. 41
Pacuła Piotr Premier Gliwice 08.20.41
57. 93
Walczewski Michał WKB Meta Lubliniec 08.20.42
58. 114 Bytniewski
Mieczysław IWF Biała-Podlaska 08.20.59
59. 5
Orzechowski Mieczysław KBP Pasja 08.25.22
60. 81
Tomecki Jerzy TKKF Piekary Śląskie 08.25.33
61. 7
Reda Sławomir KBP Pasja 08.27.26
62. 6
Reda Waldemar KBP Pasja 08.27.26
63. 122 Wikłacz
Marian Polonia Hannover 08.29.00
64. 35 Purzycki Jan Puławy 08.31.16
65. 23 Puzio Waldemar MZOIS Dębica 08.32.10
66. 115 Fret
Andrzej Łódź 08.35.01
67. 96 Kazimierski Zbigniew Buderus Tarnowo Podg. II 08.37.41
68. 13
Zawalski Włodzimierz TKKF Old Boys Bukowa
08.38.01
69. 94
Orłowski Sławomir Buderus Tarnowo Podg. III 08.39.46
70. 89
Staroniewicz Janusz Rabka - Słone 08.40.18
71. 47
Górski Stefan SMS Maratończyk Łęczna
08.40.28
72. 55
Filipów Tadeusz Lębork 08.44.42
73. 113 Ambrozik
Adam UGKS Odra Brzeg 08.47.24
74. 101 Żukowski
Piotr Klub Św. Marty
Warszawa 08.48.20
75. 123 Musiałowski
Kazimierz Buderus Tarnowo Podg. III 08.52.21
76. 1
Domina Robert Bielice k/Szczecina 09.02.51
77. 105 Szwec
Andrzej TOREC Toruń 09.08.36
78. 117 Trybek Mieczysław TKKF Old Boys Bukowa
09.12.39
79. 54
Majewski Jan Buderus Tarnowo Podg. III 09.18.37
80. 29
Orlicki Stanisław Cross
Warszawa 09.29.44
81. 8
Sar Jarosław Grupa Biegowa Kabaty 09.34.44
82. 15
Pałasz Edmund Stocznia Gdańska SA 09.41.00
83. 128 Urbański
Konrad AWF Biała Podlaska 09.50.29
84. 129 Sypiański
Wojciech SP2 Ustka 09.52.40
85. 79
Węcławek Andrzej TKKF Piekary Śląskie 09.53.34
86. 87
Stasiewicz Leoncjusz RKB Hajnówka 10.08.21
87. 103 Szczurek Piotr Zamość 10.10.42
88. 32
Mizura Jerzy AKM Olsztyn 10.12.18
89. 61
Madziar Andrzej KB Amator Mińsk Mazow.
10.27.49
90. 69
Kiził Aleksandr Meta-42 Mińsk Białoruś 10.30.49
91. 24
Andrzejewski Tadeusz TKKF KB Reebok W-wa II
10.50.22
92. 19 Jaworski Piotr
23 Baza Lotn. Mińsk Maz. 11.10.39
93. 18
Wybranowski Dariusz 23 Baza Lotn.
Mińsk Maz.
11.10.39
94. 108 Kruglikow Walerij Meta-42
Mińsk Białoruś 11.29.14
95. 127 Orzech Bogusław KB Amator Mińsk Maz. 11.42.11
96. 46
Girtler Jerzy Polonia Warszawa 12.18.06
Klasyfikacja po 4 etapach :
-----------------------------
Klasyfikacja kobiet :
1. 106 Cuchlo Elena
Białoruś 07.02.09
2. 49
Olenowa Lenina Kijów Ukraina 07.06.59
3. 67
Kowal Nina Amator Mińsk
Białoruś 07.26.22
4. 78
Mersztein Zofia TKKF Piekary Śląskie 08.08.10
5. 125 Muzyczuk
Małgorzata Unia Hrubieszów 08.28.25
6. 20
Kopeć Irena FHZZ
Katowice 08.49.13
7. 4
Orzechowska Danuta KBP Pasja 09.31.06
8. 88
Stasiewicz Wiera RKB Hajnówka 10.03.18
9. 74
Wichrowska Jadwiga Buderus Tarnowo Podg. III 10.51.55
Klasyfikacja
po 4 etapach :
-----------------------------
Klasyfikacja niepełnosprawnych - wozki sportowe :
1. 92
Królikowski Marcin START N.Sącz -
Gorlice 04.13.51
2. 91
Baran Zbigniew START
Bielsko-Biała 04.15.18
3. 39
Skrzypiński Arkadiusz START Szczecin 04.18.24
4. 10
Drelich Andrzej GZNS START Gorzów
Wlkp. 04.25.30
5. 40
Wandachowicz Zbigniew START Szczecin 05.50.45
Klasyfikacja po 4 etapach :
-----------------------------
Klasyfikacja
niepełnosprawnych - HANDBIKES :
1. 2
Król Bogdan IKS Smok Orneta 03.29.15
2. 9
Sądel Ireneusz IKS Smok Orneta 03.30.44
3. 3
Gowkielewicz Mirosław IKS Smok Orneta 03.31.27
4. 60
Kalinowski Edward SINR Zielona Góra 03.37.27
5. 11
Moryc Ryszard START Katowice 03.55.12
6. 82
Jabłoński Lech START Lotos
Poznań 04.00.27
7. 126 Kubańska Ewa IKS Smok Orneta 05.29.26
8. 59
Szafratowicz Anna SINR Zielona Góra 05.41.11
9. 131 Gątarz
Daniel IKS Tarpan Zamość 06.04.01
10. 38
Ceynowa Wanda IKS Smok Orneta 06.04.59
Klasyfikacja po 4 etapach :
-----------------------------
Klasyfikacja
niewidomych i niedowidzacych :
1. 31
Gołąbek Mariusz Cross Warszawa I 07.14.50
2. 30
Jeżowski Sławomir Cross Warszawa
I 07.20.07
3. 27
Wałęga Edmund Cross
Warszawa I 08.47.47
4. 45
Miech Wiesław Cross Warszawa I 08.50.28
5. 28
Sawa Ryszard Cross
Warszawa II 09.29.44
6. 12
Jankowski Piotr Cross
Warszawa II 11.11.31
7. 44
Powałka Grzegorz Cross
Warszawa II 12.14.47
Klasyfikacja drużynowa :
1. Buderus Tarnowo Podg. I
20.35.01
2. KRS
TKKF Jastrząb Ruda Śl.
21.00.34
3. SMS
Maratończyk Łęczna 21.39.50
4. KCz Pędziwiatr Gliwice 22.45.27
5. Cross Warszawa I 23.16.21
6.
Polonia Hannover 23.26.29
7.
FHZZ Katowice
23.59.20
8.
TKKF Piekary Śląskie 24.22.24
9. Buderus Tarnowo Podg. II
24.46.58
10. KBP
Pasja
25.20.14
11. Buderus Tarnowo Podg. III
26.50.44
12. Cross Warszawa II 32.56.02
Zawodnik
na rolkach 52 Lemanski Klaus
Polonia Hannover uzyskał łączny czas
po 4
etapach 04.28.10.
Sędzia
Główny
Lucjan Ksykiewicz
Organizatorzy XVIII Biegu Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny
dziękują wszystkim uczestnikom za miłą , serdeczną atmosferę.
Przepraszając za niedociągnięcia, mamy
przyjemność zaprosić wszystkich
do uczestniczenia w kolejnym biegu.
Do zobaczenia.