BIEG DO WSPÓLNOTY EUROPEJSKIEJ
Wołów – 1 maja 2004 r.
Do publikacji przekazał: Tomasz Lechki
Wyniki:
Bieg klas “0” (rok ur. 1997 i młodsi) – 100 metrów – dziewczęta
- Szulbowska Izabela – Pogalewo
- Chrabąszcz Marta – Brzeg Dolny
- Bicz Katarzyna – Pogalewo
Bieg klas “0” (rok ur. 1997 i młodsi) – 100 metrów – chłopcy
- Sudoł Piotr – Pogalewo Wielkie
- Żmuda Filip – Wołów
- Durys Dawid – Wołów
Bieg klas I i II (rok ur. 1996-1995) – 300 metrów – dziewczęta
- Sudoł Angelika – Pogalewo
- Siergiej Beata – Warzęgowo
- Szpakowska Alicja – Grodzanów
Bieg klas I i II (rok ur. 1996-1995) – 300 metrów – chłopcy
- Marzec Krystian – Głębowice
- Lamek Eryk – Pogalewo Wielkie
- Turowski Marcin – Głębowice
Bieg klas III i IV (rok ur. 1994-1993) – 500 metrów – dziewczęta
- Siarek Katarzyna – Pogalewo Wielkie
- Bicz Karolina – Wołów
- Leciejewska Renata – Pogalewo Wielkie
Bieg klas III i IV (rok ur. 1994-1993) – 500 metrów – chłopcy
- Gaj Jakub – Wołów
- Wasiłek Marek – Pogalewo
- Janus Paweł – Stary Wołów
Bieg klas V i VI (rok ur. 1992-1991) – 700 metrów – dziewczęta
- Andrejczuk Alicja - Pogalewo Wielkie
- Danaj Alicja – Wołów
- Stefanowska Danuta – Wołów
Bieg klas V i VI (rok ur. 1992-1991) – 700 metrów – chłopcy
- Lesznak Tomasz – Brzeg Dolny
- Juzwa Jan – Głębowice
- Manuił Wojciech – Wołów
Bieg klas gimnazjalnych (rok ur. 1988-1990) – 1000 metrów – dziewczęta
- Danaj Alicja – Wołów
- Wolanik Justyna – Wołów
- Kużdeba Anita – Wińsko
Bieg klas gimnazjalnych (rok ur. 1988-1990) – 1000 metrów – chłopcy
- Szadej Tobiasz – Wińsko
- Stankiewicz Bartosz – Wińsko
- Wysoczański Paweł – Wołów
Bieg klas ponadgimnazjalnych (rok ur. 1983-1987) – 1000 metrów – dziewczęta
- Podrażnik Anna – Wołów
- Duliban Marta – Wołów
- Golczewska Dorota – Wołów
Bieg klas ponadgimnazjalnych (rok ur. 1983-1987) – 1500 metrów – chłopcy
- Szewczyk Kamil – Wrocław
- Czyżowicz Łukasz – Wołów
- Hajtko Piotr – Wołów
Bieg główny – kategoria otwarta – 3000 metrów – mężczyźni
- Szewczyk Kamil – Wrocław
- Abramowicz Ryszard – Brzeg Dolny
- Plesner Ryszard – Bożeń