I PÓŁMARATON REKREACYJNY PUCHATKA
Parzęczew Lenica Wielka Parzęczew
28 sierpnia 2004
Do publikacji przekazał: Maciej Krzyżanowski
LP Nr Czas Nazwisko Imię Kat Klub/Miasto
1 49 1:14:04 Pietrzyk Krzysztof M20 Koluszki
2 30 1:14:21 Najman Dariusz M40 Zgierz
3 54 1:20:54 Lisiecki Paweł M30 Zgierz
4 21 1:21:24 Kmiecik Mariusz M30 Łód
5 60 1:22:11 Chmiel Joanna K30 Łód
6 61 1:22:12 Chmiel Jacek M40 Łód
7 34 1:27:13 Ruta Tadeusz M50 Łód
8 17 1:28:26 Dmuchowski Mirosław M30 Lenica Wlk.
9 10 1:30:00 Dominiak Andrzej M50 Łód
10 50 1:32:58 Sobecki Bartłomiej M20 Łód
11 66 1:32:59 Szwytki Paweł M20 Lenica Wlk.
12 51 1:34:28 Kochanowski Bartłomiej M20 Łód
13 43 1:34:44 Wróbel Ryszard M40 Łagiewniki
14 31 1:34:51 Nieckuła Zbigniew M40 Łód
15 26 1:35:20 Lisicki Marek M40 Łód
16 44 1:35:21 Wróblewski Jan Marian M20 Aleksandrów
17 19 1:35:28 Janczyk Sylwester M50 Łód
18 9 1:35:29 Długołęcki Piotr M40 Łód
19 11 1:36:35 Dominiak Sylwester M40 Łód
20 62 1:37:31 Bednarek Adam M20 Lenica Wlk.
21 65 1:39:02 Szymczak Tomasz M20 Lenica Wlk.
22 63 1:39:03 Jędrzejowski Sebastian M20 Lenica Wlk.
23 42 1:40:00 Witkowski Grzegorz M40 Warszawa
24 16 1:40:43 Igielski Andrzej M40 Łagiewniki
25 28 1:41:34 Morawiec Jan M70 Łód
26 64 1:43:05 Buczek Karol M20 Lenica Wlk.
27 52 1:43:07 Nerga Remigiusz M20 Lenica Wlk.
28 27 1:43:46 Midek Zbigniew M30 Kalisz
29 3 1:43:59 Stawczyk Dominika K20 Łód
30 57 1:45:32 Sawczyk Mieczysław M50 Łód
31 40 1:46:02 Tylus Paweł M40 Łód
32 59 1:46:35 Zbudniewek Roman M50 Łód
33 53 1:51:38 Stefański Robert M20 Lenica Wlk.
34 48 1:53:23 Sikorski Jacek M50 Malmo
35 56 1:56:54 Stempień Leszek M40 Łód
36 7 1:58:20 Krzyżanowski Maciej M30 Lenica Wlk.
37 8 1:58:52 Czapla Tomasz M30 Łód
38 14 1:58:54 Fiszer Wojciech M30 Łód
39 47 2:03:04 Jagielski Przemysław M20 Zgierz
40 46 2:03:25 Karczmitowicz Aniela S30 Zgierz
41 20 2:03:26 Karczmitowicz Jacek M30 Zgierz
42 2 2:03:45 Kalenbach Julia K40 Łód
43 4 2:04:43 Stokowska Elżbieta K40 Łód
44 22 2:09:30 Krajewski Sebastian M20 0
45 55 2:09:36 Pelikan Jarosław M40 Zgierz
46 58 2:12:44 Boczkowski Hilary M70 Łód
47 37 2:15:25 Brouwer Jaap M40 Waszawa
48 45 2:16:10 Zaleny Przemyslaw M20 Chocz
49 15 2:16:41 Groeger Piotr M40 Łód
50 29 2:18:47 Murawski Jerzy M50 Łód
51 32 2:21:32 Pentela Rafał M20 0
52 13 2:21:33 Banaszak Mateusz M30 Waszawa
53 5 DNF Bednarek Janusz M30 Łód
54 12 DNF Dworniczak Marek M50 Łód
55 67 DNF Krawczyk Łukasz M20 Lenica Wlk.