III. ročník | |||||
KLIMKOVICKÉHO MARATONU | |||||
26. června 2004 | |||||
Výsledková listina | |||||
Poř. | Start.čís. | Příjmení a jméno | Roč.naroz. | Oddíl | Čas |
1. | 247 | Slowioczek Roman | 1959 | Jablunkov | 2:51:47 |
2. | 239 | Tománek Roman | 1960 | Slavičín | 2:53:18 |
3. | 237 | Zátopek Stanislav | 1972 | Nový Jičín | 3:00:09 |
4. | 173 | Zeman Václav | 1967 | Vřesina u Bílovce | 3:01:10 |
5. | 179 | Horáček Pavel | 1965 | Červený Kostelec | 3:03:39 |
6. | 13 | Vernarský Jaroslav | 1967 | SLEZAN Frýdek Místek | 3:10:23 |
7. | 233 | Horák Pavel | 1962 | BARNEX SPORT Brno | 3:10:42 |
8. | 243 | Mareš Bohumil | 1951 | LEAR Brno | 3:12:51 |
9. | 245 | Rinka Erich | 1954 | MK Seitl Ostrava | 3:14:48 |
10. | 242 | Ligocki Karel | 1956 | ROMOTOP Suchdol nad Odrou | 3:18:40 |
11. | 236 | Hrček Petr | 1961 | Brandýs nad Labem | 3:23:07 |
12. | 186 | Kubále Josef | 1972 | Mladá Vožice | 3:25:02 |
13. | 232 | Peřina Vladimír | 1951 | MK Seitl Ostrava | 3:25:13 |
14. | 225 | Pytlik Lucjan | 1955 | RKS Energetyk Rybnik PL | 3:26:40 |
15. | 246 | Vytisk Alfons | 1949 | MK Seitl Ostrava | 3:29:02 |
16. | 244 | Hýbl Bronislav | 1961 | SBK WIKY Kyjov | 3:31:47 |
17. | 220 | Michalski Sebastian | 1970 | Rybnik Polsko | 3:33:08 |
18. | 146 | Guzek Tadeusz | 1962 | KB Luków Polsko | 3:38:34 |
19. | 217 | Kuchař Petr | 1951 | LIGA 100 Praha | 3:38:43 |
20. | 148 | Smola Josef | 1951 | MK Seitl Ostrava | 3:41:30 |
21. | 176 | Simon Alexander | 1947 | DS Žilina | 3:42:33 |
22. | 98 | Kubeček Vladimír | 1948 | Spartak Police nad Metují | 3:44:32 |
23. | 145 | Surowiec Marian | 1950 | LKS Milanów Polsko | 3:46:01 |
24. | 240 | Purchla Jan | 1960 | Kraków Polsko | 3:51:42 |
25. | 241 | Kopecký Zdeněk | 1937 | BUDVAR Č. Budějovice | 3:52:24 |
26. | 100 | Tužinský Karel | 1956 | MK Pardubice | 3:55:22 |
27. | 178 | Alexa Jiří | 1953 | KRB Chrudim | 3:55:43 |
28. | 238 | Březina Jiří | 1939 | SK Přerov | 3:56:27 |
29. | 150 | Kabelík Jaroslav | 1941 | Slovácká Slávia UH.Hradiště | 4:00:39 |
30. | 234 | Zejda Ivo | 1956 | Moravská Slávia Brno | 4:09:23 |
31. | 226 | Profous Petr | 1958 | USC STATIC Ostrožská Nová Ves | 4:17:47 |
32. | 147 | Kamecki Antoni | 1955 | KB Mierdzyrzec Polsko | 4:27:42 |
33. | 134 | Skálová Lenka | 1954 | MK Seitl Ostrava | 4:54:26 |
34. | 134 | Rossi Otto | 1943 | MK Seitl Ostrava | 4:54:27 |
35. | 249 | Levý Pavel | 1960 | Rožnov pod Radhoštěm | 5:43:47 |
248 | Brož Jiří | 1954 | MK Seitl Ostrava | vzdal | |
Umístění dle kategorií | |||||
kategorie A: 18-39 let | |||||
1. | 237 | Zátopek Stanislav | 1972 | Nový Jičín | 3:00:09 |
2. | 173 | Zeman Václav | 1967 | Vřesina u Bílovce | 3:01:10 |
3. | 179 | Horáček Pavel | 1965 | Červený Kostelec | 3:03:39 |
4. | 13 | Vernarský Jaroslav | 1967 | SLEZAN Frýdek Místek | 3:10:23 |
5. | 186 | Kubále Josef | 1972 | Mladá Vožice | 3:25:02 |
6. | 220 | Michalski Sebastian | 1970 | Rybnik POLSKO | 3:33:08 |
kategorie B: 40-49 let | |||||
1. | 247 | Slowioczek Roman | 1959 | Jablunkov | 2:51:47 |
2. | 239 | Tománek Roman | 1960 | Slavičín | 2:53:18 |
3. | 233 | Horák Pavel | 1962 | BARNEX SPORT Brno | 3:10:42 |
4. | 242 | Ligocki Karel | 1956 | ROMOTOP Suchdol nad Odrou | 3:18:40 |
5. | 236 | Hrček Petr | 1961 | Brandýs nad Labem | 3:23:07 |
6. | 225 | Pytlik Lucjan | 1955 | RKS Energetyk Rybnik PL | 3:26:40 |
7. | 244 | Hýbl Bronislav | 1961 | SBK WIKY Kyjov | 3:31:47 |
8. | 146 | Guzek Tadeusz | 1962 | KB Luków Polsko | 3:38:34 |
9. | 240 | Purchla Jan | 1960 | Kraków Polsko | 3:51:42 |
10. | 100 | Tužinský Karel | 1956 | MK Pardubice | 3:55:22 |
11. | 234 | Zejda Ivo | 1956 | Moravská Slávia Brno | 4:09:23 |
12. | 226 | Profous Petr | 1958 | USC STATIC Ostrožská Nová Ves | 4:17:47 |
13. | 147 | Kamecki Antoni | 1955 | KB Mierdzyrzec Polsko | 4:27:42 |
14. | 249 | Levý Pavel | 1960 | Rožnov pod Radhoštěm | 5:43:47 |
kategorie C: 50-59 let | |||||
1. | 243 | Mareš Bohumil | 1951 | LEAR Brno | 3:12:51 |
2. | 245 | Rinka Erich | 1954 | MK Seitl Ostrava | 3:14:48 |
3. | 232 | Peřina Vladimír | 1951 | MK Seitl Ostrava | 3:25:13 |
4. | 246 | Vytisk Alfons | 1949 | MK Seitl Ostrava | 3:29:02 |
5. | 217 | Kuchař Petr | 1951 | LIGA 100 Praha | 3:38:43 |
6. | 148 | Smola Josef | 1951 | MK Seitl Ostrava | 3:41:30 |
7. | 176 | Simon Alexander | 1947 | DS Žilina | 3:42:33 |
8. | 98 | Kubeček Vladimír | 1948 | Spartak Police nad Metují | 3:44:32 |
9. | 145 | Surowiec Marian | 1950 | LKS Milanów Polsko | 3:46:01 |
10. | 178 | Alexa Jiří | 1953 | KRB Chrudim | 3:55:43 |
248 | Brož Jiří | 1954 | MK Seitl Ostrava | vzdal | |
kategorie D: nad 60 let | |||||
1. | 241 | Kopecký Zdeněk | 1937 | BUDVAR Č. Budějovice | 3:52:24 |
2. | 238 | Březina Jiří | 1939 | SK Přerov | 3:56:27 |
3. | 150 | Kabelík Jaroslav | 1941 | Slovácká Slávia UH.Hradiště | 4:00:39 |
4. | 134 | Rossi Otto | 1943 | MK Seitl Ostrava | 4:54:27 |
ženy | |||||
1. | 134 | Skálová Lenka | 1954 | MK Seitl Ostrava | 4:54:26 |
Starosta DTJ: Miroslav Gerlich | Ředitel závodu: Václav Jahoda | ||||
HR: Antonín Konečný | Zpracoval: Antonín Hemza |
|