XVI GOLENIOWSKA MILA NIEPODLEGŁOŚCI
o Puchar Burmistrza Gminy Goleniów
Goleniów, 11 listopada 2004
Dystans: 1 mila
Do publikacji przekazał: Grzegorz Lipiński
Miej. |
M/Kat. |
Nazwisko i imię |
Kat. |
Kraj-Klub-Miasto |
Wynik |
1 |
1 |
FORMELA Mirosław |
M-20 |
SPORTING Międzyzdroje |
00:04:18 |
2 |
2 |
BERNARDELLI Michał |
M-20 |
KS Warszawianka Warszawa |
00:04:18 |
3 |
1 |
ZBLEWSKI Leszek |
M-30 |
REMUS Kościerzyna |
00:04:20 |
4 |
3 |
NOWICKI Bartosz |
M-20 |
MKL Szczecin |
00:04:23 |
5 |
4 |
FUDALEJ Marcin |
M-20 |
KS Warszawianka Warszawa |
00:04:25 |
6 |
5 |
LEWANDOWSKI Marcin |
M-20 |
LKS Błękitni |
00:04:26 |
7 |
6 |
PILARSKI Dominik |
M-20 |
MKL Szczecin |
00:04:29 |
8 |
7 |
WNUK Marcin |
M-20 |
MKL Szczecin |
00:04:32 |
9 |
8 |
MAKAREWICZ Karol |
M-20 |
KB Biały Bór |
00:04:36 |
10 |
9 |
SANIEWSKI Dariusz |
M-20 |
UKS Ósemka Police |
00:04:43 |
11 |
10 |
TWÓR Maciej |
M-20 |
MOKASYN Płoty |
00:04:45 |
12 |
11 |
ZASADZIŃSKI Radosław |
M-20 |
MKL Szczecin |
00:04:46 |
13 |
1 |
LESMAN Justyna |
K-20 |
Olimpia Poznań |
00:04:48 |
14 |
12 |
STĘPIEŃ Marcin |
M-20 |
Barnim Goleniów |
00:04:49 |
15 |
13 |
JURKOWSKI Tomasz |
M-20 |
LUBUSZ Słubice |
00:04:51 |
16 |
2 |
KŁUCZYŃSKA Marzena |
K-20 |
ORKAN Poznań |
00:04:53 |
17 |
14 |
SUPROŃ Piotr |
M-20 |
KMJ Szczecin |
00:04:55 |
18 |
3 |
PLIŚ Renata |
K-20 |
MARATON Świnoujście |
00:04:57 |
19 |
15 |
POKRZYWIŃSKI Zigniew |
M-20 |
UKS Ósemka Police |
00:04:59 |
20 |
16 |
KALINOWSKI Zbigniew |
M-20 |
UKS Ósemka Police |
00:05:01 |
21 |
4 |
NAGADOWSKA Anna |
K-20 |
OLIMPIA Poznań |
00:05:03 |
22 |
1 |
GAŁAN Leszek |
M-40 |
Junior Złocieniec |
00:05:05 |
23 |
2 |
ANDRZEJEWSKI Piotr |
M-40 |
KB Jogging Świnoujście |
00:05:07 |
24 |
3 |
PILZ Ryszard |
M-40 |
MKL Maraton Świnoujście |
00:05:09 |
25 |
2 |
DOLNY Tomasz |
M-30 |
Świnoujście |
00:05:10 |
26 |
17 |
PANAS Marcin |
M-20 |
MKL Szczecin |
00:05:12 |
27 |
4 |
BARAŃSKI Bogusław |
M-40 |
MLUKS TRZEBIATÓW |
00:05:13 |
28 |
3 |
PAW Dariusz |
M-30 |
Goleniów |
00:05:14 |
29 |
4 |
CHABRASZEWSKI Wiesław |
M-30 |
Goleniów |
00:05:15 |
30 |
5 |
BIEŃ Sylwia |
K-20 |
Barnim Goleniów |
00:05:17 |
31 |
5 |
SEROCKI Adam |
M-30 |
Starogard |
00:05:20 |
32 |
6 |
NICIŃSKA anna |
K-20 |
MKL Szczecin |
00:05:22 |
33 |
1 |
PIETRUSZYŃSKA Danuta |
K-40 |
Międzychód |
00:05:25 |
34 |
5 |
OPAJDOWSKI Dariusz |
M-40 |
GromadKa |
00:05:30 |
35 |
6 |
CZERWIŃSKI Piotr |
M-40 |
KB Jogging Świnoujście |
00:05:35 |
36 |
1 |
SMOLIŃSKI Stanisław |
M-50 |
MARATOŃCZYK Szczecin |
00:05:39 |
37 |
2 |
DZIKOWSKI Mieczysław |
M-50 |
UKS Ósemka Police |
00:05:45 |
38 |
7 |
WŁODAREK paulina |
K-20 |
MKL Szczecin |
00:05:49 |
39 |
8 |
RYCHTER Antonina |
K-20 |
Szczecinek |
00:05:54 |
40 |
18 |
MUSIAŁ Bartłomiej |
M-20 |
LKS Znicz |
00:05:58 |
41 |
3 |
CHMIELEWSKI Janusz |
M-50 |
UKS Ósemka Police |
00:05:59 |
42 |
19 |
CHILKIEWCZ Sylwester |
M-20 |
GOLENIÓW |
00:06:00 |
43 |
6 |
NOWICKI Sławomir |
M-30 |
STARGARD |
00:06:02 |
44 |
7 |
LEBOWSKI Ryszard |
M-40 |
SZCZECIN |
00:06:04 |
45 |
7 |
MACIEJEWSKI Wojciech |
M-30 |
GOLENIÓW |
00:06:07 |
46 |
9 |
ZAJĄC paulina |
K-20 |
GOLENIÓW |
00:06:10 |
47 |
10 |
POKRZYWIŃSKA Beata |
K-20 |
UKS Ósemka Police |
00:06:12 |
48 |
1 |
ZIĘBA Stanisław |
M-60 |
SZCZECIN |
00:06:14 |
49 |
2 |
SKALSKA Henryka |
K-40 |
Police |
00:06:20 |
50 |
20 |
WAJNERT Paweł |
M-20 |
BARNIM |
00:06:25 |
51 |
4 |
KOŹMIC Ryszard |
M-50 |
UKS Ósemka Police |
00:06:30 |
52 |
8 |
GAPIŃSKI Dariusz |
M-30 |
Kliniska |
00:06:34 |
53 |
9 |
NIETUBYĆ Daniel |
M-30 |
GOLENIÓW |
00:06:40 |
54 |
8 |
BIEŃ Zygmunt |
M-40 |
Komarowo |
00:06:43 |
55 |
5 |
POLITOWICZ Janusz |
M-50 |
SZCZECIN |
00:06:46 |
56 |
9 |
BRUDECKI Jerzy |
M-40 |
Świnoujście |
00:06:49 |
57 |
10 |
BARTNIK Paweł |
M-40 |
MKL Szczecin |
00:06:53 |
58 |
2 |
DON Mirosław |
M-60 |
MZK Szzcecin |
00:06:59 |
59 |
6 |
PALECZEk Marceli |
M-50 |
Goleniów |
00:07:02 |
60 |
11 |
MAŃKOWSKI Krzysztof |
M-40 |
Goleniów |
00:07:10 |
61 |
7 |
KOPCEWICZ Henryk |
M-50 |
Goleniów |
00:07:20 |
62 |
10 |
KARBOWNIK Robert |
M-30 |
SZCZECIN |
00:07:30 |
63 |
21 |
PAKULASZ Mateusz |
M-20 |
Przecław |
00:07:43 |
64 |
11 |
RACZYŃSKA Angelika |
K-20 |
Maszewo |
00:07:49 |
65 |
3 |
KRAUZOWICZ Elżbieta |
K-40 |
Kołobrzeg |
00:07:57 |
66 |
12 |
STENCEL Stanisław |
M-40 |
Goleniów |
00:08:03 |
67 |
3 |
KOSTRUBIEC Bolesław |
M-60 |
MZK TOR Szczecin |
00:08:10 |
68 |
13 |
GRZYBEK Włodzimierz |
M-40 |
Lubczyna |
00:08:18 |
69 |
4 |
MACIEJEWSKI Henryk |
M-60 |
TRG Marianowo |
00:08:21 |
70 |
22 |
KAZIMIERSKI Grzegorz |
M-20 |
Glewice |
00:08:25 |
71 |
11 |
PRZYBYLSKI Dariusz |
M-30 |
Goleniów |
00:08:28 |
72 |
1 |
WIĘCŁAW Bożena |
K-30 |
GOLENIÓW |
00:08:38 |
73 |
14 |
MICUZA Zbigniew |
M-40 |
ŚWIDNICA |
00:08:43 |
74 |
2 |
GÓRSKA Anna |
K-30 |
Goleniów |
00:08:49 |
75 |
1 |
STANKIEWICZ Józef |
M-70+ |
GOLENIÓW |
00:08:55 |