XV ZŁOTA MILA
Dystans: 1609 metrów
Częstochowa, 2 październik 2004
Do publikacji dostraczył: Ryszard Gondek
BIEG OTWARTY KOBIET (1988 i starsze)
1.
|
Jakubczak
Anna
|
73
|
„Agros”
Zamość
|
4:40.52
|
2.
|
Jamróz
Małgorzata
|
73
|
KS
„Warszawianka”
|
4:44.34
|
3.
|
Jakubczak
Aleksandra
|
82
|
„Agros”
Zamość
|
4:50.38
|
4.
|
Kuś
Joanna
|
84
|
AZS AWF
Katowice
|
4:54.46
|
5.
|
Wiśniowska
Monika
|
84
|
KKS
„Victoria” St. Wola
|
4:56.38
|
6.
|
Przybyła
Beata
|
83
|
AZS AWF
Katowice
|
4:56.94
|
7.
|
Rydz
Małgorzata
|
67
|
MOSiR
Częstochowa
|
4:57.45
|
8.
|
Kamińska
Joanna
|
82
|
CKS
Budowlani
|
4:58.18
|
9.
|
Maziarz
Agata
|
86
|
KKS
„Victoria” St. Wola
|
5:07.59
|
10.
|
Konowalska
Mariola
|
82
|
CKS
Budowlani
|
5:09.13
|
11.
|
Glondalska
Pamela
|
88
|
CKS
Budowlani
|
5:12.53
|
12.
|
Szymonik
Justyna
|
87
|
KKS „Victoria” St. Wola
|
5:41.72
|
13.
|
Mudy Justyna
|
84
|
KKS „Victoria” St. Wola
|
5:48.55
|
14.
|
Duma
Paulina
|
84
|
KS
„Witar” Tarnobrzeg
|
6:04.90
|
15.
|
Lesicka
Paulina
|
86
|
LO
Myszków
|
6:31.59
|
16.
|
Stępień
Grażyna
|
87
|
LO
Myszków
|
6:36.12
|
17.
|
Paluch
Sylwia
|
87
|
LO
Myszków
|
6:38.67
|
18.
|
Czerwik
Ekonomiczny
|
88
|
ZS Ekonomicznych
|
6:40.90
|
19.
|
Szafarczyk
monika
|
88
|
ZSS
Siemianowice Śl.
|
6:46.75
|
20.
|
Wireńska
Anna
|
86
|
|
7:04.15
|
21.
|
Gołuchowska
Aldona
|
87
|
LO
Myszków
|
7:09.08
|
22.
|
Polmańska
Marta
|
87
|
ZSS
Siemianowice Śl.
|
7:15.45
|
23.
|
Marzec
Anna
|
88
|
ZSS
Siemianowice Śl.
|
7:16.41
|
24.
|
Mazur
Dorota
|
85
|
Policealne
studium
|
7:23.78
|
25.
|
Ring Anna
|
86
|
ZSS
Siemianowice Śl.
|
7:26.72
|
BIEG OTWARTY MĘŻCZYŻN (1988 i starsi)
1.
|
Bernardelli Michał
|
83
|
„Wawel”
Kraków
|
4:10.29
|
2.
|
Fudalej Marcin
|
72
|
KB
Sporting Międzyzdr.
|
4:10.56
|
3.
|
Urbanik
Grzegorz
|
85
|
CKS
Budowlani
|
4:12.33
|
4.
|
Murzyn
Kamil
|
86
|
„Wawel”
Kraków
|
4:12.70
|
5.
|
Wójcik Rafał
|
80
|
AZS UW
|
4:13.11
|
6.
|
Snochowski Rafał
|
76
|
KS
„Warszawianka”
|
4:13.44
|
7.
|
Nowak
Rafał
|
75
|
CKS
Budowlani
|
4:15.99
|
8.
|
Wilczyński
Tomasz
|
75
|
Oleśnica
|
4:19.71
|
9.
|
Pietryniak
Tomasz
|
87
|
„Omega”
Kleszczów
|
4:21.35
|
10.
|
Galica
Marcin
|
86
|
Szkoła
Zawodowa 1
|
4:24.13
|
11.
|
Grzanka
Mateusz
|
86
|
|
4:27.80
|
12.
|
Kużniar
Dariusz
|
85
|
KKS „Victoria” St. Wola
|
4:28.25
|
13.
|
Rutkovskij
Aleksej
|
86
|
Gimnazjum
Łotwa
|
4:28.68
|
14.
|
Wierzbicki
Mateusz
|
87
|
IV LO
Częstochowa
|
4:37.17
|
15.
|
Griszyn
Marek
|
86
|
Polska
Szkoła Łotwa
|
4:41.43
|
16.
|
Juśko Łukasz
|
88
|
KKS „Victoria” St. Wola
|
4:43.31
|
17.
|
Berjozkin
Aleksandr
|
88
|
Łotwa
|
4:46.43
|
18.
|
Trzepizur
Dominik
|
87
|
„Biegus” Wreczyca
|
4:48.57
|
19.
|
Tamborski
Grzegorz
|
85
|
KKS „Victoria” St. Wola
|
4:48.87
|
20.
|
Woch
Daniel
|
88
|
CKS
Budowlani
|
4:49.15
|
21.
|
Kempny
Paweł
|
87
|
ZSS
Siemianowice Śl.
|
4:51.89
|
22.
|
Bonarski
Dariusz
|
77
|
ZSS
Siemianowice Śl.
|
4:52.58
|
23.
|
Fujarowicz
Marcin
|
87
|
KKS
„Victoria” St. Wola
|
4:53.38
|
24.
|
Cabaj
Łukasz
|
87
|
KS
„Witar” Tarnobrzeg
|
4:54.19
|
25.
|
Bratek
Mariusz
|
88
|
CKS
Budowlani
|
4:57.09
|
26.
|
Ludwikowski
Łukasz
|
87
|
LO
Myszków
|
4:57.65
|
27.
|
Wierzba
Michał
|
88
|
VIII LOS
|
5:05.19
|
28.
|
Bethier
Tomasz
|
85
|
Niemcy
|
5:08.11
|
29.
|
Nonas
Adrian
|
88
|
ZS
Ekonomicznych
|
5:09.65
|
30.
|
Poznański
Grzegorz
|
81
|
|
5:12.92
|
31.
|
Dziurdzik
Mateusz
|
88
|
KS
„Witar” Tarnobrzeg
|
5:15.14
|
32.
|
Urbański
Robert
|
69
|
|
5:24.00
|
33.
|
Mazur
Andrzej
|
56
|
|
5:25.77
|
34.
|
Koziołek
Sebastian
|
88
|
ZSS
Siemianowice Śl.
|
5:26.14
|
35.
|
Paweczyk
Łukasz
|
88
|
ZSS
Siemianowice Śl.
|
5:26.40
|
36.
|
Gardzik
Marcin
|
87
|
LO
Myszków
|
5:29.42
|
37.
|
Grezel
Andrzej
|
|
|
5:33.04
|
38.
|
Chaładaj
Piotr
|
87
|
IV LO
Czestochowa
|
5:35.12
|
39.
|
Kurnicki
Marcin
|
|
ZS
Ekonomicznych
|
5:35.65
|
40.
|
Pijet
Jerzy
|
56
|
Kobo
Sport Cz-wa
|
5:36.07
|
41.
|
Andrzejczyk
Piotr
|
78
|
|
5:39.80
|
42.
|
Wireński
Norbert
|
84
|
U im. A.
Mickiewicza
|
5:42.07
|
43.
|
Grzegorzewski
Robert
|
86
|
ZSSB
Częstochowa
|
5:43.88
|
44.
|
Zając
Damian
|
88
|
ZSE
|
5:50.59
|
45.
|
Małek
Damian
|
87
|
G 15
Częstochowa
|
5:51.70
|
46.
|
Gbiorczyk
Jarosław
|
|
ZSZ
Częstochowa
|
5:52.90
|
47.
|
Przybylski
Łukasz
|
|
ZS
Ekonomicznych
|
6:00.24
|
48.
|
Zatorski
Grzegorz
|
88
|
„Jadwiga”
Kraków
|
6:07.30
|
49.
|
Misthilger Victricius
|
53
|
Tv Altötting
|
6:11.26
|
50.
|
Maślanka
Adam
|
52
|
„Witar”
Tarnobrzeg
|
|
51.
|
Podzoba
|
40
|
Paraf. KS
Jadwiga
|
|
52.
|
Ziółko
Jan
|
52
|
„Jadwiga”
Kraków
|
|
53.
|
Okenczyc
Adam
|
35
|
|
|