Miejsce |
Nazwisko |
Klub-Miasto |
Wynik |
1 |
PELO Artur |
WKS Zawisza Bydgoszcz |
02:19:10 |
2 |
MURAWSKI Zbigniew |
WKS "ZAWISZA" Bydgoszcz |
02:23:22 |
3 |
LABUCHENKA Aliaksandr |
Belarus |
02:24:15 |
4 |
KAMIŃSKI Mariusz |
Łapy |
02:24:33 |
5 |
CHAWAWKO Tomasz |
GRYCZ TEAM Wiodziszewo |
02:24:59 |
6 |
SĘKOWSKI Piotr |
MKS Płońsk |
02:25:04 |
7 |
LISICKI Waldemar |
ZORZA Gdynia |
02:27:04 |
8 |
PETUKH Yury |
Białoruś |
02:27:50 |
9 |
ŚLIWIAK Piotr |
Braniewo |
02:28:06 |
10 |
BALCIUNAS Arumas |
LITWA, Triatlon Marathon |
02:28:52 |
11 |
BERASNIOV Leanid |
Białoruś, Dinamo - Mozir |
02:30:17 |
12 |
SZTEJCER Sławomir |
Duseninki |
02:32:17 |
13 |
JANICKI Jarosław |
Gryfino |
02:32:47 |
14 |
SHURNHO Evgen |
Ukraina, Mariupol |
02:33:22 |
15 |
ZAWIERUCHA Jerzy |
KS Diament Jastrzębie |
02:34:54 |
16 |
WORONTSCOW Gena |
Białoruś, Kolobok, Witebsk |
02:36:35 |
17 |
CICHOREK Dariusz |
TKKF Relaks Kalisz |
02:39:31 |
18 |
ŁYŻNICKI Zygmunt |
MOK Mszana Dolna |
02:41:51 |
19 |
WIECZORKIEWICZ Jerzy |
MKS Fighter |
02:42:42 |
20 |
JÓSKOWSKI Wojciech |
KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska |
02:46:17 |
21 |
KARNACEWICZ Galina |
Białoruś |
02:46:22 |
22 |
ŁUKASZEWICZ Józef |
Rumia |
02:47:41 |
23 |
KARWATKA Andrzej |
Głogów |
02:48:59 |
24 |
POŁEĆ Jerzy |
TKKF Jastrząb |
02:49:18 |
25 |
MARTYSZKO Krzysztof |
Rumia |
02:49:32 |
26 |
CHUDY Henryk |
KB Święc Sławno |
02:49:35 |
27 |
PIŁATOWSKI Andrzej |
KS Diament Jastrzębie |
02:49:46 |
28 |
MAJER Mieczysław |
MMKS-Kędzierzyn Koźle |
02:49:55 |
29 |
LENARTOWICZ Dariusz |
TKKF Reebok, Warszawa |
02:50:32 |
30 |
CECHMANN Andrzej |
Gdańsk |
02:50:51 |
31 |
KANIA Marian |
Police |
02:50:59 |
32 |
STEFAŃSKI Marian |
Buderus Marathon Club |
02:51:14 |
33 |
KOWALEWSKI Zbigniew |
TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska |
02:51:17 |
34 |
RZODA Józef |
BUDERUS Ruda Śląska |
02:51:41 |
35 |
PINDEL Piotr |
Buderus Marathon Club |
02:52:55 |
36 |
TSUKHLO Elena |
Białoruś, Mińsk |
02:54:57 |
37 |
Pospiszyl Benedykt |
KB Branice |
02:57:10 |
38 |
CIEŚLIŃSKI Aleksander |
trans-Jan |
02:57:13 |
39 |
LEWANDOWSKI Tadeusz |
Głogów |
02:57:23 |
40 |
MRÓZ Stanisław |
"Nowomag" Nowy Sącz |
02:57:34 |
41 |
ZIEMLEWSKI Zbigniew |
WDA Świecie |
02:57:41 |
42 |
SKALSKI Tadeusz |
Police |
02:57:52 |
43 |
KOŚNICKI Marek |
Reda |
02:57:53 |
44 |
SZKUDLAREK Sławomir |
Zbąszyń |
02:58:04 |
45 |
BIJAS Piotr |
TKKF Swarek |
02:58:07 |
46 |
ZIĘCINA Mirela |
ZNP Krakow |
02:58:45 |
47 |
KOCIUCKI Mieczysław |
ALTOM |
02:58:51 |
48 |
CZYŚCIECKI Wojciech |
Gatorade Team-Gdańsk |
02:59:53 |
49 |
ĆWIKLIŃSKI Waldemar |
KB Huta Katowice |
02:59:58 |
50 |
SKORB Maciej |
Nowa Wieś Lęborska |
03:00:08 |
51 |
KOWAL Nina |
Amator |
03:00:28 |
52 |
MACIEJCZYK Czesław |
Lębork |
03:00:52 |
53 |
SZYMKÓW Henryk |
Buderus Marathon Club |
03:01:08 |
54 |
BALCERZAK Andrzej |
UKS Ósemka Police |
03:01:39 |
55 |
PACZOS Barbara |
Buderus Marathon Club |
03:01:46 |
56 |
CZACZYK Remigiusz |
Sokół |
03:02:14 |
57 |
KOWALCZUK Przemysław |
MKS Fighter |
03:02:57 |
58 |
SZAMP Janusz |
Tczew |
03:03:11 |
59 |
SAMOLEWICZ Janusz |
HANDLOPEX - Rzeszów |
03:03:20 |
60 |
MALINOWSKI Adam |
KB Święc Sławno |
03:04:02 |
61 |
HIRSCH Jacek |
Klub Maratoński UMK Toruń |
03:04:24 |
62 |
WIELIŃSKI Jacek |
Gdańsk |
03:04:43 |
63 |
STEFAŃSKI Andrzej |
Maratończyk Elbląg |
03:05:17 |
64 |
DZIEKOŃSKI Tadeusz |
MKS Juvenia Białystok |
03:05:19 |
65 |
ŻUCHOWSKI Leszek |
OSiR Łask |
03:06:01 |
66 |
LEWANDOWSKI Zenon |
TKKF "Promyk" Ciechanów |
03:06:09 |
67 |
STAULIUS Paulikas |
Litwa, Triatlon |
03:06:26 |
68 |
KAMIŃSKI Stefan |
Buderus Marathon Club |
03:07:20 |
69 |
BOROWICZ Piotr |
Poznań |
03:07:28 |
70 |
SZYDŁOWSKI Leonard |
TKKF Swarek |
03:07:36 |
71 |
KONKOL Andrzej |
Kraftmann-Sopot |
03:07:47 |
72 |
TOFIL Adrian |
Gdańsk |
03:08:17 |
73 |
CZECH Roman |
KB Święc Sławno |
03:08:52 |
74 |
JAKUBIK August |
Buderus Marathon Club |
03:09:01 |
75 |
KAŹMIERCZAK Marian |
Wejherowo |
03:10:03 |
76 |
NIWINSKI Grzegorz |
KB TUPOT Ustka |
03:10:09 |
77 |
LISICKA Magdalena |
Gdynia |
03:10:34 |
78 |
BORKOWSKI Aleksander |
KB Jogging Świnoujście |
03:10:34 |
79 |
PARUSIŃSKI Jan |
TTT TRIADA Sopot |
03:10:35 |
80 |
OPAŁKA Jan |
KB TKKF Płońsk |
03:10:40 |
81 |
TELESIEWICZ Henryk |
KB Święc Sławno |
03:10:47 |
82 |
STANISZEWSKI Zygmunt |
Ekobud Grajewo |
03:11:17 |
83 |
GRZONKA Henryk |
Rybnik |
03:11:28 |
84 |
GARBAREK Wiesław |
TKKF "TRUCHT" Jarocin |
03:11:44 |
85 |
SZEWCZAK Tadeusz |
Rumia |
03:12:00 |
86 |
MARCINKIEWICZ Jan |
Aleksandrów Kujawski |
03:12:03 |
87 |
TORŁOP Przemysław |
ZORZA Gdynia |
03:12:09 |
88 |
KROTOWSKI Grzegorz |
KB Tupot Ustka |
03:12:41 |
89 |
KAIZER Adam |
Grupa Trójmiejska |
03:13:05 |
90 |
WIŚNIEWSKI Zbigniew |
KB FLORIAN Chojnice |
03:13:08 |
91 |
MIKOŁAJCZYK Marta |
KB Rebbok Warszawa |
03:13:34 |
92 |
JASICZEK Roman |
SZWLA Stargard Szcz. |
03:13:51 |
93 |
JABŁOŃSKI Andrzej |
Augusto Kalisz |
03:14:02 |
94 |
KOWALEWSKI Jan |
MKZ"S" MZAiTW Warszawa |
03:14:42 |
95 |
KONOPKA Andrzej |
Łomżyński Klub Biegowy Łomża |
03:15:12 |
96 |
WINN Michael |
London Serpentine Club |
03:15:31 |
97 |
ZAGÓRSKI Zygmunt |
K.B. Branice |
03:15:39 |
98 |
TOMECKI Jerzy |
CHROMIK Mysłowice |
03:16:13 |
99 |
BIŃKOWSKI Leon |
Klub Maratończyka AZS Radom |
03:16:38 |
100 |
PROKOPIUK Jarosław |
OSNi P Gdynia |
03:16:56 |
101 |
ANDRZEJEWSKI Piotr |
KB Jogging Świnoujście |
03:18:17 |
102 |
KALISZEWSKI Adam |
Poznań |
03:18:28 |
103 |
SKRZYPSKI Marian |
TKKF Jastrząb Ruda Śląska |
03:18:55 |
104 |
ANDRYSKOWSKI Marek |
Lębork |
03:19:01 |
105 |
BOROWSKI Dariusz |
3x3 Człuchów |
03:19:11 |
106 |
FRASUNEK Andrzej |
Gdynia |
03:19:40 |
107 |
RUTA Tadeusz |
WKB Meta Lubliniec |
03:19:47 |
108 |
MAŃKOWSKI Dariusz |
Jastrowie |
03:19:50 |
109 |
KWIATKOWSKI Grzegorz |
LKS Brodnica |
03:20:22 |
110 |
GARBACZ Zbigniew |
KSR TKKF Jastrząb Ruda Śląska |
03:21:01 |
111 |
WARCIŃSKI Wojciech |
Augustów |
03:21:01 |
112 |
KOBESZKO Józef |
Augustów |
03:21:02 |
113 |
WILCZYŃSKI Stanisław |
TKKF "Zdrowie" Łódź |
03:21:17 |
114 |
PAPROCKI Ryszard |
Obliwice |
03:23:01 |
115 |
GRZEGOREK Edward |
Gdańsk |
03:23:15 |
116 |
STACHNIEWICZ Sławomir |
Czarna 13 Krakowska |
03:23:32 |
117 |
ORDYŃSKI Janusz |
Skarżysko-Kamienna |
03:24:28 |
118 |
WALENCIK Marek |
Pionki |
03:24:45 |
119 |
RASIUK Franciszek |
KB Branice |
03:24:57 |
120 |
KUBIAK Andrzej |
Rumia |
03:25:25 |
121 |
TOMASZEWSKI Krzysztof |
Kolbudy |
03:26:03 |
122 |
WAYDA Adam |
TC Chrobry Głogów |
03:26:16 |
123 |
MACIUK Bronisław |
Katowice |
03:26:22 |
124 |
POLITOWICZ Janusz |
Maratończyk Szczecin |
03:26:27 |
125 |
KOŃCZAL Andrzej |
TKKF Swarek |
03:26:33 |
126 |
LISIUS Tomasz |
Gdańsk |
03:26:37 |
127 |
STAWSKI Jerzy |
Buderus Marathon Club |
03:26:40 |
128 |
RYBICKI Janusz |
Police |
03:26:49 |
129 |
SYPIAŃSKI Wojciech |
KB Tupot Ustka |
03:27:04 |
130 |
FILIPÓW Tadeusz |
Lębork |
03:27:18 |
131 |
WETTA Mirosław |
Urząd Miejski-Lębork |
03:27:33 |
132 |
HINC Paweł |
Chwaszczyno |
03:27:41 |
133 |
CHWASTYK Karol |
Kąty Wrocławskie |
03:27:49 |
134 |
PERTEK Bolesław |
Piła |
03:27:53 |
135 |
DOMINIAK Andrzej |
TKKF-Łódź |
03:28:03 |
136 |
OLEKSZYK Zbigniew |
Złocieniec |
03:28:23 |
137 |
SZREDER Andrzej |
TKKF Hutnik Głogów |
03:28:38 |
138 |
ŻUKOWSKI Władysław |
KB Święc Sławno |
03:28:47 |
139 |
WRÓBEL Ryszard |
Łagiewniki |
03:28:52 |
140 |
KAMIŃSKI Mirosław |
Grudziądz |
03:28:57 |
141 |
KLIMCZAK Leszek |
Port Gdańsk |
03:29:08 |
142 |
OLBRYŚ Stanisław |
Serock |
03:29:20 |
143 |
DUTKIEWICZ Adam |
Inowrocław |
03:29:26 |
144 |
MAKSYŚ Ryszard |
Gdynia |
03:29:32 |
145 |
KOPEĆ Irena |
TKKF Czeladź |
03:29:49 |
146 |
SIEROCKI Jan |
NETAH Augustów |
03:29:50 |
147 |
BOREK Mieczysław |
WDW Sopot |
03:29:55 |
148 |
SOWIŃSKI Lech |
PCK Lębork |
03:29:57 |
149 |
ADOLPH Florian |
LKS Ziemi Puckiej |
03:30:34 |
150 |
POLICHT Ireneusz |
Lub.Węgiel "Bogdanka" S.A. |
03:30:57 |
151 |
STACHOWIAK Leszek |
UKS Dragon Janowiec Wlkp. |
03:31:04 |
152 |
FIECHOWSKI Janusz |
Gdynia |
03:31:15 |
153 |
KARWATKA Jolanta |
Głogów |
03:31:34 |
154 |
JUREK Zbigniew |
Buderus |
03:31:53 |
155 |
WILANDT Waldemar |
Jurata |
03:32:01 |
156 |
BIEGANOWSKI Roman |
Królewski KB Warszawa |
03:32:40 |
157 |
JASIŃSKI Marian |
Elbląg |
03:33:10 |
158 |
WASILEW Christo |
Warka |
03:33:19 |
159 |
JUREK Stanisław |
TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska |
03:33:34 |
160 |
Szczechowicz Wojciech |
Iława |
03:33:41 |
161 |
CEJNER Andrzej |
TKKF Piekary Śląskie |
03:34:10 |
162 |
KIKULSKI Wiesław |
JARWAL Grudziądz |
03:34:31 |
163 |
MUCHOWICZ Zzdzisław |
Stopa-Łódź |
03:34:39 |
164 |
SALAMON Krzysztof |
Gdańsk |
03:34:51 |
165 |
DUTKIEWICZ Beata |
KOLEJARZ Bydgoszcz |
03:35:20 |
166 |
STANISZEWSKI Edward |
TKKF "Promyk" Ciechanów |
03:35:29 |
167 |
MORAWIEC Jan |
Łódź |
03:35:53 |
168 |
ŁĄCZNY Jacek |
Biegusek Toruń |
03:36:46 |
169 |
KORCZYŃSKI Rajmund |
Biegusek Toruń |
03:36:46 |
170 |
ROPIAK Ryszard |
KURPIE Myszyniec |
03:37:17 |
171 |
REDA Waldemar |
Toruń |
03:37:26 |
172 |
MUSZYŃSKI Jacek |
KS ŚWIĘC Sławno |
03:37:34 |
173 |
SOBOLEWSKI Antoni |
Tczew |
03:37:40 |
174 |
ORŁOWSKI Sławomir |
Buderus Toruń |
03:38:07 |
175 |
BERNE Włdzimierz |
Ożarów |
03:38:36 |
176 |
OLSZOWY Kazimierz |
Gdynia |
03:39:47 |
177 |
WENTA Franciszek |
Krokowa |
03:40:20 |
178 |
BURDZY Mieczysław |
SZWLA Stargard Szczeciński |
03:40:31 |
179 |
RZĘDZICKI Adam |
Police |
03:40:53 |
180 |
OLECHNOWICZ Zbigniew |
Słupsk |
03:40:53 |
181 |
LIPOWICZ Eugeniusz |
KB Kąty Wrocławskie |
03:40:58 |
182 |
ROGOWSKI Zbigniew |
Gdynia |
03:41:04 |
183 |
PRĄDZYŃSKI Dariusz |
KB Rebbok Warszawa |
03:41:28 |
184 |
MAKOWSKI Marek |
JW 2568 Węgorzewo |
03:42:19 |
185 |
BOBROWSKI Dariusz |
Pułaski Warka |
03:42:20 |
186 |
GRUSZCZYŃSKI Wojciech |
Skok im. M. Stefczyka - Bełchatów |
03:42:20 |
187 |
GROCHOCKI Wojciech |
TKKF Piast Poznań |
03:42:32 |
188 |
IGIELSKI Andrzej |
Łódź |
03:43:13 |
189 |
GÓRNOWICZ Andrzej |
FLORIAN Chojnice |
03:43:54 |
190 |
SOSNOWSKI Bolesław |
TKKF Rozstaje Gdańsk |
03:44:28 |
191 |
GEMBICKI Marek |
SKRWA Skrwilno |
03:44:50 |
192 |
MUSIAŁOWSKI Kazimierz |
Buderus Marathon Club |
03:44:50 |
193 |
DRAWC Mieczysław |
Gdańsk |
03:45:40 |
194 |
ROESKE Edmund |
Łętowice |
03:45:49 |
195 |
LABUDA Adam |
Lębork |
03:45:50 |
196 |
WALKOWIAK Andrzej |
Szczecin |
03:46:00 |
197 |
CZYŻNIEWSKI Marian |
Buderus |
03:46:28 |
198 |
OKOŃ Stanisław |
Kołobrzeg |
03:47:31 |
199 |
FELIŃSKI Jarosław |
Łódź |
03:47:38 |
200 |
ZEMBRZUSKI Zdzisław |
Elbląg |
03:48:03 |
201 |
BILSKI Jan |
Buderus Marathon Club |
03:48:21 |
202 |
SAR Jarosław |
Warszawa Ursynów |
03:49:42 |
203 |
LEWIŃSKI Mirosław |
Lębork |
03:50:00 |
204 |
MAŁKIEWICZ Krzysztof |
Tczew |
03:50:07 |
205 |
REDA Sławomir |
Królewski KB W-wa |
03:50:16 |
206 |
KUJAWIŃSKI Cezary |
TKKF RELAKS Kalisz |
03:50:26 |
207 |
PARYS Andrzej |
Elbląg |
03:51:05 |
208 |
KLEIN Gunter Jan |
Bractwo św. Brygidy |
03:51:16 |
209 |
DATA Kazimierz |
Stocznia Gdańska |
03:51:16 |
210 |
LIPSKI Jan Dominik |
Lębork |
03:51:30 |
211 |
LEWANDOWSKI Stefan |
Toruń |
03:52:22 |
212 |
LEWANOWICZ Kazimierz |
Buderus |
03:52:22 |
213 |
KAZIMIERSKI Zbigniew |
Buderus Marathon Club |
03:53:22 |
214 |
PŁOTEK Krzysztof |
KB Branice |
03:53:28 |
215 |
DRYGALSKI Dominik |
TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
03:53:35 |
216 |
WISTEROWICZ Antoni |
TRIADA |
03:54:04 |
217 |
ŻUKOWSKI Marek |
T.T.T. "TRIADA" |
03:54:05 |
218 |
ORZECHOWSKI Mieczysław |
Warszawa Ursynów |
03:54:29 |
219 |
ORZECHOWSKA Danuta |
Warszawa Ursynów |
03:54:30 |
220 |
FILIP Krzysztof |
Lębork |
03:54:39 |
221 |
ZAGRABSKI Kazimierz |
TKKF Toruń |
03:54:42 |
222 |
SZUSZKIEWICZ Jerzy |
Jupiter Bełchatów |
03:55:47 |
223 |
MULLER Jarosław |
Rumia |
03:55:50 |
224 |
SKALSKA Henryka |
Police |
03:56:01 |
225 |
KARŁOWICZ Anna |
KB Rebbok Warszawa |
03:56:23 |
226 |
SMUCZYŃSKA Teresa |
Starogard Gdański |
03:57:22 |
227 |
PETK Jerzy |
LKB "Braci Petk" |
03:57:37 |
228 |
OLECH Aleksander |
Lębork |
04:01:45 |
229 |
WITT Grażyna |
Sopot |
04:02:02 |
230 |
WAŁĘGA Edmunt |
Orientus W-wa |
04:05:48 |
231 |
BANDURSKI Jacek |
TTT TRIADA Sopot |
04:06:14 |
232 |
PAŁASZ Edmund |
Stocznia Gdańska |
04:06:26 |
233 |
MROZEK Andrzej |
KB Jogging Świnoujście |
04:07:03 |
234 |
CIBA Jerzy |
Buderus Marathon Club |
04:09:01 |
235 |
ŁUKSZA Wiesław |
Królewski Klub Biegacza Warszawa |
04:09:45 |
236 |
SOBIEGRAJ Jerzy |
Poznań |
04:10:33 |
237 |
MAJEWSKI Jan |
Buderus Marathon Club |
04:11:52 |
238 |
DOMAŃSKI Jacek |
WTT Wheeler |
04:11:58 |
239 |
BOBRYK Zenon |
PCK Łosice |
04:13:16 |
240 |
KOWALCZYK Krzysztof |
Darłowo |
04:13:57 |
241 |
MROZOWSKI Bogdan |
Zielona Góra |
04:14:44 |
242 |
MILER Zbigniew |
PPH AMG Lębork |
04:15:48 |
243 |
RABA Jan |
Unisław Pomorski |
04:17:05 |
244 |
JONATOWSKI Grzegorz |
Unisław Pomorski |
04:17:26 |
245 |
MILLER Czesław |
WDW Sopot |
04:20:48 |
246 |
ROSIŃSKI Janina |
AZS Łódź |
04:22:01 |
247 |
RUTKOWICZ Franciszek |
STANLEY, Toruń |
04:24:03 |
248 |
STAWIARZ January |
Poznań |
04:24:11 |
249 |
KUREK Andrzej |
Wołomin |
04:30:31 |
250 |
LESNAU Witold |
Zatoka Puck |
04:31:40 |
251 |
PARWANICKI Wiktor |
KB Tupot Ustka |
04:32:18 |
252 |
PIEKAREK Eugeniusz |
Gdynia |
04:32:21 |
253 |
KOSOŃ Jarosław |
biegi1.republika.pl |
04:32:36 |
254 |
ANDRZEJEWSKI Tadeusz |
TTKKF KB Rebbok Warszawa |
04:33:40 |
255 |
GÓRSKI Antoni |
Lębork |
04:33:40 |
256 |
PIWAR Zenon |
Klub Biegacza Braci Petk Lębork |
04:34:39 |
257 |
RYBARCZYK Dariusz |
Obliwice |
04:35:15 |
258 |
RYKOWSKI Tadeusz |
KUBUŚ Olsztynek |
04:36:57 |
259 |
REDLAK Tomasz |
JW 3290 Bydgoszcz |
04:41:19 |
260 |
KUDŁA Krzysztof |
Bydgoszcz |
04:41:20 |
261 |
WOJTKOWIAK Kazimierz |
TKKF MOSiR Czeladź |
04:44:10 |
262 |
CZACHAROWSKI Bohdan |
KB Galeria W-wa |
04:48:39 |
263 |
MAŁECKI Ryszard |
Maratończyk Brzeg |
04:49:19 |
264 |
WUJKO Józef |
Katowice |
04:57:04 |
265 |
KRZEWNIAK Bogdan |
Lębork |
04:59:46 |
266 |
WYSOCKA Maria |
"KOALICJA POLSKA" |
05:08:02 |
267 |
DROBLIŃSKI Wojciech |
Gdynia |
05:22:46 |
268 |
Horodecki Jarosław |
Lębork |
05:23:59 |
269 |
ŻUKOWSKI Piotr |
Św. Marta Warszawa |
05:26:37 |
270 |
MACIEJEWSKI Henryk |
Marianowo |
05:34:37 |
271 |
WIŚNIEWSKA Anna |
KS Diament Jastrzębie |
05:37:37 |
272 |
NIEDŹWIECKI Jan |
legia W-wa |
05:47:00 |