Lp. |
Czas |
Nazwisko i imię |
Kraj |
Klub / miejscowość |
Kat. wiekowa |
1 |
29:58 |
Rakipau Azat |
BLR |
Białoruś |
M-3 |
2 |
31:13 |
Fehlau Marcin |
POL |
KKS Ekspres Katowice |
M-2 |
3 |
31:28 |
Czubaszek Jarosław |
POL |
Olimpia Grudziądz |
M-2 |
4 |
33:18 |
Miereczko Maciek |
POL |
Włocławek |
M-2 |
5 |
34:34 |
Glapiak Damian |
POL |
LKS Błękitni Osowa Sień |
M-2 |
6 |
34:46 |
Szymańska-Wiśniewska Karina |
POL |
LKS Promień Kowalewo Pomorskie |
K-1 |
7 |
34:48 |
Perszke Wiesław |
POL |
Bydgoszcz |
M-4 |
8 |
35:26 |
Wrzesiński Dariusz |
POL |
KB Rytm Golub-Dobrzyń |
M-2 |
9 |
35:35 |
Zębik Mirosław |
POL |
Instalator Pelikan Szubin |
M-3 |
10 |
36:04 |
Racis Andrzej |
POL |
AZS Olsztyn |
M-2 |
11 |
36:16 |
Olchawa Piotr |
POL |
Arko Chełmża |
M-3 |
12 |
36:30 |
Koziura Michał |
POL |
ZST Malbork |
M-1 |
13 |
38:00 |
Mitkowski Daniel |
POL |
AZS UWM |
M-2 |
14 |
38:11 |
Barwanowa Ilona |
UKR |
Ukraina |
K-1 |
15 |
38:46 |
Gołąbek Mariusz |
POL |
Starogard Gdański |
NPS |
16 |
38:50 |
Ziemlewski Zbigniew |
POL |
Świecie |
M-5 |
17 |
38:59 |
Pączek Lucyna |
POL |
Argo-Kociewie Starogard Gdański |
K-1 |
18 |
39:41 |
Kociucki Mieczysław |
POL |
Altom |
M-5 |
19 |
40:01 |
Chiliński Benedykt |
POL |
Grudziądz |
M-3 |
20 |
40:23 |
Kopeć Łukasz |
POL |
Ryńsk |
NPS |
21 |
40:28 |
Wiśniewska Agnieszka |
POL |
LKS Promień Kowalewo Pomorskie |
K-1 |
22 |
40:44 |
Liban Zygfryd |
POL |
Tczew |
M-6 |
23 |
40:49 |
Szymecki Mirosław |
POL |
Zibkor Chełmża |
M-2 |
24 |
40:52 |
Liżeński Piotr |
POL |
Zbiczno |
M-3 |
25 |
41:32 |
Karmasiński Mirosław |
POL |
Maratończyk Włocławek |
M-5 |
26 |
42:50 |
Żuchowski Józef |
POL |
KB Rytm Golub-Dobrzyń |
M-3 |
27 |
42:58 |
Wojciechowski Józef |
POL |
Unifreeze Górzno |
M-6 |
28 |
43:52 |
Rosiński Michał |
POL |
Nadwiślanin Chełmno |
NPS |
29 |
43:52 |
Żołnowski Krystian |
POL |
LKS Brodnica |
M-1 |
30 |
44:29 |
Leśniewski Kazimierz |
POL |
Włocławek |
M-6 |
31 |
45:08 |
Osiecki Grzegorz |
POL |
Start Brzozówka |
M-5 |
32 |
45:12 |
Koziura Krzysztof |
POL |
Malbork |
M-4 |
33 |
45:51 |
Lewandowski Stefan |
POL |
TKKF Rekreacja Toruń |
M-6 |
34 |
46:15 |
Majcher Janusz |
POL |
Toruń |
M-3 |
35 |
46:34 |
Ignasiak Jan |
POL |
Resursa Zduńska Wola |
NPS |
36 |
46:47 |
Rysiewski Robert |
POL |
ZS Kowalewo Pomorskie |
M-1 |
37 |
46:51 |
Szumski Sławomir |
POL |
Nestle Toruń |
M-2 |
38 |
47:09 |
Olkowski Eugeniusz |
POL |
TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
M-4 |
39 |
48:05 |
Adamczyk Jan |
POL |
Grudziądz |
M-3 |
40 |
48:10 |
Franas Ryszard |
POL |
Start Brzozówka |
M-5 |
41 |
51:46 |
Kowalska Ewa |
POL |
TKKF Rekreacja Toruń |
K-2 |
42 |
55:07 |
Kowalski Rafał |
POL |
TKKF Rekreacja Toruń |
NPS |
43 |
58:34 |
Karbowski Tadeusz |
POL |
OSSA Biskupiec |
M-4 |
44 |
59:48 |
Osóbka Tomasz |
POL |
TKKF Rekreacja Toruń |
M-6 |
45 |
1:02:15 |
Karpińska Mariola |
POL |
Kowalewo Pomorskie |
K-1 |
46 |
1:07:41 |
Prejzner Jerzy |
POL |
TKKF Rekreacja Toruń |
M-6 |
47 |
1:09:40 |
Maciejewski Paweł |
POL |
SP Wielkie Rychnowo |
M-1 |
48 |
1:09:43 |
Maciejewska Monika |
POL |
Gimnazjum Rychnowo |
K-1 |
49 |
1:14:09 |
Spychalski Remigiusz |
POL |
Kangus Toruń |
M-1 |
50 |
1:14:22 |
Spychalski Piotr |
POL |
Nesquic Toruń |
M-1 |
51 |
1:14:24 |
Spychalski Tadeusz |
POL |
Nestle Toruń |
M-4 |