Miejsce |
Nazwisko i imię zawodnika |
Klub |
Czas |
1. |
Klisz Tomasz (M2) |
AZS-AWF Katowice |
00:29,4 |
2. |
Zajega Waldemar (M3) |
Ol-Nar Olkusz |
00:29,5 |
3. |
Miketa Janusz (M3) |
Częstochowa (IPA) |
00:29,6 |
4. |
Czech Robert (M2) |
Będzin |
00:29,6 |
5. |
Mróz Jan (M4) |
KWK "Ziemowit" |
00:30,1 |
6. |
Nitka Jacek (M3) |
Górnik Brzeszcze |
00:30,2 |
7. |
Guzowski Dariusz (M3) |
KB "Reebok" Warszawa (IPA) |
00:30,3 |
8. |
Ząbczyński Dominik (M3) |
Speed-Kol Blachownia |
00:30,5 |
9. |
Ryniak Mariusz (M2) |
KB Tychy |
00:31,2 |
10. |
Fijałkowski Zbigniew (M4) |
MOSiR Skałka Świętochłowice |
00:31,4 |
11. |
Krzyżanowski Karol (M3) |
KB "Maratonka" Grajewo (IPA) |
00:31,4 |
12. |
Baloak Vladimīr (M4) |
ŠKP ČADEA Słowacja (IPA) |
00:31,5 |
13. |
Deńca Jan (M4) |
LKS Grudynia Wielka |
00:32,1 |
14. |
Smotryk Artur (M4) |
AKS Mikołów |
00:32,2 |
15. |
Połeć Jerzy (M4) |
TKKF Ruda Śląska - Jastrząb |
00:32,4 |
16. |
Gauszka Rafał (M1) |
ZSŁ Katowice |
00:33,1 |
17. |
Čierňava Ĺuboslava (M2) |
ŜKP-IPA Čadca (IPA) |
00:33,1 |
18. |
Homa Bogusław (M1) |
MOSiR Czechowice-Dziedzice |
00:33,1 |
19. |
Jadczyk Tomasz (M1) |
MOSiR Czeladź |
00:33,2 |
20. |
Mączka Adrian (M1) |
Mysłowice |
00:33,2 |
21. |
Soboń Grzegorz (M3) |
Olkusz |
00:33,3 |
22. |
Wrzesiński Andrzej (M4) |
Remag Katowice |
00:33,4 |
23. |
Gurgul Ryszard (M4) |
KWK "Piast" |
00:33,4 |
24. |
Krawczyk Krzysztof (M1) |
Wist Tychy |
00:33,5 |
25. |
Miluk Stanisław (M4) |
WKB Meta Lubliniec |
00:33,5 |
26. |
Kiecal Andrzej (M3) |
FEZ S.A. Siemianowice Śląskie |
00:34,0 |
27. |
Dębski Michał (M1) |
Mysłowice |
00:34,1 |
28. |
Cyrus Bogdan (M3) |
UKS Strzelec Strzebiń |
00:34,1 |
29. |
Capik Piotr (M4) |
KKS Ekspres Katowice |
00:34,1 |
30. |
Palka Dawid (M2) |
KMP Tychy (IPA) |
00:34,2 |
31. |
Cichy Wojciech (M3) |
TKKF Saturn Czeladź |
00:34,2 |
32. |
Lipiński Adam (M2) |
Zapowy |
00:34,3 |
33. |
Zbąski Roman (M4) |
TKKF |
00:34,3 |
34. |
Miętkiewicz Ryszard (M4) |
MOSiR Czeladź |
00:34,3 |
35. |
Smaczyński Dariusz (M3) |
TKKF Saturn Czeladź |
00:34,4 |
36. |
Świerć Marcin (M1) |
WKB Meta Lubliniec |
00:34,5 |
37. |
Proksa Robert (M3) |
MOSiR Mysłowice |
00:34,5 |
38. |
Kocimski Krzysztof (M4) |
KB Czeladź |
00:34,6 |
39. |
Hajda Marcin (M3) |
Zabrze |
00:35,0 |
40. |
Śliwiński Lucjan (M5) |
Gdańsk |
00:35,2 |
41. |
Piecha Andrzej (M2) |
KB Józefinka Katowice |
00:35,2 |
42. |
Wasilewski Ryszard (M5) |
TKKF Saturn Czeladź |
00:35,2 |
43. |
Pacuła Andrzej (M3) |
Premier Gliwice |
00:35,2 |
44. |
Balošáková Anna (K3) |
ŜKP-IPA Čadca |
00:35,2 |
45. |
Goj Jerzy (M4) |
MOSiR Piekary Śląskie |
00:35,2 |
46. |
Kopyto Grzegorz (M2) |
TKKF Piekary Śląskie |
00:35,2 |
47. |
Dudek Edward (M4) |
Baca Radziechowy |
00:35,3 |
48. |
Suk Mirosław (M5) |
NKB Częstochowa |
00:35,3 |
49. |
Trefun Emanuel (M6) |
Piekary Śląskie |
00:35,4 |
50. |
Sindera Mirosław (M4) |
TKKF Saturn Czeladź |
00:35,4 |
51. |
Drab Jarosław (M3) |
Katowice |
00:35,4 |
52. |
Lasok Kamil (M1) |
MOSiR Mysłowice |
00:35,5 |
53. |
Kawecki Marian (M5) |
KB Branice |
00:35,5 |
54. |
Nowak Jerzy (M4) |
MOSiR Piekary Śląskie |
00:35,6 |
55. |
Chmielewski Robert (M3) |
KB MCKiS Jaworzno |
00:36,2 |
56. |
Ciupek Robert (M3) |
KB MCKiS Jaworzno |
00:36,2 |
57. |
Mrówka Marcin (M1) |
MOSiR Czechowice-Dziedzice |
00:36,3 |
58. |
Cieśliński Aleksander (M4) |
Trans-Jan Katowice |
00:36,3 |
59. |
Jurczak Ryszard (M4) |
Huta Katowice REMIS |
00:36,4 |
60. |
Antolak Edward (M5) |
Katowice |
00:36,4 |
61. |
Dembiński Jarosław (M3) |
KB "Maratonka" Grajewo (IPA) |
00:36,5 |
62. |
Paczyński Stanisław (M5) |
NSZZ Solidarność |
00:36,5 |
63. |
Dyrda Władysław (M5) |
KBK Huta Katowice |
00:37,0 |
64. |
Błaszczyk Błażej (M1) |
SKS Olimpia |
00:37,1 |
65. |
Lewczuk Marek (M5) |
Knurów |
00:37,1 |
66. |
Korba Paweł (M2) |
Sośnicowice |
00:37,1 |
67. |
Stępień Daniel (M1) |
MOSiR Czeladź |
00:37,2 |
68. |
Bluszcz Stefan (M5) |
Świerklany |
00:37,2 |
69. |
Konôpka Jãn (M5) |
ŠKP ČADCA Słowacja (IPA) |
00:37,3 |
70. |
Padlewski Kazimierz (M5) |
Topole Katowice |
00:37,3 |
71. |
Sobota Mariusz (M1) |
MCKiS Jaworzno |
00:37,3 |
72. |
Kordziński Kazimierz (M4) |
WKB Meta Lubliniec |
00:37,4 |
73. |
Tylla Marek (M4) |
Izotech Katowice |
00:37,4 |
74. |
Żelichowski Marek (M4) |
Zagórze |
00:37,4 |
75. |
Włodarczyk Paweł (M2) |
WKB Meta Lubliniec |
00:37,5 |
76. |
Janik Jerzy (M4) |
OSiR Strzelce Opolskie |
00:38,0 |
77. |
Głąb Józef (M3) |
NKB Kłobudzk |
00:38,0 |
78. |
Maleszak Cezariusz (M4) |
Wrocław (IPA) |
00:38,1 |
79. |
Zyskowski Krzysztof (M4) |
NKB Częstochowa |
00:38,1 |
80. |
Brdynkiewicz Kazimierz (M5) |
Huta Katowice REMIS |
00:38,1 |
81. |
Szwed Krzysztof (M3) |
WKB Meta Lubliniec |
00:38,2 |
82. |
Uszyńska Aldona (K2) |
Gliwice |
00:38,2 |
83. |
Pytlik Lucjan (M4) |
Rybnik Energetyk |
00:38,2 |
84. |
Galas Zbigniew (M4) |
KB Czeladź |
00:38,2 |
85. |
Koselski Krzysztof (M4) |
WKB Meta Lubliniec |
00:38,2 |
86. |
Mierzejewski Marek (M4) |
MMKS Kędzieżyn-Koźle |
00:38,2 |
87. |
Madeja Marek (M3) |
Bolęcina |
00:38,2 |
88. |
Walczuk Artur (M2) |
Skoczów |
00:38,3 |
89. |
Jachimczyk Norbert (M2) |
KB MCKiS Jaworzno |
00:38,3 |
90. |
Czajęcki Marceli (M5) |
MOSiR Czeladź |
00:38,3 |
91. |
Bujłow Arkadiusz (M3) |
KS Topole Katowice |
00:38,4 |
92. |
Gryglewski Jacek (M2) |
Mysłowice |
00:38,5 |
93. |
Balbus Michał (M5) |
TKKF Saturn Czeladź |
00:38,5 |
94. |
Sikorski Ireneusz (M3) |
Dąbrowa Górnicza |
00:38,6 |
95. |
Frąs Przemysław (M2) |
KB Tychy |
00:38,6 |
96. |
Wilk Tadeusz (M5) |
TKKF Saturn Czeladź |
00:39,0 |
97. |
Jóźwiak Piotr (M1) |
MOSiR Mysłowice |
00:39,0 |
98. |
Kania Monika (K2) |
AZS-AWF Katowice |
00:39,0 |
99. |
Gąsiorek Wojciech (M2) |
Bielsko-Biała |
00:39,0 |
100. |
Szpak Sławomir (M3) |
Kraków |
00:39,1 |
101. |
Dyrlaga Stanisław (M4) |
Baca Radziechowy |
00:39,1 |
102. |
Grajdek Miłosz (M2) |
KS Olkusz |
00:39,1 |
103. |
Krzyżanowski Zbigniew (M4) |
NKB Częstochowa |
00:39,1 |
104. |
Kobyliński Józef (M5) |
Zabrze |
00:39,1 |
105. |
Müler Tomasz (M5) |
NKB Kłobudzk |
00:39,2 |
106. |
Szeszko Marek (M3) |
Ruda Śląska |
00:39,2 |
107. |
Drobiec Joanna (K1) |
MOSiR Mysłowice |
00:39,2 |
108. |
Harenza Jacek (M1) |
RKS Energetyk Rybnik |
00:39,3 |
109. |
Mielcarek Leszek (M4) |
Toyota Bytom |
00:39,3 |
110. |
Wnuk Grzegorz (M3) |
RKS Energetyk Rybnik |
00:39,4 |
111. |
Kołosiński Henryk (M5) |
Bielsko-Biała |
00:39,4 |
112. |
Zaleski Rafał (M2) |
Zabrze |
00:39,4 |
113. |
Humeniuk Bogusław (M3) |
Zubrzyce |
00:39,4 |
114. |
Kubica Krzysztof (M4) |
Bieruń |
00:39,5 |
115. |
Drożdzik Paweł (M2) |
KPP Nysa (IPA) |
00:39,5 |
116. |
Fijak Jerzy (M4) |
Super Maraton Bielsko-Biała |
00:39,6 |
117. |
Zembroń Mariusz (M2) |
WKB Meta Lubliniec |
00:40,0 |
118. |
Puta Zdzisław (M5) |
TKKF Saturn Czeladź |
00:40,0 |
119. |
Karwicki Erwin (M6) |
TKKF Energo Mysłowice |
00:40,2 |
120. |
Orlik Jerzy (M4) |
Piast Gliwice |
00:40,2 |
121. |
Majcherczyk Wacław (M5) |
MOSiR Czeladź |
00:40,3 |
122. |
Mroziński Bolesław (M6) |
Siła Ustroń |
00:40,3 |
123. |
Granzul Mirosław (M3) |
TKKF Piekary Śląskie |
00:40,4 |
124. |
Binkowski Józef (M6) |
Piekary Śląskie |
00:40,5 |
125. |
Paluszkiewicz Wiesław (M4) |
Tychy |
00:40,5 |
126. |
Rosiński Łukasz (M1) |
WKB Meta Lubliniec |
00:41,1 |
127. |
Wójtowicz Marek (M3) |
Katowice |
00:41,1 |
128. |
Księżyk Piotr (M4) |
Józefinka |
00:41,1 |
129. |
Niemczyk Bogdan (M4) |
Mysłowice |
00:41,1 |
130. |
Schmieschek Christoph (M3) |
SV Sterkade-Nord Niemcy |
00:41,2 |
131. |
Stelmach Janusz (M3) |
Katowice |
00:41,2 |
132. |
Kur Jerzy (M5) |
Reebok Warszawa |
00:41,2 |
133. |
Maciarz Tadeusz (M4) |
Gliwice |
00:41,3 |
134. |
Pacuła Piotr (M4) |
Premier Gliwice |
00:41,3 |
135. |
Ciupek Daria (K2) |
MCKiS Jaworzno |
00:41,4 |
136. |
Bober Stanisław (M4) |
Mysłowice |
00:41,5 |
137. |
Chachelski Kazimierz (M6) |
KS Olkusz |
00:41,5 |
138. |
Balbus Anna (K2) |
TKKF Saturn Czeladź |
00:42,0 |
139. |
Jagodzińska Anna (K1) |
TKKF Saturn Czeladź |
00:42,1 |
140. |
Szeszko Tomasz (M1) |
Ruda Śląska |
00:42,1 |
141. |
Skrzypczyk Anna (K1) |
AZS-AWF Katowice |
00:42,2 |
142. |
Malinowski Piotr (M4) |
OSiR Skałka Świętochłowice |
00:42,2 |
143. |
Szyller Jerzy (M5) |
Super Maraton Bielsko-Biała |
00:42,3 |
144. |
Wymysł Czesław (M4) |
TKKF Piekary Śląskie |
00:42,5 |
145. |
Borecki Maciej (M2) |
Katowice |
00:43,0 |
146. |
Olszówka Jarosław (M3) |
Katowice (IPA) |
00:43,0 |
147. |
Kufel Piotr (M5) |
Łodygowice |
00:43,1 |
148. |
Witek Grzegorz (M3) |
OSiR Skałka Świętochłowice |
00:43,1 |
149. |
Torba Daniel (M1) |
MOSiR Mysłowice |
00:43,1 |
150. |
Pabian Marek (M3) |
Katowice (IPA) |
00:43,2 |
151. |
Kurdybelski Stanisław (M5) |
WKB Meta Lubliniec |
00:43,2 |
152. |
Kuc Adrian (M1) |
Gaja Centrum Budownictwa |
00:43,3 |
153. |
Sałamun Henryk (M2) |
RKB Baca Radziechowy |
00:43,3 |
154. |
Jagodziński Roman (M6) |
MOSiR TKKF Czeladź |
00:43,5 |
155. |
Lisowski Marcin (M2) |
Wrioyama Karate Katowice |
00:43,5 |
156. |
Stolarczyk Stanisław (M5) |
Energo Mysłowice |
00:43,6 |
157. |
Łogiewa Andrzej (M5) |
KB Józefinka |
00:44,1 |
158. |
Wizner Czesław (M4) |
Katowice (IPA) |
00:44,1 |
159. |
Dudek Sebastian (M2) |
RKB Baca Radziechowy |
00:44,2 |
160. |
Nowak Marcin (M2) |
Mysłowice |
00:44,2 |
161. |
Pachla Krzysztof (M6) |
Krzeszowice |
00:44,6 |
162. |
Kaczmarczyk Stanisław (M3) |
Dąbrowa Górnicza |
00:45,0 |
163. |
Kuczyński Grzegorz (M4) |
Tychy |
00:45,1 |
164. |
Kurek Edward (M6) |
TKKF Topole Katowice |
00:45,3 |
165. |
Kontny Paweł (M5) |
Sośnica |
00:45,3 |
166. |
Abratkiewicz Marceli (M2) |
KPP Nysa (IPA) |
00:45,3 |
167. |
Kuś Józef (M5) |
Sosnowiec |
00:45,4 |
168. |
Piwowarski Piotr (M1) |
ZSŁ Katowice |
00:45,5 |
169. |
Rylski Leszek (M4) |
Siemianowice |
00:46,2 |
170. |
Nowak Adam (M6) |
MOSiR Czeladź |
00:46,2 |
171. |
Baranowski Andrzej (M4) |
Tychy |
00:46,3 |
172. |
Jarzyna Ryszard (M4) |
Huta Katowice REMIS |
00:46,3 |
173. |
Pała Stean (M6) |
NKB Częstochowa |
00:46,4 |
174. |
Kurek Anna (K3) |
TKF Katowice |
00:47,4 |
175. |
Rysiewicz Krzysztof (M4) |
Katowice (IPA) |
00:47,4 |
176. |
Kozłowski Tadeusz (M6) |
Czeladź |
00:47,5 |
177. |
Kosiecki Krzysztof (M2) |
Katowice |
00:48,0 |
178. |
Merta Halina (K3) |
MOSiR Czeladź |
00:48,3 |
179. |
Janiczek Tadeusz (M6) |
MOSiR Czeladź |
00:48,4 |
180. |
Dyrda Teresa (K3) |
Klub Biegacza Huty Katowice |
00:48,5 |
181. |
Wagner Eugeniusz (M4) |
Knurów |
00:49,1 |
182. |
Urbankiewicz Artur (M4) |
TKKF Saturn Czeladź |
00:49,3 |
183. |
Rajko Aleksandra (K1) |
MOSiR Mysłowice |
00:49,4 |
184. |
Baranowski Adam (M2) |
Tychy |
00:49,4 |
185. |
Mularczyk Jan (M5) |
Piekary Śląskie |
00:49,5 |
186. |
Desider Ferency (M6) |
Lokomotyva Wrutki Słowacja |
00:50,3 |
187. |
Kochanowski Sebastian (M1) |
Gaja Centrum Budownictwa |
00:53,0 |
188. |
Guła Krzysztof (M4) |
Straż Pożarna Mysłowice |
00:53,0 |
189. |
Walencki Marek (M4) |
WKB Meta Lubliniec |
00:53,1 |
190. |
Kot Eugeniusz (M6) |
Czeladź |
00:53,3 |
191. |
Fok Marian (M6) |
Chorzów |
00:54,1 |
192. |
Korte Dorota (K2) |
Zabrze |
00:55,4 |
193. |
Kobyliński Tomasz (M3) |
Zabrze |
00:55,4 |
194. |
Adamczyk Jan (M6) |
Miedźna |
00:57,3 |
195. |
Wizner Marek (M1) |
MOSiR Mysłowice |
00:58,5 |
196. |
Trybek Wanda (K3) |
TKKF Saturn Czeladź |
01:06,1 |
197. |
Dymecki Zbigniew (M6) |
Sosnowiec |
01:06,1 |