1 |
Przemysław Jamont |
60 |
TKKF Żary |
6:34.39 |
2 |
Lew Hiterman |
52 |
Wotkinsk- ZSRR |
6:39.25 |
3 |
Macej Cieplak |
62 |
Knurów |
6:47.16 |
4 |
Zbigniew Łuński |
52 |
Mrągowo |
6:49.11 |
5 |
Ryszard Krukar |
54 |
Klinkówka |
7:01.54 |
6 |
Jan Szumiec |
54 |
JZSFMS Szczecin |
7:07.55 |
7 |
Gerard Pietruszyński |
58 |
Międzychód |
7:11.15 |
8 |
Georg Jermołajew |
42 |
Daugawa Riga- ZSRR |
7:24.34 |
9 |
Klaus Migga |
60 |
LZS Wąbrzeźno |
7:27.07 |
10 |
Zbigniew Bogdanowicz |
57 |
FSM Polmo Szczecin |
7:27.14 |
11 |
Jan Lemancewicz |
51 |
Polam Wilkasy- Giżycko |
7:28.51 |
12 |
Marek Michalczak |
61 |
Gdańsk |
7:32.57 |
13 |
Tadeusz Justyński |
60 |
SM Górczyn- Gorzów Wielkopolski |
7:40.02 |
14 |
Gerhard baumann |
50 |
Wussterwutz- NRD |
7:42.47 |
15 |
Edward Grzegorek |
46 |
AZS UW Gdańsk |
7:48.37 |
16 |
Bohdan Czacharowski |
41 |
Grójec |
7:49.12 |
17 |
Henryk Szymków |
50 |
Rzeszów |
7:52.22 |
18 |
Edward Dubois |
45 |
Dębica |
7:54.04 |
19 |
Leon Bińkowski |
60 |
Nowa Wola |
7:58.02 |
20 |
Janusz Malski |
61 |
KS Olkusz |
7:59.44 |
21 |
Piotr Wadas |
53 |
ZPS Porcelit- Tułowice |
8:03.20 |
22 |
Włodzimierz Waluś |
60 |
Bielsko Biała |
8:07.43 |
23 |
Damian Breguła |
63 |
TKKF Ryfama Rybnik |
8:07.44 |
24 |
Albert Gabryś |
43 |
Dębowiec |
8:08.59 |
25 |
Henryk Szołtysek |
41 |
TKKF Szczygłowice |
8:11.45 |
26 |
Lech Węsierski |
52 |
TKKF Rekreacja Toruń |
8:13.50 |
27 |
Andrzej Jabłoński |
36 |
KK Biegacza Kalisz |
8:16.04 |
28 |
Grzegorz Jaskólski |
55 |
TKKF Doker Gdynia |
8:17.25 |
29 |
Tamara Mierzlikina |
39 |
Riga- ZSRR |
8:24.48 |
30 |
Nikolai Zdanowic |
40 |
Daugawa Riga- ZSRR |
8:30.11 |
31 |
Jerzy Michalski |
58 |
Zwansil Września |
8:32.59 |
32 |
Waldemar Zadrożny |
48 |
Tylkowo |
8:33.20 |
33 |
Czesław Pelc |
57 |
Rybnik |
8:33.36 |
34 |
Normunds Fedotovskis |
61 |
Aizpute- ZSRR |
8:43.05 |
35 |
Władimir Lwowskij |
51 |
Daugawa Jurmala- ZSRR |
8:43.28 |
36 |
Agolf Ghalant |
49 |
KB Maratończyk Okonek |
8:47.40 |
37 |
Roman Terlikowski |
46 |
TKKF ZNP Nowa Sól |
8:54.39 |
38 |
Anatolijs Zibikovs |
39 |
Jelgar Ozolnieki- ZSRR |
8:57.13 |
39 |
Franciszek Markowski |
51 |
RKS Radomiak Radom |
9:07.31 |
40 |
Raimonds Klints |
53 |
Daugawa Riga- ZSRR |
9:11.33 |
41 |
Krzysztof Cybulski |
62 |
Działtów |
9:12.51 |
42 |
Jerzy Bednarz |
46 |
TKKF Piast Poznań |
9:13.17 |
43 |
Małgorzata Muzyczuk |
62 |
LKS Unia Hrubieszów |
9:21.18 |
44 |
Marek Kaczor |
55 |
TKKF Piast Poznań |
9:23.22 |
45 |
Roman Skiba |
37 |
TKKF Stomil Grudziądz |
9:24.05 |
46 |
Vladimirs Klavnieks |
51 |
Daugawa Riga- ZSRR |
9:28.31 |
47 |
Stanisław Pitura |
41 |
Tonuss Valmiera- ZSRR |
9:28.31 |
48 |
Gerhard Wollenbergs |
50 |
Spirydon Berlin Zachodni |
9:29.20 |
49 |
Bogusław Leszczyński |
69 |
Kostów |
9:30.20 |
50 |
Hans Jurgen Pikhart |
41 |
TSG Ruhla Thal- NRD |
9:36.24 |
51 |
Eugeniusz Naskręt |
45 |
Aspa Wrocław |
9:37.06 |
52 |
Henryk Jankowski |
46 |
TKKF Czerwona Góra Świętochłowice |
9:37.21 |
53 |
Jerzy Wojtasik |
47 |
Stargard Szczeciński |
9:42.41 |
54 |
Tomasz Jałowski |
67 |
TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski |
9:46.38 |
55 |
Waldemar Lorenz |
65 |
Bolimów |
9:47.11 |
56 |
Roman Firlik |
24 |
Unia Swarzędz |
9:48.50 |
57 |
Marian Kobiela |
36 |
JZSFMS Szczecin |
9:49.38 |
58 |
Franciszek Sojka |
42 |
TKKF Miejskie Puck |
9:50.09 |
59 |
Szczepan Michalczyk |
52 |
TKKF Wrocław |
9:50.09 |
60 |
Walentin Latyszew |
26 |
Daugawa Riga- ZSRR |
9:52.04 |
61 |
Rainer Terweg |
41 |
Spirydo Berlin Zachodni |
9:55.19 |
62 |
Ryszard Siłakowski |
56 |
Sady Trzebnica |
9:58.49 |
63 |
Zdzisław Kasprzak |
47 |
TKKF Piast Poznań |
9:59.32 |
64 |
Gunars Akerbergs |
47 |
Latwija Riga- ZSRR |
10:02.40 |
65 |
Wktor Haściło |
43 |
TKKF Polkowice |
10:06.17 |
66 |
Leszek Rogowski |
48 |
KB CNOSS Zielona Góra |
10:06.43 |
67 |
Henryk Tomczak |
68 |
JW. 4048 |
10:09.11 |
68 |
Krzysztof Grzybowski |
57 |
TKKF Metalowiec Gorzów Wielkopolski |
10:09.44 |
69 |
Władysława Karolak |
46 |
PTTIT Kalisz |
10:11.59 |
70 |
Stanisław Marczuk |
47 |
Rzeszów |
10:13.34 |
71 |
Adam Olech Oleszczuk |
45 |
CRZZ Rzemiosło Trzebnica |
10:16.00 |
72 |
Karin Pikhart |
43 |
TSG Ruhla- NRD |
10:16.52 |
73 |
Adam Walczak |
33 |
TKKF Kalisz |
10:18.18 |
74 |
Ryszard Buk |
54 |
Bielsko Biała |
10:24.00 |
75 |
Marian Kubas |
63 |
PZ Carpatia Prudnik |
10:26.14 |
76 |
Henri Girault |
36 |
SCPC Avenue Adiutant- Francja |
10:26.18 |
77 |
Jan Dominik Lipski |
48 |
Levino Lębork |
10:26.46 |
78 |
Stanisław Mikołajewski |
48 |
Kalisz |
10:26.48 |
79 |
Tadeusz Maciarz |
62 |
Prudnik |
10:51.30 |
80 |
Edward Mlaskawa |
49 |
Zabrze |
10:52.30 |
81 |
Leszek Lodziński |
45 |
Dystans Warszawa |
10:53.12 |
82 |
Janusz Ruszkowski |
47 |
Bystrzyca |
10:58.13 |
83 |
Frank Hesse |
58 |
TSG Ruhla -NRD |
11:05.19 |
84 |
Imants Skuja |
40 |
Daugawa Riga -ZSRR |
11:05.20 |
85 |
Gunter Post |
40 |
Spiridion Berlin Zachodni |
11:10.20 |
86 |
Edward Drzazga |
57 |
OSiR Świebodzin |
11:22.53 |
87 |
Lech Wasilkiewicz |
47 |
OSiR Swiebodzin |
11:23.41 |
88 |
Czesław Mędrala |
46 |
TKKF Błonie Bielsko Biała |
11:37.33 |
89 |
Jerzy Girtler |
39 |
Warszawa |
11:45.50 |
90 |
Leszek Wujec |
69 |
JW. SWIBA |
11:57.07 |
91 |
Józef Chrustowski |
69 |
JW. 1379 |
11:57.08 |
92 |
Uda Spitzner |
65 |
HSG Dafk Leipzig- NRD |
11:57.09 |
93 |
Marian Skuratowicz |
28 |
Świnoujście |
14:11.56 |
94 |
Mariusz Stężycki |
45 |
Grójec |
15:13.59 |
95 |
Zbigniew Blaszczak |
34 |
FM Era Warszawa |
15:14.01 |