II BIEG SZLAKIEM ZWINIĘTYCH TORÓW
Rowy - Poddąbie - Rowy
Data : 13 lipca 2002
Dystans: 10 mil (16,1 km)
Wyniki przekazała do publikacji : Anna Andrzejewska
Lp |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Kat. |
Kraj-Klub-Miasto |
Wynik |
1 |
Gajdus Grzegorz |
1967 |
M-1 |
WKS Oleśniczanka |
0.55,01 |
2 |
Białk Jan |
1969 |
M-1 |
KS WEJHER Wejherowo |
0.55,02 |
3 |
Dobrzyński Adam |
1974 |
M-1 |
Ekspres Katowice |
0.55,04 |
4 |
Gieczyn Jurij |
1977 |
M-1 |
UKRAINA |
0.55,10 |
5 |
Pobłocki Piotr |
1965 |
M-1 |
FARM-FRITES Lębork |
0.57,12 |
6 |
Borychowski Mariusz |
1972 |
M-1 |
Komenda Lotniska Słupsk |
0.57,54 |
7 |
Marzec Stanisław |
1962 |
M-2 |
Agronatura Nałęczów |
0.57,57 |
8 |
Wieligda Ireneusz |
1977 |
M-1 |
KS Czarna Dąbrówka |
0.59,02 |
9 |
Guzowski Dariusz |
1969 |
M-1 |
REEBOK Warszawa |
1.01,05 |
10 |
Koziel Olga |
1970 |
K |
UKRAINA |
1.01,10 |
11 |
Wojtczak Witold |
1955 |
M-2 |
LITWA |
1.02,18 |
12 |
Berkut Natalia |
1975 |
K |
UKRAINA |
1.02,33 |
13 |
Kozłowski Jerzy |
1957 |
M-2 |
KS Czarna Dąbrówka |
1.05,25 |
14 |
Tolstynina Jelena |
1980 |
K |
BIAŁORUŚ |
1.05,45 |
15 |
Salsanow Albek |
1954 |
M-2 |
BIAŁORUŚ |
1.07,14 |
16 |
Falkowski Dariusz |
1969 |
M-1 |
KB TUPOT Ustka |
1.08,10 |
17 |
Malinowski Adam |
1957 |
M-2 |
KS ŚWIĘC Sławno |
1.08,19 |
18 |
Chudy Henryk |
1955 |
M-2 |
KS ŚWIĘC Sławno |
1.09,04 |
19 |
Pakos Piotr |
1981 |
M-1 |
BRYZA Postomino |
1.09,22 |
20 |
Dęga Ryszard |
1955 |
M-2 |
KB TUPOT Ustka |
1.10,04 |
21 |
Antosik Grzegorz |
1977 |
M-1 |
BRYZA Postomino |
1.10,16 |
22 |
Nawickas Tomas |
1978 |
M-1 |
LITWA |
1.10,33 |
23 |
Telesiewicz Henryk |
1947 |
M-3 |
KS ŚWIĘC Sławno |
1.10,37 |
24 |
Chudy Sylwester |
1984 |
M-1 |
KS ŚWIĘC Sławno |
1.11,22 |
25 |
Natkaniec Józef |
1948 |
M-3 |
KS Czarna Dąbrówka |
1.12,14 |
26 |
Frasunek Andrzej |
1955 |
M-2 |
Gdynia |
1.12,38 |
27 |
Czech Roman |
1949 |
M-3 |
Krokus Słupsk |
1.13,29 |
28 |
Sywanycz Ireneusz |
1978 |
M-1 |
KS Czarna Dąbrówka |
1.13,55 |
29 |
Białek Jarosław |
1964 |
M-1 |
BRYZA Postomino |
1.14,09 |
30 |
Jankowski Eugeniusz |
1954 |
M-2 |
OPEC Puławy |
1.14,21 |
31 |
Cichy Adam |
1985 |
M-1 |
BRYZA Postomino |
1.15,20 |
32 |
Andrzejewska Kamila |
1978 |
K |
Darłowo |
1.15,50 |
33 |
Maciok Bronisław |
1947 |
M-3 |
Katowice |
1.16,09 |
34 |
Wiśniewski Zbigniew |
1936 |
M-4 |
KB FLORIAN Chojnice |
1.16,20 |
35 |
Nagórek Krzysztof |
1957 |
M-2 |
Słupsk |
1.16,27 |
36 |
Kulikowski Zbigniew |
1953 |
M-2 |
KB BRACI PETK Lębork |
1.17,24 |
37 |
Kuźmiński Andrzej |
1953 |
M-2 |
KB BRACI PETK Lębork |
1.18,17 |
38 |
Łęgowski Janusz |
1958 |
M-2 |
LKS Puck |
1.18,35 |
39 |
Majewski Ryszard |
1958 |
M-2 |
KB BRACI PETK Lębork |
1.19,30 |
40 |
Adolph Florian |
1940 |
M-4 |
LKS Puck |
1.19,44 |
41 |
Wenta Franciszek |
1951 |
M-2 |
Krokowa |
1.19,59 |
42 |
Reda Waldemar |
1953 |
M-2 |
Toruń |
1.20,10 |
43 |
Sikorski Witold |
1961 |
M-2 |
Kurowo |
1.20,12 |
44 |
Ostrówka Waldemar |
1967 |
M-1 |
KB BRACI PETK Lębork |
1.21,19 |
45 |
Jakuszonek Zbigniew |
1972 |
M-1 |
BRYZA Postomino |
1.21,46 |
46 |
Filipów Tadeusz |
1949 |
M-3 |
Lębork |
1.21,59 |
47 |
Szwemin Kazimierz |
1958 |
M-2 |
Ustka |
1.22,02 |
48 |
Antoniuk Dariusz |
1965 |
M-1 |
DIAMENT Świeszyno |
1.22,05 |
49 |
Szura Henryk |
1956 |
M-2 |
Sosnowiec |
1.22,28 |
50 |
Słomski Zenon |
1946 |
M-3 |
KS ŚWIĘC Sławno |
1.22,58 |
51 |
Moczyński Leszek |
1951 |
M-3 |
TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
1.23,37 |
52 |
Łęgowski Jakub |
1985 |
M-1 |
LKS Puck |
1.23,46 |
53 |
Muszyński Jacek |
1952 |
M-3 |
KS ŚWIĘC Sławno |
1.23,52 |
54 |
Kulik Waldemar |
1957 |
M-2 |
KB TUPOT Ustka |
1.23,53 |
55 |
Markowski Andrzej |
1953 |
M-2 |
Maratończyk Sianów |
1.23,55 |
56 |
Markowski Mirosław |
1956 |
M-2 |
Laski |
1.23,58 |
57 |
Ludwiniak Leszek |
1957 |
M-2 |
MKS HERMES Gryfino |
1.24,16 |
58 |
Reda Sławomir |
1958 |
M-2 |
Królewski KB Warszawa |
1.28,02 |
59 |
Pokorny Edward |
1948 |
M-3 |
KB TUPOT Ustka |
1.28,21 |
60 |
Haratym Krzysztof |
1960 |
M-2 |
Przeradz |
1.28,46 |
61 |
Kabaciński Bronisław |
1947 |
M-3 |
KB TUPOT Ustka |
1.28,59 |
62 |
Ossowski Krzysztof |
1975 |
M-1 |
BRYZA Postomino |
1.29,35 |
63 |
Olechnowicz Zbigniew |
1948 |
M-3 |
Słupsk |
1.30,13 |
64 |
Kowal Teodor |
1950 |
M-3 |
KS Czarna Dąbrówka |
1.30,48 |
65 |
Bandkowski Sylwester |
1960 |
M-2 |
Szczecin |
1.31,11 |
66 |
Zawada Andrzej |
1966 |
M-1 |
Gąbino |
1.31,20 |
67 |
Madejczyk Edmund |
1947 |
M-3 |
KB TUPOT Ustka |
1.31,45 |
68 |
Rojewski Patryk |
1984 |
M-1 |
GKS Katowice |
1.32,00 |
69 |
Kowalczyk Zbigniew |
1964 |
M-1 |
Kielce |
1.32,39 |
70 |
Petelicki Mariusz |
1964 |
M-1 |
Bieganie PL Chrzanów |
1.33,16 |
71 |
Sowiński Janusz |
1960 |
M-2 |
BRYZA Postomino |
1.35,04 |
72 |
Rasiak Mariusz |
1985 |
M-1 |
Słupsk |
1.36,33 |
73 |
Witt Grażyna |
1953 |
K |
Sopot |
1.36,40 |
74 |
Wybraniec Wojciech |
1976 |
M-1 |
Sucha Beskidzka |
1.37,25 |
75 |
Chudy Grażyna |
1981 |
K |
KS ŚWIĘC Sławno |
1.39,16 |
76 |
Betcher Bernard |
1952 |
M-3 |
KB FLORIAN Chojnice |
1.48,21 |
77 |
Buczyński Józef |
1942 |
M-4 |
Białogard |
1.48,22 |
78 |
Zmurzyńska Aleksandra |
1938 |
K |
KB TUPOT Ustka |
2.02,33 |
79 |
Targaszewski Ryszard |
1945 |
M-3 |
Maratończyk Sianów |
2.33,46 |