L.p. |
Imię i nazwisko |
Czas |
Klub, miasto, sponsor |
1 |
Szulc Jacek |
22:27:00 |
PROMLECZ Robakowo |
2 |
Zięciak Jarosław |
23:30:00 |
MKS Zryw, VI Liceum Ogólnokształcące |
3 |
Woźniak Janusz |
24:02:00 |
Kom. Woj. Państ. Straży Pożarnej Toruń |
4 |
Jankowski Jacek |
24:24:00 |
? |
5 |
Piwoń ski Arkadiusz |
24:59:00 |
ZSM i XIII Liceum Ogólnokształcące |
6 |
Sobieraj Krzysztof |
25:22:00 |
Toruń |
7 |
Olchawa Piotr |
25:38:00 |
VIRGO Chełmża |
8 |
Hirsch Jacek |
25:58:00 |
UMK Toruń |
9 |
Kalinowski Tomasz |
26:38:00 |
Gimnazjum Nr 9 Toruń |
10 |
Ejanowski Wojciech |
26:41:00 |
UMK Toruń |
11 |
Gralla Piotr |
26:58:00 |
TKKF Rekreacja Toruń |
12 |
Karczewski Tomasz |
26:59:00 |
UMK Toruń |
13 |
Ordon Zbigniew |
27:08:00 |
TKKF Rekreacja Toruń |
14 |
Raniszewska Magdalena |
27:12:00 |
UMK Toruń |
15 |
Szpila Krzysztof |
27:16:00 |
Toruń |
16 |
Marcinkiewicz Jan |
27:30:00 |
Aleksandrów Kujawski |
17 |
Tybuszewski Janusz |
27:57:00 |
LUS Unia Obrowo |
18 |
Majcher Janusz |
28:21:00 |
Toruń |
19 |
Spychalski Tadeusz |
28:55:00 |
FRUTINA Nestle Toruń |
20 |
Dutkiewicz Andrzej |
29:18:00 |
BELLA Toruń |
21 |
Lewandowski Stefan |
29:37:00 |
TKKF Rekreacja Toruń |
22 |
Gołębiewski Szymon |
29:42:00 |
TKKF Rekreacja Toruń |
23 |
Piwoński Robert |
29:57:00 |
Parafialny Klub Biegacza Toruń |
24 |
Klasiński Tadeusz |
30:01:00 |
CISI MNISI Toruń |
25 |
Zagrabski Zbigniew |
30:07:00 |
UMK Toruń |
26 |
Michalski Miłosz |
30:10:00 |
? |
27 |
Ulczycka Anna |
30:22:00 |
TKKF Rekreacja V L.O. Toruń |
28 |
Kazimierski Zbigniew |
30:27:00 |
Toruń |
29 |
Świerczyński Bogdan |
30:36:00 |
EC Toruń |
30 |
Podbielska Alina |
30:46:00 |
TKKF Rekreacja Toruń |
31 |
Bielicki Jarosław |
30:48:00 |
Toruń |
32 |
Szwec Andrzej |
31:24:00 |
TOREC TKKF Rekreacja Toruń |
33 |
Ciba Jerzy |
31:58:00 |
MANOPOL Poznań |
34 |
Gościniak Leszek |
32:14:00 |
TKKF Rekreacja Toruń |
35 |
Palma Mirosław |
32:56:00 |
TKKF Rekreacja Toruń |
36 |
Wiśniewski Łukasz |
33:04:00 |
ZS Samochodowych Toruń |
37 |
Gorlicki Karol |
33:04:00 |
Toruń |
38 |
Świeczkowski Dawid |
33:27:00 |
IX Liceum Ogólnokształcące Toruń |
39 |
Łęcki Marcin |
34:05:00 |
SKARMAT Toruń |
40 |
Grankowski Zbigniew |
34:22:00 |
TKKF Rekreacja Toruń |
41 |
Fijor Waldemar |
35:13:00 |
SKARMAT Toruń |
42 |
Szumski Sławomir |
35:33:00 |
TKKF Rekreacja Toruń |
43 |
Katryński Sławomir |
35:40:00 |
KAROES Toruń |
44 |
Szczodruch Henryk |
37:52:00 |
Toruń |
45 |
Gralla Milena |
38:02:00 |
MKS Zryw, Gimnazjum Nr 24 Toruń |
46 |
Gruszecki Jan |
39:43:00 |
Toruń |
47 |
Gołębiewski Marek |
39:46:00 |
Klub Wysokogórski Toruń |
48 |
Prejzner Jerzy |
39:49:00 |
TKKF Rekreacja Toruń |
49 |
Centek Jarosław |
41:57:00 |
UMK Toruń |
50 |
Ciba Agnieszka |
42:35:00 |
MANOPOL Poznań |
51 |
Popławski Dariusz |
44:08:00 |
SKARMAT Toruń |
52 |
Podszucki Bogusław |
50:01:00 |
MANOPOL Poznań / Toruń |
53 |
Spychalski Marcin |
Nieukończył |
ZSMEiE Toruń |
54 |
Bunkowski Przemysław |
Nieukończył |
KLINK International Toruń |
55 |
Kowalski Rafał |
Nieukończył |
DGG Toruń |
56 |
Kwieciński Jacek |
Nieukończył |
CISI MNISI Toruń |
57 |
Stawski Jerzy |
Nieukończył |
TOWIMOR S.A. Toruń |