06.10.2001 -
Police - XXIII Międzynarodowy Bieg Uliczny "Ćwierćmaraton" PolickiBIEG OTWARTY - 10 km (trasa atestowana przez PZLA)
1. Kruczkowski Dariusz 1975 Bydgoszcz 0:29,57
II-12. Jaroszewski Marek 1975 Piła 0:30,21 II-2
3. Zaciepa Sergiej 1974 Ukraina 0:30,22 II-3
4. Wójcik Rafał 1972 Międzyzdroje 0:30,36 II-4
5. Organka Marcin 1979 Szczecin 0:31,36 II-5
6. Kufel Marcin 1979 Koszalin 0:31,48 II-6
7. Osicki Artur 1979 Gryfino 0:31,52 II-7
8. Dąbkowski Łukasz 1981 Stargard Sz. 0:32,03 II-8
9. Głowacki Michał 1982 Płoty 0:32,28 II-9
10. Lewandowski Tomasz 1981 Nowe Warpno 0:32,29 II-10
11. Makarewicz Damian 1982 Biały Bór 0:32,44 II-11
12. Zabielski Józef 1973 Szczecin 0:33,42 II-12
13. Orlik Grzegorz 1982 Biały Bór 0:34,14 II-13
14. Pokrzywiński Krzysztof 1962 P
olice 0:34,35 III-115. Pochranowicz Janusz 1
956 Biały Bór 0:34,48 IV-116. Maliszewski Piotr 1981 Szczecin 0:35,04 II-14
17. Balcerzak Andrzej 1959 Police 0:35,07 IV-2
18. Ochota Jerzy 1952 Police 0:35,11 IV-3
19. Safaryn Krzysztof 1985 Węgorzyno 0:35,14 II-15
20. Krzyżanowski Karol 1972 Bełda 0:35,47 II-16
21. Kalinowski Zbigniew 1982 Szczecin 0:36,06 II-17
22. Ptaszkiewicz Grzegorz 1983 Szczecin 0:36,15 II-18
23. Plata Tadeusz 1951 Szczecin 0:36,21 V-1
24. Zasadziński Radosław 1982 Szczecin 0:36,31
II-1925. Matuła Adam 1983 Złocieniec 0:36,49 II-20
26. Ostrowski Marian 1954 Złocieniec 0,36,57 IV-4
27. Jakimowicz Natasza 1968 Ukraina 0,37,10
K-128. Rybicka Anna 1963 Wrocław 0:38,12 K-2
29. Andrzejewska Kamila 1978 Darłowo 0:38,55
K-330. Gardocki Przemysław 1974 Szczecin 0:38,59 II-21
31. Piotrowicz Urszula 1984 Stargard Sz. 0:39,07
K-432. Dybiżbański Marek 1962 P
olice 0:39,37 III-233. Leszczyński Robert 1975 Szczecin 0:39,37 II-22
34. Dybała Waldemar 1956
Szczecin 0:39,57 IV-535. Pomirko Marek 1959 Szczecin 0:39,57 IV-6
36. Kowalski Cezary 1964 Szczecin 0:40,03 III-3
37. Supergan Rafał 1980 Szczecin
0:40,04 II-2338. Marynowski Marcin 1973 Szczecin 0:40,18 II-24
39. Zięba Stanisław 1944 Szczecin 0:40,29 V-1
40. Janiszewski Mieczysław 1960 Szczecin 0:40,30 IV-7
4
1. Michoński Bogdan 1954 Szczecin 0:40,35 IV-842. Rybicki Janusz 1950 Police 0:40,37 V-2
43. Foltynowicz Bernard 1946 Szczecin 0:40,44 V-3
44. Kalemba Micha
ł 1982 Szczecin 0:40,52 II-2545. Pieczyński Krzysztof 1956 Szczecin 0:40,53 IV-9
46. Jasiczek Roman 1960 Stargard Sz. 0:40,54 IV-10
47. Smoliński Stanisław 1953
Szczecin 0:41,25 IV-1148. Konkolewski Zbigniew 1955 Police 0:41,27 IV-12
49. Staniszewski Henryk 1951 Police 0:41,34 V-4
50. Panas Marcin 1985 Police 0:42,03 II-26
51. Gumienny Andrzej 1957 Szczecin 0:42,19 IV-13
52. Politowicz Janusz 1950 Szczecin 0:42,20 V-5
53. Fudro Edward 1958 Police 0:42,22 IV-14
54. Szczebak Wioletta 1976 Piła 0:42,43 K-5
55. Tomczyk Ferdynand 1963 Gryfino 0:43,00 III-4
56. Waryszak Sławomir 1960 Police 0:43
,07 IV-1457. Zarębska Agnieszka 1975 Gryfino 0:43,08 K-6
58. Gołębiewski Tomasz 1982 Lipnik 0:43,12 II-27
59. Burdzy Mieczysław 1946 Stargard Sz. 0:43,29 V-6
60. Moller Stefan 1973 Bergen 0:44,20 II-28
61. Kacperski Sławomir 1958 Szczecin 0,44,23 IV-15
62. Nowak Zbigniew 1953 Police 0:45,21 IV-16
63. Żochowsk
i Marek 1956 Stargard Sz. 0:45,39 IV-1764. Olszewski Jacek 1951 Szczecin 0:46,18 V-7
65. Korzeb Zenon 1949 Gryfino 0,46,40 V-8
66. Pomirko Witold 1960 Szczecin 0:46,41 IV-18
67. Kaniewski Adam 1943 Szczecin 0:46,43 V-9
68. Kaczanowski Krzysztof 1982 Szczecin 0:46,56 II-29
69. Don Mirosław 1940 Szczecin 0:47,34 VI-1
70. Lech Stanisław 1946 Szczecin 0:47,40 V-10
71. Poliszuk Zdzisław 1951 Szczecin 0:47,42 V-11
72. Janiszewska Marianna 1964 Szczecin 0:48,09
K-773. Maciuszko Bronisław 1934 Szczecin 0:48,28 VI-2
74. Skalski Tadeusz 1962 Police 0:50,07 III-5
75. Skalska Henryka 1962 Police 0:50,08 K-8
76. Kostrubiec Bolesław 1937 Szczecin 0:50,44 VI-3
77. Maciejewski Henryk 1940 Marianowo 0:51,14 VI-4
78. Borkowska Maria 1959 Szczecin 0:53,01 K-9
79. Iwan Władysław 1948 Szczecin 0:53,14 V-12
80. Grzybowski Paweł 1985 Szczecin 0:56,24 II-31
81. Krekora Grzegorz 1986 Szczecin 0:57,01 II-32
82. Gładki Przemysław 1980 Police 0:57,17 L-1
83. Pułtorak Marek 1968 Olecko 0:57,51 N-1
84. Kropidłowski Wojciech 1966 Po
lice 0:57,58 III-685. Piasecki Piotr 1966 Wólka K. 0:58,00 III-7
86. Jędrzejewska Iwona 1960 Szczecin 0:58,28
K-1087. Szczerbiński Kazimierz 1979 Szczecin 1:05,26 L-2
88. Wejnerowski Ra
fał 1985 Szczecin 1:09,07 II-3389. Maślach Agnieszka 1969 Police 1:90,30
K-1190. Kabat Magdalena 1976 Police 1:09,30 K-12
91. Gajewski Jan 1951 Szczecin 1:55,06 N-2
92. Stefaniak Zbigniew 1974 Daszyna 1:56,47 L-3
Do zawodów zgłoszono 100 zawodników. Wystartowało 97 zawodników. Bieg ukończyło 93 zawodników.
KATEGORIE:
II - 15 - 29 lat (r. 1986 - 1972) VI - 60 i starsi (r. 1941 i starsi)
III - 30 - 39 lat (r. 1971 - 1962) K - Kobiety
IV - 40 - 49 lat (r. 1961 - 1952) L - Laskarze
V - 50 - 59 lat (r. 1951 - 1942) N - N
iepełnosprawniOpracowała Anna Andrzejewska
Darłowo dn. 22.10.2001 r