KLASYFIKACJA OFICJALNA
KLASYFIKACJA GENERALNA
MIĘDZYNARODOWEGO PÓŁMARATONU Piła '2000
| m-ce | nr | nazwisko | imię | rok.ur. | kraj | klub/miasto | czas | MP | Kat.wiek. | pol. K. | żoł. |
1
M 25 BIAŁK Jan 1969 POL KS WEJHER Wejherowo 1:03:38 1 do 39 12 M 32 PLAWGO Mirosław 1970 POL KS OLEŚNICZANKA 1:04:11 2 do 39 2 1
3 M 106 MATOLO Benjamin 1971 KEN 1:04:16 do 29 1
4 M 22 DRWAL Piotr 1973 POL STS GRYF-3 Słupsk 1:04:36 3 do 29 2
5 M 66 OFIARA Andrzej 1976 POL MKS KOZIENICE 1:04:56 4 do 29 3
6 M 36 DUDYCZ Radosław 1974 POL KKS EKSPRES Katowice 1:05:02 5 do 29 4
7 M 29 KĄPIŃSKI Sławomir 1966 POL AZS-AWF Warszawa 1:05:42 6 do 39 3
8 M 21 KRUCZKOWSKI Dariusz 1975 POL WKS ZAWISZA Bydgoszcz 1:05:51 7 do 29 5 2
9 M 128 ZERUK Anatoli 1970 UKR 1:06:27 do 39 4
10 M 70 PRZYBYŁA Krzysztof 1969 POL LZS WAWELNO 1:06:40 8 do 39 5
11 M 80 WILCZYŃSKI Tomasz 1975 POL KS OLEŚNICZANKA 1:06:40 9 do 29 6
12 M 105 KOTOV Vladimir 1958 BLS BOREK WLKP. 1:06:51 do 49 1
13 M 37 FIGURSKI Wiesław 1976 POL LKS MIELEC 1:07:14 10 do 29 7
14 M 28 GŁOGOSZ Grzegorz 1969 POL KKS EKSPRES Katowice 1:07:30 11 do 39 6
15 M 31 PERSZKE Wiesław 1960 POL WKS ZAWISZA Bydgoszcz 1:07:44 12 do 49 2 3
16 M 34 OCIEPA Artur 1970 POL KKS EKSPRES Katowice 1:07:55 13 do 39 7
17 M 68 PELO Artur 1978 POL WKS ZAWISZA Bydgoszcz 1:08:13 14 do 29 8 4
18 M 122 SAVCIKOVAS Dainius 1973 LIT VILNIUS 1:08:28 do 29 9
19 M 125 SCUTARU Alexei 1972 MOL 1:08:36 do 29 10
20 M 67 PANFIL Marcin 1972 POL LKS MARATON Turek 1:08:37 15 do 29 11
21 M 41 GÓRA Wiesław 1968 POL WKS WAWEL Kraków 1:08:49 16 do 39 8 5
22 M 39 GOŁĘBIEWSKI Mirosław 1962 POL KKS EKSPRES Katowice 1:09:40 17 do 39 9
23 M 81 WIĘCKOWSKI Wojciech 1961 POL CWKS LEGIA Warszawa 1:09:56 18 do 39 10
24 M 119 BALCIUNAS Arunas 1973 LIT LIEPU 1:10:02 do 29 12
25 M 77 THIEL Adam 1972 POL STS GRYF-3 Słupsk 1:10:22 19 do 29 13 1
26 M 48 JUŃCZYK Piotr 1974 POL LUBTOUR, JW2423 1:10:40 20 do 29 14 6
27 M 52 KLEIN Dariusz 1970 POL KS OLEŚNICZANKA 1:10:43 21 do 39 11
28 M 86 WÓJCIK Janusz 1964 POL KKS EKSPRES Katowice 1:10:58 22 do 39 12
29 M 682 MAŚLANY Paweł 1968 POL WAŁCZ 1:11:24 do 39 13
30 M 933 ŁAZAREWICZ Tomasz 1970 POL KWP Olsztyn 1:11:31 do 39 14 2
31 M 124 WAITKIEWICZ Witold 1955 LIT 1:11:36 do 49 3
32 M 931 MISIEWICZ Jacek 1968 POL KWP Olsztyn 1:12:07 do 39 15 3
33 M 851 DRĄG Tomasz 1976 POL CHEŁMNO 1:12:17 do 29 15
34 M 927 NAJMAN Dariusz 1963 POL KWP Łódź KRP Zgierz 1:12:33 do 39 16 4
35 M 78 WALOSZCZYK Bartłomiej 1973 POL CWKS LEGIA Warszawa 1:12:49 23 do 29 16 7
36 K 1 2 GRUCA-GIEZEK Dorota 1970 POL KS AGROS Zamość 1:13:03 1 K do 39 1
37 M 327 BRYLOWSKI Stanisław 1955 POL KOSAKOWO 1:13:49 do 49 4
38 M 380 DĄBROWSKI Sylwester 1958 POL GOSTYNIN 1:13:55 do 49 5
KLASYFIKACJA OFICJALNA
Strona: 12000-08-30
KLASYFIKACJA GENERALNA MIĘDZYNARODOWEGO PÓŁMARATONU Piła '2000
m-ce nr nazwisko imię r.u. kraj klub/miato czas MP K. pol. K. żoł.
1
M 25 BIAŁK Jan 1969 POL KS WEJHER Wejherowo 1:03:38 1 do 39 12 M 32 PLAWGO Mirosław 1970 POL KS OLEŚNICZANKA 1:04:11 2 do 39 2 1
3 M 106 MATOLO Benjamin 1971 KEN 1:04:16 do 29 1
4 M 22 DRWAL Piotr 1973 POL STS GRYF-3 Słupsk 1:04:36 3 do 29 2
5 M 66 OFIARA Andrzej 1976 POL MKS KOZIENICE 1:04:56 4 do 29 3
6 M 36 DUDYCZ Radosław 1974 POL KKS EKSPRES Katowice 1:05:02 5 do 29 4
7 M 29 KĄPIŃSKI Sławomir 1966 POL AZS-AWF Warszawa 1:05:42 6 do 39 3
8 M 21 KRUCZKOWSKI Dariusz 1975 POL WKS ZAWISZA Bydgoszcz 1:05:51 7 do 29 5 2
9 M 128 ZERUK Anatoli 1970 UKR 1:06:27 do 39 4
10 M 70 PRZYBYŁA Krzysztof 1969 POL LZS WAWELNO 1:06:40 8 do 39 5
11 M 80 WILCZYŃSKI Tomasz 1975 POL KS OLEŚNICZANKA 1:06:40 9 do 29 6
12 M 105 KOTOV Vladimir 1958 BLS BOREK WLKP. 1:06:51 do 49 1
13 M 37 FIGURSKI Wiesław 1976 POL LKS MIELEC 1:07:14 10 do 29 7
14 M 28 GŁOGOSZ Grzegorz 1969 POL KKS EKSPRES Katowice 1:07:30 11 do 39 6
15 M 31 PERSZKE Wiesław 1960 POL WKS ZAWISZA Bydgoszcz 1:07:44 12 do 49 2 3
16 M 34 OCIEPA Artur 1970 POL KKS EKSPRES Katowice 1:07:55 13 do 39 7
17 M 68 PELO Artur 1978 POL WKS ZAWISZA Bydgoszcz 1:08:13 14 do 29 8 4
18 M 122 SAVCIKOVAS Dainius 1973 LIT VILNIUS 1:08:28 do 29 9
19 M 125 SCUTARU Alexei 1972 MOL 1:08:36 do 29 10
20 M 67 PANFIL Marcin 1972 POL LKS MARATON Turek 1:08:37 15 do 29 11
21 M 41 GÓRA Wiesław 1968 POL WKS WAWEL Kraków 1:08:49 16 do 39 8 5
22 M 39 GOŁĘBIEWSKI Mirosław 1962 POL KKS EKSPRES Katowice 1:09:40 17 do 39 9
23 M 81 WIĘCKOWSKI Wojciech 1961 POL CWKS LEGIA Warszawa 1:09:56 18 do 39 10
24 M 119 BALCIUNAS Arunas 1973 LIT LIEPU 1:10:02 do 29 12
25 M 77 THIEL Adam 1972 POL STS GRYF-3 Słupsk 1:10:22 19 do 29 13 1
26 M 48 JUŃCZYK Piotr 1974 POL LUBTOUR, JW2423 1:10:40 20 do 29 14 6
27 M 52 KLEIN Dariusz 1970 POL KS OLEŚNICZANKA 1:10:43 21 do 39 11
28 M 86 WÓJCIK Janusz 1964 POL KKS EKSPRES Katowice 1:10:58 22 do 39 12
29 M 682 MAŚLANY Paweł 1968 POL WAŁCZ 1:11:24 do 39 13
30 M 933 ŁAZAREWICZ Tomasz 1970 POL KWP Olsztyn 1:11:31 do 39 14 2
31 M 124 WAITKIEWICZ Witold 1955 LIT 1:11:36 do 49 3
32 M 931 MISIEWICZ Jacek 1968 POL KWP Olsztyn 1:12:07 do 39 15 3
33 M 851 DRĄG Tomasz 1976 POL CHEŁMNO 1:12:17 do 29 15
34 M 927 NAJMAN Dariusz 1963 POL KWP Łódź KRP Zgierz 1:12:33 do 39 16 4
35 M 78 WALOSZCZYK Bartłomiej 1973 POL CWKS LEGIA Warszawa 1:12:49 23 do 29 16 7
36 K 1 2 GRUCA-GIEZEK Dorota 1970 POL KS AGROS Zamość 1:13:03 1 K do 39 1
37 M 327 BRYLOWSKI Stanisław 1955 POL KOSAKOWO 1:13:49 do 49 4
38 M 380 DĄBROWSKI Sylwester 1958 POL GOSTYNIN 1:13:55 do 49 5
39 K 2 129 BERKUT Natalia 1975 UKR 1:13:55 do 29 1
40 M 573 BARTKIEWICZ Krzysztof 1975 POL TORUŃ 1:14:01 do 29 17
41 K 3 1 SOBAŃSKA Małgorzata 1969 POL AZS-AWF Wrocław 1:14:17 2 K do 39 2
42 K 4 120 BALCZUNAITE Zvile 1979 LIT 1:14:48 do 29 2
43 M 101 FEDERENKO Pawel 1964 LIT LEGIONOWO 1:14:50 do 39 17
44 K 5 6 NIKIEL Aniela 1965 POL KS SPRINT Bielsko-Biała 1:15:13 3 K do 39 3
45 M 498 ROSZAK Paweł 1966 POL TKKF TRUCHT Jarocin 1:15:16 do 39 18
46 K 6 4 JAROSZ Elżbieta 1971 POL WKS ŚLĄSK Wrocław 1:15:20 4 K do 29 3
47 M 502 JAROSZ Bogdan 1967 POL WKS ŚLĄSK Wrocław 1:15:23 do 39 19
48 M 509 WALEWSKI Przemysław 1967 POL GAZETA POZNAŃSKA 1:15:26 do 39 20
49 K 7 3 KRYZA Wioletta 1968 POL ZAS-UWM Olsztyn 1:15:31 5 K do 39 4
50 M 527 TYMEK Mariusz 1969 POL KRZYŻ 1:15:42 do 39 21
51 M 384 MUSIAŁ Adam 1958 POL KRZYŻ WLKP. 1:15:42 do 49 6
52 M 87 ZIENKIEWICZ Piotr 1974 POL AZS AWF Gdańsk 1:15:53 24 do 29 18
53 K 8 9 SYREK Grażyna 1972 POL OLIMPIA Poznań 1:16:00 6 K do 29 4
54 M 680 LABUCHENKA Aleksander 1975 BLS BREST DYNAMO 1:16:15 do 29 19
55 K 9 100 ZADOROZHNAYA Alla 1972 BLS 220062 MINSK 1:16:18 do 29 5
56 M 442 POKRZYWIŃSKI Krzysztof 1962 POL TKKF TYTAN Police 1:16:19 do 39 22
57 M 570 GÓRA Sylwester 1974 POL PHILIPS Piła 1:16:39 do 29 20
58 M 90 KOCHAN Krzysztof 1969 POL MKS PIAST 1:16:51 25 do 39 23
59 M 121 GRUZDYS Darius 1972 LIT 1:16:56 do 29 21
60 M 40 GĄSIOREK Mariusz 1977 POL KS GWARDIA Piła 1:17:00 26 do 29 22
61 M 609 PIASECKI Radosław 1978 POL GŁOGÓW 1:17:12 do 29 23
62 M 885 STĘPNIAK Robert 1969 POL BYDGOSZCZ 1:17:25 do 39 24
63 M 876 STANKIEWICZ Błażej 1975 POL LZS Ostromecko 1:17:33 27 do 29 24
64 M 902 MIKETA Janusz 1969 POL KWP Katowice 1:17:36 do 39 25 5
65 M 960 JAŻDŻEWSKI Mirosław 1960 POL EDNA Myślęcin 1:17:37 do 49 7
66 M 399 KOZAK Dariusz 1959 POL SZCZECIN 1:17:38 do 49 8
67 M 123 KAZLAUSKAS Alfonsas 1961 LIT LIEPU 1:17:39 do 39 26
68 M 930 WŁODARCZYK Zenon 1956 POL SP Słupsk 1:17:41 do 49 9 6
69 M 42 JAKUĆ Krzysztof 1976 POL KS GWARDIA Piła 1:17:43 28 do 29 25
70 M 484 JANISZEWSKI Wojciech 1965 POL COSMSLog Grudziądz 1:17:56 do 39 27 8
71 M 83 WOJTYŚ Piotr 1972 POL AM Poznań 1:18:00 29 do 29 26
72 M 853 WASYLUK Krzysztof 1978 POL RYSZKÓW 1:18:16 do 29 27 9
73 M 915 BIESEK Wiesław 1960 POL KWP Poznań 1:18:28 do 49 10 7
74 M 626 KACZMAREK Damian 1980 POL GWDA Piła 1:18:50 do 29 28
75 M 581 MOL Krzysztof 1975 POL JW2423 1:19:08 do 29 29 10
76 M 575 GALANT Adam 1975 POL KB MARATOŃCZYK 1:19:11 do 29 30
77 M 916 ŚLIWA Zbigniew 1964 POL KPP Świecie 1:19:13 do 39 28 8
78 M 38 GNIŁA Rafał 1976 POL META Lubliniec 1:19:18 30 do 29 31
79 M 73 STROŃSKI Franciszek 1961 POL KKS EKSPRES Katowice 1:19:21 31 do 39 29
80 M 878 KUK Piotr 1977 POL LZS Ostromecko 1:19:43 32 do 29 32
81 M 383 KARNIŁOWICZ Witold 1958 POL JW4808 Gołdap 1:19:46 do 49 11 11
82 M 574 CZARNOJAŃCZYK Rafał 1975 POL KS STAL Ostrów Wlkp. 1:20:01 do 29 33
83 M 338 UHORCZAK Edward 1955 POL HUTA KATOWICE 1:20:02 do 49 12
84 M 432 JAREMKO Stanisław 1962 POL TKKF OLIMP Legnica 1:20:11 do 39 30
85 M 249 KAŁUS Karol 1949 POL KB MOSiR Jastrzębie 1:20:12 do 59 1
86 M 84 WOSIK Daniel 1980 POL UMKS OSTROWIA 1:20:17 33 do 29 34
87 M 894 STRENG Dawid 1981 POL STAROGARD GD. 1:20:22 do 29 35
88 M 56 KOŁACKI Stanisław 1964 POL Centrum UKS Nowa Ruda 1:20:24 do 39 31
89 M 905 KOBYLARZ Jerzy 1968 POL CSP Legionowo - ZTPiTP 1:20:25 do 39 32 9
90 M 539 STRÓGAREK Waldemar 1971 POL MZK Piła 1:20:31 do 29 36
91 M 443 PRZYBYŁ Władysław 1962 POL KB TKKF Środa Wlkp. 1:20:40 do 39 33
92 M 603 WIELIGDA Ireneusz 1977 POL Ks Czarna Dąbrówka 1:20:44 do 29 37
93 M 44 BOROWIEC Sebastian 1979 POL MLKS BIEGACZ Siedlęcin 1:20:55 do 29 38
94 M 92 KAMIŃSKI Robert 1972 POL KR Państw.Straży Pożarnej 1:20:57 do 29 39
95 M 969 TYTEK Adrian 1981 POL SOKÓŁ 1:21:04 do 29 40
96 M 521 RICHTER Krzysztof 1968 POL GDAŃSK 1:21:09 do 39 34
97 M 585 BASA Jacek 1976 POL LZS Kruszwica 1:21:15 do 29 41
98 K 10 143 PIETRUSZYŃSKA Danuta 1964 POL KB Międzychód 1:21:20 do 39 5
99 M 69 PRZYBYSZ Krzysztof 1969 POL CWKS LEGIA Warszawa 1:21:33 34 do 39 35
100 M 245 FIKS Zbigniew 1949 POL KRASZEW 1:21:42 do 59 2
101 M 530 CZARNETA Artur 1970 POL RKS ENERGETYK Rybnik 1:21:44 do 39 36
102 M 545 GRYCMAN Kazimierz 1972 POL BABICE 1:21:54 do 29 42
103 M 371 KOZŁOWSKI Jerzy 1957 POL KS Czarna Dąbrówka 1:21:58 do 49 13
104 M 542 ELWART Roman 1972 POL JW 1050 1:21:59 do 29 43 12
105 M 929 GUZOWSKI Dariusz 1969 POL SP Słupsk 1:22:20 do 39 37 10
106 M 427 NOWICKI Leszek 1961 POL TKKF Inowrocław 1:22:32 do 39 38
107 K 11 102 DILION Valentina 1973 MOL 1:22:33 do 29 6
108 M 516 GIERES Waldemar 1968 POL PTT DELTA Płock 1:22:39 do 39 39
109 M 681 PANKAU Marcin 1969 POL GDYNIA 1:22:40 do 39 40
110 M 506 LEŚNICKI Marek 1967 POL WKB PODZAMCZE 1:22:41 do 39 41
111 K 12 7 HELBIK Marzanna 1961 POL KKS EKSPRES Katowice 1:22:42 7 K do 39 6
112 M 595 SKALIK Jarosław 1976 POL RADOMSKO 1:22:42 do 29 44
113 M 686 PODOWSKI Jan 1966 POL THERMA Tychy 1:22:43 do 39 42
114 M 214 MOJŻYSZEK Maciej 1946 POL NOWY TARG 1:22:44 do 59 3
115 M 417 MIGGA Klaus 1960 POL LZS Wąbrzeźno 1:22:45 do 49 14
116 M 518 KASPRZAK Krzysztof 1968 POL KS KROTOSZ Krotoszyn 1:22:45 do 39 43
117 M 920 OLEWIŃSKI Dariusz 1976 POL KMP Toruń 1:22:46 do 29 45 11
118 M 666 KOPEĆ Łukasz 1980 POL ZAWISZA Bydgoszcz 1:22:46 do 29 46
119 M 965 KAPISCHKA Krzysztof 1980 POL MKS CHOJNICZANKA 1:22:48 do 29 47
120 M 688 GÓRAK Henryk 1953 POL THERMA Tychy 1:22:50 do 49 15
121 M 280 BUREK Andrzej 1952 POL SZCZECIN 1:22:53 do 49 16
122 M 183 SKIBA Roman 1937 POL GRUDZIĄDZ 1:22:59 do 69 1
123 K 13 150 DEDERKO Ewa 1974 POL WLKS KMICIC Częstochowa 1:23:03 do 29 7
124 M 525 OSIŃSKI Sylwester 1969 POL KPP Międzyrzecz 1:23:03 do 39 44 12
125 M 284 KOSOWSKI Janusz 1952 POL AKM Olsztyn 1:23:07 35 do 49 17
126 M 258 DZIEKOŃSKI Tadeusz 1950 POL JUVENIA Białystok 1:23:09 do 59 4
127 M 99 JANOWSKI Piotr 1964 POL PODWIESK 1:23:10 do 39 45
128 M 940 BRYNDZA Marek 1961 POL KWP Poznań 1:23:11 do 39 46 13
129 M 435 KULBACZYŃSKI Jan 1962 POL KODEŃ 1:23:21 do 39 47
130 M 670 KRZYŻANOWSKI Karol 1972 POL KB MARATONKA 1:23:31 do 29 48
131 M 373 SIWCZYK Andrzej 1957 POL RKS ENERGETYK Rybnik 1:23:41 do 49 18
132 M 487 MIELEWCZYK Kazimierz 1965 POL LKS Ziemia Pucka 1:24:02 do 39 48
133 M 491 ŚLIWA Marek 1965 POL GRUDZIĄDZ 1:24:04 do 39 49
134 M 480 ZĘBIK Mirosław 1964 POL INSTALATOR Pelikan 1:24:12 do 39 50
135 M 866 SZYMCZAK Piotr 1962 POL ŚWIEBODZIN 1:24:19 do 39 51
136 K 14 159 WIŚNIEWSKA Agnieszka 1982 POL LZS Wąbrzeźno 1:24:27 do 29 8
137 M 180 WIŚNIEWSKI Zbigniew 1936 POL FLORIAN Chojnice 1:24:38 do 69 2
138 M 62 MAKOWSKI Marek 1960 POL CWKS VĘGORIA Węgorzewo 1:24:44 36 do 49 19 13
139 M 510 WOLIŃSKI Andrzej 1967 POL WOLIN 1:24:58 do 39 52
140 M 584 WALCZAK Jacek 1975 POL LKS SANA Kościan 1:25:04 do 29 49
141 M 883 MIZGAJSKI Marcin 1981 POL CHODZIEŻ 1:25:11 do 29 50
142 M 944 PIOTROWSKI Artur 1971 POL KWP Radom 1:25:16 do 29 51 14
143 M 504 KILJAN Grzegorz 1967 POL ŚWINOUJŚCIE 1:25:25 do 39 53 14
144 M 315 MALINOWSKI Zbigniew 1954 POL NEPTUN-DOMOLUX Kołobrzeg 1:25:29 do 49 20
145 K 15 153 ANDRZEJEWSKA Kamila 1978 POL MKL Szczecin 1:25:29 do 29 9
146 M 675 MOL Herman 1959 HOL A.V. Veluwe 1:25:32 do 49 21
147 M 598 JAGMIN Marcin 1977 POL LUBSKO 1:25:42 do 29 52
148 M 882 KAZIBUT Zdzisław 1952 POL POZNAŃ 1:25:48 do 49 22 15
149 M 538 SKRZYDLEWSKI Maciej 1971 POL WKB Wałbrzych 1:25:56 do 29 53
150 M 194 SOJKA Franciszek 1942 POL LKS Ziemi Puckiej 1:26:00 do 59 5 16
151 M 319 PARUSIŃSKI Jan 1954 POL GDAŃSK 1:26:05 do 49 23
152 K 16 151 GOLAK Agnieszka 1976 POL MOS-MKS Śrem 1:26:12 do 29 10
153 M 559 KASPERKOWIAK Sebastian 1973 POL GOSTYŃ 1:26:17 do 29 54
154 M 424 CIEŚLIK Marek 1961 POL Bielański KB 1:26:19 do 39 54
155 M 211 WYGANOWSKI Andrzej 1945 POL KB NEPTUN Kołobrzeg 1:26:21 do 59 6
156 M 270 MIKLASZEWSKI Mieczysław 1951 POL CHOSZCZNO 1:26:29 do 49 24
157 M 428 REDZIAK Wojciech 1961 POL CHODZIEŻ 1:26:30 do 39 55
158 M 490 WOJTASIK Jarosław 1965 POL ZŁOTÓW 1:26:40 do 39 56
159 M 450 GAŁAN Leszek 1963 POL KKS CALISIA Kalisz Pom. 1:26:44 do 39 57
160 M 374 TYBUSZEWSKI Janusz 1957 POL KWP Bydgoszcz 1:26:47 do 49 25 15
161 M 685 TYPAŃSKI Roman 1971 POL BRANIEWO 1:26:47 do 29 55 17
162 M 635 KONOWAŁEK Damian 1981 POL ENERGETYK Rybnik 1:26:53 do 29 56
163 M 49 JĘDRZEJEWSKI Jarosław 1963 POL META Lubliniec 1:26:53 37 do 39 58 18
164 M 335 MACHERZYŃSKI Czesław 1955 POL D KPZ Kraków 1:26:58 do 49 26 19
165 M 418 MIKA Józef 1960 POL PIŁA 1:26:58 do 49 27 20
166 M 656 LIPIŃSKI Rafał 1984 POL LEGBĄD 1:27:04 do 29 57
167 M 425 CYTOWSKI Bogdan 1961 POL JOGGING Świnoujście 1:27:05 do 39 59
168 M 601 OKROJ Leszek 1977 POL LKS Ziemia Pucka 1:27:08 do 29 58 21
169 M 632 DAWIDOWICZ Jarosław 1981 POL TRZCIANKA 1:27:09 do 29 59
170 K 17 967 MIKOŁAJCZYK Marta 1948 POL STRĄK Malchem 1:27:09 do 59 1
171 M 877 KOWALCZYK Robert 1974 POL LZS Ostromecko 1:27:13 38 do 29 60
172 M 879 SKRZECZ Przemysław 1978 POL LZS Ostromecko 1:27:13 39 do 29 61
173 M 246 GALANT Adolf 1949 POL KB MARATOŃCZYK 1:27:14 do 59 7
174 M 466 GUMIENNY Marek 1964 POL KB MARATON Ostrów Wlkp. 1:27:15 do 39 60
175 M 903 GROMADZIŃSKI Andrzej 1973 POL CSP Legionowo - ZSPiTP 1:27:20 do 29 62 16
176 M 329 DĘGA Ryszard 1955 POL KS TUPOT Ustka 1:27:24 do 49 28 22
177 M 65 NADOLNY Wiesław 1969 POL CWKS LEGIA Warszawa 1:27:28 40 do 39 61
178 M 363 BŁASZCZAK Henryk 1957 POL THERMA Tychy 1:27:29 do 49 29
179 M 689 KSIĄŻEK Wiesław 1952 POL THERMA Tychy 1:27:29 do 49 30
180 M 935 CIEŚLAK Wojciech 1974 POL JW 2241 Szczecin-Podjuchy 1:27:32 do 29 63 23
181 M 389 STRZELACZAK Henryk 1958 POL KS MARATON Nowa Ruda 1:27:33 do 49 31
182 M 262 PILICHOWSKI Janusz 1950 POL KB Gniewkowo 1:27:34 do 59 8
183 M 540 WARDYŃSKI Jarosław 1971 POL KOŻUCHÓW 1:27:36 do 29 64
184 M 862 BIJAS Piotr 1975 POL FORTUNA Wieleń 1:27:43 do 29 65
185 M 434 KOSOŃ Jarosław 1962 POL JOGGING Świnoujście 1:27:49 do 39 62
186 M 316 MATUSZEWSKI Piotr 1954 POL KPP Gostynin 1:27:49 do 49 32 17
187 M 431 ZARZYCKI Robert 1961 POL KKS CALISIA Kalisz Pom. 1:27:53 do 39 63
188 K 18 149 MALINOWSKA Agnieszka 1972 POL WARSZAWA 1:27:54 do 29 11
189 M 94 MIELCAREK Zdzisław 1935 POL TKKF ORZEŁ Bydgoszcz 1:27:58 do 69 3
190 M 59 LICHACZ Radosław 1979 POL CWKS VĘGORIA Węgorzewo 1:27:59 41 do 29 66
191 M 470 MALINOWSKI Krzysztof 1964 POL OSIE 1:28:03 do 39 64
192 M 646 SIUDA Sebastian 1982 POL ŚWIECIE 1:28:14 do 29 67
193 M 512 ŁUKASZEWSKI Witold 1967 POL LIZBARK WARMIŃSKI 1:28:14 do 39 65 24
194 M 423 ŚLĄZAK Andrzej 1960 POL PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 1:28:16 do 49 33
195 M 330 FRASKA Piotr 1955 POL TKKF SWAREK 1:28:17 do 49 34
196 M 353 PAWLICKI Andrzej 1956 POL KB Żnin 1:28:24 do 49 35
197 M 88 ZWIERZAŃSKI Dariusz 1976 POL MLKS BIEGACZ Siedlęcin 1:28:26 do 29 68
198 M 333 KĄKOL Franciszek 1955 POL FLORIAN Chojnice 1:28:28 do 49 36
199 M 291 RUDNIK Jerzy 1952 POL FLORIAN Chojnice 1:28:29 do 49 37
200 M 297 GAPSKI Zbigniew 1953 POL STAROGARD GD. 1:28:45 do 49 38
201 M 109 SŁAWIŃSKI Wiesław 1955 POL GRUDZIĄDZ 1:28:50 do 49 39
202 M 697 OSTROWSKI Marian 1954 POL ZŁOCIENIEC 1:28:59 do 49 40
203 M 884 SWĘDROWSKI Krzysztof 1956 POL KB JOGGING Świnoujście 1:29:03 do 49 41
204 M 76 SZRAUCNER Mirosław 1969 POL META Lubliniec 1:29:06 42 do 39 66
205 M 887 OSOWSKI Adam 1956 POL BYDGOSZCZ 1:29:10 do 49 42
206 M 113 HLUSICKA Josef 1938 CZE TJ Liga 100 Praha 1:29:15 do 69 4
207 M 340 ZIELONKA Marian 1955 POL KB MARATON Ostrów Wlkp. 1:29:23 do 49 43
208 M 497 PADUCH Piotr 1966 POL ADRIANA 1:29:27 do 39 67
209 M 860 DZIADCZYK Krzysztof 1960 POL CHKS FLORIAN Chojnice 1:29:34 do 49 44 25
210 M 488 TRZEBIATOWSKI Dariusz 1965 POL FLORIAN Chojnice 1:29:38 do 39 68
211 M 643 TYMKÓW Łukasz 1981 POL WKS ODRA Brzeg 1:29:43 do 29 69
212 M 413 JAKIEMCZUK Henryk 1960 POL WKS ODRA Brzeg 1:29:43 do 49 45
213 M 305 STAŃCZAK Edmund 1953 POL TKKF Płock 1:29:49 do 49 46
214 M 593 PIECHA Andrzej 1976 POL RYBNIK 1:29:52 do 29 70
215 M 863 WASITA Ireneusz 1978 POL SŁUPSK 1:29:53 do 29 71
216 M 644 ZEŃCZAK Tomasz 1981 POL POZNAŃ 1:29:58 do 29 72
217 M 306 SZAJEK Bogdan 1953 POL TKKF SWAREK 1:29:58 do 49 47
218 M 523 BORDYCH Jacek 1969 POL KOŻUCHÓW 1:29:59 do 39 69
219 M 400 KUBICA Krzysztof 1959 POL BIERUŃ 1:30:01 do 49 48
220 M 452 GRANŻUL Mirosław 1963 POL ENERGOPOL Czeladź 1:30:03 do 39 70
221 M 968 WASILEW Christo 1952 BUL STRĄK Malchem 1:30:09 do 49 49
222 M 405 POMIRKO Marek 1959 POL SZCZECIN 1:30:12 do 49 50
223 M 599 KUBIAK Marcin 1977 POL UAM 1:30:18 do 29 73
224 M 639 PRAJS Wojciech 1981 POL RADOMSKO 1:30:19 do 29 74
225 M 288 MĄCZYŃSKI Czesław 1952 POL TKKF Płock 1:30:26 do 49 51
226 M 378 CIEŚLIŃSKI Aleksander 1958 POL TRANS-JAN Katowice 1:30:36 do 49 52
227 M 72 BALCERZAK Andrzej 1953 POL WARSZAWA 1:30:38 do 49 53
228 M 535 KALINOWSKI Arkadiusz 1971 POL GDAŃSK 1:30:42 do 29 75
229 M 328 BRZUCHACZ Marian 1955 POL KB Legionowo 1:30:42 do 49 54
230 M 253 SENETELLI Ryszard 1949 POL FLORIAN Chojnice 1:30:43 do 59 9
231 M 673 KORENEV Vladimir 1960 UKR Praha PIM 1:30:44 do 49 55
232 M 298 KOMINOWSKI Piotr 1953 POL MALTA Poznań 1:30:46 do 49 56
233 K 19 111 HAVLOVA Perra 1976 CZE 14100 PRAHA 4 1:30:47 do 29 12
234 M 628 OLCZAK Rafał 1980 POL KB MARATOŃCZYK Okonek 1:30:48 do 29 76
235 M 881 SADŁO Robert 1966 POL KB NEPTUN Kołobrzeg 1:30:50 do 39 71
236 M 239 RAUT Wiesław 1948 POL BYDGOSZCZ 1:30:52 do 59 10
237 M 893 SYPIAŃSKI Wojciech 1959 POL KB TUPOT Ustka 1:30:52 do 49 57
238 M 941 NOWICKI Mirosław 1962 POL KPP Piła 1:30:54 do 39 72 18
239 M 591 MISIAK Radosław 1976 POL KS KROTOSZ 1:30:54 do 29 77
240 M 953 LUBAWY Krzysztof 1960 POL TKKF LOTNIK 1:31:01 do 49 58
241 M 430 WRÓBLEWICZ Jerzy 1961 POL STARGARD SZCZ. 1:31:04 do 39 73
242 M 415 JASICZEK Roman 1960 POL STARGARD SZCZEC. 1:31:04 do 49 59
243 M 874 JOPPEK Remigiusz 1966 POL ŚWINOUJŚCIE 1:31:05 do 39 74
244 M 596 ANTOSIK Grzegorz 1977 POL KB BRYZA Postomino 1:31:11 do 29 78
245 M 683 KAŹMIERSKI Edmund 1954 POL KB NEPTUN Kołobrzeg 1:31:15 do 49 60
246 M 447 BUKOWSKI Leszek 1963 POL WKU Płock 1:31:20 do 39 75 26
247 M 690 PISMENKO Wojciech 1963 POL ŚWIDWIN 1:31:24 do 39 76 27
248 M 362 STODOLSKI Tomasz 1956 POL AIGEL Fabryka Wagon 1:31:28 do 49 61
249 M 97 CHRUSZCZEWSKI Andrzej 1972 POL GRUDZIĄDZ 1:31:44 do 29 79
250 M 492 GAWIN Stefan 1966 POL Ks Czarna Dąbrówka 1:31:50 do 39 77
251 M 654 WYSOCKI Michał 1983 POL GWARDIA Piła 1:31:56 do 29 80
252 M 947 STRZYŻEWSKI Mirosław 1961 POL Wydaw. A.Marszałek Toruń 1:31:57 do 39 78
253 M 481 ŁĄCZNY Jacek 1964 POL TKKF REKREACJA Toruń 1:32:18 do 39 79
254 M 388 PIOTRKOWSKI Jerzy 1958 POL WKB PIAST Wrocław 1:32:23 do 49 62
255 M 954 CZERWIŃSKI Andrzej 1957 POL TKKF LOTNIK 1:32:33 do 49 63 28
256 M 955 KROŚNICKI Mariusz 1960 POL INO-ZDRÓJ Inowrocław 1:32:33 do 49 64 29
257 M 891 LIPSKI Wojciech 1972 POL PRUSZCZ GDAŃSKI 1:32:38 do 29 81 19
258 M 469 LISIUS Tomasz 1964 POL GDAŃSK 1:32:43 do 39 80
259 M 393 ŁĘGOWSKI Janusz 1958 POL LKS Ziemi Puckiej 1:32:50 do 49 65
260 M 618 PIONK Krzysztof 1979 POL KB ZORZA Gdynia 1:32:56 do 29 82
261 M 494 MAŃKOWSKI Dariusz 1966 POL JASTROWIE 1:32:56 do 39 81
262 M 385 MÜLLER Andrzej 1958 POL PUSZCZYKOWO 1:32:57 do 49 66
263 M 489 TYCZYŃSKI Piotr 1965 POL KOBIERNO 1:32:58 do 39 82
264 M 336 PAWŁOWSKI Adam 1955 POL KB MARATOŃCZYK Z. Góra 1:33:02 do 49 67
265 M 234 FRET Andrzej 1948 POL TKKF ZDROWIE Łódź 1:33:09 do 59 11
266 M 640 SIEBERT Przemysław 1981 POL POZNAŃ 1:33:10 do 29 83
267 M 205 CZEKAŁA Jan 1945 POL KB MARATOŃCZYK Okonek 1:33:13 do 59 12
268 M 858 GMEREK Krzysztof 1969 POL BYDGOSZCZ 1:33:14 do 39 83
269 M 63 MILUK Stanisław 1962 POL META Lubliniec 1:33:18 43 do 39 84 30
270 M 546 HIRSCH Jacek 1972 POL TORUŃ 1:33:21 do 29 84
271 M 485 KOWALCZYK Krzysztof 1965 POL KB ŚWIĘC Sławno 1:33:22 do 39 85
272 M 962 PISKOR Lech 1958 POL ELBLĄG 1:33:27 do 49 68
273 M 687 TOPOLNICKI Sławomir 1970 POL THERMA Tychy 1:33:27 do 39 86
274 M 71 SEGET Edward 1960 POL CWKS VĘGORIA Węgorzewo 1:33:30 44 do 49 69
275 M 620 SOLIŃSKI Wojciech 1979 POL LKS Puck 1:33:31 do 29 85
276 M 653 STACHURSKI Irek 1983 POL KB MARATOŃCZYK Okonek 1:33:32 do 29 86
277 M 963 GRUNTKOWSKI Artur 1969 POL SZCZECIN 1:33:35 do 39 87
278 M 665 KRÓLIKOWSKI Janusz 1951 POL AKM Olsztyn 1:33:45 do 49 70 31
279 K 20 156 PALUSZKIEWICZ Mariola 1979 POL KS KROTOSZ Kotoszyn 1:33:47 do 29 13
280 M 440 MATUSZEWSKI Jacek 1962 POL TKKF TRUCHT Jarocin 1:33:47 do 39 88
281 M 911 KORZEKWA Marek 1958 POL KMP Zielona Góra 1:34:09 do 49 71 20
282 M 869 DZIUBA Piotr 1979 POL SPARTA Złotów 1:34:17 do 29 87
283 M 868 KASPEROWICZ Jacek 1977 POL ZAWISZA Bydgoszcz 1:34:17 do 29 88 32
284 M 95 WYSOCKI Jerzy 1952 POL GOLENIÓW 1:34:19 do 49 72 33
285 M 254 STAWSKI Jerzy 1949 POL TOWIMOR S.A. 1:34:24 do 59 13
286 M 561 ORDON Zbigniew 1973 POL TKKF REKREACJA 1:34:34 do 29 89
287 M 216 SADOWSKI Janusz 1946 POL TTT TRIADA Sopot 1:34:35 do 59 14
288 M 871 KASPEROWICZ Zdzisław 1975 POL KB MARATOŃCZYK Okonek 1:34:49 do 29 90 34
289 M 895 ZIĘBA Stanisław 1944 POL SZCZECIN 1:34:50 do 59 15
290 M 695 JAGMIN Radosław 1975 POL POZNAŃ 1:34:51 do 29 91
291 M 572 TARCZYŃSKI Grzegorz 1974 POL WKB PIAST Wrocław 1:34:55 do 29 92
292 M 225 MIERZEJEWSKI Jan 1947 POL WKU Wyszków 1:34:59 do 59 16 35
293 M 346 JASIŃSKI Włodzimierz 1956 POL CHOSZCZNO 1:35:00 do 49 73
294 M 698 MACIEJCZYK Jan 1942 POL CIESZYN 1:35:02 do 59 17
295 M 372 MONDRE Piotr 1957 POL TEMPO-POLTAREX 1:35:04 do 49 74
296 M 471 MAŁYS Andrzej 1964 POL TEMPO-POLTAREX 1:35:04 do 39 89
297 M 511 WOŁOS Paweł 1967 POL PŁOCK 1:35:06 do 39 90
298 M 959 WOJEWODZIC Krzysztof 1962 POL KŁODZKO 1:35:09 do 39 91
299 M 188 ADOLPH Florian 1940 POL LKS Ziemi Puckiej 1:35:09 do 69 5
300 K 21 12 PĄCZEK Krystyna 1976 POL KS AGRO-KOCIEWIE 1:35:11 8 K do 29 14
301 M 429 SZUSZKIEWICZ Jerzy 1961 POL JUPITER Bełchatów 1:35:18 do 39 92
302 M 266 RYBICKI Janusz 1950 POL POLICE 1:35:20 do 59 18
303 M 259 GRUSZCZYŃSKI Wojciech 1950 POL JUPITER Elektrownia Beł. 1:35:21 do 59 19
304 M 854 BISKUP Tadeusz 1955 POL SIEMIANOWICE 1:35:24 do 49 75
305 M 458 SAWICKI Eligiusz 1963 POL ZŁOTÓW 1:35:36 do 39 93
306 M 937 DEMBLIŃSKI Jarosław 1972 POL KWP Białystok 1:35:41 do 29 93 21
307 M 645 BUNKOWSKI Przemysław 1982 POL TORUŃ 1:35:41 do 29 94
308 M 281 DRWĘCKI Zygmunt 1952 POL ZŁOTÓW 1:35:56 do 49 76
309 M 261 MARET Wacław 1950 POL POLAR Piła 1:36:00 do 59 20
310 M 939 OPOLSKI Marek 1962 POL KWP Białystok 1:36:07 do 39 94 22
311 M 631 BOLCZYK Mikołaj 1981 POL PIŁA 1:36:17 do 29 95
312 M 438 MALESZAK Cezariusz 1962 POL KWP Wrocław 1:36:18 do 39 95 23
313 M 500 CHMIELIK Grzegorz 1967 POL KOŁO 1:36:24 do 39 96
314 M 276 ANDRZEJEWSKI Janusz 1952 POL TKKF PIAST Poznań 1:36:24 do 49 77
315 M 256 WOŹNIAK Stanisław 1949 POL KB NEPTUN Kołobrzeg 1:36:28 do 59 21
316 M 495 MODZELEWSKI Krzysztof 1966 POL RUMIA 1:36:29 do 39 97
317 M 582 ROGOWSKI Emil 1975 POL CZAPLINEK 1:36:31 do 29 96
318 M 932 STEFAŃSKI Andrzej 1962 POL KWP Olsztyn 1:36:39 do 39 98 24
319 M 351 MROŃSKI Tomasz 1956 POL ŁÓDŹ 1:36:46 do 49 78
320 M 483 DWULIT Mirosław 1965 POL JW2915 1:36:49 do 39 99 36
321 M 918 SIEG Mieczysław 1960 POL Izba Dz. KMP Bydgoszcz 1:36:50 do 49 79 25
322 M 562 PAWLUCZUK Dariusz 1970 POL PŁOTY 1:36:55 do 39 100
323 M 269 MACHYNIA Andrzej 1951 POL GOLENIÓW 1:36:59 do 49 80
324 M 638 PAKOS Piotr 1981 POL KB BRYZA Postomino 1:37:05 do 29 97
325 M 515 GAJEWSKI Jarosław 1968 POL BYDGOSZCZ 1:37:06 do 39 101
326 M 8 HAINCE Paweł 1980 POL CHODZIEŻ 1:37:28 do 29 98
327 M 613 BISKUPSKI Roman 1979 POL GTT DIAMENT 1:37:30 do 29 99 37
328 M 532 KRÓLIKOWSKI Edward 1970 POL POZNAŃ 1:37:34 do 39 102
329 M 354 PETK Jerzy 1956 POL LKB BRACI PETK 1:37:41 do 49 81
330 M 274 STANISZEWSKI Henryk 1951 POL POLICE 1:37:43 do 49 82
331 M 285 KUR Jerzy 1952 POL KB REEBOK 1:37:44 do 49 83
332 M 529 CICHOCKI Robert 1970 POL ŚKB INTERMARCHE 1:37:45 do 39 103
333 M 568 BORDYCH Andrzej 1974 POL KOŻUCHÓW 1:37:45 do 29 100
334 M 240 ROTARSKI Edward 1948 POL KOŻUCHÓW 1:37:46 do 59 22
335 M 633 JAŻDŻEWSKI Sebastian 1981 POL KB Bytów 1:37:48 do 29 101
336 M 668 PIETROŃ Paweł 1981 POL SKB Kraśnik 1:37:49 do 29 102
337 M 856 TROKA Józef 1961 POL BRUSY 1:37:52 do 39 104
338 M 227 SOSNOWSKI Bolesław 1947 POL TKKF ROZSTAJE Gdańsk 1:37:54 do 59 23
339 M 421 SPYCHALSKI Tadeusz 1960 POL FRUTINA-NESTLE Toruń 1:37:57 do 49 84
340 M 264 PUCHOWSKI Lech 1950 POL KWK Bogdanka 1:38:00 do 59 24
341 M 676 LEUNK Evert 1957 HOL AV VELUWE 1:38:06 do 49 85
342 M 964 KRZYSZTOFIAK Marek 1958 POL GDAŃSK 1:38:07 do 49 86
343 M 465 GNIAZDOWSKI Roman 1964 POL JW3033 Bydgoszcz 1:38:12 do 39 105 38
344 M 416 MALINOWSKI Mirosław 1960 POL PIŁA 1:38:12 do 49 87 39
345 M 453 KAMIŃSKI Mirosław 1963 POL AMATOR Grudziądz 1:38:14 do 39 106
346 M 889 SOWA Leszek 1954 POL FLOTA Gdynia 1:38:17 do 49 88 26
347 M 376 WRZESIŃSKI Stefan 1957 POL WŁOCŁAWEK 1:38:19 do 49 89
348 M 275 WIŚNIEWSKI Czesław 1951 POL TKKF Stoczniowiec 1:38:27 do 49 90
349 M 349 MAJKOWSKI Stanisław 1956 POL KB Bytów 1:38:31 do 49 91
350 M 406 POWOLNY Roman 1959 POL SP Piła 1:38:33 do 49 92 27
351 M 365 DRZAZGA Edward 1957 POL ŚKB Świebodzin 1:38:36 do 49 93
352 M 392 ŁĄCKI Wojciech 1956 POL GNIEZNO 1:38:38 do 49 94
353 M 482 BARTKOWIAK Dariusz 1965 POL KB MARATON Ostrów Wlkp. 1:38:41 do 39 107
354 M 952 STOCKI Ryszard 1949 POL KWP Bydgoszcz 1:38:43 do 59 25 28
355 M 505 KWAŚNIEWSKI Dariusz 1967 POL ŻAK Wałcz 1:38:52 do 39 108
356 M 554 WINNICKI Mieczysław 1972 POL DUSZNIKI ZDR. 1:38:55 do 29 103
357 M 457 RADTKE Jarosław 1963 POL GEPARD Murowana Goślina 1:39:05 do 39 109
358 M 563 RAŻNIAK Mariusz 1973 POL 1:39:10 do 29 104
359 M 522 WNUK Grzegorz 1968 POL RKS ENERGETYK Rybnik 1:39:13 do 39 110
360 M 241 RZĘDZICKI Adam 1948 POL POLICE 1:39:18 do 59 26
361 M 289 PODGRÓDZKI Andrzej 1952 POL DRZEWICA 1:39:20 do 49 95
362 M 343 CISZEWSKI Adam 1956 POL KB NEPTUN Kołobrzeg 1:39:21 do 49 96
363 M 961 ZEMBRZUCKI Zdzisław 1934 POL ELBLĄG 1:39:22 do 69 6
364 M 448 CIĘCIEL Jarosław 1963 POL ŚKB INTERMARCHE 1:39:24 do 39 111
365 M 478 WETTA Mirosław 1964 POL Urząd Miejski Lębork 1:39:25 do 39 112
366 M 446 WRÓBLEWSKI Zbigniew 1962 POL KAMIEŃ POM. 1:39:27 do 39 113
367 K 22 901 KONIECZNA Iwona 1969 POL KWP Olsztyn 1:39:31 do 39 7 1 K
368 M 175 NIWIŃSKI Stanisław 1934 POL TKKF ROZSTAJE Gdańsk 1:39:35 do 69 7
369 M 610 REDLICKI Bartosz 1978 POL KUTNO 1:39:39 do 29 105 40
370 M 408 SOSIN Tomasz 1959 POL STARGARD SZCZECIŃSKI 1:39:47 do 49 97
371 M 873 WONKO Witold 1958 POL ŁÓDŹ 1:39:47 do 49 98
372 M 649 KRZYSZTOFIAK Szymon 1983 POL KB Gniewkowo 1:39:50 do 29 106
373 M 637 OLSZEWSKI Rafał 1981 POL KB Gniewkowo 1:39:53 do 29 107
374 M 647 DRÓŻDŻ Wojciech 1983 POL PIŁA 1:39:57 do 29 108
375 M 641 SIKORSKI Piotr 1981 POL PIŁA 1:39:57 do 29 109
376 M 302 PERTEK Bolesław 1953 POL SP Piła 1:40:02 do 49 99 29
377 M 386 OKONEK Grzegorz 1958 POL LZS Lubiew 1:40:14 do 49 100
378 M 364 CYBULA Andrzej 1957 POL JW1616 Kraków-Balice 1:40:17 do 49 101 41
379 M 272 OSIECKI Grzegorz 1951 POL KISIELICE 1:40:24 do 49 102
380 M 296 FRANAS Ryszard 1953 POL KISIELICE 1:40:24 do 49 103
381 M 243 SILBERNAGEL Mirosław 1948 POL GEPARD 1:40:26 do 59 27
382 K 23 137 CZERNIAK Elżbieta 1954 POL KB MARATOŃCZYK Kołaczkowo 1:40:27 do 49 1
383 M 956 BRYL Maciej 1966 POL TKKF LOTNIK 1:40:27 do 39 114 42
384 M 368 GUMIENNY Andrzej 1957 POL CARGO PORT Szczecin 1:40:49 do 49 104
385 M 382 KACPERSKI Sławomir 1958 POL SZCZECIN 1:40:51 do 49 105
386 M 410 WITKOWSKI Grzegorz 1959 POL WARSZAWA 1:40:59 do 49 106
387 M 229 WASILKIEWICZ Lech 1947 POL ŚKB INTERMARCHE 1:41:02 do 59 28
388 M 263 POLITOWICZ Janusz 1950 POL ENERGETYK Pomorzany 1:41:11 do 59 29
389 M 260 KURDYBELSKI Stanisław 1950 POL AQUABORO Niemodlin 1:41:16 do 59 30
390 M 659 WOŹNIAK Marek 1984 POL KOŁO 1:41:25 do 29 110
391 M 691 KRUPIŃSKI Zbigniew 1951 POL ML UKS Koło 1:41:26 do 49 107
392 M 594 POLCYN Czesław 1976 POL JĘDRZEJEWO 1:41:28 do 29 111
393 M 366 FILIP Krzysztof 1957 POL TEMPO POLTAREX Lębork 1:41:37 do 49 108
394 M 872 HOŁUBOWSKI Marek 1972 POL PIŁA 1:41:44 do 29 112
395 M 531 KOŃCZAK Maciej 1970 POL KS Krotosz 1:41:54 do 39 115
396 M 370 KLIMAS Ryszard 1957 POL WKB PODZAMCZE Wałbrzych 1:42:02 do 49 109
397 M 486 KURPAS Marek 1965 POL KOŻUCHÓW 1:42:10 do 39 116
398 M 614 CICHOREK Radosław 1979 POL NOTEĆ Czarnków 1:42:14 do 29 113
399 M 394 BLAZDZICH Leon 1959 POL NAKŁO 1:42:25 do 49 110
400 M 251 KWIATKOWSKI Jerzy 1949 RSA PORT ELIZABETH RPA 1:42:27 do 59 31
401 M 567 BOMBELCZYK Artur 1974 POL CZARNKÓW 1:42:28 do 29 114
402 M 437 LEWIŃSKI Piotr 1962 POL HURTOWNIA HANSA Piła 1:42:30 do 39 117
403 M 678 WILCZEK Dominik 1979 POL CSCS Piła 1:42:31 do 29 115 43
404 M 219 SZCZEPANIAK Ryszard 1946 POL MKN ORZEŁ Milicz 1:42:36 do 59 32
405 M 294 ZIÓŁKOWSKI Marek 1952 POL POZNAŃ 1:42:43 do 49 111
406 M 204 SIKORSKI Edmund 1944 POL KB Mogilno 1:42:45 do 59 33
407 M 419 NAWROCKI Roman 1960 POL ZIELONA GÓRA 1:42:53 do 49 112
408 M 454 KOZŁOWSKI Antoni 1963 POL KACZORY 1:42:54 do 39 118
409 M 629 STEFANIAK Paweł 1980 POL CHODZIEŻ 1:42:55 do 29 116
410 M 890 TRYZUBIAK Piotr 1971 POL KB MARATOŃCZYK Okonek 1:43:00 do 29 117
411 M 178 KRUK Czesław 1936 POL WKB PIAST Wrocław 1:43:05 do 69 8
412 M 657 LITERSKI Radosław 1984 POL CZERSK 1:43:05 do 29 118
413 M 604 BURZA Lesław 1978 POL IŁAWA 1:43:13 do 29 119
414 M 589 KUJAWIŃSKI Artur 1976 POL POZNAŃ 1:43:37 do 29 120
415 M 332 KLASA Jan 1955 POL KS Czarna Dąbrówka 1:43:45 do 49 113
416 M 870 ŁOPIŃSKI Aleksy 1948 POL TKKF MARATOŃCZYK Okonek 1:44:10 do 59 34
417 M 661 ZAJĄKAŁA Jarzy 1953 POL ZŁOTORIA 1:44:15 do 49 114
418 M 271 OLSZEWSKI Jacek 1951 POL SZCZECIN 1:44:17 do 49 115
419 M 694 ELERT Ryszard 1959 POL WIĄZOWO 1:44:27 do 49 116
420 M 886 KŁOPOTEK Jarosław 1964 POL ŁÓDŹ 1:44:32 do 39 119
421 M 859 KONECKI Marek 1962 POL KB GARDNO 1:44:37 do 39 120
422 M 912 KAPRAL Jerzy 1969 POL KWP Katowice 1:44:42 do 39 121 30
423 M 361 SKURZYŃSKI Krzysztof 1956 POL TKKF ORZEŁ Bydgoszcz 1:44:43 do 49 117 44
424 M 334 LEŚNIEWSKI Marek 1955 POL TKKF ZDROWIE Łódź 1:44:48 do 49 118
425 M 223 KABACIŃSKI Bronisław 1947 POL KB TUPOT Ustka 1:44:56 do 59 35
426 M 381 FRANKIEWICZ Maciej 1958 POL POZNAŃ 1:44:58 do 49 119
427 M 555 BENECKI Piotr 1973 POL BYDGOSZCZ 1:45:01 do 29 121
428 M 892 MADEJCZYK Edmund 1947 POL KB TUPOT Ustka 1:45:06 do 59 36 45
429 M 508 TŁUŚCIK Paweł 1967 POL WARSZAWA 1:45:08 do 39 122
430 M 936 KUŹMIŃSKI Andrzej 1953 POL LKB BRACI PETK Lębork 1:45:16 do 49 120 31
431 M 904 WIZNER Czesław 1954 POL KWP Katowice 1:45:18 do 49 121 32
432 M 693 DĄBROWSKI Kamil 1981 POL SŁUPSK 1:45:28 do 29 122
433 M 339 ZAGRABSKI Kazimierz 1955 POL TKKF Toruń 1:45:33 do 49 122
434 M 607 MAZURKIEWICZ Marcin 1978 POL MUROWANA GOŚLINA 1:45:36 do 29 123
435 M 203 PARWANICKI Wiktor 1944 POL KB TUPOT Ustka 1:45:42 do 59 37
436 M 473 POLCYN Jan 1964 POL ZSZ Nr 1 Piła 1:45:47 do 39 123
437 M 861 MUSZYŃSKI Jacek 1952 POL SŁUPSK 1:45:54 do 49 123
438 M 926 ŻOCHOWSKI Stanisław M. 1957 POL KPP Stargard Szcz. 1:46:04 do 49 124 33
439 M 671 RYKOWSKI Tadeusz 1955 POL OLSZTYNEK 1:46:05 do 49 125
440 M 462 ZAWADZKI Przemysław 1963 POL POZNAŃ 1:46:10 do 39 124
441 K 24 93 DUDOJC Ewa 1956 POL FLORIAN Chojnice 1:46:14 do 49 2
442 M 208 MAJEWSKI Jan 1945 POL TKKF REKRUTACJA Toruń 1:46:14 do 59 38
443 M 163 WOJTKOWIAK Kazimierz 1926 POL TKKF Czeladź 1:46:21 p. 70 1
444 M 907 JERZYK Adrian 1971 POL KMP Szczecin 1:46:24 do 29 124 34
445 M 356 ROKITA Juliusz 1956 POL KB Żnin 1:46:32 do 49 126
446 M 461 WIRZINKIEWICZ Henryk 1963 POL OLSZTYN 1:46:33 do 39 125
447 M 677 GRAJEWSKI Robert 1979 POL CSCS Piła 1:46:37 do 29 125 46
448 M 403 MRUK Tadeusz 1959 POL LUBSKO 1:46:45 do 49 127
449 M 238 POKORNY Edward 1948 POL KB TUPOT Ustka 1:47:02 do 59 39
450 M 422 WARYSZAK Sławomir 1960 POL POLICE 1:47:21 do 49 128
451 M 186 MICHOWSKI Marian 1939 POL WKB PIAST Wrocław 1:47:21 do 69 9
452 M 179 PRAŁAT Wojciech 1936 POL TKKF SWAREK 1:47:26 do 69 10
453 M 444 TRYBEK Mieczysław 1962 POL TKKF OLD BOYS Bukowa 1:47:27 do 39 126
454 M 630 ZDUNEK Adrian 1980 POL KB MARATON Ostrów Wlkp. 1:47:36 do 29 126
455 M 606 LENC Sebastian 1978 POL TKKF INSTALATOR Pelikan 1:47:39 do 29 127
456 K 25 152 KUŁAKOWSKA Agnieszka 1977 POL MARATOŃCZYK Okonek 1:47:43 do 29 15
457 M 390 SZLAGOWSKI Marek 1958 POL ŚKB INTERMARCHE 1:47:43 do 49 129
458 M 855 BOROWCZYK Henryk 1947 POL GNIEZNO 1:47:53 do 59 40
459 M 499 BROŻYNA Dariusz 1967 POL WALIM 1:47:55 do 39 127
460 K 26 942 DROZDOWICZ Agata 1978 POL WSPol Szczytno 1:48:00 do 29 16 2 K
461 M 684 MACUR Tomasz 1973 POL GDAŃSK 1:48:00 do 29 128
462 M 519 KWIECIŃSKI Jacek 1968 POL CISI MNISI 1:48:24 do 39 128
463 M 172 JANOWSKI Witold 1933 POL KB NEPTUN 1:48:41 do 69 11
464 M 945 SAKOWICZ Paweł 1977 POL KMP Leszno 1:49:00 do 29 129 35
465 M 652 SIEKIERA Marek 1983 POL PIŁA 1:49:05 do 29 130
466 M 658 SZYMAŃSKI Zdzisław 1946 POL KOŁO 1:49:15 do 59 41
467 K 27 158 GARSKA Magdalena 1981 POL KB Bytów 1:49:16 do 29 17
468 M 212 BURDZY Mieczysław 1946 POL STARGARD SZCZ. 1:49:17 do 59 42
469 K 28 157 BALBUS Anna 1980 POL TKKF SATURN Czeladź 1:49:18 do 29 18
470 M 479 WOŹNIAK Piotr 1964 POL MOSiR POŁUDNIE Wrocław 1:49:21 do 39 129
471 M 189 MACIEJEWSKI Henryk M. 1940 POL MARIANOWO 1:49:25 do 69 12
472 M 852 PARUSIŃSKI Zbigniew 1949 POL GDAŃSKI 1:49:32 do 59 43
473 M 475 STACHOWIAK Leszek 1964 POL KB Żnin 1:49:32 do 39 130
474 M 308 WIŚNIEWSKI Wojciech 1953 POL FASTUM Góra 1:49:34 do 49 130
475 M 398 JAKUBOWSKI Mirosław 1959 POL TKKF OLIMP Legnica 1:49:41 do 49 131
476 M 880 RETECKI Krzysztof 1974 POL LZS Ostromecko 1:49:41 45 do 29 131
477 K 29 133 ROSIŃSKA Janina 1936 POL AZS Łódź 1:49:41 do 69 1
478 M 118 ZACHERT Alexander 1932 GER SV BUECHENBRONN 1:49:50 do 69 13
479 M 185 ALGIERSKI Jarosław 1939 POL ŚKB ŚWIEBODZIN 1:49:55 do 69 14
480 M 547 JAKUSZCZONEK Zbigniew 1972 POL KB BRYZA Postomino 1:50:08 do 29 132
481 M 98 PIEC Czesław 1947 POL TKKF KOLEJARZ Bydgoszcz 1:50:11 do 59 44
482 M 345 GRZYWCZAK Wiesław 1956 POL KB GEPARD Murowana Gośl. 1:50:28 do 49 132
483 M 420 POMIRKO Witold 1960 POL SZCZECIN 1:50:48 do 49 133
484 M 667 GRESZETA Robert 1969 POL SKB Kraśnik 1:50:49 do 39 131
485 M 669 MATUSZCZYK Sławomir 1972 POL AA ŻAK 1:50:53 do 29 133
486 M 198 LEWANDOWSKI Stefan 1943 POL TORUŃ 1:50:59 do 59 45
487 M 96 GALLA Ryszard 1946 POL TKKF ORZEŁ Bydgoszcz 1:51:19 do 59 46
488 K 30 140 SAKWA Alina 1962 POL KKB Warszawa-Ursynów 1:51:22 do 39 8
489 M 303 PIEKARSKI Wiesław 1953 POL BYDGOSZCZ 1:51:22 do 49 134
490 M 226 POŁASKI Leszek 1947 POL Bielański KB Warszawa 1:51:22 do 59 47
491 M 651 MĄKA Grzegorz 1962 POL PIŁA 1:51:47 do 39 132
492 M 311 KASIŃSKI Zbigniew 1954 POL PIŁA 1:51:47 do 49 135
493 M 619 RASZKA Damian 1979 POL WYSOKA 1:51:53 do 29 134
494 M 909 SOBCZYK Robert 1967 POL KPP Kołobrzeg 1:51:54 do 39 133 36
495 M 358 SADY Marek 1956 POL GÓRA ŚLĄSKA 1:51:55 do 49 136
496 M 286 MISIAK Adam 1952 POL GŁOWIENKA 1:52:04 do 49 137
497 M 692 GŁOWACZ Mariusz 1981 POL SŁUPSK 1:52:31 do 29 135
498 M 277 BALBUS Michał 1952 POL TKKF SATURN Czeladź 1:52:34 do 49 138
499 M 696 GRZEGORZEWSKI Aleksander 1949 POL KASZTELANIA Grudziądz 1:52:40 do 59 48
500 M 397 GŁOWACKI Maciej 1959 POL WKB PIAST 1:52:46 do 49 139
501 M 326 ŻOCHOLL Edmund 1954 POL LKS Ziemi Puckiej 1:52:48 do 49 140
502 M 177 WITCZAK Mikołaj 1935 POL STS BIELIK Bielawa 1:52:54 do 69 15
503 M 57 KUCZ Stefan 1956 POL UKS STRZELEC Strzebiń 1:52:55 46 do 49 141
504 M 279 BETCHER Bernard 1952 POL FLORIAN Chojnice 1:52:56 do 49 142
505 M 193 JEZIERSKI Zbigniew 1942 POL TKKF Płock 1:52:58 do 59 49
506 M 660 KOSTRUBIEC Bolesław 1984 POL SZCZECIN 1:53:00 do 29 136
507 M 951 MICHALSKI Miłosz 1957 POL TORUŃ 1:53:11 do 49 143
508 M 222 GRYGIEL Bolesław 1947 POL KB Kędzierzyn 1:53:21 do 59 50
509 M 513 BUCZKOWSKI Wiesław 1968 POL KS Święc Sławno 1:53:27 do 39 134
510 K 31 15 ANTCZAK Agnieszka 1982 POL UKS STRZELEC Strzebiń 1:53:30 9 K do 29 19
511 M 564 STASIUK Sebastian 1973 POL POZNAŃ 1:53:39 do 29 137
512 K 32 138 KORNECKA Irena 1955 POL KB NEPTUN Kołobrzeg 1:53:44 do 49 3
513 M 317 MAĆKOWIAK Walery 1954 POL KS KROTOSZ 1:53:48 do 49 144
514 M 679 POSADZY Piotr 1969 POL KB Strzelno 1:53:59 do 39 135
515 M 634 KLIMASEK Przemysław 1981 POL NOTEĆ Czrnków 1:53:59 do 29 138
516 M 247 JAGMIN Bogusław 1949 POL LUBSKO 1:54:11 do 59 51
517 M 533 LENSKI Marcin 1970 POL BYDGOSZCZ 1:54:20 do 39 136
518 M 395 BROMBEREK Roman 1959 POL KB GEPARD Murowana Gośl. 1:54:21 do 49 145
519 M 278 BARANEK Marian 1952 POL ŚKB INTERMARCHE 1:54:24 do 49 146
520 M 61 MACIEJEWSKI Szczepan 1955 POL CWKS VĘGORIA Węgorzewo 1:54:34 47 do 49 147
521 M 202 NOWICKI Kris 1944 POL LEONCIN K/W-WY 1:54:44 do 59 52
522 M 242 SAWCZYK Mieczysław 1948 POL TKKF ZDROWIE Łódź 1:54:45 do 59 53
523 M 950 ŚWIERCZYŃSKI Bogdan 1961 POL TORUŃ 1:54:55 do 39 137
524 M 401 LISICKI Jan 1959 POL SZCZECIN 1:54:58 do 49 148
525 M 231 WOJTASIAK Jerzy 1947 POL STARGARD SZCZ. 1:55:06 do 59 54
526 M 347 KLASA Marian 1956 POL POMYSK WIELKII 1:55:17 do 49 149
527 M 958 KRUCZKOWSKI Bogdan 1944 POL GNIEZNO 1:55:53 do 59 55
528 M 342 BISKUPSKI Kazimierz 1956 POL GTT DIAMENT Gniezno 1:56:10 do 49 150
529 M 320 PARYS Andrzej 1954 POL ELBLĄG 1:56:31 do 49 151
530 M 553 SOWA Maciej 1972 POL TKKF Środa Wlkp. 1:56:49 do 29 139
531 K 33 142 JANISZEWSKA Marianna 1964 POL BULK-CARGO PORT Szczecin 1:57:00 do 39 9
532 M 414 JANISZEWSKI Mieczysław 1960 POL BULK-CARGO PORT Szczecin 1:57:00 do 49 152
533 M 662 BOCZKOWSKI Hilary 1930 POL ŁÓDŹ 1:57:04 p. 70 2
534 M 938 KOWALSKI Paweł 1972 POL KWP Bydgoszcz 1:57:27 do 29 140 37
535 M 650 KUCZYŃSKI Marcin 1983 POL KB MARATOŃCZYK Okonek 1:57:32 do 29 141
536 K 34 141 BROMBEREK Mirosława 1964 POL GEPARD Murowana Goślina 1:57:38 do 39 10
537 M 460 TOMCZYK Ferdynard 1963 POL TKKF HERMES Gryfino 1:57:51 do 39 138
538 K 35 147 PODBIELSKA Alina 1969 POL REKREACJA Toruń 1:57:57 do 39 11
539 M 602 PIWOŃSKI Robert 1977 POL Parafialny KB Toruń 1:57:57 do 29 142
540 M 166 DROBLIŃSKI Wojciech 1930 POL GDYNIA 1:58:29 p. 70 3 47
541 M 524 GRZEBIELUCHA Tomasz 1969 POL ŚKB INTERMARCHE 1:58:31 do 39 139
542 M 537 SAWICKI Piotr 1971 POL KB BRYZA Postomino 1:58:57 do 29 143
543 M 314 LATOSZEK Tadeusz 1954 POL WARSZAWA 1:59:03 do 49 153
544 M 468 JĘDRZEJCZYK Wojciech 1964 POL PYRZYCE 1:59:12 do 39 140
545 M 325 ZIEŃKOW Andrzej 1954 POL KB BRYZA Postomino 1:59:31 do 49 154
546 M 526 RODAK Tomasz 1969 POL ENERGETYK Rybnik 2:00:05 do 39 141
547 M 528 BODNAR Zygmunt 1970 POL ŚKB INTERMARCHE 2:00:11 do 39 142
548 M 108 PAŁUBICKI Henryk 1953 POL KPP PIŁA 2:00:52 do 49 155 38
549 M 359 SAKWA Jarosław 1956 POL KRÓLEWSKI KB Warszawa 2:00:52 do 49 156
550 M 948 OFIERZYŃSKI Roman 1956 POL POZNAŃ 2:00:56 do 49 157
551 M 91 KAZIMIERSKI Zbigniew 1961 POL TORUŃ 2:01:14 do 39 143
552 M 464 GAWRYSIAK Mariusz 1964 POL BYDGOSZCZ 2:01:29 do 39 144
553 M 115 KAIREMO Kalevi 1955 FIN FIN HELSINKI 2:01:48 do 49 158
554 M 173 ADAMCZYK Jan 1934 POL LZS Miedźna 2:01:51 do 69 16
555 M 164 MARCIAK Czesław 1929 POL TKKF SATURN Czeladź 2:01:57 p. 70 4
556 K 36 131 FRETSCHL Julia 1958 USA HERMOSA BEACH CA 2:01:57 do 49 4
557 K 37 18 GLANC Dorota 1975 POL UKS STRZELEC Strzebiń 2:02:04 10 K do 29 20
558 M 85 WYRWOL Zygfryd 1961 POL UKS STZRELEC Strzebiń 2:02:05 48 do 39 145
559 M 190 MILLER Czesław 1940 POL WDW Sopot 2:02:08 do 69 17 48
560 M 943 TURZYŃSKI Aleksander 1967 POL SP Piła 2:02:11 do 39 146 39
561 M 218 SZAJDA Adam 1946 POL WITAR Tarnobrzeg 2:02:19 do 59 56
562 K 38 134 WYSOCKA Maria 1939 POL POZNAŃ 2:02:40 do 69 2
563 M 197 JANKOWSKI Ryszard 1943 POL WROCŁAW 2:02:40 do 59 57
564 M 908 GAWRYCHOWSKI Krzysztof 1963 POL KPP Kołobrzeg 2:03:06 do 39 147 40
565 K 39 135 GIL Barbara 1946 POL MKS KASZTELAN Sierpc 2:03:08 do 59 2
566 M 307 WITT Grażyna 1953 POL SOPOT 2:03:32 do 49 159
567 M 957 POKOJSKI Feliks 1935 POL KS KOLEJARZ Bydgoszcz 2:03:59 do 69 18
568 M 331 IWAŃSKI Andrzej 1955 POL PIŁA 2:04:13 do 49 160
569 K 40 146 RÓŻAK Dorota 1968 POL WROCŁAW 2:04:49 do 39 12
570 M 412 GRZĘDA Grzegorz 1960 POL PŁOTY 2:05:11 do 49 161
571 M 456 PIETRZAK Roman 1963 POL KMP Poznań 2:06:02 do 39 148 41
572 M 699 MATULKA Jerzy 1948 POL KS ŚWIĘC Sławno 2:07:00 do 59 58
573 M 313 KUDŁA Krzysztof 1954 POL JW3290 Bydgoszcz 2:07:05 do 49 162 49
574 K 41 17 DUTKIEWICZ Ewa 1983 POL Centrum UKS Nowa Ruda 2:07:08 11 K do 29 21
575 K 42 144 TEICHERT Maria 1964 POL WARSZAWA 2:07:18 do 39 13
576 M 426 DZIEL Jaromir 1961 POL GNIEZNO 2:07:34 do 39 149
577 M 655 SIPA Bartosz 1984 POL PIŁA 2:07:42 do 29 144
578 M 558 CZECHOWSKI Janusz 1973 POL KMP Zielona Góra KIIP 2:07:54 do 29 145 42
579 M 949 PAŁASZ Edmund 1947 POL STOCZNIA Gdańsk 2:07:57 do 59 59
580 K 43 14 MARCZAK Monika 1981 POL Centrum UKS Nowa Ruda 2:08:20 12 K do 29 22
581 M 168 PRZYBYŁOWICZ Zygmunt 1931 POL WĄGROWIEC 2:09:38 do 69 19
582 M 946 ZIELIŃSKI Roman 1954 POL TKKF REKRUTACJA Toruń 2:10:31 do 49 163
583 M 556 BURZA Bartosz 1973 POL IŁAWA 2:10:31 do 29 146
584 M 536 RZEMYKOWSKI Rafał 1971 POL PIŁA 2:11:22 do 29 147
585 M 350 MISZTAL Jerzy 1956 POL POZNAŃ 2:12:57 do 49 164
586 M 476 SZATKOWSKI Krzysztof 1964 POL GDAŃSK 2:12:57 do 39 150
587 M 352 OSTERLOFF Tomasz 1956 POL WŁOCŁAWEK 2:12:58 do 49 165
588 M 360 SIPA Leszek 1956 POL PIŁA 2:13:08 do 49 166
589 M 162 PARUSIŃSKI Marian 1922 POL GDAŃSK 2:13:26 p. 70 5
590 K 44 888 PODBIELSKA Jolanta 1965 POL REKREACJA Toruń 2:14:07 do 39 14
591 M 273 POLISZUK Zdzisław 1951 POL SZCZECIN 2:15:05 do 49 167
592 M 627 MARKOWSKI Marek 1980 POL NŚDJ-DIODA 2:16:02 do 29 148
593 K 45 103 KLAWITTER Agnieszka 1968 CAN T5X-4ZI EDMONTON 2:16:19 do 39 15
594 M 181 ŁABZA Zygmunt 1936 POL TKKF FABLOK Chrzanów 2:18:17 do 69 20
595 M 292 SWACHA Bogdan 1952 POL BESTER Bielawa 2:22:34 do 49 168
596 M 255 WITT Henryk 1949 POL SOPOT 2:24:27 do 59 60
597 M 566 WALEŃSKI Sławomir 1973 POL KB ORZEŁ Milicz 2:27:03 do 29 149 50
598 K 46 864 MIASTKOWSKA Edyta 1978 POL SŁUPSK 2:28:11 do 29 23
599 M 865 CZECHOWICZ Tomasz 1976 POL SŁUPSK 2:28:34 do 29 150
600 K 47 966 STANKOWSKA Dorota 1981 POL FLORIAN Chojnice 2:30:15 do 29 24
601 M 236 LUDWIKOWSKI Zdzisław 1948 POL BRYZA Postomino 2:30:31 do 59 61
602 M 544 GRABICKI Paweł 1972 POL JW3290 2:31:35 do 29 151 51
603 M 928 JELAK Grzegorz 1978 POL KWP Środa Wlkp. 2:34:14 do 29 152 43
604 M 267 GAJEWSKI Jan 1951 POL START Szczecin 2:38:13 do 49 169
605 M 623 BYKOWSKI Marek 1980 POL KACZORY 2:38:13 do 29 153