redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA


Kliknij aby powiększyć


Świat się zmienia. Kiedy będziemy mogli wrócić do masowego biegania? Na to pytanie nikt nie zna odpowiedzi. Świat się zmienia, a nam pozostaje przystosować się do tych zmian najlepiej, jak to tylko możliwe. Dlatego z wielką przyjemnością, ale i z nie mniejszą tremą, przedstawiamy Wam nasz nowy pomysł na dzisiejsze czasy: SevenWonders.store

SevenWonders.store to nowa marka, która namiesza w kategorii biegów wirtualnych! Koniec z tanimi, plastikowymi medalami. Koniec z okazjonalnymi wydarzeniami i przypadkowymi startami. Zapraszamy Was do udziału w pierwszym ogólnopolskim cyklu biegów wirtualnych!

Stawiamy na jakość, dlatego też czekają na Was medale zaprojektowane przez artystów, które na zawsze staną się ozdobą Waszych biegowych kolekcji. To nie są zwykłe medale – to prawdziwe dzieła sztuki. Każdy z nich został dopracowany w najdrobniejszym szczególe i stanowić będzie obiekt pożądania Waszych znajomych.

Zapisać się do cyklu i zamówić kolekcję "Czterej Jeźdżcy Apokalipsy" możecie na stronie SevenWonders.store

Czym jest SevenWonders.store?

Rywalizacja w SevenWonders.store odbywa się w cyklach, w ramach których zdobywać możecie kolekcje unikalnych medali. Już pierwsza z serii jest niepowtarzalna i nawiązuje do dzisiejszych trudnych czasów: to składająca się z czterech medali biblijna seria „Jeźdźcy Apokalipsy”. Głód, Wojna, Plaga i Śmierć – to czterej jeźdźcy, którzy już wkrótce mogą trafić do Waszych domów i zawisnąć na ścianie :-)

Pierwsza seria na rozgrzewkę stawia przed Wam łatwe zadanie: pokonaj cztery dowolnie wybrane dystanse. To wersja minimum. W wersji maksimum pokonaj cztery dystanse: 10 km, półmaraton, maraton i dowolny dystans ultramaratoński! W komplecie z medalami otrzymasz także cztery unikalne, specjalnie zaprojektowane szarfy stanowiące wraz z medalami jedną całość.

To jednak nie wszystko! Zanotuj uzyskany czas, miejsce oraz datę swoich startów, a te informacje wraz z Twoim imieniem i nazwiskiem zostaną wygrawerowane na rewersie medalu!

Oczywiście można ukończyć dowolną kombinację dystansów – każdy medal otrzyma specjalnie zaprojektowaną, różniącą się kolorystycznie szarfę. Mogą to być cztery półmaratony, dwa maratony i dwa półmaratony, lub… trzy dziesiątki i piątka. Dla dystansów nietypowych przeznaczona jest dodatkowa – piąta szarfa, która nie zawiera dystansu (ten znajdzie się jednak na grawerce)


Kliknij aby powiększyć


Jak wziąć udział?

Na początek proponujemy Wam 100 zestawów „kolekcjonerskich”, czyli możliwość zamówienia jednorazowo całej kolekcji „Czterej Jeźdźcy Apokalipsy”. W cenie 198 pln otrzymacie cztery medale, każdy z dowolnie wybraną taśmą, usługę grawerską oraz pamiątkowy certyfikat zawierający numer Waszego zestawu (od jeden do stu) wraz z posterami opisującymi każdego z biblijnych jeźdźców.

W drugiej kolejności do sprzedaży trafią pojedyncze medale, które będzie można zamawiać indywidualnie. Ich koszt wyniesie 49 pln + opcjonalnie: 5 pln szarfa, 10 pln grawerka / sztukę.

W obu wersjach doliczyć należy koszty wysyłki kurierskiej w wysokości 15 pln.

Zapisać się do cyklu i zamówić kolekcję "Czterej Jeźdżcy Apokalipsy" możecie na stronie SevenWonders.store

Terminy

Jako pierwsza do sprzedaży trafi limitowana wersja kolekcjonerska. Sto egzemplarzy dostępne będzie od 30 kwietnia do 11 maja.

Sprzedaż pojedynczych medali będzie dostępna od 4 do 18 maja. Po tym terminie nie będzie już możliwości składania nowych zamówień.

Uzupełnienie medalu stanowi piękna szarfa wybierana przez uczestnika w zależności od pokonanego dystansu:


Kliknij aby powiększyć


Wyzwanie

Po złożeniu zamówienia macie czas na realizację swoich wyzwań. Przebiegniesz cztery maraton w swoim ulubionym parku? A może dwa biegi na 10 km i dwa półmaratony – każdy w innej gminie, by jednocześnie zwiedzać biegowo najbliższą okolicę?

Spokojnie, macie odpowiednio dużo czasu na ukończenie czterech biegów – nie chcemy żadnych kontuzji! Gdy będzie trwała produkcja Twoich medali, Ty możesz w komfortowych warunkach biegać gdzie chcesz i kiedy chcesz. Pamiętaj jednak, by zapisać daty i osiągnięte wyniki!

Przewidywany termin wysyłki medali to lipiec 2020 - i wtedy skontaktujemy się z Tobą by ustalić ostateczną treść grawerki oraz dane adresowe do ich wysyłki!

Jak zarejestrować swój wynik?

Publikować swoje wyniki możecie na portalu MaratonyPolskie.PL. W tym celu zalogujcie się, dodajcie do kalendarza swój wirtualny bieg (podając datę, dystans i miejscowość – jako nazwę biegu wpisując „Jeźdźcy Apokalipsy”) a następnie zapiszcie swój wynik. Na tej podstawie zostaną stworzone zestawienie uczestników wyzwania wraz z wynikami, przebiegniętymi kilometrami i ich lokalizacją.

Oczywiście uzyskany wyniki, jak w każdym biegu wirtualnym, to tylko dodatkowy element zabawy. Rejestracja wyniku nie jest obowiązkowa, a treść grawerki możecie ustalić w momencie ich produkcji bezpośrednio przed wysyłką. W tym celu pozostańcie z nami w kontakcie!

Kolejne serie

W wielką tremą prezentujemy Wam niezwykłą inicjatywę portalu MaratonyPolskie.PL oraz Wikoss-Sport, producenta trofeów sportowych. Jesteśmy przekonani, że nasz pomysł sprawi Wam wiele radości i choć częściowo zastąpi udział w biegach ulicznych, do których dostęp przez najbliższe miesiące będzie utrudniony.

Szykujemy kolejne kolekcje, których medale – możecie nam zaufać – zauroczą Was i zabiorą w niezapomnianą podróż po świecie. Zarówno tym rzeczywistym, jak i wirtualnym! Następna seria pozwoli Wam zdobyć Siedem Cudów Starożytnego Świata.

Dostępna już wkrótce!

Zapisać się do cyklu i zamówić kolekcję "Czterej Jeźdżcy Apokalipsy" możecie na stronie SevenWonders.store


Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKomentarze czytelników - 60podyskutuj o tym 
 

Arti

Autor: Arti, 2020-05-07, 23:43 napisał/-a:
Ponieważ portal to nie źródło wiedzy A pomiędzy 42.195 a 45 km nie ma czarnej dziury załączam definicję ultra dystansu która funkcjonuje na świecie. Proste i bez zbędnego kombinowania. Pisałem już o tym wczesniej mowiac ,że liczymy od pelnego kilometra. To jest proste jak drut;)

ultramarathon - a long-distance running race that is longer than a marathon (which is strictly 26 miles 385 yards/42.195 km).

 

Fidelio

Autor: Fidelio, 2020-05-08, 01:19 napisał/-a:
Jeśli między 42.195 a 45 km nie ma czarnej dziury, to co jest między połówką a całym maratonem?

 

andrzejgonciarz

Autor: andrzejgonciarz, 2020-05-08, 09:18 napisał/-a:
LINK: https://www.maratonypolskie.pl/dokument/

...wyznaczone :)))

zobacz

21 i ciut, 42 i ciut "zaliczone" :)))
Czas na dyszkę w wolnej chwili :)))
No i nieważne co jest pomiędzy 21.0975, a 42.195, czy od "ilu" to Ultra - przynajmniej dla mnie :)))
"Lata" się więc - od niedawna już z "max-em" :)))

 

nikram11

Autor: nikram11, 2020-05-08, 09:45 napisał/-a:
Każde "pomiędzy" może mieć swoją nazwę, więc może od 22 do 41 km będzie "ultrapółmaraton"
...choć zapewne dla wielu biegaczy w pewnym momencie kariery to jest "tylko" długie wybieganie... :)
Pozdrawiam! M.R.

 

przemcio33

Autor: przemcio33, 2020-05-09, 20:14 napisał/-a:
Panie Michale

Myślę, że zrobienie numeru startowego to nie problem, może on wyglądać np. tak: u góry nazwa biegu poniżej rodzaj biegu (bieg ultra, maraton, półmaraton, bieg na 10km oraz bieg na z kropkami lub białym polem na wpisanie dystansu), poniżej białe pole na wpisanie swojego numeru startowego, a na dole obrazek np. jak baner reklamujący ten bieg. Jestem pewien że każdy chętnie sam wydrukuje sobie taki numer i opisze. No i do tego bardzo podobne mogłyby być do wydruku dyplomy.
To oczywiście tylko propozycja samemu też można pokombinować ale jestem pewien że wielu by to doceniło ;)

 

Admin

Autor: Admin, 2020-05-10, 08:12 napisał/-a:
Numery będą w pakietach wraz z medalami :-)

 

andrzejgonciarz

Autor: andrzejgonciarz, 2020-05-11, 20:03 napisał/-a:
No, no "wywalczyli" :)))

 

Rafal_G

Autor: Rafal_G, 2020-05-11, 20:04 napisał/-a:
Czyli będzie komplet :-)

 

Pawel63

Autor: Pawel63, 2020-05-23, 15:05 napisał/-a:
Cztery biegi "Czterej Jeźdźcy Apokalipsy" pokonane. Teraz czekam na "Siedem Cudów Świata". Kiedy będzie info?

 

andrzejgonciarz

Autor: andrzejgonciarz, 2020-05-24, 19:30 napisał/-a:
LINK: https://connect.garmin.com/modern/activi

... MAMY TO :)))
Ostatni punkt "programu" wykonany :)))
https://connect.garmin.com/modern/activity/4977653120
Okolica "udeptana" :)))
https://www.alltrails.com/explore/map/activity-4873562356-53adaf4

 Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768