redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIAWprawdzie pierwsze miesiące roku nie kojarzą się większości biegaczy ze startami w maratonach ale każdego roku coraz liczniejsza jest grupa tych, którzy szukają fajnego maratonu także w styczniu. Okazuje się, że to nic trudnego, jeżeli tylko gotowi jesteśmy na start w zagranicznej imprezie.

W Polsce zimno, śnieg, deszcz, plucha... Tymczasem nieodległe kraje basenu Morza Śródziemnego kuszą licznymi ofertami startów. Zresztą nie tylko tutaj. Nieco dalej, bo zaledwie kilkaset kilometrów od zachodnich rubieży Europy znajduje się Wyspa Wiecznej Wiosny - portugalska Madera.

Tegoroczna edycja maratonu w stolicy wyspy - Funchal - odbędzie się już niedługo, bo 20 stycznia. Więcej informacji znajdziecie na stronie madeiramarathon.com

Madera to jedna z najpiękniejszych wysp na świecie. Dolecieć na nią można wygodnie bądź bezpośrednimi lotami z Warszawy, lub też z międzylądowaniem w Portugalii. Ta druga opcja jest zdecydowanie bardziej ekonomiczna. Namawiamy do tej podróży wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę ze światem zagranicznych maratonów!

O atrakcjach jakie tam na Was czekają - przecież nie samym bieganiem człowiek żyje - przeczytać możecie na naszej stronie 201races.com

Ciekawi Was ile kosztuje wyjazd na Maderę? Odpowiedź znajdziecie TUTAJ

Co to są Lewady? Dowiecie się tego TUTAJ

Jak wygląda maraton w Funchal? Przeczytacie o tym TUTAJ

O innych ciekawych maratonach na świecie przeczytacie TUTAJ

Gorąco polecamy!Komentarze czytelników - brakskomentuj materiałSerwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768