redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Przeczytano: 3185 razy (od 2006-07-26)

 ARTYKUŁ 
Srednia ocen:0/0

Twoja ocena:brak


Bieg Reeboka w Lesie Kabackim
Autor: Janek Goleń
Data : 2002-06-26

Po raz ostatni przed wakacjami spotkaliśmy się 25 czerwca w Lesie Kabackim, by wziąć udział w Biegu Reeboka, rozgrywanym w ramach Grand Prix Warszawy. Warunki pogodowe były bardzo dobre: sucho i niezbyt ciepło, a przy tym słonecznie. Także nawierzchnia w trakcie biegu była znacznie lepsza niż na poprzednim kabackiej imprezie za sprawą zasypanych piaskiem kałuż na leśnej drodze na początkowych kilkuset metrach wyścigu. Frekwencja ponadprzeciętna.

Bieg był wyjątkowo medialny. Poza kamerzystami z TV zdjęcia poza mną robili też Ziutek Woźniak i Paweł Zach, można zatem przypuszczać, że fotoreportaże z tej imprezy znajdą się w różnych serwisach internetowych dla biegaczy. Wyjątkowo licznie wzięli udział reprezentanci klubu Cross Warszawa - poza Zygmuntem Grzelakiem było dwóch biegaczy niewidomych: Grzegorz Powałka i Ryszard Sawa (obaj dziś ustanowili jeśli nie życiówki to najlepsze do lat wyniki) oraz dwóch słabowidzących - Jan Michalik i Edmund Wałęga. Przewodnikiem Ryszarda byłem ja, zaś Grzegorza Andrzej Starzyński.

Przy zapisch każdy z biegaczy został obdarowany półtoralitrową butlą słabo gazowanej wody, na mecie losowano karteczki - te z pieczątką uprawniały do nagrody. Nieźle też chyba przez Reeboka obdarowani zostali zwycięzcy biegu, których z obawy przed pomyłką tu nie podam, ale z pewnością lada moment można będzie o nich poczytać w Bieganiu w Warszawie. Tym razem zakończenie imprezy wyjątkowo odbyło się nie w 109-tym LO przy ulicy Hirszfelda, lecz w lesie w pobliżu mety.

Kolejne i ostatnie dwa biegi Grand Prix Warszawy będą miały miejsce we wrześniu.Komentarze czytelników - brakskomentuj materiał
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768