redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Przeczytano: 3770 razy

 ARTYKUŁ 
Srednia ocen:0/0

Twoja ocena:brak


HerbalifeRun największy bieg charytatywny w Polsce
Autor: Michał Drelich
Data : 2006-08-17

Warszawski Festiwal Biegowy to nie tylko impreza dla zapalonych sportowców. Najlepszym tego dowodem jest rodzinny bieg Herbalife Run, który będzie połączony z wielką akcją charytatywną. W tym roku wspólnie z Fundacją Krewniacy będziemy zbierać pieniądze na autobus do poboru krwi im. Jana Pawła II.Rys.1 - kampania www.krewniacy.plHerbalife Run odbędzie się w sobotę, 16 września o godz. 12:00. W biegu mogą uczestniczyć wszyscy chętni, którzy czują się na siłach pokonać biegiem lub marszem dystans ok. 2 km z Placu Krasińskiego do parku na Podzamczu. W tym biegu wszyscy są zwycięzcami, a udział w nim jest bezpłatny.

Głęboko wierzymy w to, że Herbalife Run stanie się największym biegiem charytatywnym w Polsce. W tym właśnie celu Fundacja „Maraton Warszawski” nawiązała współpracę z Fundacją Krewniacy, która od początku lipca prowadzi zbiórkę pieniędzy na autobus do poboru krwi im. Jana Pawła II. Wielu z Was na pewno słyszało już wcześniej o tej akcji, chociażby za pośrednictwem telewizji, w której emitowane są spoty informacyjne z udziałem aktora Radosława Pazury.

Fundacja Krewniacy od wielu lat działa na rzecz promocji Honorowego Krwiodawstwa współpracując z rządowymi instytucjami odpowiedzialnymi za pobór krwi, takimi jak Instytut Hematologii i Transfuzjologii oraz Regionalnymi Centrami Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Dlatego oprócz zbiórki pieniędzy podczas Warszawskiego Festiwalu Biegowego będzie można również oddać krew. Na honorowych krwiodawców czekamy w niedzielę, 17 września w godz. 10:00 – 15:00 w parku na Podzamczu.

W Herbalife Run wezmą udział znani aktorzy, muzycy i gwiazdy sportu. Was też nie może tam zabraknąć! Przyjedźcie ze swoimi rodzinami i pokażcie, że biegacze mają naprawdę WIELKIE SERCE.Komentarze czytelników - brakskomentuj materiał
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768