redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Przeczytano: 3205 razy

 ARTYKUŁ 
Srednia ocen:0/0

Twoja ocena:brak


Rozruszaj swoja firmę!
Autor: Agata Adamczewska
Data : 2006-08-11

Czy w Twojej firmie jesteś jedyną osobą, która biega? Czy naprawdę pracujesz z ludźmi, którzy w ogóle nie interesują się sportem i nie dbają o swoją kondycje fizyczną? Czas to sprawdzić! Ogłaszamy nabór do drugiej edycji konkursu „Firma przyjazna bieganiu”.

W pierwszej edycji naszego programu, która odbyła się w zeszłym roku, uczestniczyło ponad 20 firm z całej Polski. Wśród nich tak duże przedsiębiorstwa jak Cadburry Wedel, Elite Cafe, Vision Express, Antalis czy Herbalife. Dzięki przychylności i zaangażowaniu „Firm przyjaznych bieganiu” nasza impreza wzbogaciła się o ponad 300 nowych uczestników, którzy z niebywałym zapałem uczestniczyli w I Sztafecie Maratońskiej Ekiden oraz w 27. Maratonie Warszawskim.

By zgłosić firmę do programu wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej Maratonu Warszawskiego (www.maratonwarszawski.com). Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi opłatami.

W tym roku program „Firma przyjazna bieganiu” jest połączony z akcją charytatywną. Z każdej opłaty startowej wniesionej przez firmę za zawodnika, Fundacja „Maraton Warszawski” odprowadzi na szczytny cel 10 złotych w przypadku maratonu i 15 złotych w przypadku sztafety.

Dodatkowo przystępując do programu każda firma może zadeklarować wpłacenie określonej kwoty za każdy kilometr przebiegnięty przez swojego pracownika na Warszawskim Festiwalu Biegowym. Wszystkie pozyskane w ten sposób środki zostaną przekazane na cel charytatywny.

Aby zostać sklasyfikowanym w programie „Firma przyjazna bieganiu” trzeba zgłosić do rywalizacji co najmniej jednego maratończyka i jedną sztafetę maratońską. Zwycięzcą konkursu zostanie ta firma, która zgłosi największą liczbę pracowników do udziału w 28. Flora Maratonie Warszawskim i II Warszawskiej Sztafecie Maratońskiej Ekiden. Pełen regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej Organizatora: www.maratonwarszawski.com

Zapraszamy zatem do udziału w zabawie! A wszystkich biegaczy prosimy o rozpowszechnienie tej inicjatywy w swoich miejscach pracy. Może to właśnie Twoja firma okaże się w tym roku „Firmą przyjazna bieganiu”!Komentarze czytelników - brakskomentuj materiał
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768