Twoja ocena:brak

Złote Schody Poltegoru
Autor: puchacz
Data : 2004-12-20

Jarosław Łazarowicz przestał być królem Poltegoru. W 5.Złotych Schodach Poltegoru zajął 5 miesjce, miejsce zwycięzcą został dwukrotnie drugi w ubiegłych latach Piotr Wyroba. Bez wątpienia przyczyną porażki była ciężka praca Jarka podczas organizacji biegu i trudno się dziwić, że nie dało się pogodzić pracy dyrektora biegu ze startem w zawodach. Przygotowany był dobrze, gdyż na treningach uzyskiwał czasy poniżej 1:40, co dałoby mu w biegu bezapelacyjne zwycięstwo. Ale bez jego wysiłku organizacyjnego nie być może bieg nie odbyłby się w ogóle. Także czapki z głów przed Jarkiem Łazarowiczem.
Także i w tym roku okazało się, że dwukrotny zwycięzca biegu na Empire State Building nie ma nic do powiedzenia na wrocławskich schodach. Rudolf Reiberger z Austrii zajął 19 miejsce.
Petra Lochmanova z Czech także i w tym roku zwyciężyła i poprawiła rekord trasy.
Bieg ukończyło 255 osób (nie 240 jak podała PAP).