redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2018-05-31
Czernica, personalbest.pl
V Czernicki Bieg Uliczny - 10 km
[acrobat]
2018-05-31
Czernica, personalbest.pl
V Czernicki Bieg Uliczny - 5 km
[acrobat]
2018-05-30
Gdynia, Rafał Plewiski
73. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-05-27
Suchowola, Krzysztof Skowera
22. Cross Trzeźwości
[acrobat]
2018-05-27
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
23. Mazowiecka Piętnastka - 15 km
[acrobat]
2018-05-27
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
23. Mazowiecka Piętnastka - 5 km
[acrobat]
2018-05-27
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
23. Mazowiecka Piętnastka - dzieci
[acrobat]
2018-05-27
Bielsko Biała, Datasport
26 Bieg Fiata - kategorie
[acrobat]
2018-05-27
Bielsko Biała, Datasport
26 Bieg Fiata - kobiety
[acrobat]
2018-05-27
Bielsko Biała, Datasport
26 Bieg Fiata - MP Lekarzy
[acrobat]
2018-05-27
Bielsko Biała, Datasport
26 Bieg Fiata - OPEN
[acrobat]
2018-05-27
Bydgoszcz, STS-Timing
3. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2018-05-27
Bydgoszcz, STS-Timing
3. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 21 km
[acrobat]
2018-05-27
Kielce, Datasport
4.sieBIEGA Półmaraton
[acrobat]
2018-05-27
Dopiewo, Plus-Timing
Bieg o koronę księżnej Dąbrówki - bieg
[acrobat]
2018-05-27
Dopiewo, Plus-Timing
Bieg o koronę księżnej Dąbrówki - nordic walking
[acrobat]
2018-05-27
Bukowica - Warszawa, Datasport
Bukowica Run
[acrobat]
2018-05-27
Binarowa, T. Świerzowski
III Bieg Królewski
[acrobat]
2018-05-27
Kraków, Organizator
IV KSOS Family Run - antylopy
[acrobat]
2018-05-27
Kraków, Organizator
IV KSOS Family Run - gepardu
[acrobat]
2018-05-27
Kraków, Organizator
IV KSOS Family Run - mamy i taty
[acrobat]
2018-05-27
Kraków, Organizator
IV KSOS Family Run - mustangi
[acrobat]
2018-05-27
Kraków, Organizator
IV KSOS Family Run - OPEN
[acrobat]
2018-05-27
Kuchary Królewskie, Andrzej Świercz
VI Bieg Kwitnących Ogrodów
[acrobat]
2018-05-27
Podkowa Leśna, Datasport
VI Podkowiańska Dycha
[acrobat]
2018-05-27
Rzucewo, Janusz Skosolas
V Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji
[acrobat]
2018-05-27
Rudniki, Bogusław Tomaszewski
XXIV Pętla Rudnicka
[acrobat]
2018-05-27
Człuchów, DomTel-Sport
XXV Bieg Tura - 10 km
[acrobat]
2018-05-27
Człuchów, DomTel-Sport
XXV Bieg Tura - 3 km
[acrobat]
2018-05-27
Obliwice, Krzysztof Pruszak
XXXVI Ogólnopolski Otwarty Bieg Przełajowy
[acrobat]
2018-05-26
Łódź, Datasport
16. Bieg Ulicą Piotrkowską - kategorie
[acrobat]
2018-05-26
Łódź, Datasport
16. Bieg Ulicą Piotrkowską - kobiety
[acrobat]
2018-05-26
Łódź, Datasport
16. Bieg Ulicą Piotrkowską - OPEN
[acrobat]
2018-05-26
Sobótka, Datasport
25. Górski Bieg na Ślężę - kategorie
[acrobat]
2018-05-26
Sobótka, Datasport
25. Górski Bieg na Ślężę - kobiety
[acrobat]
2018-05-26
Sobótka, Datasport
25. Górski Bieg na Ślężę - OPEN
[acrobat]
2018-05-26
Juchnowiec Dolny, Krzysztof Skowera
6. Bieg Konopielki
[acrobat]
2018-05-26
Strzebiń, Piotr Kozak
Bieg św. Urbana - 10 km
[excel]
2018-05-26
Strzebiń, Piotr Kozak
Bieg św. Urbana - bieg młodzieżowy
[excel]
2018-05-26
Strzebiń, Piotr Kozak
Bieg św. Urbana - Nordic Walking
[excel]
2018-05-26
Kwidzyn, Datasport
IX Kwidzyński Bieg Papiernika
[acrobat]
2018-05-26
Luzino, Organizator
Luzińska Dziesiątka - 10 km
[acrobat]
2018-05-26
Luzino, Organizator
Luzińska Dziesiątka - 6 km
[acrobat]
2018-05-26
Piaseczno, Datasport
Piaseczyńska Piątka
[acrobat]
2018-05-26
Wrocław, Datasport
Sky Tower Run
[acrobat]
2018-05-26
Szczecin, DomTel-Sport
Szczeciński Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2018-05-26
Szczecin, DomTel-Sport
Szczeciński Festiwal Biegowy - 5 km
[acrobat]
2018-05-26
Sieraków, STS-Timing
Triathlon Sieraków - 1/2 IronMan
[acrobat]
2018-05-26
Wolsztyn, Datasport
VII Wolsztyńska Dziesiątka
[acrobat]
2018-05-26
Siepraw, PulsarSport
V Bieg Sieprawska Piątka
[acrobat]
2018-05-26
Radom, personalbest.pl
V Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2018-05-26
Radom, personalbest.pl
V Festiwal Biegowy - 1 km seniorzy
[acrobat]
2018-05-26
Złotoryja, Organizator
Złotoryjska Złota Dycha - 10 km
[acrobat]
2018-05-26
Złotoryja, Organizator
Złotoryjska Złota Dycha - 5 km
[acrobat]
2018-05-23
Gdynia, Rafał Plewiski
72. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-05-23
Chorzów, Józef Łyscarz
Hardkornica
[excel]
2018-05-20
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
18. Europejskie Biegi Uliczne - 10 km
[acrobat]
2018-05-20
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
18. Europejskie Biegi Uliczne - 2.4 km
[acrobat]
2018-05-20
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
18. Europejskie Biegi Uliczne - 5 km
[acrobat]
2018-05-20
Będzin, Organizator
47 Masowe Biegi Przełajowe o Paterę - drużyny
[acrobat]
2018-05-20
Będzin, Organizator
47 Masowe Biegi Przełajowe o Paterę - OPEN
[acrobat]
2018-05-20
Ostrów Wielkopolski, Organizator
4 Maraton Uśmiechu - 10 km
[acrobat]
2018-05-20
Ostrów Wielkopolski, Organizator
4 Maraton Uśmiechu - 15 km
[acrobat]
2018-05-20
Ostrów Wielkopolski, Organizator
4 Maraton Uśmiechu - 5 km
[acrobat]
2018-05-20
Ostrów Wielkopolski, Organizator
4 Maraton Uśmiechu - 800m.
[acrobat]
2018-05-20
Warszawa, Datasport
8 Bieg Wegański - 10 km
[acrobat]
2018-05-20
Warszawa, Datasport
8 Bieg Wegański - 21 km
[acrobat]
2018-05-20
Warszawa, Datasport
8 Bieg Wegański - 5 km
[acrobat]
2018-05-20
Warszawa, Organizator
Cross Wesoła - 100 m dzieci
[acrobat]
2018-05-20
Warszawa, Organizator
Cross Wesoła - 11 km
[acrobat]
2018-05-20
Warszawa, Organizator
Cross Wesoła - 2.75 km
[acrobat]
2018-05-20
Warszawa, Organizator
Cross Wesoła - 500 m dzieci
[acrobat]
2018-05-20
Warszawa, Organizator
Cross Wesoła - 5.5 km Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-20
Kazimierz Dolny, Datasport
Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2018-05-20
Kazimierz Dolny, Datasport
Festiwal Biegowy - 5 km
[acrobat]
2018-05-20
Ujazd, STARTER Pomiar Czasu
II Bieg Par
[acrobat]
2018-05-20
Jaworzno, Organizator
II Jaworznicki Bieg im. Rotm.W. Pileckiego - 10km
[acrobat]
2018-05-20
Jaworzno, Organizator
II Jaworznicki Bieg im. Rotm.W. Pileckiego - 5km
[acrobat]
2018-05-20
Zduńska Wola, Inessport.pl
II Piątka Pomarańczowej poMOCy
[acrobat]
2018-05-20
Trzcinica, Inessport.pl
IV Niepodległościowy Bieg Uliczny
[acrobat]
2018-05-20
Siedlec k.Częstochow, Rafał Kozik
IV Pustynna Ośmiornica - bieg
[acrobat]
2018-05-20
Siedlec k.Częstochow, Rafał Kozik
IV Pustynna Ośmiornica - Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-20
Stary Szelków, Organizator
VIII Półmaraton Szelkowski - 10 km
[acrobat]
2018-05-20
Stary Szelków, Organizator
VIII Półmaraton Szelkowski - 21 km
[acrobat]
2018-05-20
Gorlice, Datasport
Weekend Naftowy - 10 km
[acrobat]
2018-05-20
Gorlice, Datasport
Weekend Naftowy - 4 km
[acrobat]
2018-05-20
Gorlice, Datasport
Weekend Naftowy - półmaraton
[acrobat]
2018-05-20
Murowana Goślina, PlusTiming
XXXVII Gośliński Mały Maraton Weteranów
[acrobat]
2018-05-19
Hajnówka, Pulsarsport
18. Półmaraton Hajnowski - drużyny
[acrobat]
2018-05-19
Hajnówka, Pulsarsport
18. Półmaraton Hajnowski - OPEN
[acrobat]
2018-05-19
Gdynia, STS-Timing
Bieg Charytatywny dla Tymona - OPEN
[acrobat]
2018-05-19
Gdynia, STS-Timing
Bieg Charytatywny dla Tymona - sztafety
[acrobat]
2018-05-19
Warszawa, Datasport
Bieg IT - drużyny
[acrobat]
2018-05-19
Warszawa, Datasport
Bieg IT - kategorie
[acrobat]
2018-05-19
Warszawa, Datasport
Bieg IT - kobiety
[acrobat]
2018-05-19
Warszawa, Datasport
Bieg IT - OPEN
[acrobat]
2018-05-19
Świdnica, STS-Timing
Bieg Kobiet
[acrobat]
2018-05-19
Ujazd, Marcin Łodyga
III Powiatowy Bieg na Piątkę
[acrobat]
2018-05-19
Reda, Tomasz Fiera
II Nocny Bieg Parami ze Świetlikami
[acrobat]
2018-05-19
Bojadła, Organizator
IV Memoriał im. Piotra Szwajkowskiego
[acrobat]
2018-05-19
Łódź, Inessport.pl
Powerade Run
[acrobat]
2018-05-19
Lusówko k.Poznania, DomTel-Sport
Rozalińska 13-tka
[acrobat]
2018-05-19
Tarnowskie Góry, Organizator
VII Bieg Tarnogórski
[acrobat]
2018-05-19
Tarnowskie Góry, Organizator
VII Bieg Tarnogórski - biegi młodzieżowe
[acrobat]
2018-05-19
Tarnowskie Góry, Organizator
VII Bieg Tarnogórski - Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-19
Wrocław, STS-Timing
VI Bieg Firmowy Wrocław
[acrobat]
2018-05-19
Olecko, Jan Salewski
VI Olecka Trzynastka
[acrobat]
2018-05-19
Olsztyn, Superczas.pl
Warneland - 100 km
[acrobat]
2018-05-19
Olsztyn, Superczas.pl
Warneland - 50 km
[acrobat]
2018-05-19
Baborów, STARTER Pomiar Czasu
XXX Bieg Baborowa
[acrobat]
2018-05-19
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
X Bieg wokół Rancza
[acrobat]
2018-05-19
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
X Bieg wokół Rancza - Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-19
Zielona Góra, Organizator
X Przełajowy Bieg Raculan - 4 km
[acrobat]
2018-05-19
Zielona Góra, Organizator
X Przełajowy Bieg Raculan - 8 km
[acrobat]
2018-05-16
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia - drużyny
[acrobat]
2018-05-16
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia - łączna
[acrobat]
2018-05-16
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia - OPEN
[acrobat]
2018-05-16
Warszawa, Janusz Kalinowski
Piątka z Wajsówną
[acrobat]
2018-05-15
Warszawa, Piotr Bętkowski
Monte Kazura #2
[acrobat]
2018-05-13
Białytstok, Datasport
6. PKO Białystok Półmaraton - 21 km drużyny
[acrobat]
2018-05-13
Białytstok, Datasport
6. PKO Białystok Półmaraton - 21 km kobiety
[acrobat]
2018-05-13
Białytstok, Datasport
6. PKO Białystok Półmaraton - 21 km mieszkańcy B.
[acrobat]
2018-05-13
Białytstok, Datasport
6. PKO Białystok Półmaraton - 21 km OPEN
[acrobat]
2018-05-13
Białytstok, Datasport
6. PKO Białystok Półmaraton - 5 km kobiety
[acrobat]
2018-05-13
Białytstok, Datasport
6. PKO Białystok Półmaraton - 5 km OPEN
[acrobat]
2018-05-13
Gdyni, STS-Timing
Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim
[acrobat]
2018-05-13
Mysłowice, Tomasz Książek
Bieg Krwiodawcy
[acrobat]
2018-05-13
Wrocław, Ultimasport
BNY Mellon IV Wrocławski Bieg Akademicki - 10 km
[acrobat]
2018-05-13
Wrocław, Ultimasport
BNY Mellon IV Wrocławski Bieg Akademicki - 5 km
[acrobat]
2018-05-13
Działoszyn, ZmierzymyCzas.pl
Działoszynska Dziesiątka - Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-13
Działoszyn, ZmierzymyCzas.pl
Działoszynska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2018-05-13
Gdańsk, Organizator
Korona Północy Polski - Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-13
Gdańsk, Organizator
Korona Północy Polski - Nordic Walking rekreacyjni
[acrobat]
2018-05-13
Gdańsk, Organizator
Korona Północy Polski - OPEN bieg
[acrobat]
2018-05-13
Warszawa, Inessport.pl
Triathlon Nadwiślański
[acrobat]
2018-05-13
Książenice, Michał Szczyrbowski
VII Bieg po Głębokich Dołach
[excel]
2018-05-13
Bartków, Bogusław Tomaszewski
XII Bieg Lupusa
[acrobat]
2018-05-13
Gołdap, ZmierzymyCzas.pl
XXLII Bieg Zwycięstwa - OPEN
[acrobat]
2018-05-13
Gołdap, ZmierzymyCzas.pl
XXLII Bieg Zwycięstwa - sztafety
[acrobat]
2018-05-12
Grajewo, Krzysztof Skowera
20. Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka
[acrobat]
2018-05-12
Sobótka, Datasport
25. Górski Bieg na Ślężę - kobiety
[acrobat]
2018-05-12
Chełmiec k.Jawora, Datasport
Bieg Rzepakowa Dycha
[acrobat]
2018-05-12
Dziadowa Kłoda, Arkadiusz Ciszewski
III Bieg o Kłodę - Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-12
Dziadowa Kłoda, Arkadiusz Ciszewski
III Bieg o Kłodę - OPEN
[acrobat]
2018-05-12
Bystrzyca k.Oławy, ZmierzymyCzas.pl
IV Bieg Kresowy - Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-12
Bystrzyca k.Oławy, ZmierzymyCzas.pl
IV Bieg Kresowy - OPEN
[acrobat]
2018-05-12
Toszek k.Gliwic, Organizator
IV Bieg o Złotą Kaczkę
[acrobat]
2018-05-12
Tworóg, ZmierzymyCzas.pl
IV Tworogowska Dycha po Trowie
[acrobat]
2018-05-12
Jelenia Góra, Elżbieta Knappe
IV Zabobrzańska Mila
[acrobat]
2018-05-12
Mysłowice, Jacek Księżyk
IX Grand Prix Mysłowic
[acrobat]
2018-05-12
Sandomierz, Piotr Kozak
VIII Sandomierskie Biegi Kwitnących Sadów - 10 km
[excel]
2018-05-12
Sandomierz, Piotr Kozak
VIII Sandomierskie Biegi Kwitnących Sadów - 20 km
[excel]
2018-05-12
Sandomierz, Piotr Kozak
VIII Sandomierskie Biegi Kwitnących Sadów - 5 km
[excel]
2018-05-12
Sandomierz, Piotr Kozak
VIII Sandomierskie Biegi Kwitnących Sadów - NW
[excel]
2018-05-12
Żyrowa k.Zdzieszowic, STARTER Pomiar Czasu
VII Run Cross Gala Sportu
[acrobat]
2018-05-12
Leszno k.Warszawy, DomTel-Sport
V Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK - druż.
[acrobat]
2018-05-12
Leszno k.Warszawy, DomTel-Sport
V Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK - NW
[acrobat]
2018-05-12
Leszno k.Warszawy, DomTel-Sport
V Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK - OPEN
[acrobat]
2018-05-12
Świecie, STS-Timing
V Bieg Rycerski
[acrobat]
2018-05-12
Mokrzeszów k.Świdni, Andrzej Kolisz
V Cross Mokrzeszowski
[acrobat]
2018-05-12
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
XIII Bieg Wyspiańskiego
[acrobat]
2018-05-12
Kruszwica - Inowroc., STS-Timing
XI Bieg Piastowski - 10 km
[acrobat]
2018-05-12
Kruszwica - Inowroc., STS-Timing
XI Bieg Piastowski - 21 km
[acrobat]
2018-05-12
Kruszwica - Inowroc., STS-Timing
XI Bieg Piastowski - 5 km
[acrobat]
2018-05-12
Skawina, Datasport
XVI Bieg Skawiński - 10 km OPEN
[acrobat]
2018-05-12
Skawina, Datasport
XVI Bieg Skawiński - mila
[acrobat]
2018-05-12
Skawina, Datasport
XVI Bieg Skawiński - rolki
[acrobat]
2018-05-12
Ostróda, Superczas.pl
XXVIII Ostródzkie Biegi Uliczne
[acrobat]
2018-05-12
Jedlina-Zdrój, Datasport
Złota Mila
[acrobat]
2018-05-12
Żyrowa k.Zdzieszowic, STARTER Pomiar Czasu
Żyrowik 2018 IX Cross Duathlon
[acrobat]
2018-05-11
Żory, Datasport
VI Żorski Bieg Ogniowy
[acrobat]
2018-05-11
Żyrowa k.Zdzieszowic, STARTER Pomiar Czasu
XI Anno Górskie Biegi Przełajowe
[acrobat]
2018-05-11
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
X Marszobieg Prewencji Policji
[acrobat]
2018-05-09
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - Bieg 5
[excel]
2018-05-06
Osieciny, STS-Timing
2 Bieg Hrabiego Skarbka
[acrobat]
2018-05-06
Białystok, Krzysztof Skowera
4. Grand Prix Zwierzyńca - 3/4
[acrobat]
2018-05-06
Opole, Datasport
8 Maraton Opolski - 10 km
[acrobat]
2018-05-06
Opole, Datasport
8 Maraton Opolski - 21 km
[acrobat]
2018-05-06
Opole, Datasport
8 Maraton Opolski - 42 km
[acrobat]
2018-05-06
Lublin, STS-Timing
Biegowy Piknik Niepodległości
[acrobat]
2018-05-06
Gliwice, STS-Timing
Bieg Kobiet
[acrobat]
2018-05-06
Folwark Hutta, Krzysztof Skowera
Grand Prix Kierunek Ultra 2018 4/5
[acrobat]
2018-05-06
Sława, Organizator
II Bieg Strażacki z OSP Sława - 10 km
[acrobat]
2018-05-06
Sława, Organizator
II Bieg Strażacki z OSP Sława - 5 km
[acrobat]
2018-05-06
Sława, Organizator
II Bieg Strażacki z OSP Sława - Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-06
Piaseczno, Datasport
Piaseczyńska Mila - OPEN
[acrobat]
2018-05-06
Dąbrowa Górnicza, Organizator
Szóstka Pogorii
[acrobat]
2018-05-06
Dąbrowa Górnicza, Organizator
Szóstka Pogorii - Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-06
Konstantynów Łódzki, Inessport.pl
XII Bieg Wdzięczności
[acrobat]
2018-05-05
Jeroniki, Krzysztof Skowera
2. Bieg Konstytucji
[acrobat]
2018-05-05
Opole, Datasport
8 Maraton Opolski - sztafety firmowe
[acrobat]
2018-05-05
Łódź, Organizator
Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #3
[acrobat]
2018-05-05
Olesno, Zmierzymyczas.pl
XXIII Oleskie Uliczne Biegi Pokoju
[acrobat]
2018-05-05
Chojnice, DomTel-Sport
XXXIV Chojnickie Biegi Strażackie
[acrobat]
2018-05-03
Warszawa, Datasport
28. Bieg Konstytucji 3 Maja - kobiety
[acrobat]
2018-05-03
Warszawa, Datasport
28. Bieg Konstytucji 3 Maja - OPEN
[acrobat]
2018-05-03
Dąbrowa Białystocka, Krzysztof Skowera
3. Dąbrowski Ćwierćmaraton
[acrobat]
2018-05-03
Wiączyń DOlny, Inessport
8. Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2018-05-03
Szczecin, Organizator
Arkońska MILA
[acrobat]
2018-05-03
Radom, Sportmaniacs
Biegu Konstytucji 3 Maja - 10 km
[acrobat]
2018-05-03
Radom, chronochip.pl
Biegu Konstytucji 3 Maja - 10 km bezwzględne
[acrobat]
2018-05-03
Radom, Sportmaniacs
Biegu Konstytucji 3 Maja - 5 km
[acrobat]
2018-05-03
Twardogóa, Bogusław Tomaszewski
II Bieg Wokół Remizy
[acrobat]
2018-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
II Sztumski Festiwal Biegowy - 10 km Gmina
[acrobat]
2018-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
II Sztumski Festiwal Biegowy - 10 km małżeństwa
[acrobat]
2018-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
II Sztumski Festiwal Biegowy - 10 km OPEN
[acrobat]
2018-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
II Sztumski Festiwal Biegowy - 10 km Służba Więz.
[acrobat]
2018-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
II Sztumski Festiwal Biegowy - 5 km
[acrobat]
2018-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
II Sztumski Festiwal Biegowy - Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-03
Grudziądz, Datasport
VI Półmaraton Grudziądz - Rulewo - kategorie
[acrobat]
2018-05-03
Grudziądz, Datasport
VI Półmaraton Grudziądz - Rulewo - kobiety
[acrobat]
2018-05-03
Grudziądz, Datasport
VI Półmaraton Grudziądz - Rulewo - OPEN
[acrobat]
2018-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVII Bieg im. Jana Kilińskiego - 21 km kategorie
[acrobat]
2018-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVII Bieg im. Jana Kilińskiego - 21 km kobiety
[acrobat]
2018-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVII Bieg im. Jana Kilińskiego - 21 km OPEN
[acrobat]
2018-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVII Bieg im. Jana Kilińskiego - 3.5 km kobiety
[acrobat]
2018-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVII Bieg im. Jana Kilińskiego - 3.5 km OPEN
[acrobat]
2018-05-03
Stalowa Wola, Piotr Anioł
XXX Uliczny Bieg Konstytucji 3-go Maja
[acrobat]
2018-05-02
Szubin, STS-Timing
Bieg Flagi - 10 km
[acrobat]
2018-05-02
Szubin, STS-Timing
Bieg Flagi - 5 km
[acrobat]
2018-05-02
Gdańsk, Elektronicznezapisy.pl
Charytatywny Bieg dla Arturka - 10 km
[acrobat]
2018-05-02
Gdańsk, Elektronicznezapisy.pl
Charytatywny Bieg dla Arturka - 1 km
[acrobat]
2018-05-02
Gdańsk, Elektronicznezapisy.pl
Charytatywny Bieg dla Arturka - 5 km
[acrobat]
2018-05-02
Stare Bogaczowice k., Datasport
Górski Półmaraton z Flagą na Trójgarbie - 10 km
[acrobat]
2018-05-02
Stare Bogaczowice k., Datasport
Górski Półmaraton z Flagą na Trójgarbie - 21 km
[acrobat]
2018-05-02
Węgorzewo, DomTel-Sport
XIV Półmaraton Węgorza - 21 km
[acrobat]
2018-05-02
Węgorzewo, DomTel-Sport
XIV Półmaraton Węgorza - 6 km
[acrobat]
2018-05-01
Filipów, Krzysztof Skowera
2. Półmaraton Doliną Rospudy - 12km
[acrobat]
2018-05-01
Filipów, Krzysztof Skowera
2. Półmaraton Doliną Rospudy - półmaraton
[acrobat]
2018-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
36 Krapkowicki Bieg Uliczny - dzieci
[acrobat]
2018-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
36 Krapkowicki Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2018-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
36 Krapkowicki Bieg Uliczny - sztafety
[acrobat]
2018-05-01
Zambrów, Krzysztof Skowera
4. Zambrowskie Biegi Uliczne - 10 km
[acrobat]
2018-05-01
Zambrów, Krzysztof Skowera
4. Zambrowskie Biegi Uliczne - 5 km
[acrobat]
2018-05-01
Bobolice, ZmierzymyCzas.pl
Silesion Extreme Run - 10 km
[acrobat]
2018-05-01
Bobolice, ZmierzymyCzas.pl
Silesion Extreme Run - 50 km
[acrobat]
2018-05-01
Bobolice, ZmierzymyCzas.pl
Silesion Extreme Run - 5 km
[acrobat]
2018-05-01
Lisowice, Ultimasport
VII Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów
[acrobat]
2018-05-01
Piła, Datasport
VII Ćwierćmaraton Muzyczny
[acrobat]
2018-05-01
Czołpino, DomTel-Sport
V Dycha po Piachu
[acrobat]
2018-05-01
Kępno, PulsarSport
V Kępiński Bieg Uliczny - drużyny
[acrobat]
2018-05-01
Kępno, PulsarSport
V Kępiński Bieg Uliczny - mieszkańcy Kępna
[acrobat]
2018-05-01
Kępno, PulsarSport
V Kępiński Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2018-05-01
Łącko, DomTel-Sport
XIX Bieg Śladami Bogusława X - 10 km
[acrobat]
2018-05-01
Łącko, DomTel-Sport
XIX Bieg Śladami Bogusława X - 2.1 km
[acrobat]
2018-05-01
Chełmża, Organizator
XVI Półmaraton Chełmżyński - 10 km
[acrobat]
2018-05-01
Chełmża, Organizator
XVI Półmaraton Chełmżyński - półmaraton
[acrobat]
2018-05-01
Mieroszów, Ultimasport
XXVI Bieg Jeża
[acrobat]
2018-05-01
Świdnica, Arkadiusz Ciszewski
X Bieg Goplany
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
2015201620172018


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 249


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768