redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2018-06-17
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
20 km na 20 - lecie Powiatu Wodzisławskiego
[acrobat]
2018-06-17
Śrem, Datasport
7 Mróz Śrem Półmaraton - 21 km drużyny
[acrobat]
2018-06-17
Śrem, Datasport
7 Mróz Śrem Półmaraton - 21 km kategorie
[acrobat]
2018-06-17
Śrem, Datasport
7 Mróz Śrem Półmaraton - 21 km kobiety
[acrobat]
2018-06-17
Śrem, Datasport
7 Mróz Śrem Półmaraton - 21 km OPEN
[acrobat]
2018-06-17
Śrem, Datasport
7 Mróz Śrem Półmaraton - 2 km
[acrobat]
2018-06-17
Ustka, DomTel-Sport
Bieg Jantarowy
[acrobat]
2018-06-17
Cięcina, Organizator
Bieg na 10 lecie portalu - 10 km
[acrobat]
2018-06-17
Cięcina, Organizator
Bieg na 10 lecie portalu - 5 km
[acrobat]
2018-06-17
Wrocław, Tomasz Skrzypczak
Bieg Śladem Konia
[acrobat]
2018-06-17
Ciechanów, Superczas.pl
III Ciechanowskie Święto Biegania - 10 km
[acrobat]
2018-06-17
Ciechanów, Superczas.pl
III Ciechanowskie Święto Biegania - 21 km
[acrobat]
2018-06-17
Ciechanów, Superczas.pl
III Ciechanowskie Święto Biegania - niepełnospraw.
[acrobat]
2018-06-17
Gostynin, Inessport.pl
III Gostyniński Bieg Zamkowy
[acrobat]
2018-06-17
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Harpagana - elita
[acrobat]
2018-06-17
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Harpagana - kobiety
[acrobat]
2018-06-17
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Harpagana - mężczyźni
[acrobat]
2018-06-17
Brzostek, Magdalena Kawalec
II Bieg Uliczny w Brzostku - kategorie
[acrobat]
2018-06-17
Brzostek, Magdalena Kawalec
II Bieg Uliczny w Brzostku - OPEN
[acrobat]
2018-06-17
Wronki, Plus-Timing
IV Wroniecka Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2018-06-17
Wronki, Plus-Timing
IV Wroniecka Dycha - OPEN
[acrobat]
2018-06-17
Garwolin, Datasport
IX Bieg AVON kontra przemoc - 10 km
[acrobat]
2018-06-17
Garwolin, Datasport
IX Bieg AVON kontra przemoc - 2 km
[acrobat]
2018-06-17
Złotów, DomTel-Sport
IX ECO CROSS Złotów - małżeństwa
[acrobat]
2018-06-17
Złotów, DomTel-Sport
IX ECO CROSS Złotów - OPEN
[acrobat]
2018-06-17
Złoty Potok k.Często, Organizator
VIII Jurajski Puchar Nordic Walking - etap 5
[acrobat]
2018-06-17
Bogatynia, PulsarSport
VI Bieg Uliczny
[acrobat]
2018-06-17
Bogatynia, PulsarSport
VI Bieg Uliczny - bieg rekreacyjny
[acrobat]
2018-06-17
Bukowno, Datasport
XVI Ogólnopolski Bieg Uliczny - 10 km
[acrobat]
2018-06-17
Bukowno, Datasport
XVI Ogólnopolski Bieg Uliczny - 5.5 km
[acrobat]
2018-06-16
Okonin, DomTel-Sport
1 Okonińska Pętla
[acrobat]
2018-06-16
Zduny, Organizator
5. Bieg o Zdunowskiego Kafla
[acrobat]
2018-06-16
Wrocław, Datasport
6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - drużyny
[acrobat]
2018-06-16
Wrocław, Datasport
6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - kategoria
[acrobat]
2018-06-16
Wrocław, Datasport
6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - kobieta
[acrobat]
2018-06-16
Wrocław, Datasport
6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2018-06-16
Osetnik, Tomasz Fiera
Bieg Dwie Wieże
[acrobat]
2018-06-16
Jaworze, Jakub Jankowski
Bieg po Zdrój - 10 km
[acrobat]
2018-06-16
Jaworze, Jakub Jankowski
Bieg po Zdrój - 21 km
[acrobat]
2018-06-16
Jarocin, Organizator
Bieg z okazji 150-lecia - 1.8 km
[acrobat]
2018-06-16
Jarocin, Organizator
Bieg z okazji 150-lecia - 600 metrów
[acrobat]
2018-06-16
Jarocin, Organizator
Bieg z okazji 150-lecia - 6 km
[acrobat]
2018-06-16
Rogoźnik, ZmierzymyCzas.pl
III Rogoźnicki Półmaraton Leśny - 21 km
[acrobat]
2018-06-16
Rogoźnik, ZmierzymyCzas.pl
III Rogoźnicki Półmaraton Leśny - Nordic Walking
[acrobat]
2018-06-16
Rogoźnik, ZmierzymyCzas.pl
III Rogoźnicki Półmaraton Leśny - pochodnie
[acrobat]
2018-06-16
Oświęcim, STS-Timing
RUN 4 Life - 10 km
[acrobat]
2018-06-16
Oświęcim, STS-Timing
RUN 4 Life - 5 km
[acrobat]
2018-06-16
Oświęcim, STS-Timing
RUN 4 Life - Bieg Rodzinny
[acrobat]
2018-06-16
Oświęcim, STS-Timing
RUN 4 Life - rolki
[acrobat]
2018-06-16
Warszawa, STS-Timing
VI Bieg Firmowy - indywidualnie
[acrobat]
2018-06-16
Warszawa, STS-Timing
VI Bieg Firmowy - sztafety męskie
[acrobat]
2018-06-16
Warszawa, STS-Timing
VI Bieg Firmowy - sztafety mieszane
[acrobat]
2018-06-16
Warszawa, STS-Timing
VI Bieg Firmowy - sztafety żeńskie
[acrobat]
2018-06-16
Kusięta, Organizator
XIII Bieg Leśnych Ludków
[acrobat]
2018-06-16
Warszawa, STS-Timing
XII Bieg Ursynowa
[acrobat]
2018-06-16
Strzelin, Krzysztof Lucima
XVII Strzeliński Rogaining
[acrobat]
2018-06-16
Radziejów, Tomasz Dominiak
XV Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2018-06-16
Służewo, Przemysław Chojnacki
X Bieg Papieski
[acrobat]
2018-06-13
Gdynia, Rafał Plewiski
75. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-06-13
Warszawa, Janusz Kalinowski
Piątka z Kucharem
[acrobat]
2018-06-10
Katowice, DomTel-Sport
1st Wizz Air Katowice Half Marathon - 10 km
[acrobat]
2018-06-10
Katowice, DomTel-Sport
1st Wizz Air Katowice Half Marathon - 21 km
[acrobat]
2018-06-10
Katowice, DomTel-Sport
1st Wizz Air Katowice Half Marathon - 5 km
[acrobat]
2018-06-10
Katowice, DomTel-Sport
1st Wizz Air Katowice Half Marathon - Nordic Walk.
[acrobat]
2018-06-10
Katowice, DomTel-Sport
1st Wizz Air Katowice Half Marathon - sztafety
[acrobat]
2018-06-10
Piątnica, Good-Time
3. Bieg z Butelką Mleka - 10 km
[acrobat]
2018-06-10
Piątnica, Good-Time
3. Bieg z Butelką Mleka - 21 km
[acrobat]
2018-06-10
Piątnica, Good-Time
3. Bieg z Butelką Mleka - 5 km
[acrobat]
2018-06-10
Piekary Śląskie, Organizator
47 Masowe Biegi Przełajowe
[acrobat]
2018-06-10
Inowrocław, STS-Timing
II Bieg Souvre - 10 km
[acrobat]
2018-06-10
Inowrocław, STS-Timing
II Bieg Souvre - 5 km
[acrobat]
2018-06-10
Pawełki k.Lublińca, Zbigniew Rosiński
II Rekreacyjny Bieg o Kwiat Różanecznika
[acrobat]
2018-06-10
Poddębice, STS-Timing
IV Poddębicki Bieg Bez Barier
[acrobat]
2018-06-10
Poddębice, STS-Timing
IV Poddębicki Bieg Bez Barier - Nordic Walking
[acrobat]
2018-06-10
Luzino k.Wejherowa, Monika Rolbiecka
IX Charytatywny Bieg Skrzydło Anioła
[acrobat]
2018-06-10
Kęty, Organizator
Kęcka Piątka
[acrobat]
2018-06-10
Libiąż, Datasport
Libiąska Dziesiąteczka
[acrobat]
2018-06-10
Izbicko, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - Biegnę by pomóc - 11 km
[acrobat]
2018-06-10
Izbicko, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - Biegnę by pomóc - 2 km
[acrobat]
2018-06-10
Mietków, Datasport
Triathlon Mietków 1/8
[acrobat]
2018-06-10
Kłobuck, ZmierzymyCzas.pl
VII Kłobucki Bieg Leśny
[acrobat]
2018-06-10
Ostróda, Superczas.pl
VII Ostródzki Półmaraton św. Jerzego
[acrobat]
2018-06-10
Milanówek, STS-Timing
VI Bieg STO-nogi
[acrobat]
2018-06-10
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XII Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka - gmina
[acrobat]
2018-06-10
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XII Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka - kobiety
[acrobat]
2018-06-10
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XII Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka - OPEN
[acrobat]
2018-06-10
Rudawa, PulsarSport
XIV EKO Półmaraton Jurajski - bankowcy
[acrobat]
2018-06-10
Rudawa, PulsarSport
XIV EKO Półmaraton Jurajski - duchowni
[acrobat]
2018-06-10
Rudawa, PulsarSport
XIV EKO Półmaraton Jurajski - LZS
[acrobat]
2018-06-10
Rudawa, PulsarSport
XIV EKO Półmaraton Jurajski - nauczyciele
[acrobat]
2018-06-10
Rudawa, PulsarSport
XIV EKO Półmaraton Jurajski - OPEN
[acrobat]
2018-06-10
Rudawa, PulsarSport
XIV EKO Półmaraton Jurajski - policja
[acrobat]
2018-06-10
Rudawa, PulsarSport
XIV EKO Półmaraton Jurajski - straż
[acrobat]
2018-06-10
Rudawa, PulsarSport
XIV EKO Półmaraton Jurajski - wojsko
[acrobat]
2018-06-10
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXIV Półmaraton Jaworski
[acrobat]
2018-06-10
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXIV Półmaraton Jaworski - strażacy
[acrobat]
2018-06-10
Domacyno - Karlino, Organizator
XXVI Bieg Papieski
[acrobat]
2018-06-09
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
2 Bieg Lubliniecki - drużyny
[acrobat]
2018-06-09
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
2 Bieg Lubliniecki - OPEN
[acrobat]
2018-06-09
Białystok, Krzysztof Skowera
4. Electrum Ekiden
[acrobat]
2018-06-09
Żmigród, Robert Grabkowski
9. Żmigrodzki Bieg Smoka
[acrobat]
2018-06-09
Wrocław, STS-Timing
Bieg po Zdrowie
[acrobat]
2018-06-09
Oświęcim, Krzysztof Skibicki
Bieg Trzeźwości na Stulecie Wolności - 10 km
[acrobat]
2018-06-09
Oświęcim, Krzysztof Skibicki
Bieg Trzeźwości na Stulecie Wolności - 5 km
[acrobat]
2018-06-09
Kraków, ZmierzymyCzas.pl
Commando Race - 3 km
[acrobat]
2018-06-09
Kraków, ZmierzymyCzas.pl
Commando Race - 6 km
[acrobat]
2018-06-09
Osjaków, Organizator
II Mila Osjakowska
[acrobat]
2018-06-09
Jankowice, Czesław Tomczyk
II Rodzinny Bieg Charytatywny - 10 km
[acrobat]
2018-06-09
Jankowice, Czesław Tomczyk
II Rodzinny Bieg Charytatywny - 5 km
[acrobat]
2018-06-09
Białystok, Krzysztof Skowera
iSwim iRun Mistrzostwa Dojlid - 1500 m
[acrobat]
2018-06-09
Białystok, Krzysztof Skowera
iSwim iRun Mistrzostwa Dojlid - 5km +1500m
[acrobat]
2018-06-09
Białystok, Krzysztof Skowera
iSwim iRun Mistrzostwa Dojlid - 5km +750m
[acrobat]
2018-06-09
Białystok, Krzysztof Skowera
iSwim iRun Mistrzostwa Dojlid - 750 m
[acrobat]
2018-06-09
Szamotuły, STS-Timing
Szamotulska Nocna Piątka
[acrobat]
2018-06-09
Bydgoszcz, STS-Timing
Terenowa Masakra
[acrobat]
2018-06-09
Lusowo, STS-Timing
Triathlon Lwa - 1/4
[acrobat]
2018-06-09
Lusowo, STS-Timing
Triathlon Lwa - 1/8
[acrobat]
2018-06-09
Mietków k.Wrocławia, Datasport
Triathlon Mietków 1/4
[acrobat]
2018-06-09
Iwanowice, Rafał Kozik
VIII Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2018-06-09
Smolec, ZmierzymyCzas.pl
VI Smolecka (za)Dyszka
[acrobat]
2018-06-09
Gdańsk, STS-Timing
V Bieg do Źródeł - 10 KM
[acrobat]
2018-06-09
Gdańsk, STS-Timing
V Bieg do Źródeł - 3 KM
[acrobat]
2018-06-09
Olsztyn, Superczas.pl
V Bieg Uniwersytecki
[acrobat]
2018-06-09
Sulejówek, Datasport
XI Bieg Marszałka - 10 km
[acrobat]
2018-06-09
Sulejówek, Datasport
XI Bieg Marszałka - 3 km
[acrobat]
2018-06-09
Ożarów Mazowiecki, PulsarSport
XXX Ożarowski Bieg im. Janusza Kusocińskiego
[acrobat]
2018-06-06
Gdynia, Rafał Plewiński
74. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-06-06
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia
[excel]
2018-06-03
Nakło n.Notecią, STS-Timing
1 Nakielska Dziesiątka
[acrobat]
2018-06-03
Olsztyn, Zbigniew Steplowski
23 Marszobieg na Jurajskim Szlaku
[acrobat]
2018-06-03
Toruń, Piotr Marach
2 Toruński Bieg Kolorów
[acrobat]
2018-06-03
Szczytna, Datasport
3. Szczytniański Bieg Liczyrzepy
[acrobat]
2018-06-03
Białystok, Krzysztof Skowera
4. Grand Prix Zwierzyńca - 10 km
[acrobat]
2018-06-03
Białystok, Krzysztof Skowera
4. Grand Prix Zwierzyńca - 5 km
[acrobat]
2018-06-03
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
7. Bieg Lwa - 10 km
[acrobat]
2018-06-03
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
7. Bieg Lwa - półmaraton
[acrobat]
2018-06-03
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
7. Bieg Lwa - setka STIHL
[acrobat]
2018-06-03
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
Bieg z Okazji 40-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej
[acrobat]
2018-06-03
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
Bieg z Okazji 40-l Spółdzielni Mieszkaniowej NW
[acrobat]
2018-06-03
Ślesin, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon - 1/4 IM
[acrobat]
2018-06-03
Ślesin, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon - 1/8 IM
[acrobat]
2018-06-03
Olsztyn, Superczas.pl
II Bieg o Złotą Monetę
[acrobat]
2018-06-03
Kraszewo-Graczułty, Andrzej Świercz
II Kraszewski Bieg Po Zdrowie
[acrobat]
2018-06-03
Świerklaniec, Organizator
IV Bieg Auchan Bytom
[acrobat]
2018-06-03
Bydgoszcz, Organizator
IV Bieg Instalatora
[acrobat]
2018-06-03
Pszczyna, Datasport
VII Carbo Asecura Bieg Pszczyński
[acrobat]
2018-06-03
Janczewo, STS-Timing
V Janczewska Dziesiątka - Nordic Walking
[acrobat]
2018-06-03
Janczewo, STS-Timing
V Janczewska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2018-06-03
Kozy, Krzysztof Skibicki
XVI Bieg na Hrobaczą Łąkę
[acrobat]
2018-06-03
Bytów, Organizator
XXXVIII Półmaraton Gochów
[acrobat]
2018-06-02
Pogwizdów, Organizator
3 Bieg o Złoty Gwizdek
[acrobat]
2018-06-02
Suwałki, Datasport
3. Reso Suwałki 10,5
[acrobat]
2018-06-02
Suwałki, Krzysztof Skowera
3. Reso Suwałki 10,5 - 3.5 km
[acrobat]
2018-06-02
Suwałki, Krzysztof Skowera
3. Reso Suwałki 10,5 - sztafety
[acrobat]
2018-06-02
Lublin, Datasport
6 PKO Półmaraton Solidarności
[acrobat]
2018-06-02
Siemiatycze k.Białeg, Krzysztof Skowera
7. Siemiatycka Wieczorna Dycha - 10 km
[acrobat]
2018-06-02
Siemiatycze k.Białeg, Krzysztof Skowera
7. Siemiatycka Wieczorna Dycha - 5 km
[acrobat]
2018-06-02
Siechnice, Datasport
9. Biegaj w Siechnicach - 10 km
[acrobat]
2018-06-02
Siechnice, Datasport
9. Biegaj w Siechnicach - 5 km
[acrobat]
2018-06-02
Tarnów, Datasport
Bieg Dni Chemika Grupy Azoty
[acrobat]
2018-06-02
Uniejów, Paweł Żałoba
ExTERMYnator
[acrobat]
2018-06-02
Lisewo, Bartosz Jaworski
IV Lisewski Bieg Jaszczurczy
[acrobat]
2018-06-02
Opole, ZmierzymyCzas.pl
I Opolski Charytatywny DogTrekking
[acrobat]
2018-06-02
Wrocław, Arkadiusz Ciszewski
Piastowska Piętnastka - 15 km
[acrobat]
2018-06-02
Wrocław, Arkadiusz Ciszewski
Piastowska Piętnastka - 5 km
[acrobat]
2018-06-02
Gałkowo, DomTel-Sport
VII Maraton Mazury - 10 km
[acrobat]
2018-06-02
Gałkowo, DomTel-Sport
VII Maraton Mazury - 42 km
[acrobat]
2018-06-02
Wyszków, Datasport
Wyszkowska Dycha Nocą - 10 km
[acrobat]
2018-06-02
Wyszków, Datasport
Wyszkowska Dycha Nocą - 2 km
[acrobat]
2018-06-02
Wyszków, Datasport
Wyszkowska Dycha Nocą - 6 km
[acrobat]
2018-06-02
Okuninka k.Włodawy, STS-Timing
Żelazny Triathlon
[acrobat]
2018-06-01
Chojnik, Datasport
Ultra Chojnik - 102 km
[acrobat]
2018-06-01
Chojnik, Datasport
Ultra Chojnik - 171 km
[acrobat]
2018-06-01
Chojnik, Datasport
Ultra Chojnik - 21 km
[acrobat]
2018-06-01
Chojnik, Datasport
Ultra Chojnik - 42 km
[acrobat]
2018-06-01
Lisowice, ZmierzymyCzas.pl
X Kwietny Bieg
[acrobat]
2018-05-31
Czernica, personalbest.pl
V Czernicki Bieg Uliczny - 10 km
[acrobat]
2018-05-31
Czernica, personalbest.pl
V Czernicki Bieg Uliczny - 5 km
[acrobat]
2018-05-30
Gdynia, Rafał Plewiski
73. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-05-27
Suchowola, Krzysztof Skowera
22. Cross Trzeźwości
[acrobat]
2018-05-27
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
23. Mazowiecka Piętnastka - 15 km
[acrobat]
2018-05-27
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
23. Mazowiecka Piętnastka - 5 km
[acrobat]
2018-05-27
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
23. Mazowiecka Piętnastka - dzieci
[acrobat]
2018-05-27
Bielsko Biała, Datasport
26 Bieg Fiata - kategorie
[acrobat]
2018-05-27
Bielsko Biała, Datasport
26 Bieg Fiata - kobiety
[acrobat]
2018-05-27
Bielsko Biała, Datasport
26 Bieg Fiata - MP Lekarzy
[acrobat]
2018-05-27
Bielsko Biała, Datasport
26 Bieg Fiata - OPEN
[acrobat]
2018-05-27
Bydgoszcz, STS-Timing
3. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2018-05-27
Bydgoszcz, STS-Timing
3. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 21 km
[acrobat]
2018-05-27
Kielce, Datasport
4.sieBIEGA Półmaraton
[acrobat]
2018-05-27
Dopiewo, Plus-Timing
Bieg o koronę księżnej Dąbrówki - bieg
[acrobat]
2018-05-27
Dopiewo, Plus-Timing
Bieg o koronę księżnej Dąbrówki - nordic walking
[acrobat]
2018-05-27
Bukowica - Warszawa, Datasport
Bukowica Run
[acrobat]
2018-05-27
Binarowa, T. Świerzowski
III Bieg Królewski
[acrobat]
2018-05-27
Kraków, Organizator
IV KSOS Family Run - antylopy
[acrobat]
2018-05-27
Kraków, Organizator
IV KSOS Family Run - gepardu
[acrobat]
2018-05-27
Kraków, Organizator
IV KSOS Family Run - mamy i taty
[acrobat]
2018-05-27
Kraków, Organizator
IV KSOS Family Run - mustangi
[acrobat]
2018-05-27
Kraków, Organizator
IV KSOS Family Run - OPEN
[acrobat]
2018-05-27
Kuchary Królewskie, Andrzej Świercz
VI Bieg Kwitnących Ogrodów
[acrobat]
2018-05-27
Podkowa Leśna, Datasport
VI Podkowiańska Dycha
[acrobat]
2018-05-27
Rzucewo, Janusz Skosolas
V Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji
[acrobat]
2018-05-27
Rudniki, Bogusław Tomaszewski
XXIV Pętla Rudnicka
[acrobat]
2018-05-27
Człuchów, DomTel-Sport
XXV Bieg Tura - 10 km
[acrobat]
2018-05-27
Człuchów, DomTel-Sport
XXV Bieg Tura - 3 km
[acrobat]
2018-05-27
Obliwice, Krzysztof Pruszak
XXXVI Ogólnopolski Otwarty Bieg Przełajowy
[acrobat]
2018-05-26
Łódź, Datasport
16. Bieg Ulicą Piotrkowską - kategorie
[acrobat]
2018-05-26
Łódź, Datasport
16. Bieg Ulicą Piotrkowską - kobiety
[acrobat]
2018-05-26
Łódź, Datasport
16. Bieg Ulicą Piotrkowską - OPEN
[acrobat]
2018-05-26
Sobótka, Datasport
25. Górski Bieg na Ślężę - kategorie
[acrobat]
2018-05-26
Sobótka, Datasport
25. Górski Bieg na Ślężę - kobiety
[acrobat]
2018-05-26
Sobótka, Datasport
25. Górski Bieg na Ślężę - OPEN
[acrobat]
2018-05-26
Juchnowiec Dolny, Krzysztof Skowera
6. Bieg Konopielki
[acrobat]
2018-05-26
Strzebiń, Piotr Kozak
Bieg św. Urbana - 10 km
[excel]
2018-05-26
Strzebiń, Piotr Kozak
Bieg św. Urbana - bieg młodzieżowy
[excel]
2018-05-26
Strzebiń, Piotr Kozak
Bieg św. Urbana - Nordic Walking
[excel]
2018-05-26
Kwidzyn, Datasport
IX Kwidzyński Bieg Papiernika
[acrobat]
2018-05-26
Luzino, Organizator
Luzińska Dziesiątka - 10 km
[acrobat]
2018-05-26
Luzino, Organizator
Luzińska Dziesiątka - 6 km
[acrobat]
2018-05-26
Piaseczno, Datasport
Piaseczyńska Piątka
[acrobat]
2018-05-26
Wrocław, Datasport
Sky Tower Run
[acrobat]
2018-05-26
Szczecin, DomTel-Sport
Szczeciński Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2018-05-26
Szczecin, DomTel-Sport
Szczeciński Festiwal Biegowy - 5 km
[acrobat]
2018-05-26
Sieraków, STS-Timing
Triathlon Sieraków - 1/2 IronMan
[acrobat]
2018-05-26
Wolsztyn, Datasport
VII Wolsztyńska Dziesiątka
[acrobat]
2018-05-26
Siepraw, PulsarSport
V Bieg Sieprawska Piątka
[acrobat]
2018-05-26
Radom, personalbest.pl
V Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2018-05-26
Radom, personalbest.pl
V Festiwal Biegowy - 1 km seniorzy
[acrobat]
2018-05-26
Złotoryja, Organizator
Złotoryjska Złota Dycha - 10 km
[acrobat]
2018-05-26
Złotoryja, Organizator
Złotoryjska Złota Dycha - 5 km
[acrobat]
2018-05-23
Gdynia, Rafał Plewiski
72. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-05-23
Chorzów, Józef Łyscarz
Hardkornica
[excel]
2018-05-20
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
18. Europejskie Biegi Uliczne - 10 km
[acrobat]
2018-05-20
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
18. Europejskie Biegi Uliczne - 2.4 km
[acrobat]
2018-05-20
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
18. Europejskie Biegi Uliczne - 5 km
[acrobat]
2018-05-20
Będzin, Organizator
47 Masowe Biegi Przełajowe o Paterę - drużyny
[acrobat]
2018-05-20
Będzin, Organizator
47 Masowe Biegi Przełajowe o Paterę - OPEN
[acrobat]
2018-05-20
Ostrów Wielkopolski, Organizator
4 Maraton Uśmiechu - 10 km
[acrobat]
2018-05-20
Ostrów Wielkopolski, Organizator
4 Maraton Uśmiechu - 15 km
[acrobat]
2018-05-20
Ostrów Wielkopolski, Organizator
4 Maraton Uśmiechu - 5 km
[acrobat]
2018-05-20
Ostrów Wielkopolski, Organizator
4 Maraton Uśmiechu - 800m.
[acrobat]
2018-05-20
Warszawa, Datasport
8 Bieg Wegański - 10 km
[acrobat]
2018-05-20
Warszawa, Datasport
8 Bieg Wegański - 21 km
[acrobat]
2018-05-20
Warszawa, Datasport
8 Bieg Wegański - 5 km
[acrobat]
2018-05-20
Warszawa, Organizator
Cross Wesoła - 100 m dzieci
[acrobat]
2018-05-20
Warszawa, Organizator
Cross Wesoła - 11 km
[acrobat]
2018-05-20
Warszawa, Organizator
Cross Wesoła - 2.75 km
[acrobat]
2018-05-20
Warszawa, Organizator
Cross Wesoła - 500 m dzieci
[acrobat]
2018-05-20
Warszawa, Organizator
Cross Wesoła - 5.5 km Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-20
Kazimierz Dolny, Datasport
Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2018-05-20
Kazimierz Dolny, Datasport
Festiwal Biegowy - 5 km
[acrobat]
2018-05-20
Ujazd, STARTER Pomiar Czasu
II Bieg Par
[acrobat]
2018-05-20
Jaworzno, Organizator
II Jaworznicki Bieg im. Rotm.W. Pileckiego - 10km
[acrobat]
2018-05-20
Jaworzno, Organizator
II Jaworznicki Bieg im. Rotm.W. Pileckiego - 5km
[acrobat]
2018-05-20
Zduńska Wola, Inessport.pl
II Piątka Pomarańczowej poMOCy
[acrobat]
2018-05-20
Trzcinica, Inessport.pl
IV Niepodległościowy Bieg Uliczny
[acrobat]
2018-05-20
Siedlec k.Częstochow, Rafał Kozik
IV Pustynna Ośmiornica - bieg
[acrobat]
2018-05-20
Siedlec k.Częstochow, Rafał Kozik
IV Pustynna Ośmiornica - Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-20
Stary Szelków, Organizator
VIII Półmaraton Szelkowski - 10 km
[acrobat]
2018-05-20
Stary Szelków, Organizator
VIII Półmaraton Szelkowski - 21 km
[acrobat]
2018-05-20
Gorlice, Datasport
Weekend Naftowy - 10 km
[acrobat]
2018-05-20
Gorlice, Datasport
Weekend Naftowy - 4 km
[acrobat]
2018-05-20
Gorlice, Datasport
Weekend Naftowy - półmaraton
[acrobat]
2018-05-20
Murowana Goślina, PlusTiming
XXXVII Gośliński Mały Maraton Weteranów
[acrobat]
2018-05-19
Hajnówka, Pulsarsport
18. Półmaraton Hajnowski - drużyny
[acrobat]
2018-05-19
Hajnówka, Pulsarsport
18. Półmaraton Hajnowski - OPEN
[acrobat]
2018-05-19
Gdynia, STS-Timing
Bieg Charytatywny dla Tymona - OPEN
[acrobat]
2018-05-19
Gdynia, STS-Timing
Bieg Charytatywny dla Tymona - sztafety
[acrobat]
2018-05-19
Warszawa, Datasport
Bieg IT - drużyny
[acrobat]
2018-05-19
Warszawa, Datasport
Bieg IT - kategorie
[acrobat]
2018-05-19
Warszawa, Datasport
Bieg IT - kobiety
[acrobat]
2018-05-19
Warszawa, Datasport
Bieg IT - OPEN
[acrobat]
2018-05-19
Świdnica, STS-Timing
Bieg Kobiet
[acrobat]
2018-05-19
Ujazd, Marcin Łodyga
III Powiatowy Bieg na Piątkę
[acrobat]
2018-05-19
Reda, Tomasz Fiera
II Nocny Bieg Parami ze Świetlikami
[acrobat]
2018-05-19
Bojadła, Organizator
IV Memoriał im. Piotra Szwajkowskiego
[acrobat]
2018-05-19
Łódź, Inessport.pl
Powerade Run
[acrobat]
2018-05-19
Lusówko k.Poznania, DomTel-Sport
Rozalińska 13-tka
[acrobat]
2018-05-19
Tarnowskie Góry, Organizator
VII Bieg Tarnogórski
[acrobat]
2018-05-19
Tarnowskie Góry, Organizator
VII Bieg Tarnogórski - biegi młodzieżowe
[acrobat]
2018-05-19
Tarnowskie Góry, Organizator
VII Bieg Tarnogórski - Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-19
Wrocław, STS-Timing
VI Bieg Firmowy Wrocław
[acrobat]
2018-05-19
Olecko, Jan Salewski
VI Olecka Trzynastka
[acrobat]
2018-05-19
Olsztyn, Superczas.pl
Warneland - 100 km
[acrobat]
2018-05-19
Olsztyn, Superczas.pl
Warneland - 50 km
[acrobat]
2018-05-19
Baborów, STARTER Pomiar Czasu
XXX Bieg Baborowa
[acrobat]
2018-05-19
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
X Bieg wokół Rancza
[acrobat]
2018-05-19
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
X Bieg wokół Rancza - Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-19
Zielona Góra, Organizator
X Przełajowy Bieg Raculan - 4 km
[acrobat]
2018-05-19
Zielona Góra, Organizator
X Przełajowy Bieg Raculan - 8 km
[acrobat]
2018-05-16
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia - drużyny
[acrobat]
2018-05-16
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia - łączna
[acrobat]
2018-05-16
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia - OPEN
[acrobat]
2018-05-16
Warszawa, Janusz Kalinowski
Piątka z Wajsówną
[acrobat]
2018-05-13
Białytstok, Datasport
6. PKO Białystok Półmaraton - 21 km drużyny
[acrobat]
2018-05-13
Białytstok, Datasport
6. PKO Białystok Półmaraton - 21 km kobiety
[acrobat]
2018-05-13
Białytstok, Datasport
6. PKO Białystok Półmaraton - 21 km mieszkańcy B.
[acrobat]
2018-05-13
Białytstok, Datasport
6. PKO Białystok Półmaraton - 21 km OPEN
[acrobat]
2018-05-13
Białytstok, Datasport
6. PKO Białystok Półmaraton - 5 km kobiety
[acrobat]
2018-05-13
Białytstok, Datasport
6. PKO Białystok Półmaraton - 5 km OPEN
[acrobat]
2018-05-13
Gdyni, STS-Timing
Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim
[acrobat]
2018-05-13
Mysłowice, Tomasz Książek
Bieg Krwiodawcy
[acrobat]
2018-05-13
Wrocław, Ultimasport
BNY Mellon IV Wrocławski Bieg Akademicki - 10 km
[acrobat]
2018-05-13
Wrocław, Ultimasport
BNY Mellon IV Wrocławski Bieg Akademicki - 5 km
[acrobat]
2018-05-13
Działoszyn, ZmierzymyCzas.pl
Działoszynska Dziesiątka - Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-13
Działoszyn, ZmierzymyCzas.pl
Działoszynska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2018-05-13
Gdańsk, Organizator
Korona Północy Polski - Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-13
Gdańsk, Organizator
Korona Północy Polski - Nordic Walking rekreacyjni
[acrobat]
2018-05-13
Gdańsk, Organizator
Korona Północy Polski - OPEN bieg
[acrobat]
2018-05-13
Warszawa, Inessport.pl
Triathlon Nadwiślański
[acrobat]
2018-05-13
Książenice, Michał Szczyrbowski
VII Bieg po Głębokich Dołach
[excel]
2018-05-13
Bartków, Bogusław Tomaszewski
XII Bieg Lupusa
[acrobat]
2018-05-13
Gołdap, ZmierzymyCzas.pl
XXLII Bieg Zwycięstwa - OPEN
[acrobat]
2018-05-13
Gołdap, ZmierzymyCzas.pl
XXLII Bieg Zwycięstwa - sztafety
[acrobat]
2018-05-12
Grajewo, Krzysztof Skowera
20. Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka
[acrobat]
2018-05-12
Sobótka, Datasport
25. Górski Bieg na Ślężę - kobiety
[acrobat]
2018-05-12
Chełmiec k.Jawora, Datasport
Bieg Rzepakowa Dycha
[acrobat]
2018-05-12
Dziadowa Kłoda, Arkadiusz Ciszewski
III Bieg o Kłodę - Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-12
Dziadowa Kłoda, Arkadiusz Ciszewski
III Bieg o Kłodę - OPEN
[acrobat]
2018-05-12
Bystrzyca k.Oławy, ZmierzymyCzas.pl
IV Bieg Kresowy - Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-12
Bystrzyca k.Oławy, ZmierzymyCzas.pl
IV Bieg Kresowy - OPEN
[acrobat]
2018-05-12
Toszek k.Gliwic, Organizator
IV Bieg o Złotą Kaczkę
[acrobat]
2018-05-12
Tworóg, ZmierzymyCzas.pl
IV Tworogowska Dycha po Trowie
[acrobat]
2018-05-12
Jelenia Góra, Elżbieta Knappe
IV Zabobrzańska Mila
[acrobat]
2018-05-12
Mysłowice, Jacek Księżyk
IX Grand Prix Mysłowic
[acrobat]
2018-05-12
Sandomierz, Piotr Kozak
VIII Sandomierskie Biegi Kwitnących Sadów - 10 km
[excel]
2018-05-12
Sandomierz, Piotr Kozak
VIII Sandomierskie Biegi Kwitnących Sadów - 20 km
[excel]
2018-05-12
Sandomierz, Piotr Kozak
VIII Sandomierskie Biegi Kwitnących Sadów - 5 km
[excel]
2018-05-12
Sandomierz, Piotr Kozak
VIII Sandomierskie Biegi Kwitnących Sadów - NW
[excel]
2018-05-12
Żyrowa k.Zdzieszowic, STARTER Pomiar Czasu
VII Run Cross Gala Sportu
[acrobat]
2018-05-12
Leszno k.Warszawy, DomTel-Sport
V Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK - druż.
[acrobat]
2018-05-12
Leszno k.Warszawy, DomTel-Sport
V Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK - NW
[acrobat]
2018-05-12
Leszno k.Warszawy, DomTel-Sport
V Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK - OPEN
[acrobat]
2018-05-12
Świecie, STS-Timing
V Bieg Rycerski
[acrobat]
2018-05-12
Mokrzeszów k.Świdni, Andrzej Kolisz
V Cross Mokrzeszowski
[acrobat]
2018-05-12
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
XIII Bieg Wyspiańskiego
[acrobat]
2018-05-12
Kruszwica - Inowroc., STS-Timing
XI Bieg Piastowski - 10 km
[acrobat]
2018-05-12
Kruszwica - Inowroc., STS-Timing
XI Bieg Piastowski - 21 km
[acrobat]
2018-05-12
Kruszwica - Inowroc., STS-Timing
XI Bieg Piastowski - 5 km
[acrobat]
2018-05-12
Skawina, Datasport
XVI Bieg Skawiński - 10 km OPEN
[acrobat]
2018-05-12
Skawina, Datasport
XVI Bieg Skawiński - mila
[acrobat]
2018-05-12
Skawina, Datasport
XVI Bieg Skawiński - rolki
[acrobat]
2018-05-12
Ostróda, Superczas.pl
XXVIII Ostródzkie Biegi Uliczne
[acrobat]
2018-05-12
Jedlina-Zdrój, Datasport
Złota Mila
[acrobat]
2018-05-12
Żyrowa k.Zdzieszowic, STARTER Pomiar Czasu
Żyrowik 2018 IX Cross Duathlon
[acrobat]
2018-05-11
Żory, Datasport
VI Żorski Bieg Ogniowy
[acrobat]
2018-05-11
Żyrowa k.Zdzieszowic, STARTER Pomiar Czasu
XI Anno Górskie Biegi Przełajowe
[acrobat]
2018-05-11
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
X Marszobieg Prewencji Policji
[acrobat]
2018-05-09
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - Bieg 5
[excel]
2018-05-06
Osieciny, STS-Timing
2 Bieg Hrabiego Skarbka
[acrobat]
2018-05-06
Białystok, Krzysztof Skowera
4. Grand Prix Zwierzyńca - 3/4
[acrobat]
2018-05-06
Opole, Datasport
8 Maraton Opolski - 10 km
[acrobat]
2018-05-06
Opole, Datasport
8 Maraton Opolski - 21 km
[acrobat]
2018-05-06
Opole, Datasport
8 Maraton Opolski - 42 km
[acrobat]
2018-05-06
Lublin, STS-Timing
Biegowy Piknik Niepodległości
[acrobat]
2018-05-06
Gliwice, STS-Timing
Bieg Kobiet
[acrobat]
2018-05-06
Folwark Hutta, Krzysztof Skowera
Grand Prix Kierunek Ultra 2018 4/5
[acrobat]
2018-05-06
Sława, Organizator
II Bieg Strażacki z OSP Sława - 10 km
[acrobat]
2018-05-06
Sława, Organizator
II Bieg Strażacki z OSP Sława - 5 km
[acrobat]
2018-05-06
Sława, Organizator
II Bieg Strażacki z OSP Sława - Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-06
Piaseczno, Datasport
Piaseczyńska Mila - OPEN
[acrobat]
2018-05-06
Dąbrowa Górnicza, Organizator
Szóstka Pogorii
[acrobat]
2018-05-06
Dąbrowa Górnicza, Organizator
Szóstka Pogorii - Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-06
Konstantynów Łódzki, Inessport.pl
XII Bieg Wdzięczności
[acrobat]
2018-05-05
Jeroniki, Krzysztof Skowera
2. Bieg Konstytucji
[acrobat]
2018-05-05
Opole, Datasport
8 Maraton Opolski - sztafety firmowe
[acrobat]
2018-05-05
Łódź, Organizator
Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #3
[acrobat]
2018-05-05
Olesno, Zmierzymyczas.pl
XXIII Oleskie Uliczne Biegi Pokoju
[acrobat]
2018-05-05
Chojnice, DomTel-Sport
XXXIV Chojnickie Biegi Strażackie
[acrobat]
2018-05-03
Warszawa, Datasport
28. Bieg Konstytucji 3 Maja - kobiety
[acrobat]
2018-05-03
Warszawa, Datasport
28. Bieg Konstytucji 3 Maja - OPEN
[acrobat]
2018-05-03
Dąbrowa Białystocka, Krzysztof Skowera
3. Dąbrowski Ćwierćmaraton
[acrobat]
2018-05-03
Wiączyń DOlny, Inessport
8. Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2018-05-03
Szczecin, Organizator
Arkońska MILA
[acrobat]
2018-05-03
Radom, Sportmaniacs
Biegu Konstytucji 3 Maja - 10 km
[acrobat]
2018-05-03
Radom, chronochip.pl
Biegu Konstytucji 3 Maja - 10 km bezwzględne
[acrobat]
2018-05-03
Radom, Sportmaniacs
Biegu Konstytucji 3 Maja - 5 km
[acrobat]
2018-05-03
Twardogóa, Bogusław Tomaszewski
II Bieg Wokół Remizy
[acrobat]
2018-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
II Sztumski Festiwal Biegowy - 10 km Gmina
[acrobat]
2018-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
II Sztumski Festiwal Biegowy - 10 km małżeństwa
[acrobat]
2018-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
II Sztumski Festiwal Biegowy - 10 km OPEN
[acrobat]
2018-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
II Sztumski Festiwal Biegowy - 10 km Służba Więz.
[acrobat]
2018-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
II Sztumski Festiwal Biegowy - 5 km
[acrobat]
2018-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
II Sztumski Festiwal Biegowy - Nordic Walking
[acrobat]
2018-05-03
Grudziądz, Datasport
VI Półmaraton Grudziądz - Rulewo - kategorie
[acrobat]
2018-05-03
Grudziądz, Datasport
VI Półmaraton Grudziądz - Rulewo - kobiety
[acrobat]
2018-05-03
Grudziądz, Datasport
VI Półmaraton Grudziądz - Rulewo - OPEN
[acrobat]
2018-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVII Bieg im. Jana Kilińskiego - 21 km kategorie
[acrobat]
2018-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVII Bieg im. Jana Kilińskiego - 21 km kobiety
[acrobat]
2018-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVII Bieg im. Jana Kilińskiego - 21 km OPEN
[acrobat]
2018-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVII Bieg im. Jana Kilińskiego - 3.5 km kobiety
[acrobat]
2018-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVII Bieg im. Jana Kilińskiego - 3.5 km OPEN
[acrobat]
2018-05-03
Stalowa Wola, Piotr Anioł
XXX Uliczny Bieg Konstytucji 3-go Maja
[acrobat]
2018-05-02
Szubin, STS-Timing
Bieg Flagi - 10 km
[acrobat]
2018-05-02
Szubin, STS-Timing
Bieg Flagi - 5 km
[acrobat]
2018-05-02
Gdańsk, Elektronicznezapisy.pl
Charytatywny Bieg dla Arturka - 10 km
[acrobat]
2018-05-02
Gdańsk, Elektronicznezapisy.pl
Charytatywny Bieg dla Arturka - 1 km
[acrobat]
2018-05-02
Gdańsk, Elektronicznezapisy.pl
Charytatywny Bieg dla Arturka - 5 km
[acrobat]
2018-05-02
Stare Bogaczowice k., Datasport
Górski Półmaraton z Flagą na Trójgarbie - 10 km
[acrobat]
2018-05-02
Stare Bogaczowice k., Datasport
Górski Półmaraton z Flagą na Trójgarbie - 21 km
[acrobat]
2018-05-02
Węgorzewo, DomTel-Sport
XIV Półmaraton Węgorza - 21 km
[acrobat]
2018-05-02
Węgorzewo, DomTel-Sport
XIV Półmaraton Węgorza - 6 km
[acrobat]
2018-05-01
Filipów, Krzysztof Skowera
2. Półmaraton Doliną Rospudy - 12km
[acrobat]
2018-05-01
Filipów, Krzysztof Skowera
2. Półmaraton Doliną Rospudy - półmaraton
[acrobat]
2018-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
36 Krapkowicki Bieg Uliczny - dzieci
[acrobat]
2018-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
36 Krapkowicki Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2018-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
36 Krapkowicki Bieg Uliczny - sztafety
[acrobat]
2018-05-01
Zambrów, Krzysztof Skowera
4. Zambrowskie Biegi Uliczne - 10 km
[acrobat]
2018-05-01
Zambrów, Krzysztof Skowera
4. Zambrowskie Biegi Uliczne - 5 km
[acrobat]
2018-05-01
Bobolice, ZmierzymyCzas.pl
Silesion Extreme Run - 10 km
[acrobat]
2018-05-01
Bobolice, ZmierzymyCzas.pl
Silesion Extreme Run - 50 km
[acrobat]
2018-05-01
Bobolice, ZmierzymyCzas.pl
Silesion Extreme Run - 5 km
[acrobat]
2018-05-01
Lisowice, Ultimasport
VII Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów
[acrobat]
2018-05-01
Piła, Datasport
VII Ćwierćmaraton Muzyczny
[acrobat]
2018-05-01
Czołpino, DomTel-Sport
V Dycha po Piachu
[acrobat]
2018-05-01
Kępno, PulsarSport
V Kępiński Bieg Uliczny - drużyny
[acrobat]
2018-05-01
Kępno, PulsarSport
V Kępiński Bieg Uliczny - mieszkańcy Kępna
[acrobat]
2018-05-01
Kępno, PulsarSport
V Kępiński Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2018-05-01
Łącko, DomTel-Sport
XIX Bieg Śladami Bogusława X - 10 km
[acrobat]
2018-05-01
Łącko, DomTel-Sport
XIX Bieg Śladami Bogusława X - 2.1 km
[acrobat]
2018-05-01
Chełmża, Organizator
XVI Półmaraton Chełmżyński - 10 km
[acrobat]
2018-05-01
Chełmża, Organizator
XVI Półmaraton Chełmżyński - półmaraton
[acrobat]
2018-05-01
Mieroszów, Ultimasport
XXVI Bieg Jeża
[acrobat]
2018-05-01
Świdnica, Arkadiusz Ciszewski
X Bieg Goplany
[acrobat]
2018-04-29
Czeladź, Organizator
47 Masowe Biegi Przełajowe
[acrobat]
2018-04-29
Toruń, STS-Timing
RUN TORUŃ - 10 km
[acrobat]
2018-04-29
Toruń, STS-Timing
RUN TORUŃ - 5 km
[acrobat]
2018-04-29
Skórcz, Jerzy Mykowski
Trzeci Bieg Jurka przez Bory Tucholskie - 10 km
[acrobat]
2018-04-29
Skórcz, Jerzy Mykowski
Trzeci Bieg Jurka przez Bory Tucholskie - 80 km
[acrobat]
2018-04-28
Łapy, Krzysztof Skowera
18. Bieg Uliczny im. Waldemara Kikolskiego
[acrobat]
2018-04-28
Dąblin k.Gniewkowa, STS-Timing
BIAŁOCZERWONI bieg
[acrobat]
2018-04-28
Bełchatów, Datasport
II Bełchatowski Bieg Nocny
[acrobat]
2018-04-28
Ligota Piękna k.Wroc, PulsarSport
IV Wiszeńska (za)Dyszka
[acrobat]
2018-04-28
Mosina k.Poznania, Organizator
Król Parku - 10 km Nordic Walking
[acrobat]
2018-04-28
Mosina k.Poznania, Organizator
Król Parku - 21 km
[acrobat]
2018-04-28
Mosina k.Poznania, Organizator
Król Parku - 60 km
[acrobat]
2018-04-28
Bardo, Ultimasport
Silver Run - 12 km
[acrobat]
2018-04-28
Bardo, Ultimasport
Silver Run - 21 km
[acrobat]
2018-04-28
Sopot, Elektronicznezapisy.pl
Sopocki Test Coopera
[acrobat]
2018-04-28
Huta Stara, Robert Chądzyński
Strażacka 10-ka Bieg o Puchar Św. Floriana
[acrobat]
2018-04-28
Dąbrowa Zielona k.Cz, Rafał Kozik
VIII Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2018-04-28
Inowrocław, STS-Timing
VI Niebieski Bieg Świadomości
[acrobat]
2018-04-28
Ruda Śląska, STS-Timing
XX Międzynarodowy Rudzki Bieg 12 h - OPEN
[acrobat]
2018-04-28
Ruda Śląska, STS-Timing
XX Międzynarodowy Rudzki Bieg 12 h - sztafety
[acrobat]
2018-04-22
Cieszyn, Datasport
10.Cieszyński FORTUNA Bieg - kategorie
[acrobat]
2018-04-22
Cieszyn, Datasport
10.Cieszyński FORTUNA Bieg - kobiety
[acrobat]
2018-04-22
Cieszyn, Datasport
10.Cieszyński FORTUNA Bieg - OPEN
[acrobat]
2018-04-22
Kraków, STS-Timing
17. PZU Cracovia Maraton
[acrobat]
2018-04-22
Mońki, Krzysztof Skowera
17. Wiosenne Biegi Uliczne - 10 km
[acrobat]
2018-04-22
Mońki, Krzysztof Skowera
17. Wiosenne Biegi Uliczne - 2.5 km kobiety
[acrobat]
2018-04-22
Mońki, Krzysztof Skowera
17. Wiosenne Biegi Uliczne - 5 km mężczyźni
[acrobat]
2018-04-22
Szczecinek, Datasport
35. Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego
[acrobat]
2018-04-22
Żary, PulsarSport
4.Dycha po Żarach
[acrobat]
2018-04-22
Białystok, Krzysztof Skowera
4. Grand Prix Zwierzyńca
[acrobat]
2018-04-22
Swarzędz, Plus-Timing
7. Bieg 10 km Szpot Swarzędz
[acrobat]
2018-04-22
Gdynia, STS-Timing
Bieg Kobiet
[acrobat]
2018-04-22
Ustka, STS-Timing
Duathlon Energy - dyst. długi
[acrobat]
2018-04-22
Ustka, STS-Timing
Duathlon Energy - dyst. krótki
[acrobat]
2018-04-22
Mietków, Datasport
Półmaraton Mietkowski - drużyny
[acrobat]
2018-04-22
Mietków, Datasport
Półmaraton Mietkowski - kategorie
[acrobat]
2018-04-22
Mietków, Datasport
Półmaraton Mietkowski - kobiety
[acrobat]
2018-04-22
Mietków, Datasport
Półmaraton Mietkowski - OPEN
[acrobat]
2018-04-22
Opalenica, Jacek Flak-Marcinkowski
Wiosenny Test Coopera
[acrobat]
2018-04-21
Kraków, STS-Timing
13. MiniMaraton im. P.Gładkiego
[acrobat]
2018-04-21
Kraków, STS-Timing
BIeg Nocny 10 km
[acrobat]
2018-04-21
Kraków, STS-Timing
Cracovia Maraton na rolkach
[acrobat]
2018-04-21
Głogów, STS-Timing
Cross Straceńców
[acrobat]
2018-04-21
Bukowiec, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2018-04-21
Bukowiec, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - 21 km
[acrobat]
2018-04-21
Bukowiec, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - 42 km
[acrobat]
2018-04-21
Bukowiec, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - Nordic Walking
[acrobat]
2018-04-21
Sławsko, Agnieszka Czarnuch
VII Bieg im. Asi Kenig - bieg
[acrobat]
2018-04-21
Sławsko, Agnieszka Czarnuch
VII Bieg im. Asi Kenig - Nordic Walking
[acrobat]
2018-04-21
Janowiec Wlkp, Datasport
XXX Biegi im.Tomasza Hopfera - kategorie
[acrobat]
2018-04-21
Janowiec Wlkp, Datasport
XXX Biegi im.Tomasza Hopfera - kobiety
[acrobat]
2018-04-21
Janowiec Wlkp, Datasport
XXX Biegi im.Tomasza Hopfera - OPEN
[acrobat]
2018-04-18
Warszawa, Janusz Kalinowski
Piątka z Walasiewicz
[acrobat]
2018-04-15
Poznań, STS-Timing
11. PKO Poznań Półmaraton - nieoficjalne
[acrobat]
2018-04-15
Gdańsk, STS-Timing
4. Gdańsk Maraton - 5 km
[acrobat]
2018-04-15
Gdańsk, STS-Timing
4. Gdańsk Maraton - nieoficjalne
[acrobat]
2018-04-15
Gdańsk, STS-Timing
4. Gdańsk Maraton - sztafety
[acrobat]
2018-04-15
Bydgoszcz, DomTel-Sport
7. Bydgoszcz na Start
[acrobat]
2018-04-15
Łomża, Krzysztof Skowera
8. Łomża Półmaraton - 10 km
[acrobat]
2018-04-15
Łomża, Krzysztof Skowera
8. Łomża Półmaraton - 21 km
[acrobat]
2018-04-15
Łomża, Krzysztof Skowera
8. Łomża Półmaraton - 5 km
[acrobat]
2018-04-15
Wrocław, STS-Timing
Bieg Kobiet
[acrobat]
2018-04-15
Warszawa, DomTel-Sport
Bieg SGH - 10 km drużyny
[acrobat]
2018-04-15
Warszawa, DomTel-Sport
Bieg SGH - 10 km OPEN
[acrobat]
2018-04-15
Warszawa, DomTel-Sport
Bieg SGH - 10 km studenci
[acrobat]
2018-04-15
Warszawa, DomTel-Sport
Bieg SGH - 1 km
[acrobat]
2018-04-15
Warszawa, DomTel-Sport
Bieg SGH - 5 km drużyny
[acrobat]
2018-04-15
Warszawa, DomTel-Sport
Bieg SGH - 5 km OPEN
[acrobat]
2018-04-15
Warszawa, DomTel-Sport
Bieg SGH - 5 km studenci
[acrobat]
2018-04-15
Rydułtowy, personalbest.pl
Cross Rydułtowski - kobiety
[acrobat]
2018-04-15
Rydułtowy, personalbest.pl
Cross Rydułtowski - mężczyźni
[acrobat]
2018-04-15
Łódź, Datasport
DOZ Maraton Łódź 2018 - maraton kategorie
[acrobat]
2018-04-15
Łódź, Datasport
DOZ Maraton Łódź 2018 - maraton kobiety
[acrobat]
2018-04-15
Łódź, Datasport
DOZ Maraton Łódź 2018 - maraton OPEN
[acrobat]
2018-04-15
Łódź, Datasport
DOZ Maraton Łódź 2018 - półmaraton kobiety
[acrobat]
2018-04-15
Łódź, Datasport
DOZ Maraton Łódź 2018 - półmaraton OPEN
[acrobat]
2018-04-15
Lidzbark Warmiński, Datasport
Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2018-04-15
Lidzbark Warmiński, Datasport
Festiwal Biegowy - 5 km
[acrobat]
2018-04-15
Tustań, Andrzej Świercz
III Bieg Wiosny
[acrobat]
2018-04-15
Poznań, ZmierzymyCzas.pl
III Cross Ozimski - PagóRace
[acrobat]
2018-04-15
Młoszowa, Datasport
Puszcza Run
[acrobat]
2018-04-14
Wrocław, Datasport
6. GO Bieg z fizjoterapią - 10 km
[acrobat]
2018-04-14
Wrocław, Datasport
6. GO Bieg z fizjoterapią - 5 km
[acrobat]
2018-04-14
Golub Dobrzyn, STS-Timing
Bieg Przełajowy
[acrobat]
2018-04-14
Łódź, Datasport
Ibuprom Sport Żel 5k Run - kategorie
[acrobat]
2018-04-14
Łódź, Datasport
Ibuprom Sport Żel 5k Run - kobiety
[acrobat]
2018-04-14
Łódź, Datasport
Ibuprom Sport Żel 5k Run - OPEN
[acrobat]
2018-04-14
Kuźnia Raciborska, Organizator
III Kuźniański Półmaraton Leśny RAFAMET
[acrobat]
2018-04-14
Ostrołęka, Dariusz Matuszak
IV Bieg Przełajowy Cross Szalonego Kurpsia - 10 km
[acrobat]
2018-04-14
Ostrołęka, Dariusz Matuszak
IV Bieg Przełajowy Cross Szalonego Kurpsia - 2 km
[acrobat]
2018-04-14
Ostrołęka, Dariusz Matuszak
IV Bieg Przełajowy Cross Szalonego Kurpsia - 5 km
[acrobat]
2018-04-14
Czerwieńsk, Super-sport.com.pl
Jorge Cross 2018
[acrobat]
2018-04-14
Kraków, STS-Timing
VI Bieg Pamiętaj z Nami
[acrobat]
2018-04-14
Józefów k.Otwocka, Agnieszka Kantorowicz
V Bieg Wąskotorowy - 10 km
[acrobat]
2018-04-14
Józefów k.Otwocka, Agnieszka Kantorowicz
V Bieg Wąskotorowy - 3 km
[acrobat]
2018-04-14
Józefów k.Otwocka, Agnieszka Kantorowicz
V Bieg Wąskotorowy - Nordic Walking
[acrobat]
2018-04-11
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia - drużynowo
[acrobat]
2018-04-11
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia - generalka
[acrobat]
2018-04-11
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia - OPEN
[acrobat]
2018-04-08
Rzeszów, Organizator
11. PKO Półmarton Rzeszowski - kobiety
[acrobat]
2018-04-08
Rzeszów, Organizator
11. PKO Półmarton Rzeszowski - OPEN
[acrobat]
2018-04-08
Rzeszów, Organizator
11. PKO Półmarton Rzeszowski - sztafety
[acrobat]
2018-04-08
Wrocław, Datasport
2. H2O Półmaraton
[acrobat]
2018-04-08
Pogorzałki, Krzysztof Skowera
2. Podlaski Bieg Wielkanocny
[acrobat]
2018-04-08
Starogard Gdański, STS-Timing
35. Bieg Szpęgawski z Decathlon
[acrobat]
2018-04-08
Dębno, DomTel-Sport
45 Maraton Dębno - MP kobiet
[acrobat]
2018-04-08
Dębno, DomTel-Sport
45 Maraton Dębno - OPEN
[acrobat]
2018-04-08
Ostrzeszów, Datasport
54 Cross Ostrzeszowski - 5km kobiety
[acrobat]
2018-04-08
Ostrzeszów, Datasport
54 Cross Ostrzeszowski - 5km OPEN
[acrobat]
2018-04-08
Ostrzeszów, Datasport
54 Cross Ostrzeszowski - półmaraton kategorie
[acrobat]
2018-04-08
Ostrzeszów, Datasport
54 Cross Ostrzeszowski - półmaraton kobiety
[acrobat]
2018-04-08
Ostrzeszów, Datasport
54 Cross Ostrzeszowski - półmaraton OPEN
[acrobat]
2018-04-08
Chorzów, STS-Timing
Bieg Górski w Parku Śląskim - 10 km
[acrobat]
2018-04-08
Chorzów, STS-Timing
Bieg Górski w Parku Śląskim - 5 km
[acrobat]
2018-04-08
Legnica, Datasport
Bitwy Pod Legnicą 1241 - Półmaraton
[acrobat]
2018-04-08
Starachowice, Datasport
BricoMarche II Półmaraton Starachowicki
[acrobat]
2018-04-08
Starachowice, Datasport
BricoMarche II Półmaraton Starachowicki - 10 km
[acrobat]
2018-04-08
Inowrocław, STS-Timing
Green Run Four Colours - 10 km
[acrobat]
2018-04-08
Inowrocław, STS-Timing
Green Run Four Colours - 5 km
[acrobat]
2018-04-08
Kulka, Superczas.pl
III Mazurski Bieg na Kulce - drużyny
[acrobat]
2018-04-08
Kulka, Superczas.pl
III Mazurski Bieg na Kulce - OPEN
[acrobat]
2018-04-08
Charzykowy, STS-Timing
II Bieg Razem dla autyzmu
[acrobat]
2018-04-08
Raszyn, PulsarSport
IX Bieg Raszyński - Nordic Walking
[acrobat]
2018-04-08
Raszyn, PulsarSport
IX Bieg Raszyński - OPEN
[acrobat]
2018-04-08
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Korona Wituńska III
[excel]
2018-04-08
Straszyn, Elektronicznezapisy.pl
Mały Wielki Bieg - 13 km
[acrobat]
2018-04-08
Straszyn, Elektronicznezapisy.pl
Mały Wielki Bieg - 65 km
[acrobat]
2018-04-08
Olsztyn k. Częstocho, Rafał Kozik
VIII Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2018-04-08
Pabianice, Datasport
VIII Pabianicki Półmaraton - 5km kobiety
[acrobat]
2018-04-08
Pabianice, Datasport
VIII Pabianicki Półmaraton - 5km OPEN
[acrobat]
2018-04-08
Pabianice, Datasport
VIII Pabianicki Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2018-04-08
Pabianice, Datasport
VIII Pabianicki Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2018-04-08
Pabianice, Datasport
VIII Pabianicki Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2018-04-08
Krostoszowice k.Wodz, Datasport
Wielkanocna Dziesiątka - 10 km
[acrobat]
2018-04-08
Krostoszowice k.Wodz, Datasport
Wielkanocna Dziesiątka - 5 km
[acrobat]
2018-04-08
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
XI Półmaraton Dąbrowski
[acrobat]
2018-04-08
Tychy, Teresa Noga
XXIX Perła Paprocan
[acrobat]
2018-04-07
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
10. Bieg Częstochowski
[acrobat]
2018-04-07
Stare Babice, Datasport
3 Babicka Dziesiątka - drużyny
[acrobat]
2018-04-07
Stare Babice, Datasport
3 Babicka Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2018-04-07
Stare Babice, Datasport
3 Babicka Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2018-04-07
Stare Babice, Datasport
3 Babicka Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2018-04-07
Brenna, Piotr Kozak
IV Bieg Górski Pamięci Żołnierzy Niezłomnych
[excel]
2018-04-07
Mysłowice, Jacek Księżyk
IX Grand Prix Mysłowic - OPEN
[acrobat]
2018-04-07
Mysłowice, Jacek Księżyk
IX Grand Prix Mysłowic - po 2 biegach
[acrobat]
2018-04-07
Dębniaki k.Włocławka, Elektronicznezapisy.pl
I Bieg Leśny
[acrobat]
2018-04-07
Turtul, Krzysztof Skowera
Kierunek Ultra-Hańcza
[acrobat]
2018-04-07
Wrocław, Grzegorz Tarczyński
Setny maraton Ali
[acrobat]
2018-04-07
Jelenia Góra, Datasport
VI Dziesiątka Staropolanki
[acrobat]
2018-04-07
Jelenia Góra, Datasport
VI Półmaraton Jeleniogórski
[acrobat]
2018-04-07
Murowana Goślina, Izabela Jedynak
Władca Pierścienia - indywidualnie
[acrobat]
2018-04-07
Murowana Goślina, Izabela Jedynak
Władca Pierścienia - sztafety
[acrobat]
2018-04-07
Gniezno, Datasport
XVI Bieg Europejski - kategorie
[acrobat]
2018-04-07
Gniezno, Datasport
XVI Bieg Europejski - kobiety
[acrobat]
2018-04-07
Gniezno, Datasport
XVI Bieg Europejski - mieszkańcy gniezna
[acrobat]
2018-04-07
Gniezno, Datasport
XVI Bieg Europejski - OPEN
[acrobat]
2018-04-07
Przytok, Super-Sport.com.pl
XVI Półmaraton Przytok
[acrobat]
2018-04-07
Piaśnica, Tomasz Fiera
X Bieg Piaśnicki
[acrobat]
2018-04-04
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia
[excel]
2018-04-02
Włoszakowice, Paweł Mierzyński
Bieg Droga do Emaus - nordic walking
[acrobat]
2018-04-02
Włoszakowice, Paweł Mierzyński
Bieg Droga do Emaus - OPEN
[acrobat]
2018-04-02
Wrocław, Grzegorz Grablewski
Bieg Po-Wielkanocny
[acrobat]
2018-04-02
Łeba, Tomasz Fiera
Pierwszy Łebski Pościg za... - 10 km
[acrobat]
2018-04-02
Łeba, Tomasz Fiera
Pierwszy Łebski Pościg za... - 5 km
[acrobat]
2018-04-02
Nowa Sól, Super-Sport.com.pl
VI Bieg do Pustego Grobu - kobiety
[acrobat]
2018-04-02
Nowa Sól, Super-Sport.com.pl
VI Bieg do Pustego Grobu - mężczyźni
[acrobat]
2018-03-31
Radotki k.Płocka, Karolina Komosińska
Adrenaline Rush
[acrobat]
2018-03-31
Kamieńsk k.Bełchatow, Inessport.pl
Półmaraton Wielkanocny
[acrobat]
2018-03-25
Warszawa, STS-Timing
13. PZU Półmaraton Warszawski
[acrobat]
2018-03-25
Przemysław, maratonczykpomiarczasu
34 Bieg Śladami Wiosny
[acrobat]
2018-03-25
Białystok, Krzysztof Skowera
4. Grand Prix Zwierzyńca
[acrobat]
2018-03-25
Sosnowiec, Organizator
5. Harpagańska Dycha - drużynowo
[acrobat]
2018-03-25
Sosnowiec, Organizator
5. Harpagańska Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2018-03-25
Sosnowiec, Organizator
5. Harpagańska Dycha - OPEN
[acrobat]
2018-03-25
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
Błękitna Wstęga Balatonu - 10 km
[acrobat]
2018-03-25
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
Błękitna Wstęga Balatonu - 5 km
[acrobat]
2018-03-25
Uraz, Datasport
Cross Uraz Dutahlon - Bike
[acrobat]
2018-03-25
Uraz, Datasport
Cross Uraz Dutahlon - MAX
[acrobat]
2018-03-25
Uraz, Datasport
Cross Uraz Dutahlon - MIN
[acrobat]
2018-03-25
Uraz, Datasport
Cross Uraz Dutahlon - Piekło Urazu
[acrobat]
2018-03-25
Bydgoszcz, Organizator
Grand Prix Bydgoszcz CITY TRAIL
[acrobat]
2018-03-25
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
Powitanie Wiosny - dzieci
[acrobat]
2018-03-25
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
Powitanie Wiosny - OPEN
[acrobat]
2018-03-24
Sobótka, Datasport
11. PANAS Półmaraton Ślężański - kategorie
[acrobat]
2018-03-24
Sobótka, Datasport
11. PANAS Półmaraton Ślężański - kobiety
[acrobat]
2018-03-24
Sobótka, Datasport
11. PANAS Półmaraton Ślężański - OPEN
[acrobat]
2018-03-24
Rybnik, Organizator
4 Bieg Kopernika - 10 km
[acrobat]
2018-03-24
Rybnik, Organizator
4 Bieg Kopernika - 5 km
[acrobat]
2018-03-24
Rybnik, Organizator
4 Bieg Kopernika - Nordic Walking
[acrobat]
2018-03-24
Brzeszcze, Beata Jagiełło
8 Bieg o Złote Gacie - kategorie
[acrobat]
2018-03-24
Brzeszcze, Beata Jagiełło
8 Bieg o Złote Gacie - Nordic Walking
[acrobat]
2018-03-24
Brzeszcze, Beata Jagiełło
8 Bieg o Złote Gacie - OPEN
[acrobat]
2018-03-24
Mikołów, Ireneusz Górnik
Botaniczna Piątka - Nordic Walking
[acrobat]
2018-03-24
Mikołów, Ireneusz Górnik
Botaniczna Piątka - OPEN
[acrobat]
2018-03-24
Poznań, Organizator
Grand Prix Poznań CITY TRAIL
[acrobat]
2018-03-24
Poznań, Organizator
Grand Prix Poznań CITY TRAIL - harcerze
[acrobat]
2018-03-24
Poznań, Organizator
Grand Prix Poznań CITY TRAIL - Night Runners
[acrobat]
2018-03-24
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - 11 km
[acrobat]
2018-03-24
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - 5.5 km
[acrobat]
2018-03-24
Toruń, STS-Timing
III Bieg Wiosenny
[acrobat]
2018-03-24
Łódź, Inessport.pl
Julianów na 5
[acrobat]
2018-03-24
Gorzów Wielkopolski, maratonczykpomiarczasu
V Gorzowski Bieg Wielkanosny
[acrobat]
2018-03-24
Jastrowie, Witold Sikorski
X Maraton Jastrowski - maraton
[acrobat]
2018-03-24
Jastrowie, Witold Sikorski
X Półmaraton Jastrowski - półmaraton
[acrobat]
2018-03-21
Gdynia, Rafał Plewiski
61. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-03-21
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych - druż.
[acrobat]
2018-03-21
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych - OPEN
[acrobat]
2018-03-18
Kraków, STS-Timing
15. Krakowski Półmaraton Marzanny - 10 km
[acrobat]
2018-03-18
Kraków, STS-Timing
15. Krakowski Półmaraton Marzanny - półmaraton
[acrobat]
2018-03-18
Gdynia, Datasport
3. ONICO Gdynia Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2018-03-18
Gdynia, Datasport
3. ONICO Gdynia Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2018-03-18
Gdynia, Datasport
3. ONICO Gdynia Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2018-03-18
Gdynia, Datasport
3. ONICO Gdynia Półmaraton - sztafety damskie
[acrobat]
2018-03-18
Gdynia, Datasport
3. ONICO Gdynia Półmaraton - sztafety męskie
[acrobat]
2018-03-18
Gdynia, Datasport
3. ONICO Gdynia Półmaraton - sztafety mieszane
[acrobat]
2018-03-18
Żmigród, Robert Grabkowski
6. Żmigrodzki Maraton na Raty
[acrobat]
2018-03-18
Oborniki Śląskie, Datasport
Dycha z górką - 10 km
[acrobat]
2018-03-18
Oborniki Śląskie, Datasport
Dycha z górką - 5 km
[acrobat]
2018-03-18
Warszawa, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Warszawa CITY TRAIL
[acrobat]
2018-03-18
Leszno, DomTel-Sport
III Półmaraton Leszczyński
[acrobat]
2018-03-18
Zelów k.Bełchatowa, Inessport.pl
III Zelowski Szus o Czółenko
[acrobat]
2018-03-18
Łubianka, STS-Timing
IX Bieg Chopinowski
[acrobat]
2018-03-18
Dziwnów, Jarosław Kosoń
I Maraton po Plaży
[acrobat]
2018-03-18
Czarnowiec, Marek Karczewski
LeŚny BieG Spontan
[acrobat]
2018-03-18
Wisła, Józef Łyscarz
Nic Wisła Dziechcinka 47km
[excel]
2018-03-18
Pyrzyce, DomTel-Sport
Pyrzycka Szybka Dycha - 10 km
[acrobat]
2018-03-18
Pyrzyce, DomTel-Sport
Pyrzycka Szybka Dycha - 5 km
[acrobat]
2018-03-18
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross 2018 Grand Prix
[acrobat]
2018-03-18
Ostrów Wielkopolski, Datasport
V Ostrowski ICE MAT Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2018-03-18
Ostrów Wielkopolski, Datasport
V Ostrowski ICE MAT Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2018-03-18
Ostrów Wielkopolski, Datasport
V Ostrowski ICE MAT Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2018-03-18
Żywiec, Datasport
XIX Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego - kat.
[acrobat]
2018-03-18
Żywiec, Datasport
XIX Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego - kob.
[acrobat]
2018-03-18
Żywiec, Datasport
XIX Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego - OPEN
[acrobat]
2018-03-17
Nieporęt, ZmierzymyCzas.pl
4. Bieg Zająca - 10 km
[acrobat]
2018-03-17
Nieporęt, ZmierzymyCzas.pl
4. Bieg Zająca - 5 km
[acrobat]
2018-03-17
Lublin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Lublin CITY TRAIL
[acrobat]
2018-03-17
Władysławowo, Elektronicznezapisy.pl
III Bieg Jedności Kaszubów - 10 km
[acrobat]
2018-03-17
Władysławowo, Elektronicznezapisy.pl
III Bieg Jedności Kaszubów - 5 km
[acrobat]
2018-03-17
Krotoszyn, Mateusz Grajek
I Bieg Szlakiem Czarnego Wilka
[acrobat]
2018-03-17
Aleksandrów Łódźki, Mateusz Winiecki
Ultramaraton wokół Łodzi
[excel]
2018-03-17
Połoski, Dariusz Mackiewicz
VI Cross Maraton Jana Kulbaczyńskiego
[acrobat]
2018-03-17
Strzelin, Krzysztof Lucima
XVI Strzeliński Rogaining
[acrobat]
2018-03-16
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
II Setka Komandosa
[acrobat]
2018-03-14
Gdynia, Rafał Plewiski
61. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-03-11
Poznań, Plus-Timing
14. Maniacka Dziesiątka
[acrobat]
2018-03-11
Giełczyn, Krzysztof Skowera
5. Bieg po Miód
[excel]
2018-03-11
Chorzów, STS-Timing
Bieg Wiosenny
[acrobat]
2018-03-11
Malbork, Elektronicznezapisy.pl
Bieg z okazji Dnia Kobiet - OPEN
[acrobat]
2018-03-11
Malbork, Elektronicznezapisy.pl
Bieg z okazji Dnia Kobiet - pary
[acrobat]
2018-03-11
Gdynia, Organizator
Grand Prix Gdynia CITY TRAIL
[acrobat]
2018-03-11
Folwark Hutta, Krzysztof Skowera
Grand Prix Kierunek Ultra 2018 2/5
[acrobat]
2018-03-11
Łódź, Organizator
Grand Prix Łódź CITY TRAIL
[acrobat]
2018-03-11
Lublin, STS-Timing
MILA na START #1 - 1 mila
[acrobat]
2018-03-11
Lublin, STS-Timing
MILA na START #1 - 5 mil
[acrobat]
2018-03-11
Myślenice, RunOnline
Myślenicki Bieg Uliczny
[acrobat]
2018-03-11
Szczecin, Datasport
Sanprobi Bieg Kobiet - nordic walking
[acrobat]
2018-03-11
Szczecin, Datasport
Sanprobi Bieg Kobiet - OPEN
[acrobat]
2018-03-11
Wrocław, Datasport
Wrocławska Dycha - 10 km kategorie
[acrobat]
2018-03-11
Wrocław, Datasport
Wrocławska Dycha - 10 km kobiety
[acrobat]
2018-03-11
Wrocław, Datasport
Wrocławska Dycha - 10 km OPEN
[acrobat]
2018-03-11
Wrocław, Datasport
Wrocławska Piątka - 5 km kobiety
[acrobat]
2018-03-11
Wrocław, Datasport
Wrocławska Piątka - 5 km OPEN
[acrobat]
2018-03-11
Radom, Datasport
XI Bieg Kazików - kategorie
[acrobat]
2018-03-11
Radom, Datasport
XI Bieg Kazików - kobiety
[acrobat]
2018-03-11
Radom, Datasport
XI Bieg Kazików - mieszkańcy Radomia
[acrobat]
2018-03-11
Radom, Datasport
XI Bieg Kazików - OPEN
[acrobat]
2018-03-11
Kołobrzeg, Organizator
XXXII Bieg Zaślubin
[acrobat]
2018-03-10
Wrocław, Datasport
5 Dziesiątka WROACTIV - drużyny
[acrobat]
2018-03-10
Wrocław, Datasport
5 Dziesiątka WROACTIV - kategorie
[acrobat]
2018-03-10
Wrocław, Datasport
5 Dziesiątka WROACTIV - kobiety
[acrobat]
2018-03-10
Wrocław, Datasport
5 Dziesiątka WROACTIV - OPEN
[acrobat]
2018-03-10
Warcino, Organizator
Biegi Przełajowe - 10 km
[acrobat]
2018-03-10
Warcino, Organizator
Biegi Przełajowe - 5 km
[acrobat]
2018-03-10
Olsztyn, Organizator
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL
[acrobat]
2018-03-10
Chwaszczyno, Mariusz Kościelski
III Chwaszczyńska 10
[acrobat]
2018-03-10
Mysłowice, Jacek Księżyk
IV Zimowe Mistrzostwa Klubowe Truchtacza
[acrobat]
2018-03-10
Warszawa, STS-Timing
Kobieta na Piątkę
[acrobat]
2018-03-10
Warszawa, STS-Timing
Kobieta na Piątkę - pary
[acrobat]
2018-03-10
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton 170
[excel]
2018-03-09
Bochnia, Tomasz Głód
12-godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy
[acrobat]
2018-03-07
Gdynia, Rafał Plewiski
61. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-03-04
Żory, Datasport
Bieg Tropem Wilczym
[acrobat]
2018-03-04
Żyrardów, Michał Matysiak
Bieg Tropem Wilczym
[acrobat]
2018-03-04
Kraków, Organizator
Bieg Tropem Wilczym
[acrobat]
2018-03-04
Łódź, Inessport
Bieg Tropem Wilczym
[acrobat]
2018-03-04
Toruń, STS-Timing
Bieg Tropem Wilczym
[acrobat]
2018-03-04
Kielce, Datasport
Bieg Tropem Wilczym
[acrobat]
2018-03-04
Susz, STS-Timing
Bieg Tropem Wilczym
[acrobat]
2018-03-04
Kluczbork, Zmierzymyczas.pl
Bieg Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2018-03-04
Wrocław, Datasport
Bieg Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2018-03-04
Charzykowy, DomTel-Sport
Bieg Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2018-03-04
Giżycko, DomTel-Sport
Bieg Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2018-03-04
Gniezno, Grzegorz Woźniak
Bieg Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2018-03-04
Warszawa, STS-Timing
Bieg Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2018-03-04
Białe Błota, Elektronicznezapisy.pl
Bieg Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2018-03-04
Supraśl, Krzysztof Skowera
Bieg Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2018-03-04
Gardeja, DomTel-Sport
Bieg Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2018-03-04
Brzozówka, Piotr Marach
Bieg Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2018-03-04
Gardeja, DomTel-Sport
Bieg Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2018-03-04
Giżycko, DomTel-Sport
Bieg Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2018-03-04
Giżycko, DomTel-Sport
Bieg Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2018-03-04
Charzykowy, DomTel-Sport
Bieg Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2018-03-04
Legnica, Datasport
Bieg Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2018-03-04
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Bieg Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2018-03-04
Supraśl, Krzysztof Skowera
Bieg Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2018-03-04
Chełm, STS-Timing
Bieg Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2018-03-04
Wałbrzych, Datasport
Bieg Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2018-03-04
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Bieg Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2018-03-04
Pielnia, Organizator
Bieg Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2018-03-04
Warszawa, STS-Timing
Bieg Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2018-03-04
Augustów, Krzysztof Skowera
Bieg Tropem Wilczym - 1.963 km kobiety
[acrobat]
2018-03-04
Augustów, Krzysztof Skowera
Bieg Tropem Wilczym - 1.963 km mężczyźni
[acrobat]
2018-03-04
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Bieg Tropem Wilczym - 1.963 km Nordic Walking
[acrobat]
2018-03-04
Grodków, Zmierzymyczas.pl
Bieg Tropem Wilczym - 2 km
[acrobat]
2018-03-04
Chełm, STS-Timing
Bieg Tropem Wilczym - 5.6 km
[acrobat]
2018-03-04
Warszawa, STS-Timing
Bieg Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2018-03-04
Brzozówka, Piotr Marach
Bieg Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2018-03-04
Kluczbork, Zmierzymyczas.pl
Bieg Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2018-03-04
Grodków, Zmierzymyczas.pl
Bieg Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2018-03-04
Giżycko, DomTel-Sport
Bieg Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2018-03-04
Wrocław, Datasport
Bieg Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2018-03-04
Legnica, Datasport
Bieg Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2018-03-04
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Bieg Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2018-03-04
Gniezno, Grzegorz Woźniak
Bieg Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2018-03-04
Augustów, Krzysztof Skowera
Bieg Tropem Wilczym - 5 km kobiety
[acrobat]
2018-03-04
Augustów, Krzysztof Skowera
Bieg Tropem Wilczym - 5 km mężczyźni
[acrobat]
2018-03-04
Wałbrzych, Datasport
Bieg Tropem Wilczym - 6 km
[acrobat]
2018-03-04
Pielnia, Organizator
Bieg Tropem Wilczym - 6 km
[acrobat]
2018-03-04
Brzozówka, Piotr Marach
Bieg Tropem Wilczym - drużyny
[acrobat]
2018-03-04
Witunia, Bogusław Maciejewski
Dziesięciomaraton Zimowy
[excel]
2018-03-04
Szczecin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix City Trail
[acrobat]
2018-03-04
Katowice, Piotr Książkiewicz
Grand Prix City Trail
[acrobat]
2018-03-04
Katowice, Organizator
Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2018-03-04
Katowice, Organizator
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2018-03-04
Katowice, Organizator
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2018-03-04
Wiązowna, Datasport
Wiązowska 5-tka - kobiety
[acrobat]
2018-03-04
Wiązowna, Datasport
Wiązowska 5-tka - OPEN
[acrobat]
2018-03-04
Wiązowna, Datasport
XXXVIII Półmaraton Wiązowski - 21 km kategorie
[acrobat]
2018-03-04
Wiązowna, Datasport
XXXVIII Półmaraton Wiązowski - 21 km kobiety
[acrobat]
2018-03-04
Wiązowna, Datasport
XXXVIII Półmaraton Wiązowski - 21 km OPEN
[acrobat]
2018-03-03
Wrocław, Piotr Książkiewicz
Grand Prix City Trail
[acrobat]
2018-03-03
Szczyrk, Piotr Kozak
RMD Winter Run
[excel]
2018-03-03
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia
[excel]
2018-02-28
Gdynia, Rafał Plewiski
61. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-02-25
Racibórz, Ireneusz Górnik
13 Bieg Twardziela
[acrobat]
2018-02-25
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
13 Bieg Twardziela
[acrobat]
2018-02-25
Chojnów, STS-Timing
Biegam bo lubię Lasy Zimą - 10 km
[acrobat]
2018-02-25
Chojnów, STS-Timing
Biegam bo lubię Lasy Zimą - 5 km
[acrobat]
2018-02-25
Bydgoszcz, Organizator
Grand Prix Bydgoszcz CITY TRAIL
[acrobat]
2018-02-25
Radom, Jarek Wojtuniak
III Bieg Tropem Wilczym
[acrobat]
2018-02-25
Bytom, Zmierzymyczas.pl
III Bytomski Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych
[acrobat]
2018-02-25
Sopot, Elektronicznezapisy.pl
Sopocka Zima - 4 km
[acrobat]
2018-02-25
Sopot, Elektronicznezapisy.pl
Sopocka Zima - 8 km
[acrobat]
2018-02-25
Garczyn, Elektronicznezapisy.pl
VII Bieg Morsa - 4 km
[acrobat]
2018-02-25
Garczyn, Elektronicznezapisy.pl
VII Bieg Morsa - 6 km
[acrobat]
2018-02-25
Garczyn, Elektronicznezapisy.pl
VII Bieg Morsa - Nordic Walking
[acrobat]
2018-02-25
Wrocław, Datasport
Wrocławska Trzydziestka
[acrobat]
2018-02-25
Skała Kmity k. Krako, PulsarSport
X Bieg ku Rogatemu Ranczu
[acrobat]
2018-02-24
Supraśl, Krzysztof Skowera
3. Ultra Śledź - 50 km
[acrobat]
2018-02-24
Supraśl, Krzysztof Skowera
3. Ultra Śledź - 80 km
[acrobat]
2018-02-24
Mysłowice, Sławomir Kotowicz
46 Cross Mysłowicki
[acrobat]
2018-02-24
Św.Katarzyna, ZmierzymyCzas.pl
Biegnę dla Michała
[acrobat]
2018-02-24
Góra Białko, ZmierzymyCzas.pl
Cross wokół Małego Giewontu
[acrobat]
2018-02-24
Poznań, Organizator
Grand Prix Poznań CITY TRAIL
[acrobat]
2018-02-24
Gdynia, Elektronicznezapisy.pl
III Grand Prix Trójmiasta - bieg
[acrobat]
2018-02-24
Gdynia, Elektronicznezapisy.pl
III Grand Prix Trójmiasta - Nordic Walking
[acrobat]
2018-02-24
Warszawa, Datasport
VIII Bieg Na Szczyt Rondo 1 - finał kobiet
[acrobat]
2018-02-24
Warszawa, Datasport
VIII Bieg Na Szczyt Rondo 1 - finał mężczyzn
[acrobat]
2018-02-24
Warszawa, Datasport
VIII Bieg Na Szczyt Rondo 1 - kwalifikacje
[acrobat]
2018-02-21
Gdynia, Rafał Plewiski
60. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-02-18
Gdynia, STS-Timing
Bieg Urodzinowy z PKO - nordic walking
[acrobat]
2018-02-18
Gdynia, STS-Timing
Bieg Urodzinowy z PKO - OPEN
[acrobat]
2018-02-18
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawa CITY TRAIL
[acrobat]
2018-02-18
Zamek Bierzgłowski, STS-Timing
IX Bieg im. ks. bp. Adolfa Szelążka
[acrobat]
2018-02-18
Biskupiec, Superczas.pl
V Dadajowy Bieg Morsa
[acrobat]
2018-02-18
Żmigród, Robert Grabkowski
Żmigrodzki Maraton Na Raty - I Etap
[acrobat]
2018-02-17
Trzebnica, Datasport
6. Cross Trzebnicki
[acrobat]
2018-02-17
Kraków, Organizator
Górski Cross Przełajowy
[excel]
2018-02-17
Olsztyn, Organizator
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL
[acrobat]
2018-02-17
Mysłowice, Jacek Księżyk
IX Grand Prix Mysłowic
[acrobat]
2018-02-17
Leszno, DomTel-Sport
VIII Bieg Górski Leszno Grzybowo
[acrobat]
2018-02-17
Przesieka, PulsarSport
VI Bieg Icemana
[acrobat]
2018-02-17
Sztum, Elektronicznezapisy.pl
XIX Zimowe Grand Prix Sztumu - 4.6 km
[acrobat]
2018-02-17
Sztum, Elektronicznezapisy.pl
XIX Zimowe Grand Prix Sztumu - 9.2 km
[acrobat]
2018-02-17
Sztum, Elektronicznezapisy.pl
XIX Zimowe Grand Prix Sztumu - Cani Cross
[acrobat]
2018-02-17
Sztum, Ryszard Mazerski
XIX Zimowe Grand Prix Sztumu - końcowe canicross
[acrobat]
2018-02-17
Sztum, Ryszard Mazerski
XIX Zimowe Grand Prix Sztumu - końcowe kobiety
[acrobat]
2018-02-17
Sztum, Ryszard Mazerski
XIX Zimowe Grand Prix Sztumu - końcowe małżeństwa
[acrobat]
2018-02-17
Sztum, Ryszard Mazerski
XIX Zimowe Grand Prix Sztumu - końcowe mężczyźni
[acrobat]
2018-02-17
Sztum, Elektronicznezapisy.pl
XIX Zimowe Grand Prix Sztumu - Nordic Walking
[acrobat]
2018-02-14
Gdynia, Rafał Plewiski
59. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-02-11
Łomża, Krzysztof Skowera
4. Bieg Zimowy w Łomży - kategorie
[excel]
2018-02-11
Łomża, Krzysztof Skowera
4. Bieg Zimowy w Łomży - OPEN
[excel]
2018-02-11
Kozerki, Elektronicznezapisy.pl
4. Grodziski Bieg Par - 10 km
[acrobat]
2018-02-11
Kozerki, Elektronicznezapisy.pl
4. Grodziski Bieg Par - 5 km
[acrobat]
2018-02-11
Kozerki, Elektronicznezapisy.pl
4. Grodziski Bieg Par - dzieci
[acrobat]
2018-02-11
Kozerki, Elektronicznezapisy.pl
4. Grodziski Bieg Par - Nordic Walking
[acrobat]
2018-02-11
Jastrzębsko Stare k., Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski
[acrobat]
2018-02-11
Jastrzębsko Stare k., Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - klasyfikacja
[acrobat]
2018-02-11
Łódź, Organizator
Grand Prix Łódź CITY TRAIL
[acrobat]
2018-02-11
Gdynia, Organizator
Grand Prix Trójmiasto CITY TRAIL
[acrobat]
2018-02-11
Władysławowo - Puck, Elektronicznezapisy.pl
IV Bieg Zaślubin Polski z Morzem
[acrobat]
2018-02-11
Toruń, STS-Timing
Toruńskie Sztafety Wolności - 10 km
[acrobat]
2018-02-11
Toruń, STS-Timing
Toruńskie Sztafety Wolności - 5 km
[acrobat]
2018-02-11
Toruń, STS-Timing
Toruńskie Sztafety Wolności - sztafety
[acrobat]
2018-02-11
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton 159
[excel]
2018-02-10
Wrocław, Arkadiusz Ciszewski
18. Zimowy Bieg Piasta
[acrobat]
2018-02-10
Wrocław, Arkadiusz Ciszewski
18. Zimowy Bieg Piasta - pary
[acrobat]
2018-02-10
Jastrzębsko Stare k., Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski
[acrobat]
2018-02-10
Lublin, Organizator
Grand Prix Lublin CITY TRAIL
[acrobat]
2018-02-10
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia
[excel]
2018-02-10
Łódź, Przemysław Stupnowicz
Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #2
[acrobat]
2018-02-10
Trzemeszno, Datasport.pl
XVI Zimowy Bieg Trzech Jezior - drużyny
[acrobat]
2018-02-10
Trzemeszno, Datasport.pl
XVI Zimowy Bieg Trzech Jezior - kategorie
[acrobat]
2018-02-10
Trzemeszno, Datasport.pl
XVI Zimowy Bieg Trzech Jezior - kobiety
[acrobat]
2018-02-10
Trzemeszno, Datasport.pl
XVI Zimowy Bieg Trzech Jezior - OPEN
[acrobat]
2018-02-07
Gdynia, Elektronicznezapisy.pl
58. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-02-04
Wrocław, Datasport
3. Bieg Karnawałowy
[acrobat]
2018-02-04
Łapy, Paweł Kalinowski
GP Cztery Pory Roku - zima
[acrobat]
2018-02-04
Szczecin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix CITY TRAIL
[acrobat]
2018-02-04
Katowice, Piotr Książkiewicz
Grand Prix CITY TRAIL
[acrobat]
2018-02-04
Obidowa k.Nowego Tar, Daniel Wahl
Obidowa Głuszec Półmaraton Górski
[acrobat]
2018-02-04
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton 156 i 157
[excel]
2018-02-04
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton 156 i 157
[excel]
2018-02-04
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
X Zimowy Maraton Na Raty - Etap EPILOG
[excel]
2018-02-03
Wrocław, Piotr Książkiewicz
Grand Prix CITY TRAIL
[acrobat]
2018-01-28
Bydgoszcz, Organizator
Grand Prix Bydgoszcz CITY TRAIL
[acrobat]
2018-01-28
Miastko, Domtel-Sport
III Zimowa Zadyszka Hamera
[acrobat]
2018-01-28
Orzesze, Ireneusz Górnik
IV Zimowy Bieg Orzeski
[acrobat]
2018-01-28
Zamek Bierzgłowski k, STS-Timing
V Bieg Zamkowy
[acrobat]
2018-01-28
Mysłowice, Rafał Kontowicz
V Śląski Czterobieg Zimowy
[acrobat]
2018-01-28
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton 155
[excel]
2018-01-28
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
X Zimowy Maraton Na Raty - Etap 4
[excel]
2018-01-28
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
X Zimowy Maraton Na Raty - zbiorcze po 4 etapach
[excel]
2018-01-27
Poznań, Organizator
Grand Prix Bydgoszcz CITY TRAIL
[acrobat]
2018-01-27
Ozorków, Inessport
IV Bieg Księżycowy Cross
[acrobat]
2018-01-27
Płaska, Krzysztof Skowera
Nocny Bieg Powstańca
[acrobat]
2018-01-27
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia Bieg 1
[excel]
2018-01-27
Warszawa, Datasport.pl
Warszawski Triathlon Zimowy
[acrobat]
2018-01-27
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton 154
[excel]
2018-01-27
Warszawa, ENTRE Timing
XIII Bieg Wedla - 5.4 km
[acrobat]
2018-01-27
Warszawa, ENTRE Timing
XIII Bieg Wedla - 9 km
[acrobat]
2018-01-24
Gdynia, Rafał Plewiski
56. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-01-21
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawa CITY TRAIL
[acrobat]
2018-01-21
Leśnictwo Kępino, Modzelewski Krzysztof
Karnawałowa Leśna 10 z Bortex
[excel]
2018-01-21
Krzyżkowice, Ireneusz Górnik
Pszowski o Puchar Burmistrza Miasta Pszów - bieg
[acrobat]
2018-01-21
Krzyżkowice, Ireneusz Górnik
Pszowski o Puchar Burmistrza Miasta Pszów - NW
[acrobat]
2018-01-21
Kamieńsk, Inessport.pl
Trail Kamieńsk 2018
[acrobat]
2018-01-21
Mysłowice, Rafal Kontowicz
V Śląski Czterobieg Zimowy - Bieg III
[acrobat]
2018-01-21
Warszawa, Datasport
XIII Bieg o Puchar Bielan - kobiety
[acrobat]
2018-01-21
Warszawa, Datasport
XIII Bieg o Puchar Bielan - OPEN
[acrobat]
2018-01-21
Warszawa, Datasport
XXXV Bieg Chomiczówki - drużyny
[acrobat]
2018-01-21
Warszawa, Datasport
XXXV Bieg Chomiczówki - kategorie
[acrobat]
2018-01-21
Warszawa, Datasport
XXXV Bieg Chomiczówki - kobiety
[acrobat]
2018-01-21
Warszawa, Datasport
XXXV Bieg Chomiczówki - OPEN
[acrobat]
2018-01-21
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
X Zimowy Maraton Na Raty - Etap 3
[excel]
2018-01-20
Lublin, Organizator
Grand Prix Lublin CITY TRAIL
[acrobat]
2018-01-20
Sopot, Elektronicznezapisy.pl
III Grand Prix Trójmiasta - bieg
[acrobat]
2018-01-20
Sopot, Elektronicznezapisy.pl
III Grand Prix Trójmiasta - Nordic Walking
[acrobat]
2018-01-20
Czarne, ZmierzymyCzas.pl
IV Ćwierćmaraton Komandosa - OPEN
[acrobat]
2018-01-20
Kraków, Organizator
VIII Koleżeński Krak Maraton
[excel]
2018-01-20
Pietrowice Wielkie, Ireneusz Górnik
VI Eko Okna Cross po Ziemi Pietrowickiej
[acrobat]
2018-01-20
Mikołów, Marcin Pogonowski
V Bieg Charytatywny - 10 km kobiety
[acrobat]
2018-01-20
Mikołów, Marcin Pogonowski
V Bieg Charytatywny - 10 km mężczyźni
[acrobat]
2018-01-20
Mikołów, Marcin Pogonowski
V Bieg Charytatywny - 5 km kobiety
[acrobat]
2018-01-20
Mikołów, Marcin Pogonowski
V Bieg Charytatywny - 5 km mężczyźni
[acrobat]
2018-01-20
Mikołów, Marcin Pogonowski
V Bieg Charytatywny - 5 km uczennice
[acrobat]
2018-01-20
Mikołów, Marcin Pogonowski
V Bieg Charytatywny - 5 km uczniowie
[acrobat]
2018-01-20
Sztum, Elektronicznezapisy.pl
XIX Zimowe Grand Prix Sztumu - 4.6 km
[acrobat]
2018-01-20
Sztum, Elektronicznezapisy.pl
XIX Zimowe Grand Prix Sztumu - 9.2 km
[acrobat]
2018-01-20
Sztum, Elektronicznezapisy.pl
XIX Zimowe Grand Prix Sztumu - cani cross
[acrobat]
2018-01-17
Gdynia, Rafał Plewiski
55. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-01-14
Zielona Góra, PulsarSport
12 Bieg Policz się z cukrzycą
[acrobat]
2018-01-14
Bieruń, Datasport
4 Bieruński Bieg Utopca - 17 km
[acrobat]
2018-01-14
Bieruń, Datasport
4 Bieruński Bieg Utopca - 5 km
[acrobat]
2018-01-14
Bieruń, Datasport
4 Bieruński Bieg Utopca - Nordic Walking
[acrobat]
2018-01-14
Kraków, Datasport
6. Bieg Wielkich Serc
[acrobat]
2018-01-14
Radonm, Jarek Wojtuniak
Bieg WOŚP Policz się z cukrzycą
[acrobat]
2018-01-14
Łódź, Organizator
Grand Prix Łódź CITY TRAIL
[acrobat]
2018-01-14
Gdynia, Organizator
Grand Prix Trójmiasto CITY TRAIL
[acrobat]
2018-01-14
Świdnica, Datasport
Świdnicki Bieg Noworoczny - 10 km
[acrobat]
2018-01-14
Świdnica, Datasport
Świdnicki Bieg Noworoczny - 5 km
[acrobat]
2018-01-14
Toruń, STS-Timing
Toruńskie Sztafety Wolności - 10 km
[acrobat]
2018-01-14
Toruń, STS-Timing
Toruńskie Sztafety Wolności - 5 km
[acrobat]
2018-01-14
Toruń, STS-Timing
Toruńskie Sztafety Wolności - sztafety
[acrobat]
2018-01-14
Kuchary, Andrzej Świercz
VI Bieg Zimowego Dziadka
[acrobat]
2018-01-14
Słupsk, DomTel-Sport
VI Słupski Bieg Orkiestrowy
[acrobat]
2018-01-14
Mysłowice, Rafał Kontowicz
V Śląski Czterobieg Zimowy - Bieg II
[acrobat]
2018-01-14
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
X Zimowy Maraton Na Raty - Etap 2
[excel]
2018-01-13
Mysłowice, Tomasz Katan
11 Bieg Spełnionych Marzeń - Nordic Walking
[acrobat]
2018-01-13
Mysłowice, Tomasz Katan
11 Bieg Spełnionych Marzeń - OPEN
[acrobat]
2018-01-13
Mysłowice, Tomasz Katan
11 Bieg Spełnionych Marzeń - pary małżeńskie
[acrobat]
2018-01-13
Katowice, Datasport
Altus Cup - Firmy
[acrobat]
2018-01-13
Katowice, Datasport
Altus Cup - kategorie
[acrobat]
2018-01-13
Katowice, Datasport
Altus Cup - kobiety
[acrobat]
2018-01-13
Katowice, Datasport
Altus Cup - OPEN
[acrobat]
2018-01-13
Katowice, Datasport
Altus Cup - OSP
[acrobat]
2018-01-13
Katowice, Datasport
Altus Cup - PSP
[acrobat]
2018-01-13
Sobótka, Datasport
Górski Zimowy Maraton Ślężański - 23 km
[acrobat]
2018-01-13
Sobótka, Datasport
Górski Zimowy Maraton Ślężański - 43 km
[acrobat]
2018-01-13
Olsztyn, Organizator
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL
[acrobat]
2018-01-10
Gdynia, Rafał Plewiski
54. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-01-07
Bydgoszcz, b4sport.pl
Bieg dla Pawła - OPEN
[acrobat]
2018-01-07
Olsztyn Jurajski, chronosports.pl
Charytatywny Bieg Karnawałowy
[acrobat]
2018-01-07
Róża, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski
[acrobat]
2018-01-07
Róża, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - razem
[acrobat]
2018-01-07
Katowice, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Katowice CITY TRAIL - Bieg 4
[acrobat]
2018-01-07
Szczecin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL - Bieg 4
[acrobat]
2018-01-07
Łomnica k.Wałbrzycha, pomiarownia.pl
III Bieg Koliby Łomnickiej - OPEN
[acrobat]
2018-01-07
Racibórz, Organizator
IV Bieg Nadodrzański - OPEN
[acrobat]
2018-01-07
Sosnowiec, timing4u.pl
Półmaraton Zimowy - 10km
[acrobat]
2018-01-07
Sosnowiec, timing4u.pl
Półmaraton Zimowy - 5km
[acrobat]
2018-01-07
Sosnowiec, timing4u.pl
Półmaraton Zimowy - nordic walking
[acrobat]
2018-01-07
Sosnowiec, timing4u.pl
Półmaraton Zimowy - OPEN
[acrobat]
2018-01-07
Kraków, Organizator
VI Grand Prix Krakowa 3/5 - 11km
[acrobat]
2018-01-07
Kraków, Organizator
VI Grand Prix Krakowa 3/5 - 23km
[acrobat]
2018-01-07
Kraków, Organizator
VI Grand Prix Krakowa 3/5 - 3km
[acrobat]
2018-01-07
Kraków, Organizator
VI Grand Prix Krakowa 3/5 - 5km
[acrobat]
2018-01-07
Kraków, Organizator
VI Grand Prix Krakowa 3/5 - nordic walking
[acrobat]
2018-01-07
Mysłowice, Rafał Kontowicz
V Śląski Czterobieg Zimowy - Bieg I
[acrobat]
2018-01-07
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
X TOYOTA ZiMNaR- etap I - nordic walking
[acrobat]
2018-01-07
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
X TOYOTA ZiMNaR- etap I - OPEN
[acrobat]
2018-01-07
Dobrodzień, Organizator
X Zimowy Maraton Na Raty - Etap 1
[excel]
2018-01-06
Piasek k.Pszczyny, Piotr Czesław Tomczyk
Bieg Królowie u bram Aniołów - bieg
[acrobat]
2018-01-06
Piasek k.Pszczyny, Piotr Czesław Tomczyk
Bieg Królowie u bram Aniołów - bieg 10km
[acrobat]
2018-01-06
Piasek k.Pszczyny, Piotr Czesław Tomczyk
Bieg Królowie u bram Aniołów - nw10km
[acrobat]
2018-01-06
Piasek k.Pszczyny, Piotr Czesław Tomczyk
Bieg Królowie u bram Aniołów - nw 5km
[acrobat]
2018-01-06
Piasek k.Pszczyny, Piotr Czesław Tomczyk
Bieg Królowie u bram Aniołów - rolki
[acrobat]
2018-01-06
Piasek k.Pszczyny, Piotr Czesław Tomczyk
Bieg Królowie u bram Aniołów - wózki
[acrobat]
2018-01-06
Koszalin, b4sport.pl
Bieg Trzech Króli - OPEN
[acrobat]
2018-01-06
Róża, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski
[acrobat]
2018-01-06
Jakuszyce, Datasport.pl
Enervit Classic 5
[acrobat]
2018-01-06
Wrocław, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Wrocław CITY TRAIL - Bieg 4
[acrobat]
2018-01-06
Białe Błota, elektronicznezapisy.pl
III Bieg 3 Króli - drużyny
[acrobat]
2018-01-06
Białe Błota, elektronicznezapisy.pl
III Bieg 3 Króli - indywidualnie
[acrobat]
2018-01-06
Nowy Folwark, time4run.com.pl
III Bieg Trzech Króli - OPEN
[acrobat]
2018-01-06
Stołężyn k.Wągrowca, Maratończyk pomiarczasu
II Bieg Trzech Króli - 10km
[acrobat]
2018-01-06
Stołężyn k.Wągrowca, Maratończyk pomiarczasu
II Bieg Trzech Króli - 5km
[acrobat]
2018-01-06
Stołężyn k.Wągrowca, Maratończyk pomiarczasu
II Bieg Trzech Króli - nordic walking
[acrobat]
2018-01-06
Zwierzyniec, chronotex.pl
Niebiańska Setka Chrząszcza - OPEN
[acrobat]
2018-01-06
Zwierzyniec, chronotex.pl
Piekielna Ćwiartka Chrząszcza - OPEN
[acrobat]
2018-01-06
Zwierzyniec, chronotex.pl
Połówka Chrząszcza - OPEN
[acrobat]
2018-01-06
Krościenko , pomiar-czasu.pl
Triada Zimowa - 45km
[acrobat]
2018-01-06
Krościenko , pomiar-czasu.pl
Triada Zimowa - 60km
[acrobat]
2018-01-06
Zwierzyniec, chronotex.pl
Zimowe Roztocze Ultra - OPEN
[acrobat]
2018-01-05
Puszczykowo, Plus Timing
II Zimowa Piątka Nocnego Puszczyka
[acrobat]
2018-01-05
Puszczykowo, Plus Timing
I Zimowa Dziesiątka Nocnego Puszczyka
[acrobat]
2018-01-03
Gdynia, elektronicznezapisy.pl
53. Cykliczny Bieg Śledzia - OPEN
[acrobat]
2018-01-01
Bielsk Podlaski, Krzysztof Skowera
3. Noworoczny Bieg Tura - 10km kobiety
[acrobat]
2018-01-01
Bielsk Podlaski, Krzysztof Skowera
3. Noworoczny Bieg Tura - 10km mężczyźni
[acrobat]
2018-01-01
Bielsk Podlaski, Krzysztof Skowera
3. Noworoczny Bieg Tura - 5km kobiety
[acrobat]
2018-01-01
Bielsk Podlaski, Krzysztof Skowera
3. Noworoczny Bieg Tura - 5km mężczyźni
[acrobat]
2018-01-01
Warszawa, Organizator
Bieg Noworoczny - OPEN
[acrobat]
2018-01-01
Chorzów, timing4u.pl
CYBORG - XII Śląski Maraton Noworoczny - NW
[acrobat]
2018-01-01
Chorzów, timing4u.pl
CYBORG - XII Śląski Maraton Noworoczny - OPEN
[acrobat]
2018-01-01
Sopot, elektronicznezapisy.pl
Hangoverun - OPEN
[acrobat]
2018-01-01
Zakopane, sport-timing.pl
III Zakopiański Bieg Noworoczny - OPEN
[acrobat]
2018-01-01
Lisowice k.Lublinca, Organizator
IX Bieg Noworoczny - OPEN
[excel]
2018-01-01
Styrzyniec, time2go.pl
Noworoczna Piątka - nordic walking
[acrobat]
2018-01-01
Styrzyniec, time2go.pl
Noworoczna Piątka - OPEN
[acrobat]
2018-01-01
Gdańsk, Dariusz Darowski
Spontaniczny Maraton - 6
[excel]
2018-01-01
Szczecin, protiming24.pl
Szczeciński Bieg Noworoczny - OPEN
[acrobat]
2018-01-01
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton - 149
[excel]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
2015201620172018


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 988


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768