redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2016-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
24 Bieg Fiata - bieg młodzieżowy
[acrobat]
2016-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
24 Bieg Fiata - kategorie
[acrobat]
2016-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
24 Bieg Fiata - kobiety
[acrobat]
2016-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
24 Bieg Fiata - lekarze
[acrobat]
2016-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
24 Bieg Fiata - MP kobiet 10 km
[acrobat]
2016-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
24 Bieg Fiata - OPEN
[acrobat]
2016-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
24 Bieg Fiata - policjanci
[acrobat]
2016-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
24 Bieg Fiata - wózki
[acrobat]
2016-05-29
Dębica, KB Maratończyk Dębica
3. Dębicka Dziesiątka z Tikkurila
[acrobat]
2016-05-29
Kraków, Rafał Oświęcimka
4. Bieg Swoszowicki - OPEN
[acrobat]
2016-05-29
Kraków, Rafał Oświęcimka
4. Bieg Swoszowicki - Rodzinna Mila
[acrobat]
2016-05-29
Kraków, Rafał Oświęcimka
4. Bieg Swoszowicki - Swoszowicka Piątka
[acrobat]
2016-05-29
Wrocław, Ultimasport
7 Bieg dla Maćka - kobiety
[acrobat]
2016-05-29
Wrocław, Ultimasport
7 Bieg dla Maćka - mężczyźni
[acrobat]
2016-05-29
Dąbrówka k.Poznania, Marcin NAPIERAŁA
Bieg o Koronę Księżnej Dąbrówki
[acrobat]
2016-05-29
Sosnowiec, Tomek Panchyrz
Bieg Szlakiem Papieskim - 21km
[acrobat]
2016-05-29
Sosnowiec, Tomek Panchyrz
Bieg Szlakiem Papieskim - 6km
[acrobat]
2016-05-29
Rybnik, Datasport
Bieg Wiosny 2016 w ramach akcji Polska Biega
[acrobat]
2016-05-29
Kraków, Kacper Piech
Family Run Kraków
[acrobat]
2016-05-29
Chełm, ZmierzymyCzas.pl
III Półmaraton Chełmski - 5 km
[acrobat]
2016-05-29
Chełm, ZmierzymyCzas.pl
III Półmaraton Chełmski - kategorie
[acrobat]
2016-05-29
Chełm, ZmierzymyCzas.pl
III Półmaraton Chełmski - OPEN
[acrobat]
2016-05-29
Pruszków, PlusTiming
III Pruszkowski Bieg Wolności
[acrobat]
2016-05-29
Żytno k.Radomska, InesSport.pl
II Leśna Dziesiątka
[acrobat]
2016-05-29
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
II Mazowiecka Piątka
[acrobat]
2016-05-29
Domaniewice, Inessport.pl
II Wiosenny Cross Domaniewicki
[acrobat]
2016-05-29
Solec Kujawski, Good-Time
IV Bieg im. Burmistrza Antoniego Nawrockiego
[acrobat]
2016-05-29
Podkowa Leśna, DomTel-Sport
IV Podkowiańska Dycha - 3 km Bieg bez Barier
[acrobat]
2016-05-29
Podkowa Leśna, DomTel-Sport
IV Podkowiańska Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-29
Podkowa Leśna, DomTel-Sport
IV Podkowiańska Dycha - OPEN
[acrobat]
2016-05-29
Podkowa Leśna, DomTel-Sport
IV Podkowiańska Dycha - Podkowa Leśna
[acrobat]
2016-05-29
Podkowa Leśna, DomTel-Sport
IV Podkowiańska Dycha - samorządowcy
[acrobat]
2016-05-29
Dąbrowa k.Namysłowa, Mariusz Boduch
I Bieg po Gminie Świerczów - dzieci
[acrobat]
2016-05-29
Dąbrowa k.Namysłowa, Mariusz Boduch
I Bieg po Gminie Świerczów - OPEN
[acrobat]
2016-05-29
Tykocin, Krzysztof Skowera
I Bieg Stefana Czarnieckiego - Kobiety
[acrobat]
2016-05-29
Tykocin, Krzysztof Skowera
I Bieg Stefana Czarnieckiego - Mężczyźni
[acrobat]
2016-05-29
Jelna k.Leżajska, Michał Zawadzki
Jelniańska Mila
[acrobat]
2016-05-29
Koło, Organizator
Malinowa Piątka - GP Kobiety
[acrobat]
2016-05-29
Koło, Organizator
Malinowa Piątka - GP Mężczyźni
[acrobat]
2016-05-29
Koło, Organizator
Malinowa Piątka - OPEN
[acrobat]
2016-05-29
Malbork, Arek Dylert
Parkowa Piątka z Grupą Malbork
[acrobat]
2016-05-29
Prusice, Przemysław Burchacki
Prusice Biegają - 5. Etap - Kobiety
[acrobat]
2016-05-29
Prusice, Przemysław Burchacki
Prusice Biegają - 5. Etap - Mężczyźni
[acrobat]
2016-05-29
Nowy Sącz, Jacek Chowaniec
Sądecki Festiwal Rodzinnych Biegów
[acrobat]
2016-05-29
Bydgoszcz, STS-Timing
Terenowa Masakra - 10km
[acrobat]
2016-05-29
Bydgoszcz, STS-Timing
Terenowa Masakra - 5 km
[acrobat]
2016-05-29
Lubaczów, Daniel Pilip
V Maraton Roztoczański - OPEN
[acrobat]
2016-05-29
Lubaczów, Daniel Pilip
V Maraton Roztoczański - sztafeta
[acrobat]
2016-05-29
Gdańsk, Dariusz Lulewicz
XI Cross Grupy Trójmiasto
[acrobat]
2016-05-29
Człuchów, DomTel-Sport
XXIII Bieg Tura - 10 km
[acrobat]
2016-05-29
Człuchów, DomTel-Sport
XXIII Bieg Tura - 3.3 km
[acrobat]
2016-05-29
Rudniki, Hieronim Olejniczak
XXII Pętla Rudnicka
[acrobat]
2016-05-29
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
XXI Mazowiecka Piętnastka
[acrobat]
2016-05-29
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
XXI Mazowiecka Piętnastka - Dzieci
[acrobat]
2016-05-29
Obliwice, Good-Time
XXXIV Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
[acrobat]
2016-05-29
Krotoszyn, Ilona Stefańska
XXXVII Bieg Krotosa - Drużynówka
[acrobat]
2016-05-29
Krotoszyn, Ilona Stefańska
XXXVII Bieg Krotosa - OPEN
[acrobat]
2016-05-28
Łódź, Datasport
14 Bieg Ulicą Piotrkowską - drużyny
[acrobat]
2016-05-28
Łódź, Datasport
14 Bieg Ulicą Piotrkowską - kobiety
[acrobat]
2016-05-28
Łódź, Datasport
14 Bieg Ulicą Piotrkowską - małżeństwa
[acrobat]
2016-05-28
Łódź, Datasport
14 Bieg Ulicą Piotrkowską - OPEN
[acrobat]
2016-05-28
Sobótka, Datasport
23. Bieg na Ślężę - kobiety
[acrobat]
2016-05-28
Sobótka, Datasport
23. Bieg na Ślężę - mężczyźni
[acrobat]
2016-05-28
Dąbrowa Górnicza, Piotr Rogowicz
3 Cross Błędowa
[acrobat]
2016-05-28
Juchnowiec Dolny, Krzysztof Skowera
4. Bieg Konopielki
[acrobat]
2016-05-28
Juchnowiec Dolny, Krzysztof Skowera
4. Bieg Konopielki - Gmina
[acrobat]
2016-05-28
Juchnowiec Dolny, Krzysztof Skowera
4. Bieg Konopielki - Kobiety
[acrobat]
2016-05-28
Juchnowiec Dolny, Krzysztof Skowera
4. Bieg Konopielki - Niebiescy
[acrobat]
2016-05-28
Strzebiń k.Lublińca, Piotr Kozak
Bieg Św Urbana - 10 km
[excel]
2016-05-28
Strzebiń k.Lublińca, Piotr Kozak
Bieg Św Urbana - 4 km
[excel]
2016-05-28
Strzebiń k.Lublińca, Piotr Kozak
Bieg Św Urbana - Nordic Walking
[excel]
2016-05-28
Giżycko, Organizator
Bieg Zawiszaka - 10km
[acrobat]
2016-05-28
Giżycko, Organizator
Bieg Zawiszaka - 21km
[acrobat]
2016-05-28
Suwałki, DomTel-Sport
Festiwal biegów RESO SUWAŁKI - 10.5 km
[acrobat]
2016-05-28
Suwałki, DomTel-Sport
Festiwal biegów RESO SUWAŁKI - 3.5 km
[acrobat]
2016-05-28
Suwałki, DomTel-Sport
Festiwal biegów RESO SUWAŁKI - sztafety
[acrobat]
2016-05-28
Giżycko, Organizator
Giżyczanie - 10km
[acrobat]
2016-05-28
Giżycko, Organizator
Giżyczanie - 21km
[acrobat]
2016-05-28
Palowice, Marcin Menżyk
Grill+ Run= Fun 2016
[excel]
2016-05-28
Świerklaniec, August Jakubik
III Bieg Rzemieślników
[word]
2016-05-28
Giżycko, DomTel-Sport
III Puchar Wyspy Giżyckiej - 10 km
[acrobat]
2016-05-28
Giżycko, DomTel-Sport
III Puchar Wyspy Giżyckiej - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-28
Giżycko, DomTel-Sport
III Puchar Wyspy Giżyckiej - półmaraton
[acrobat]
2016-05-28
Siepraw, PulsarSport
III Sieprawska Piątka - 1 km
[acrobat]
2016-05-28
Siepraw, PulsarSport
III Sieprawska Piątka - 2 km
[acrobat]
2016-05-28
Siepraw, PulsarSport
III Sieprawska Piątka - 500 metrów
[acrobat]
2016-05-28
Siepraw, PulsarSport
III Sieprawska Piątka - 5 km
[acrobat]
2016-05-28
Wyszyna, Marcin Chwiłkowski
III Wyszyńska Dziesiątka
[acrobat]
2016-05-28
Duszniki Zdrój, Janusz Rajzer
II Górski Bieg Muflona
[excel]
2016-05-28
Lisewo, Bartosz Jaworski
II Lisewski Bieg Jaszczurczy
[acrobat]
2016-05-28
Trzcińsko-Zdrój, DomTel-Sport
II Trzciński Bieg Wzdłuż Murów - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-28
Trzcińsko-Zdrój, DomTel-Sport
II Trzciński Bieg Wzdłuż Murów - OPEN
[acrobat]
2016-05-28
Jantar, Good-Time
Jantarowy Przełaj
[acrobat]
2016-05-28
Sieraków, STS-Timing
JBL Triathlon Sieraków
[acrobat]
2016-05-28
Błędów, Monika Kosmala
Kosmiczny Rajd na Orientację
[acrobat]
2016-05-28
Piaseczno, Datasport
Piaseczyńska Piątka - 1 km kobiety
[acrobat]
2016-05-28
Piaseczno, Datasport
Piaseczyńska Piątka - 1 km OPEN
[acrobat]
2016-05-28
Piaseczno, Datasport
Piaseczyńska Piątka - 5 km kategorie
[acrobat]
2016-05-28
Piaseczno, Datasport
Piaseczyńska Piątka - 5 km kobiety
[acrobat]
2016-05-28
Piaseczno, Datasport
Piaseczyńska Piątka - 5 km OPEN
[acrobat]
2016-05-28
Warszawa, Szymon Głąb
Puchar Maratonu Warszawskiego
[excel]
2016-05-28
Tczew, Good-Time
SILGAN Ćwierćmaraton
[acrobat]
2016-05-28
Luzino, DomTel-Sport
V Kaszubska Piętnastka
[acrobat]
2016-05-28
Mysłowice, Rafał Kontowicz
V Mysłowicka Liga Crossowa - Bieg III
[acrobat]
2016-05-28
Gdańsk, Warriors Run
Warriors Run Gdańsk - Dzień
[acrobat]
2016-05-28
Gdańsk, Warriors Run
Warriors Run Gdańsk - Noc
[acrobat]
2016-05-28
Sielpia, Krzysztof Mijas
XI Cross Maraton Przez Piekło do Nieba
[acrobat]
2016-05-28
Piaski k.Gostynia, Maratończyk Pomiar Czasu
XXXIII Bieg im. Bł. E. Bojanowskiego
[acrobat]
2016-05-28
Nowa Sól, SuperSport.com.pl
XXXIII Półmaraton Solan - Kobiety
[acrobat]
2016-05-28
Nowa Sól, SuperSport.com.pl
XXXIII Półmaraton Solan - Mężczyźni
[acrobat]
2016-05-27
Komańcza - Żubracze, b4sport.pl
XIII Bieg Rzeźnika
[acrobat]
2016-05-26
Ożarowice, Organizator
III Bieg uliczny 5622m
[acrobat]
2016-05-25
Cisna, b4sport.pl
Rzeźnik na Raty - dzień III
[acrobat]
2016-05-25
Cisna, b4sport.pl
Rzeźnik na Raty - Generalka
[acrobat]
2016-05-25
Wrocław, Róża Spiliszewska
X 10 Artemisu
[acrobat]
2016-05-24
Gdynia, Rafał Plewiski
I Bieg Studenta Delfinalia Regatta
[acrobat]
2016-05-24
Cisna, b4sport.pl
Rzeźnik na Raty - dzień II
[acrobat]
2016-05-23
Komańcza - Cisna, Organizator
II Rzeźnik na Raty - etap 1
[acrobat]
2016-05-22
Myślibórz, Grzegorz Dąbrowski
10-tka Myśliborska
[acrobat]
2016-05-22
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
16. Europejskie Biegi Uliczne - bieg sportowy
[acrobat]
2016-05-22
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
16. Europejskie Biegi Uliczne - mieszkańcy
[acrobat]
2016-05-22
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
16. Europejskie Biegi Uliczne - OPEN
[acrobat]
2016-05-22
Suchowola, Krzysztof Skowera
20. Cross Trzeźwości
[acrobat]
2016-05-22
Rydzyna k.Leszna, Krzysztof Szymanowski
3R PWSZ dla Regionu
[acrobat]
2016-05-22
Jedlina Zdrój, Datasport
3. Wodociągi Półmaraton Górski - kategorie
[acrobat]
2016-05-22
Jedlina Zdrój, Datasport
3. Wodociągi Półmaraton Górski - kobiety
[acrobat]
2016-05-22
Jedlina Zdrój, Datasport
3. Wodociągi Półmaraton Górski - OPEN
[acrobat]
2016-05-22
Kostrzyn k.Poznania, Małgorzata Kemnitz
4.Kurdeszowa (Za)Dyszka
[acrobat]
2016-05-22
Białystok, Krzysztof Skowera
7. Białostocki Bieg Masowy
[acrobat]
2016-05-22
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
Bieg Lwa - OPEN
[acrobat]
2016-05-22
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
Bieg Lwa - Pogoń za Lwem
[acrobat]
2016-05-22
Chotomów, Mariusz Żmiłowski
Bieg Po Złote Jabłko
[acrobat]
2016-05-22
Zagórze, GOKiS Babice
Bukowica Run
[acrobat]
2016-05-22
Mosina, Maratończyk Pomiar Czasu
III Bieg Elegant na 5
[acrobat]
2016-05-22
Jastrzębie-Zdrój, Datasport
III Jastrzębski Bieg Kobiet - drużyny
[acrobat]
2016-05-22
Jastrzębie-Zdrój, Datasport
III Jastrzębski Bieg Kobiet - Jastrzębie Zdrój
[acrobat]
2016-05-22
Jastrzębie-Zdrój, Datasport
III Jastrzębski Bieg Kobiet - kategorie
[acrobat]
2016-05-22
Jastrzębie-Zdrój, Datasport
III Jastrzębski Bieg Kobiet - matka i córka
[acrobat]
2016-05-22
Jastrzębie-Zdrój, Datasport
III Jastrzębski Bieg Kobiet - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-22
Jastrzębie-Zdrój, Datasport
III Jastrzębski Bieg Kobiet - OPEN
[acrobat]
2016-05-22
Jastrzębie-Zdrój, Datasport
III Jastrzębski Bieg Kobiet - siostry
[acrobat]
2016-05-22
Łomianki, Ilona Czarnecka
II Bieg Łomianek
[acrobat]
2016-05-22
Niewiadów, InesSport.pl
II Bieg w Niewiadowie
[acrobat]
2016-05-22
Gorlice, Organizator
II Maraton Beskid Niski - 10km
[acrobat]
2016-05-22
Gorlice, Organizator
II Maraton Beskid Niski - 5km
[acrobat]
2016-05-22
Gorlice, Organizator
II Maraton Beskid Niski - OPEN
[acrobat]
2016-05-22
Sierakowice, Good-Time
II Sierakowicka 15
[acrobat]
2016-05-22
Kuchary Królewskie, Andrzej Świercz
IV Bieg Kwitnących Ogrodów
[acrobat]
2016-05-22
Rybnik, Time-Sport.pl
I Mistrzostwa Polski Rzemieślników - BR 5km
[acrobat]
2016-05-22
Rybnik, Time-Sport.pl
I Mistrzostwa Polski Rzemieślników - MPZ 5km
[acrobat]
2016-05-22
Rybnik, Time-Sport.pl
I Mistrzostwa Polski Rzemieślników - NW 5km
[acrobat]
2016-05-22
Rybnik, Time-Sport.pl
I Mistrzostwa Polski Rzemieślników - OMPR 10km
[acrobat]
2016-05-22
Ujazd, Marcin Łodyga
I Powiatowy Bieg na Piątkę
[acrobat]
2016-05-22
Słupsk, Marta Szudobaj
I Słupski Duathlon
[acrobat]
2016-05-22
Borki, Wiesław Daleki
Konwaliowa 5-ka - NW
[acrobat]
2016-05-22
Borki, Wiesław Daleki
Konwaliowa 5-ka - OPEN
[acrobat]
2016-05-22
Deszczno, Maratończyk Pomiar Czasu
Majowa Piątka
[acrobat]
2016-05-22
Wrocław, Men Expert Survival Race
Men Expert Survival Race - 12km
[acrobat]
2016-05-22
Wrocław, Men Expert Survival Race
Men Expert Survival Race - 3km
[acrobat]
2016-05-22
Wrocław, Men Expert Survival Race
Men Expert Survival Race - 6km
[acrobat]
2016-05-22
Bydgoszcz, STS-Timing
PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2016-05-22
Bydgoszcz, STS-Timing
PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - półmaraton
[acrobat]
2016-05-22
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Półmaraton Koszalin
[acrobat]
2016-05-22
Gdynia, Magdalena Dąbrowska
Puchar Gdyni 2016 - Biegi Młodzieżowe
[acrobat]
2016-05-22
Rawa Mazowiecka, STS-Timing
Rawski Festiwal Biegowy
[acrobat]
2016-05-22
Zdzieszowice, Datasport
Runner’s World Super Bieg - 10 km drużyny
[acrobat]
2016-05-22
Zdzieszowice, Datasport
Runner’s World Super Bieg - 10 km kobiety
[acrobat]
2016-05-22
Zdzieszowice, Datasport
Runner’s World Super Bieg - 10 km OPEN
[acrobat]
2016-05-22
Zdzieszowice, Datasport
Runner’s World Super Bieg - 21 km drużyny
[acrobat]
2016-05-22
Zdzieszowice, Datasport
Runner’s World Super Bieg - 21 km kategorie
[acrobat]
2016-05-22
Zdzieszowice, Datasport
Runner’s World Super Bieg - 21 km kobiety
[acrobat]
2016-05-22
Zdzieszowice, Datasport
Runner’s World Super Bieg - 21 km OPEN
[acrobat]
2016-05-22
Chełmiec, Datasport
Rzepakowa Dycha
[acrobat]
2016-05-22
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Bieg III
[excel]
2016-05-22
Koszalin, Arkadiusz Kozak
XIV Bieg Wenedów
[acrobat]
2016-05-22
Skaryszewy, Grażyna Lerke
XIX Biegi Uliczne im. Jana Kielasa
[acrobat]
2016-05-22
Kraków - Skotniki, Ultimasport.pl
XI Bieg Kraków-Skotniki - Marszobieg
[acrobat]
2016-05-22
Kraków - Skotniki, Ultimasport.pl
XI Bieg Kraków-Skotniki - OPEN
[acrobat]
2016-05-22
Poznań, Hanna Białka
XLPL Ekiden - drużyny akademickie
[acrobat]
2016-05-22
Poznań, Hanna Białka
XLPL Ekiden - drużyny firmowe
[acrobat]
2016-05-22
Poznań, Hanna Białka
XLPL Ekiden - drużyny kobiece
[acrobat]
2016-05-22
Poznań, Hanna Białka
XLPL Ekiden - drużyny mieszane
[acrobat]
2016-05-22
Poznań, Hanna Białka
XLPL Ekiden - OPEN
[acrobat]
2016-05-22
Elbląg, Robert Bieńkowski
XV Grand Prix Elbląga
[excel]
2016-05-22
Ostrołęka, STS-Timing
XXII Pólmaraton Kurpiowski
[acrobat]
2016-05-21
Hajnówka, PulsarSport
16. Półmaraton Hajnowsk - drużyny
[acrobat]
2016-05-21
Hajnówka, PulsarSport
16. Półmaraton Hajnowsk - OPEN
[acrobat]
2016-05-21
Chodzież, Roman Kołodziejczyk
33 Bieg Grzymalitów
[acrobat]
2016-05-21
Lubliniec, Krzysztof Szwed
40 setek Kobiego
[acrobat]
2016-05-21
Gniezno, Maratończyk Pomiar Czasu
8. Bieg Cegielskiego - 10km
[acrobat]
2016-05-21
Gniezno, Maratończyk Pomiar Czasu
8. Bieg Cegielskiego - 1km
[acrobat]
2016-05-21
Łaziska Górne, Kamil Klonowski
9 Bieg Uliczny o Łaziskie Liście
[acrobat]
2016-05-21
Olsztyn, Organizator
Akcja charytatywna - Kilometry Pomocy
[acrobat]
2016-05-21
Gdańsk, Jan Salewski
Biegowe GP Dzielnic Gdańska
[acrobat]
2016-05-21
Ruda Śląska, August Jakubik
Bieg Wiewiórki - dzieci
[excel]
2016-05-21
Ruda Śląska, August Jakubik
Bieg Wiewiórki - OPEN
[excel]
2016-05-21
Wierchomla, Grzegorz Rogowski
Bieg Zdroje Piwnicznej
[acrobat]
2016-05-21
Leszno k.Warszawy, DomTel-Sport
Cross z Historią w Tle
[acrobat]
2016-05-21
Leszno k.Warszawy, Edyta Przybysławska
Cross z Historią w Tle - Dzieci
[acrobat]
2016-05-21
Leszno k.Warszawy, Edyta Przybysławska
Cross z Historią w Tle - Gmina Leszno
[acrobat]
2016-05-21
Leszno k.Warszawy, Edyta Przybysławska
Cross z Historią w Tle - Powiat
[acrobat]
2016-05-21
Mazańcowice, Datasport
III Bieg po zdrowie Mazańcowice
[acrobat]
2016-05-21
Głogów Małopolski, Andrzej Zwierzchowski
III Dycha Głogowska
[acrobat]
2016-05-21
Bystrzyca, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Kresowy
[acrobat]
2016-05-21
Bojadła, Edward Klucowicz
II Bieg Memoriałowy P.Szwajkowskiego - kobiety
[acrobat]
2016-05-21
Bojadła, Edward Klucowicz
II Bieg Memoriałowy P.Szwajkowskiego - OPEN
[acrobat]
2016-05-21
Sławków, Ultimasport
II Bieg Republiki Sławkowskiej - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-21
Sławków, Ultimasport
II Bieg Republiki Sławkowskiej - OPEN
[acrobat]
2016-05-21
Wadowice, Pulsarsport
II Bieg Wadowicki - kobiety
[acrobat]
2016-05-21
Wadowice, Pulsarsport
II Bieg Wadowicki - nordic walking
[acrobat]
2016-05-21
Wadowice, Pulsarsport
II Bieg Wadowicki - OPEN
[acrobat]
2016-05-21
Wysowa-Zdrój, Marcin ZIęba
II Maraton Beskid Niski
[acrobat]
2016-05-21
Zaliwie Szpinki, Piotr Romanowski
II Mazowiecki Duathlon - Drużyny Męskie/Damskie
[acrobat]
2016-05-21
Zaliwie Szpinki, Piotr Romanowski
II Mazowiecki Duathlon - Drużyny mieszane
[acrobat]
2016-05-21
Zaliwie Szpinki, Piotr Romanowski
II Mazowiecki Duathlon - OPEN
[acrobat]
2016-05-21
Cisna, Organizator
II Rzeźnik Ultra - 100 km
[acrobat]
2016-05-21
Cisna, Organizator
II Rzeźnik Ultra - 140 km
[acrobat]
2016-05-21
Środa Wielkpoloska, Hospicjum Piotra Króla
IV Bieg Nadziei
[acrobat]
2016-05-21
Świętoszów, PulsarSport
IV Półmaraton Świętoszowski
[acrobat]
2016-05-21
Sosnowiec Maczki, Anna Zdrodowska
I Bieg Przełajowy im. Janusza Nabrdalika
[word]
2016-05-21
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
I Bieg Trzech Sznek
[acrobat]
2016-05-21
Lubań, Dominik Krumin
Lubański Wyścig MTB
[acrobat]
2016-05-21
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Maraton Leśny
[acrobat]
2016-05-21
Wrocław, Datasport.pl
Sky Tower Run - charytatywny
[acrobat]
2016-05-21
Wrocław, Datasport.pl
Sky Tower Run - kategorie
[acrobat]
2016-05-21
Wrocław, Datasport.pl
Sky Tower Run - kobiety
[acrobat]
2016-05-21
Wrocław, Datasport.pl
Sky Tower Run - OPEN
[acrobat]
2016-05-21
Czerniejewo, Maratończyk Pomiar Czasu
VII Bieg Czerniejewski - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-21
Czerniejewo, Maratończyk Pomiar Czasu
VII Bieg Czerniejewski - OPEN
[acrobat]
2016-05-21
Kwidzyn, Datasport
VII Kwidzyński Bieg Papiernika - drużyny
[acrobat]
2016-05-21
Kwidzyn, Datasport
VII Kwidzyński Bieg Papiernika - kobiety
[acrobat]
2016-05-21
Kwidzyn, Datasport
VII Kwidzyński Bieg Papiernika - OPEN
[acrobat]
2016-05-21
Krusze, Ultimasport
VI Bieg Cichociemnych - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-21
Krusze, Ultimasport
VI Bieg Cichociemnych - OPEN
[acrobat]
2016-05-21
Oświęcim, Organizator
V Zielona Dycha
[acrobat]
2016-05-21
Tarnów, Maciej Pokorny
XII Bieg Sanguszków - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-21
Tarnów, Maciej Pokorny
XII Bieg Sanguszków - OPEN
[acrobat]
2016-05-21
Dolsk k.Śremu, Witold Opielewicz
XXII Memoriał Michała Stryczyńskiego
[acrobat]
2016-05-21
Małogoszcz, Hieronim Olejniczak
XXIV Półmaraton Świętokrzyski
[acrobat]
2016-05-21
Baborów, Joanna Kowalczyk-Klimczak
XXVIII Bieg Baborowa
[word]
2016-05-21
Bolewice, PlusTiming
X Fiedlerowska
[acrobat]
2016-05-20
Żyrowa, Organizator
IX Anno Górskie Biegi Przełajowe
[word]
2016-05-20
Brzeszcze, Beata Jagiełło
Polska Biega - 3km
[acrobat]
2016-05-20
Brzeszcze, Beata Jagiełło
Polska Biega - 5km
[acrobat]
2016-05-20
Limanowa, Andrzej Sochoń
XIII Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT
[acrobat]
2016-05-18
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 3
[excel]
2016-05-15
Kraków, Datasport.pl
15. PZU Cracovia Maraton - drużyny
[acrobat]
2016-05-15
Kraków, Datasport.pl
15. PZU Cracovia Maraton - kategorie
[acrobat]
2016-05-15
Kraków, Datasport.pl
15. PZU Cracovia Maraton - kobiety
[acrobat]
2016-05-15
Kraków, Datasport.pl
15. PZU Cracovia Maraton - OPEN
[acrobat]
2016-05-15
Gdańsk, STS-Timing
2. PZU Gdańsk Maraton
[acrobat]
2016-05-15
Będzin, Organizator
45 Masowe Biegi Przełajowe - 0.7km
[acrobat]
2016-05-15
Będzin, Organizator
45 Masowe Biegi Przełajowe - 1.4km
[acrobat]
2016-05-15
Będzin, Organizator
45 Masowe Biegi Przełajowe - 3km
[acrobat]
2016-05-15
Będzin, Organizator
45 Masowe Biegi Przełajowe - 6km
[acrobat]
2016-05-15
Będzin, Organizator
45 Masowe Biegi Przełajowe - Drużyny
[acrobat]
2016-05-15
Białystok, Datasport.pl
4. PKO Białystok Półmaraton - 21 km kobiety
[acrobat]
2016-05-15
Białystok, Datasport.pl
4. PKO Białystok Półmaraton - 21 km OPEN
[acrobat]
2016-05-15
Białystok, Datasport.pl
4. PKO Białystok Półmaraton - 5 km kobiety
[acrobat]
2016-05-15
Białystok, Datasport.pl
4. PKO Białystok Półmaraton - 5 km OPEN
[acrobat]
2016-05-15
Pawłowice, Zmierzymyczas.pl
Bieg dla Wiktora Kusz
[acrobat]
2016-05-15
Mietków, Ultimasport
Bieg Mietkowski - kobiety
[acrobat]
2016-05-15
Mietków, Ultimasport
Bieg Mietkowski - OPEN
[acrobat]
2016-05-15
Borówiec, Maratończyk Pomiar Czasu
Borówiecka ZaDyszka
[acrobat]
2016-05-15
Buk, Maratończyk Pomiar Czasu
Bukowski Bieg Mieszka I
[acrobat]
2016-05-15
Wodzisław Śląski, Organizator
Grand Prix Trzech Wzgórz - bieg 1
[acrobat]
2016-05-15
Toruń, Andżelika Dzięgiel
II Bieg z Książką
[excel]
2016-05-15
Trzcinica, PulsarSport.pl
II Gminny Bieg Uliczny im. Janusza Smiatacza
[acrobat]
2016-05-15
Wrocław, Jarosław Olejniczak
II Wrocławski Bieg Akademicki - 10 km kobiety
[acrobat]
2016-05-15
Wrocław, Jarosław Olejniczak
II Wrocławski Bieg Akademicki - 10 km mężczyźni
[acrobat]
2016-05-15
Wrocław, Jarosław Olejniczak
II Wrocławski Bieg Akademicki - 5 km kobiety
[acrobat]
2016-05-15
Wrocław, Jarosław Olejniczak
II Wrocławski Bieg Akademicki - 5 km mężczyźni
[acrobat]
2016-05-15
Dziadowa Kłoda, Ewa Kazimierczak
I Bieg o Kłodę - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-15
Dziadowa Kłoda, Ewa Kazimierczak
I Bieg o Kłodę - OPEN
[acrobat]
2016-05-15
Nowy Targ, Ultimasport
Maraton Podhalański
[acrobat]
2016-05-15
Nowy Targ, Ultimasport
Półmaraton Podhalański
[acrobat]
2016-05-15
Działoszyn, Datasport
VII Działoszyńska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2016-05-15
Działoszyn, Datasport
VII Działoszyńska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2016-05-15
Działoszyn, Datasport
VII Działoszyńska Dziesiątka - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-15
Działoszyn, Datasport
VII Działoszyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2016-05-14
Kraków, Datasport.pl
11. Mini Cracovia Maraton im.P.Gładkiego - kateg.
[acrobat]
2016-05-14
Kraków, Datasport.pl
11. Mini Cracovia Maraton im.P.Gładkiego - kobiety
[acrobat]
2016-05-14
Kraków, Datasport.pl
11. Mini Cracovia Maraton im.P.Gładkiego - OPEN
[acrobat]
2016-05-14
Wrocław, STS-Timing
Bieg Firmowy - Kobiety
[acrobat]
2016-05-14
Wrocław, STS-Timing
Bieg Firmowy - Mężczyźni
[acrobat]
2016-05-14
Wrocław, STS-Timing
Bieg Firmowy - Mieszane
[acrobat]
2016-05-14
Wrocław, STS-Timing
Bieg Firmowy - OPEN
[acrobat]
2016-05-14
Warszawa, Datasport.pl
Bieg IT - kategorie
[acrobat]
2016-05-14
Warszawa, Datasport.pl
Bieg IT - kobiety
[acrobat]
2016-05-14
Warszawa, Datasport.pl
Bieg IT - OPEN
[acrobat]
2016-05-14
Lublin, Domtel-Sport
Czechowska Piątka
[acrobat]
2016-05-14
Woskrzenice Duże, Łukasz Węda
Extreme Power Run
[acrobat]
2016-05-14
Świecie, Domtel-Sport
III Bieg Rycerski
[acrobat]
2016-05-14
Nowy Targ, Ultimasport
IV Bieg o Puchar Rektora PPWSZ
[acrobat]
2016-05-14
Olecko, Marcin Brynda
IV Olecka Trzynastka
[acrobat]
2016-05-14
Łódź, Inessport
Nordea LCJRun - NOCny bieg po lotnisku
[acrobat]
2016-05-14
Dobrzeń Wielki, Organizator
Od jeziora do jeziora
[acrobat]
2016-05-14
Koszwice, Zmierzymyczas.pl
Polska Biega w Koszwicach
[acrobat]
2016-05-14
Stary Szelków, Krzysztof Jastrzębski
VI Półmaraton Szelkowski
[acrobat]
2016-05-14
Stary Szelków, Krzysztof Jastrzębski
VI Szelkowski Bieg Długodystansowy
[acrobat]
2016-05-14
Lidzbark Warmiński, Superczas.pl
XII Lidzbarski Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-05-14
Kosakowo, Teresa Jaskułka
XIX Biegowe Grand Prix Pow. Puckiego
[word]
2016-05-14
Maków Podhalański, Katarzyna Bartyzel
XXIV Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej - 10km
[acrobat]
2016-05-14
Maków Podhalański, Katarzyna Bartyzel
XXIV Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej - 2.3km
[acrobat]
2016-05-13
Kraków, Datasport.pl
Bieg Nocny - kategorie
[acrobat]
2016-05-13
Kraków, Datasport.pl
Bieg Nocny - kobiety
[acrobat]
2016-05-13
Kraków, Datasport.pl
Bieg Nocny - OPEN
[acrobat]
2016-05-11
Żory, Datasport.pl
IV Żorski Bieg Ogniowy
[acrobat]
2016-05-08
Bielsko-Biała, Romek Szyra
20. Bieg Magurki - OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Bielsko-Biała, Romek Szyra
20. Bieg Magurki - Polska Biega
[acrobat]
2016-05-08
Pszczew, PulsarSport.pl
33 Pszczewska Dwudziestka
[acrobat]
2016-05-08
Książenice, Przemysław Krawczyk
4 Bieg Biegam Bo Lubię w Książenicach - 10km
[acrobat]
2016-05-08
Książenice, Przemysław Krawczyk
4 Bieg Biegam Bo Lubię w Książenicach - 5km
[acrobat]
2016-05-08
Lublin, STS-Timing
4. PZU Maraton Lubelski
[acrobat]
2016-05-08
Swarzędz, DomTel-Sport
5. Bieg 10 km Szpot Swarzędz
[acrobat]
2016-05-08
Białobrzegi, Datasport
Bieg Pilicy - kategorie
[acrobat]
2016-05-08
Białobrzegi, Datasport
Bieg Pilicy - kobiety
[acrobat]
2016-05-08
Białobrzegi, Datasport
Bieg Pilicy - OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Tarnów, Krzysztof Gondek
III Bieg na Zamek po Miecz Spycymira
[acrobat]
2016-05-08
Kamianna, Ultimasport.pl
III Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem
[acrobat]
2016-05-08
Bydgoszcz, BGTimeSport
II Bieg Instalatora
[acrobat]
2016-05-08
Kielce, Datasport
II sieBIEGA Półmaraton Kielecki
[acrobat]
2016-05-08
Sieradz, Organizator
II Sieradzki Cross Towarzyski
[acrobat]
2016-05-08
Bolków, Bartosz Klimek
I Bieg z Zamkiem w Tle - 11km
[acrobat]
2016-05-08
Bolków, Bartosz Klimek
I Bieg z Zamkiem w Tle - 2km
[acrobat]
2016-05-08
Koło, Agata Błaszyk
Malinowa Piątka
[acrobat]
2016-05-08
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #1 - Dzieci
[acrobat]
2016-05-08
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #1 - Młodziaki
[acrobat]
2016-05-08
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #1 - OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #1 - Starszaki
[acrobat]
2016-05-08
Polanica Zdrój, Datasport
Półmaraton Polanica Zdrój - 10 km drużyny
[acrobat]
2016-05-08
Polanica Zdrój, Datasport
Półmaraton Polanica Zdrój - 10 km kobiety
[acrobat]
2016-05-08
Polanica Zdrój, Datasport
Półmaraton Polanica Zdrój - 10 km OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Polanica Zdrój, Datasport
Półmaraton Polanica Zdrój - drużyny
[acrobat]
2016-05-08
Polanica Zdrój, Datasport
Półmaraton Polanica Zdrój - kobiety
[acrobat]
2016-05-08
Polanica Zdrój, Datasport
Półmaraton Polanica Zdrój - OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Puławy, PulsarSport.pl
Przełajowe Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły - 10 km
[acrobat]
2016-05-08
Puławy, PulsarSport.pl
Przełajowe Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły - 5 km
[acrobat]
2016-05-08
Polanica-Zdrój, DataSport.pl
Runner’s World Super Bieg - 10km
[acrobat]
2016-05-08
Polanica-Zdrój, DataSport.pl
Runner’s World Super Bieg - 21km
[acrobat]
2016-05-08
Dąbrowa Górnicza, Zbigniew Szwej
Szóstka Pogorii - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-08
Dąbrowa Górnicza, Zbigniew Szwej
Szóstka Pogorii - OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Warszawa, Jan Goleń
Szybko po Woli - bieg 3
[acrobat]
2016-05-08
Opole, Datasport
VI Maraton Opolski - 10 km kobiety
[acrobat]
2016-05-08
Opole, Datasport
VI Maraton Opolski - 10 km OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Opole, Datasport
VI Maraton Opolski - biegowy festiwal
[acrobat]
2016-05-08
Opole, Datasport
VI Maraton Opolski - maraton kobiety
[acrobat]
2016-05-08
Opole, Datasport
VI Maraton Opolski - maraton OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Opole, Datasport
VI Maraton Opolski - półmaraton kobiety
[acrobat]
2016-05-08
Opole, Datasport
VI Maraton Opolski - półmaraton OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Opole, Datasport
VI Maraton Opolski - sztafety
[acrobat]
2016-05-08
Elbląg, Robert Bieńkowski
XV Grand Prix Elbląga
[excel]
2016-05-08
Świnoujście, Anna Bogdańska
XXI Bieg na 3 Mile Morskie
[acrobat]
2016-05-08
Wleń, Organizator
XXV Memoriał Uliczny im. Michała Fludra
[acrobat]
2016-05-08
Bojanowo, Norbert Weber
XXXII Bieg Zwycięstwa - mieszkańcy
[acrobat]
2016-05-08
Bojanowo, Norbert Weber
XXXII Bieg Zwycięstwa - OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Bartków, Bogusław Tomaszewski
X Bieg Lupusa - Gmina
[acrobat]
2016-05-08
Bartków, Bogusław Tomaszewski
X Bieg Lupusa - Leśnicy
[acrobat]
2016-05-08
Bartków, Bogusław Tomaszewski
X Bieg Lupusa - OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Konstantynów Łódzki, InesSport.pl
X Bieg Wdzięczności - 1.2 km
[acrobat]
2016-05-08
Konstantynów Łódzki, InesSport.pl
X Bieg Wdzięczności - 5km
[acrobat]
2016-05-08
Gołdap, Organizator
Zdrojowy XL Bieg Zwycięstwa - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-08
Gołdap, Organizator
Zdrojowy XL Bieg Zwycięstwa - OPEN
[acrobat]
2016-05-07
Grajewo, Good-Time.pl
18. Uliczny Bieg Wilka
[acrobat]
2016-05-07
Warszawa, Organizator
Armageddon Challenge
[acrobat]
2016-05-07
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski
[acrobat]
2016-05-07
Pustynia Błędowska, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa - 3h i 9h
[acrobat]
2016-05-07
Pustynia Błędowska, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa - 5km
[acrobat]
2016-05-07
Szczawno-Zdrój, Datasport.pl
Bieg na Chełmiec - 12 km
[acrobat]
2016-05-07
Szczawno-Zdrój, Datasport.pl
Bieg na Chełmiec - 21 km
[acrobat]
2016-05-07
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
Bieg o Różę Olesna
[acrobat]
2016-05-07
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 8 drużyny
[acrobat]
2016-05-07
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 8 dzieci
[acrobat]
2016-05-07
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 8 młodzież
[acrobat]
2016-05-07
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 8 OPEN
[acrobat]
2016-05-07
Czempiń, PlusTiming
ChampionMan Duathlon - długi
[acrobat]
2016-05-07
Czempiń, PlusTiming
ChampionMan Duathlon - sprint
[acrobat]
2016-05-07
Manowo, Krzysztof Puścian
III Bieg Wiosenny
[acrobat]
2016-05-07
Ruda Śląska, August Jakubik
III Ruda Run
[word]
2016-05-07
Połczyn-Zdrój, Maratończyk Pomiar Czasu
II Bieg Borkow
[acrobat]
2016-05-07
Czerna, Radoslaw Popielinski
II Międzynarodowy Bieg Strażaka
[acrobat]
2016-05-07
Tworóg, Artur Konfederak
II Tworogowska dycha po trowie
[acrobat]
2016-05-07
Inowrocław, PulsarSport.pl
IX Bieg Piastowski - Kobiety
[acrobat]
2016-05-07
Inowrocław, PulsarSport.pl
IX Bieg Piastowski - OPEN
[acrobat]
2016-05-07
Rytro, Dorota Dąbrowska
I Bieg Kurierów Sądeckich
[acrobat]
2016-05-07
Karpacz, Artur Barczyński
Karpacz Maraton
[acrobat]
2016-05-07
Wrocław, Datasport.pl
Olimpijska Piątka
[acrobat]
2016-05-07
Rzeszów, Katarzyna Żebrakowska
Ultramaraton Podkarpacki - 115km
[acrobat]
2016-05-07
Rzeszów, Katarzyna Żebrakowska
Ultramaraton Podkarpacki - 30km
[acrobat]
2016-05-07
Rzeszów, Katarzyna Żebrakowska
Ultramaraton Podkarpacki - 50km
[acrobat]
2016-05-07
Rzeszów, Katarzyna Żebrakowska
Ultramaraton Podkarpacki - 70km
[acrobat]
2016-05-07
Nadolice Wielkie, Dominik Krumin
VIII Bieg Wokół Rancza - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-07
Nadolice Wielkie, Dominik Krumin
VIII Bieg Wokół Rancza - OPEN
[acrobat]
2016-05-07
Ciechanów, Zenon Lewandowski
VIII Ogólnopolski Bieg Pomiedzy Zamkami
[acrobat]
2016-05-07
Sandomierz, Piotr Kozak
VI Weekend Kwitnących Sadów - 10km
[excel]
2016-05-07
Sandomierz, Piotr Kozak
VI Weekend Kwitnących Sadów - 21km
[excel]
2016-05-07
Sandomierz, Piotr Kozak
VI Weekend Kwitnących Sadów - Bieg Górski
[excel]
2016-05-07
Sandomierz, Piotr Kozak
VI Weekend Kwitnących Sadów - Duathlon
[excel]
2016-05-07
Sandomierz, Piotr Kozak
VI Weekend Kwitnących Sadów - Nordic Walking
[excel]
2016-05-07
Sandomierz, Piotr Kozak
VI Weekend Kwitnących Sadów - Sadownicy
[excel]
2016-05-07
Warszawa, Organizator
XII Ekiden - Maraton Sztafet
[excel]
2016-05-07
Skawina, Datasport.pl
XIV Bieg Skawiński - Gmina
[acrobat]
2016-05-07
Skawina, Datasport.pl
XIV Bieg Skawiński - kategorie
[acrobat]
2016-05-07
Skawina, Datasport.pl
XIV Bieg Skawiński - kobiety
[acrobat]
2016-05-07
Skawina, Datasport.pl
XIV Bieg Skawiński - MP Energetyków
[acrobat]
2016-05-07
Skawina, Datasport.pl
XIV Bieg Skawiński - OPEN
[acrobat]
2016-05-07
Skawina, Datasport.pl
XIV Bieg Skawiński - rolki
[acrobat]
2016-05-07
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
XI Bieg Wyspiańskiego - kategorie
[acrobat]
2016-05-07
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
XI Bieg Wyspiańskiego - OPEN
[acrobat]
2016-05-07
Chojnice, Domtel-Sport
XXXII Chojnickie Biegi Strażackie
[acrobat]
2016-05-07
Toszek, Bartłomiej Woźniak
II Bieg o Złotą Kaczkę
[acrobat]
2016-05-06
Grodzisk Wielkopolsk, PlusTiming
GWiNT Ultra Cross - Mini
[acrobat]
2016-05-06
Grodzisk Wielkopolsk, PlusTiming
GWiNT Ultra Cross - Normal
[acrobat]
2016-05-06
Grodzisk Wielkopolsk, PlusTiming
GWiNT Ultra Cross - Super
[acrobat]
2016-05-06
Ojców, Sara Bruszkowska
Koniczynka Trail Marathon
[acrobat]
2016-05-05
Częstochowa, Kamil Chwastek
VIII Marszobieg Prewencji Policji
[acrobat]
2016-05-03
Warszawa, DataSport.pl
26 Bieg Konstytucji 3 Maja - Kobiety
[acrobat]
2016-05-03
Warszawa, DataSport.pl
26 Bieg Konstytucji 3 Maja - OPEN
[acrobat]
2016-05-03
Gryfino, Domtel-Sport.pl
2. Gryfiński Transgraniczny Festiwal - 10km
[acrobat]
2016-05-03
Gryfino, Domtel-Sport.pl
2. Gryfiński Transgraniczny Festiwal - półmaraton
[acrobat]
2016-05-03
Lubliniec, Krzysztof Szwed
40 setek Kubisza
[acrobat]
2016-05-03
Szczecin, Organizator
Arkońska Mila
[acrobat]
2016-05-03
Strzyżów, Krzysztof Szaro
Bieg Konstytucji 3 Maja - 10km
[acrobat]
2016-05-03
Strzyżów, Krzysztof Szaro
Bieg Konstytucji 3 Maja - 2 km
[acrobat]
2016-05-03
Strzyżów, Krzysztof Szaro
Bieg Konstytucji 3 Maja - 4 km
[acrobat]
2016-05-03
Radom, Tadeusz Kraska
Bieg Konstytucji 3 Maja - młodzież
[acrobat]
2016-05-03
Radom, Tadeusz Kraska
Bieg Konstytucji 3 Maja - OPEN
[acrobat]
2016-05-03
Grębocice, STS-Timing
III Bieg o Puchar Wójta Gminy Grębocice
[acrobat]
2016-05-03
Racibórz, Krzysztof Borkowski
IX Bieg bez granic - 3.7km
[acrobat]
2016-05-03
Racibórz, Krzysztof Borkowski
IX Bieg bez granic - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-03
Racibórz, Krzysztof Borkowski
IX Bieg bez granic - OPEN
[acrobat]
2016-05-03
Wiączyń Dolny, InesSport.pl
I Półmaraton Majowy
[acrobat]
2016-05-03
Tarnowskie Góry, ZmierzymyCzas.pl
I Tarnogórski Półmaraton - 10 km
[acrobat]
2016-05-03
Tarnowskie Góry, ZmierzymyCzas.pl
I Tarnogórski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2016-05-03
Zakopane, Magdalena Zięba
I Zakopiańska Mila Konstytucyjna
[acrobat]
2016-05-03
Chorzów, Józef Łyscarz
Nic Majowy
[excel]
2016-05-03
Tymbark, Agnieszka Faron
Noraftrail - Tymbarskie Pagórki
[acrobat]
2016-05-03
Ostrów Mazowiecka, Arkadiusz Spinek
Ostrowski Bieg Konstytucji - 10km
[acrobat]
2016-05-03
Ostrów Mazowiecka, Arkadiusz Spinek
Ostrowski Bieg Konstytucji - 5km
[acrobat]
2016-05-03
Ryki, Artur Olek
Otwarte Mistrzostwa Polski biegusiem.pl - Kat.
[acrobat]
2016-05-03
Ryki, Artur Olek
Otwarte Mistrzostwa Polski biegusiem.pl - Kobiety
[acrobat]
2016-05-03
Ryki, Artur Olek
Otwarte Mistrzostwa Polski biegusiem.pl - OPEN
[acrobat]
2016-05-03
Świdnica, Staszek K.
VIII Bieg Goplany
[excel]
2016-05-03
Łubianka, STS-Timing
XIX Bieg Samorządowy
[acrobat]
2016-05-03
Stalowa Wola, Organizator
XXVIII Bieg Konstytucji 3-go Maja
[acrobat]
2016-05-03
Czarna Dąbrówka, Domtel-Sport.pl
XXVI Bieg Orłów
[acrobat]
2016-05-03
Sztum, Jan Salewski
XXVI Sztumski Bieg Solidarności
[acrobat]
2016-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXV Bieg im. Jana Kilińskiego - 21 drużyny
[acrobat]
2016-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXV Bieg im. Jana Kilińskiego - 21 kategorie
[acrobat]
2016-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXV Bieg im. Jana Kilińskiego - 3.5 kobiety
[acrobat]
2016-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXV Bieg im. Jana Kilińskiego - 3.5 OPEN
[acrobat]
2016-05-03
Trzemeszno, DataSport.pl
XXV Bieg im. Jana Kilińskiego - Kobiety
[acrobat]
2016-05-03
Trzemeszno, DataSport.pl
XXV Bieg im. Jana Kilińskiego - OPEN
[acrobat]
2016-05-03
Rudze k.Zatoru, Adam Jagieła
XX Bieg Konstytucji
[acrobat]
2016-05-03
Bytom, Tomek Panchyrz
X Bytomski Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2016-05-02
Pniewo, Maratończyk Pomiar Czasu
14 Bieg po słońce
[acrobat]
2016-05-02
Skórcz, Jerzy Mykowski
Bieg Jurka
[acrobat]
2016-05-02
Zamość, InesSport.pl
III Bieg Wokół Twierdzy
[acrobat]
2016-05-02
Węgorzewo, Krzysztof Skowera
II Półmaraton Węgorza
[acrobat]
2016-05-02
Warszawa, Paweł Zach
IV Bieg Flagi - mundurowi
[acrobat]
2016-05-02
Warszawa, Paweł Zach
IV Bieg Flagi - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-02
Warszawa, Paweł Zach
IV Bieg Flagi - OPEN
[acrobat]
2016-05-02
Lidzbark Welski, Krzysztof Kopowski
Lidzbarska 10-ka - Kobiety
[acrobat]
2016-05-02
Lidzbark Welski, Krzysztof Kopowski
Lidzbarska 10-ka - Mężczyźni
[acrobat]
2016-05-02
Stare Bogaczowice, DataSport.pl
Półmaraton z Flagą na Trójgarbie
[acrobat]
2016-05-01
Zambrów, Krzysztof Skowera
2. Zambrowski Bieg Uliczny - 10km
[acrobat]
2016-05-01
Zambrów, Krzysztof Skowera
2. Zambrowski Bieg Uliczny - 5km
[acrobat]
2016-05-01
Limanowa, Stefan Hutek
5 Bieg Ziemi Limanowskiej
[acrobat]
2016-05-01
Istebna, RunAdventure
Beskidy RUN Adventure - Classic Solo
[acrobat]
2016-05-01
Istebna, RunAdventure
Beskidy RUN Adventure - Classic Team
[acrobat]
2016-05-01
Istebna, RunAdventure
Beskidy RUN Adventure - Mega Solo
[acrobat]
2016-05-01
Istebna, RunAdventure
Beskidy RUN Adventure - Mega Team
[acrobat]
2016-05-01
Bogatynia, Marcin Woroniecki
Biało-Czerwoni Twardziele
[acrobat]
2016-05-01
Czeladź, Organizator
Bieg Przełajowy o Paterę Dziennika Zachodniego
[word]
2016-05-01
Bydgoszcz, DomTel-Sport
Bydgoszcz na Start
[acrobat]
2016-05-01
Jelenia Góra, Datasport
Dziesiątka Jeleniogórska - 10 km drużyny
[acrobat]
2016-05-01
Jelenia Góra, Datasport
Dziesiątka Jeleniogórska - 10 km kobiety
[acrobat]
2016-05-01
Jelenia Góra, Datasport
Dziesiątka Jeleniogórska - 10 km OPEN
[acrobat]
2016-05-01
Białystok, Krzysztof Skowera
Grand Prix Zwierzyńca 2016 - 4/5
[acrobat]
2016-05-01
Człopino, DomTel-Sport
III Dycha po Piachu
[acrobat]
2016-05-01
Kępno, Super-Sport.pl
III Kępiński Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-05-01
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
IV MosirGutwinRun 2016 - 1. runda
[acrobat]
2016-05-01
Jelenia Góra, Datasport
IV Półmaraton Jeleniogórski - 21 km drużyny
[acrobat]
2016-05-01
Jelenia Góra, Datasport
IV Półmaraton Jeleniogórski - 21 km kategorie
[acrobat]
2016-05-01
Jelenia Góra, Datasport
IV Półmaraton Jeleniogórski - 21 km kobiety
[acrobat]
2016-05-01
Jelenia Góra, Datasport
IV Półmaraton Jeleniogórski - 21 km OPEN
[acrobat]
2016-05-01
Grudziądz, Datasport
IV Półmaraton Śladami B.Malinowskiego - Gmina
[acrobat]
2016-05-01
Grudziądz, Datasport
IV Półmaraton Śladami B.Malinowskiego - Grudziądz
[acrobat]
2016-05-01
Grudziądz, Datasport
IV Półmaraton Śladami B.Malinowskiego - kategorie
[acrobat]
2016-05-01
Grudziądz, Datasport
IV Półmaraton Śladami B.Malinowskiego - kobiety
[acrobat]
2016-05-01
Grudziądz, Datasport
IV Półmaraton Śladami B.Malinowskiego - OPEN
[acrobat]
2016-05-01
Kołobrzeg, Datasport
Kołobrzeg Maraton
[acrobat]
2016-05-01
Kołobrzeg, Datasport
Kołobrzeg Półmaraton
[acrobat]
2016-05-01
Żarnowiec, Elektronicznezapisy.pl
Krokowska 10
[acrobat]
2016-05-01
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Maraton 42-200 Częstochowskie - 5 km kategorie
[acrobat]
2016-05-01
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Maraton 42-200 Częstochowskie - 5 km OPEN
[acrobat]
2016-05-01
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Maraton 42-200 Częstochowskie - kategorie
[acrobat]
2016-05-01
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Maraton 42-200 Częstochowskie - międzyczasy
[acrobat]
2016-05-01
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Maraton 42-200 Częstochowskie - OPEN
[acrobat]
2016-05-01
Góra Szybowcowa, Super-Sport.pl
RuneXTreme Ledwie Dycha
[acrobat]
2016-05-01
Rydzewo, Krzysztof Skowera
Rydzewski Przełaj
[acrobat]
2016-05-01
Kraków, Organizator
Ultramaraton Trzy Korony
[excel]
2016-05-01
Gaszyn, Robert Olek
VII Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego
[acrobat]
2016-05-01
Lisowice, Ultimasport
V Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów
[acrobat]
2016-05-01
Piła, Dariusz Zych
V Ćwierćmaraton Muzyczny
[acrobat]
2016-05-01
Wągrowiec, Maratończyk Pomiar Czasu
Wągrowiecka Dycha
[acrobat]
2016-05-01
Łącko, DomTel-Sport
XVII Bieg Śladami Bogusława X
[acrobat]
2016-05-01
Piaseczno, Datasport
XVI Piaseczyńska Mila Konstytucyjna - kobiety
[acrobat]
2016-05-01
Piaseczno, Datasport
XVI Piaseczyńska Mila Konstytucyjna - OPEN
[acrobat]
2016-05-01
Jelcz - Laskowice, Hieronim Olejniczak
XV Maraton Jelcz-Laskowice - 10 km
[acrobat]
2016-05-01
Jelcz - Laskowice, Hieronim Olejniczak
XV Maraton Jelcz-Laskowice - Maraton
[acrobat]
2016-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
XV Maraton Jelcz-Laskowice - międzyczasy
[acrobat]
2016-05-01
Jelcz - Laskowice, Hieronim Olejniczak
XV Maraton Jelcz-Laskowice - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-01
Jelcz - Laskowice, Hieronim Olejniczak
XV Maraton Jelcz-Laskowice - Półmaraton
[acrobat]
2016-05-01
Włocławek, Marcin Gabryelski
XXXIV Bieg Kujawiaka
[acrobat]
2016-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
XXXIV Bieg Uliczny - dzieci
[acrobat]
2016-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
XXXIV Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2016-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
XXXIV Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2016-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
XXXIV Bieg Uliczny - sztafety
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 519


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768