redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2013-07-28
Bielawa, Ultimasport
5 Bieg Masowy Ulicami Bielawy - kategorie
[acrobat]
2013-07-28
Bielawa, Ultimasport
5 Bieg Masowy Ulicami Bielawy - kobiety
[acrobat]
2013-07-28
Bielawa, Ultimasport
5 Bieg Masowy Ulicami Bielawy - OPEN
[acrobat]
2013-07-28
Giełczyn, Mariusz Niziński
Giełczyn Biega
[excel]
2013-07-28
Łódź, inesSport
I Łódzkie Biegi Urodzinowe
[acrobat]
2013-07-28
Piekary Śląskie, Karolina Planeta
Piekarski Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2013-07-28
Józefów k.Otwocka, Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - 0.5km
[acrobat]
2013-07-28
Rogi, Robert Gleń
XXVII Bieg im. Łukasiewicza
[word]
2013-07-28
Wałcz, sts timing
zBiegiemNatury na 5km
[acrobat]
2013-07-28
Wałcz, sts timing
3. wałecki bieg filmowy
[acrobat]
2013-07-28
Drzonków, pulsar sport
I Lubuski Duathlon
[acrobat]
2013-07-27
Gąsawa, Elektroniczne Zapisy
Biegi Gąsawskie - Nordic Walking
[acrobat]
2013-07-27
Gąsawa, Elektroniczne Zapisy
Biegi Gąsawskie - OPEN
[acrobat]
2013-07-27
Moryń k.Dębna, ultimasport
Bieg dookoła Morynia i Jeziora Morzycko- kategorie
[acrobat]
2013-07-27
Moryń k.Dębna, ultimasport
Bieg dookoła Morynia i Jeziora Morzycko - kobiety
[acrobat]
2013-07-27
Moryń k.Dębna, ultimasport
Bieg dookoła Morynia i Jeziora Morzycko - OPEN
[acrobat]
2013-07-27
Chechło, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa 2013 - lisy pustyni
[word]
2013-07-27
Chechło, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa 2013 - miraże
[word]
2013-07-27
Ślesin k.Konina, sts timing
GARMIN Iron Triathlon Ślesin
[acrobat]
2013-07-27
Oświęcim, DataSport
Grand Prix Oświęcimia
[acrobat]
2013-07-27
Koszwice, Artur Wrzyciel
III Bieg Kamienny - kobiety
[acrobat]
2013-07-27
Koszwice, Artur Wrzyciel
III Bieg Kamienny - OPEN
[acrobat]
2013-07-27
Łódź, inesSport
II Biegowa Bitwa o Łódź
[acrobat]
2013-07-27
Przemyśl, Mateusz Zieliński
Maraton Benedyktyński
[acrobat]
2013-07-27
Międzygórze k.Kłodzk, Organizator
Mistrzostwa Polski Juniorów w Biegu Alpejskim
[excel]
2013-07-27
Międzygórze k.Kłodzk, Organizator
Mistrzostwa Polski Seniorów w Biegu Alpejskim
[excel]
2013-07-27
Międzygórze, Andrzej Puchacz
MP w biegu alpejskim - juniorzy, młodzicy
[excel]
2013-07-27
Międzygórze, Andrzej Puchacz
MP w biegu alpejskim - seniorzy
[excel]
2013-07-27
Lipusz, Organizator
Pętla Tuszkowska Matka
[acrobat]
2013-07-27
Bielawa, ultimasport
Piąty Bieg Po Schodach Wieży Kościoła - kategorie
[acrobat]
2013-07-27
Bielawa, ultimasport
Piąty Bieg Po Schodach Wieży Kościoła - kobiety
[acrobat]
2013-07-27
Bielawa, ultimasport
Piąty Bieg Po Schodach Wieży Kościoła - OPEN
[acrobat]
2013-07-27
Mosina, SuperSport
Pogoń za wilkiem - kobiety
[acrobat]
2013-07-27
Mosina, SuperSport
Pogoń za wilkiem - mężczyźni
[acrobat]
2013-07-27
Puck, DomTel-Sport
V Półmaraton Ziemi Puckiej
[acrobat]
2013-07-27
Lębork, DomTel-Sport
XIII Bieg Uliczny św. Jakuba
[acrobat]
2013-07-27
Toruń, Tadeusz Spychalski
XII Top-Cross Maraton
[word]
2013-07-27
Dźwirzyno, Piotr Kołodziejczyk
XVIII Bieg Ku Słońcu
[acrobat]
2013-07-27
Warszawa, DataSport
XXIII Bieg Powstania Warszawskiego - 10km kobiety
[acrobat]
2013-07-27
Warszawa, DataSport
XXIII Bieg Powstania Warszawskiego - 10km OPEN
[acrobat]
2013-07-27
Warszawa, DataSport
XXIII Bieg Powstania Warszawskiego - 5km kobiety
[acrobat]
2013-07-27
Warszawa, DataSport
XXIII Bieg Powstania Warszawskiego - 5km OPEN
[acrobat]
2013-07-27
Międzygórze k.Kłodzk, Organizator
Bieg Śnieżnicki
[excel]
2013-07-21
Gdańsk, organizator
1 Crss Mrthn
[excel]
2013-07-21
Ciechanów, Zenon Lewandowski
28. Grand Prix Ciechanowa - bieg VII
[word]
2013-07-21
Brzeziny, Damian Zegadło
4. Bieg o Laur Brzezin
[acrobat]
2013-07-21
Toruń, DomTel-Sport
89 Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce
[acrobat]
2013-07-21
Łódź, inesSport
Biegam i Chodzę po Łodzi
[acrobat]
2013-07-21
Kozłów Biskupi, Józef Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego w Nordic Walking
[word]
2013-07-21
Żytniówk, Sebastian Nicpoń
III Bieg o Puchar Prezesa LZS Żytniów
[word]
2013-07-21
Piwniczna-Zdrój, Ultimasport
II Bieg Piwniczanki - 10 km kategorie
[acrobat]
2013-07-21
Piwniczna-Zdrój, Ultimasport
II Bieg Piwniczanki - 10 km OPEN
[acrobat]
2013-07-21
Piwniczna-Zdrój, Ultimasport
II Bieg Piwniczanki - 2 km
[acrobat]
2013-07-21
Piwniczna-Zdrój, Ultimasport
II Bieg Piwniczanki - Nordic Walking
[acrobat]
2013-07-21
Mietków, sts-timing
Mistrzostwa Polski w Triathlonie na dystansie dł.
[acrobat]
2013-07-21
Okonek, domtel-sport
Okonecki Bieg Lipcowy
[acrobat]
2013-07-21
Katowice, Organizator
Panewnicki Dziki Bieg
[acrobat]
2013-07-21
Mietków, sts-timing
Puchar Polski w Triathlonie
[acrobat]
2013-07-21
Mikołajki, sts-timing
TriathlonPL.com 2013 - 1/2 ironman
[acrobat]
2013-07-21
Mikołajki, sts-timing
TriathlonPL.com 2013 - 1/4 ironman
[acrobat]
2013-07-21
Mikołajki, sts-timing
TriathlonPL.com 2013 - 1/8 ironman
[acrobat]
2013-07-21
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka - etap 3
[acrobat]
2013-07-21
Sosnówka, Mateusz Witulski
XI Bieg Górski Do Dobrego Źródła
[acrobat]
2013-07-21
Kudowa Zdrój, Organizator
XXV Bieg Homolan im. Józefa Duba
[acrobat]
2013-07-21
Tarnów, Organizator
Klikowa Endurance Race 2013
[acrobat]
2013-07-20
Ełk, DataSport
Beko Ełk Triathlon - Iron Junior
[acrobat]
2013-07-20
Ełk, DataSport
Beko Ełk Triathlon - olimpijski
[acrobat]
2013-07-20
Ełk, DataSport
Beko Ełk Triathlon - sprint
[acrobat]
2013-07-20
Ełk, DataSport
Beko Ełk Triathlon - sztafeta olimpijska
[acrobat]
2013-07-20
Ełk, DataSport
Beko Ełk Triathlon - sztafeta sprint
[acrobat]
2013-07-20
Chrzypsko Wielkie, sts-timing
Bieg Chrzypsko Wielkie - ćwierćmaraton
[acrobat]
2013-07-20
Chrzypsko Wielkie, sts-timing
Bieg Chrzypsko Wielkie - półmaraton
[acrobat]
2013-07-20
Lubiechowa, Marek Konefał
Bieg Gór i Pogórza Kaczawskiego
[word]
2013-07-20
Kraków, Organizator
Bieg Śladami Jury
[excel]
2013-07-20
Nierzym, SuperSport
Bieg Trzech Jezior - kobiety
[acrobat]
2013-07-20
Nierzym, SuperSport
Bieg Trzech Jezior - mężczyźni
[acrobat]
2013-07-20
Nierzym, SuperSport
Bieg Trzech Jezior - Pracownicy Lasów Państwowych
[acrobat]
2013-07-20
Kurzętnik, Elektroniczne Zapisy
I Kogucia Dycha
[acrobat]
2013-07-20
Zdrój, Michał Sokół
Pętla Krosowa Grodziskiego Klubu Biegacza
[acrobat]
2013-07-20
Luzino, Rafał Kołodzik
Puchar Luzina
[excel]
2013-07-20
Józefów k.Otwocka, Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - 0.5km
[acrobat]
2013-07-20
Józefów k.Otwocka, Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - 10km
[acrobat]
2013-07-20
Józefów k.Otwocka, Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - 1.5km
[acrobat]
2013-07-20
Józefów k.Otwocka, Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - 5km
[acrobat]
2013-07-20
Józefów k.Otwocka, Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - OPEN
[acrobat]
2013-07-20
Józefów k.Otwocka, Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - półmaraton
[acrobat]
2013-07-20
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
VIII Dobrodzieńska Dycha - dzieci
[word]
2013-07-20
Dobrodzeń, DataSport
VIII Dobrodzieńska Dycha - kategorie
[acrobat]
2013-07-20
Dobrodzeń, DataSport
VIII Dobrodzieńska Dycha - kobiety
[acrobat]
2013-07-20
Dobrodzeń, DataSport
VIII Dobrodzieńska Dycha - OPEN
[acrobat]
2013-07-20
Dobrodzeń, DataSport
VIII Dobrodzieńska Dycha - Premia K
[acrobat]
2013-07-20
Dobrodzeń, DataSport
VIII Dobrodzieńska Dycha - Premia M
[acrobat]
2013-07-20
Szklarska Poręba, DataSport
Wielka Pętla Izerska - kategorie
[acrobat]
2013-07-20
Szklarska Poręba, DataSport
Wielka Pętla Izerska - kobiety
[acrobat]
2013-07-20
Szklarska Poręba, DataSport
Wielka Pętla Izerska - OPEN
[acrobat]
2013-07-20
Węgorzyno, Organizator
II Marsz o Perłę 27 Jezior - 10km
[acrobat]
2013-07-20
Węgorzyno, Organizator
II Marsz o Perłę 27 Jezior - 5km
[acrobat]
2013-07-19
Zaniemyśl, Organizator
Maraton na Orientację SZAGA - tp 100
[acrobat]
2013-07-19
Zaniemyśl, Organizator
Maraton na Orientację SZAGA - tp 25
[acrobat]
2013-07-19
Zaniemyśl, Organizator
Maraton na Orientację SZAGA - tp 50
[acrobat]
2013-07-19
Zaniemyśl, Organizator
Maraton na Orientację SZAGA - tr 100
[acrobat]
2013-07-19
Zaniemyśl, Organizator
Maraton na Orientację SZAGA - tr 150
[acrobat]
2013-07-19
Zaniemyśl, Organizator
Maraton na Orientację SZAGA - tr 50
[acrobat]
2013-07-19
Kazimierz - Nałęczów, Krzysztof Misurek
V etapowy Tour Biegowy
[excel]
2013-07-18
Lądek Zdrój, Organizator
Bieg na Śnieżnik
[acrobat]
2013-07-18
Lądek Zdrój, Organizator
Bieg Siedmiu Szczytów
[acrobat]
2013-07-18
Lądek Zdrój, Organizator
K-B-L
[acrobat]
2013-07-18
Lądek Zdrój, Organizator
Złoty Maraton
[acrobat]
2013-07-18
Lądek Zdrój, Organizator
Złoty Półmaraton
[acrobat]
2013-07-14
Czeladź, Organizator
Bieg po Zdrowie
[word]
2013-07-14
Łódź, Organizator
III Sztafetowy Maraton Szakala
[acrobat]
2013-07-14
Studzianka, Łukasz Węda
II Tatarska Piątka
[excel]
2013-07-14
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
Półmaraton Pobiedziska - Gmina Pobiedziska
[acrobat]
2013-07-14
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
Półmaraton Pobiedziska - kategorie
[acrobat]
2013-07-14
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
Półmaraton Pobiedziska - kobiety
[acrobat]
2013-07-14
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
Półmaraton Pobiedziska - OPEN
[acrobat]
2013-07-14
Ryki, Artur Olek
Run For Ryki 4 - 10km
[acrobat]
2013-07-14
Ryki, Artur Olek
Run For Ryki 4 - 5km
[acrobat]
2013-07-14
Sława, sts-timing
Sława Triathlon 2013 - dzieci
[acrobat]
2013-07-14
Sława, sts-timing
Sława Triathlon 2013 - młodzik
[acrobat]
2013-07-14
Sława, sts-timing
Sława Triathlon 2013 - OPEN
[acrobat]
2013-07-14
Sława, sts-timing
Sława Triathlon 2013 - sztafety
[acrobat]
2013-07-14
Stalowa Wola, Piotr Anioł
Stalowa Dycha
[acrobat]
2013-07-14
Wrocław, pro-run
Wrocławska 30-tka
[acrobat]
2013-07-14
Korbielów, Stefan Kalinowski
XIII Bieg na szczyt Pilska - kategorie
[acrobat]
2013-07-14
Korbielów, Stefan Kalinowski
XIII Bieg na szczyt Pilska - Nordic Walking
[acrobat]
2013-07-14
Korbielów, Stefan Kalinowski
XIII Bieg na szczyt Pilska - OPEN
[acrobat]
2013-07-14
Kołaczkowo, SuperSport
XXXII Bieg o Złoty Kłos - kobiety
[acrobat]
2013-07-14
Kołaczkowo, SuperSport
XXXII Bieg o Złoty Kłos - mężczyźni
[acrobat]
2013-07-14
Frydman, Organizator
FRYDMAN Triathlon IV
[acrobat]
2013-07-13
Wisła, Jakub Glajcar
Bieg Beskidzkiej 5 o Wiślańską Kryke - kategorie
[acrobat]
2013-07-13
Wisła, Jakub Glajcar
Bieg Beskidzkiej 5 o Wiślańską Kryke - OPEN
[acrobat]
2013-07-13
Złoty Stok, Organizator
Bieg na Jawornik
[acrobat]
2013-07-13
Karpacz, Organizator
Bieg na Śnieżkę Mountain Marathon 2013
[acrobat]
2013-07-13
Gródek n.Dunajem, Organizator
II Bieg im.Józefa Szudego
[word]
2013-07-13
Warszawa, Organizator
II Bieg Morskie Oko
[acrobat]
2013-07-13
Koszalin0, Michał Bieliński
Kros po Chełmskiej - 10km
[acrobat]
2013-07-13
Koszalin0, Michał Bieliński
Kros po Chełmskiej - 5km
[acrobat]
2013-07-13
Skórcz, Jan Salewski
VI Bieg Turystyczny Czterech Jezior - Nordic Walk.
[acrobat]
2013-07-13
Skórcz, Jan Salewski
VI Bieg Turystyczny Czterech Jezior - OPEN
[acrobat]
2013-07-13
Płóczki Górne, MB
X Bieg Szlakiem Agatowym
[acrobat]
2013-07-13
Stargard Szczeciński, Organizator
Grand Prix Stargardu Szczecińskiego
[acrobat]
2013-07-13
Jeleśnia, Organizator
XX Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Jeleśnia - k
[acrobat]
2013-07-13
Jeleśnia, Organizator
XX Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Jeleśnia - m
[acrobat]
2013-07-07
Wałbrzych, Grzegorz Kalinowski
9 Sztafeta Ekiden - drużynowo
[acrobat]
2013-07-07
Wałbrzych, Grzegorz Kalinowski
9 Sztafeta Ekiden - indywidualnie
[acrobat]
2013-07-07
Przodkowo, Elektroniczne Zapisy
Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej - OPEN
[acrobat]
2013-07-07
Radków, sts-timing
GARMIN Iron Triathlon Radków
[acrobat]
2013-07-07
Opatów, Organizator
III Jurajski Puchar w Nordic Walking - V runda
[word]
2013-07-07
Goworowo, Jacek Mulawka
II Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy
[acrobat]
2013-07-07
Wodzisław Śląski, RunTiming
I Wodzisławski Bieg Piwosza
[acrobat]
2013-07-07
Limanowa, Jakub Jawor
V Limanowa Forrest
[acrobat]
2013-07-07
Jarosławiec, Ultimasport
XXIII Międzynarodowy Bieg po Plaży - kategorie
[acrobat]
2013-07-07
Jarosławiec, Ultimasport
XXIII Międzynarodowy Bieg po Plaży - kobiety
[acrobat]
2013-07-07
Jarosławiec, Ultimasport
XXIII Międzynarodowy Bieg po Plaży - OPEN
[acrobat]
2013-07-07
Dobieszyn, Dominik Pernal
XXI Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej
[acrobat]
2013-07-07
Szczyrk, Sandra Kulka
II Bieg po Serce Zbója Szczyrka
[word]
2013-07-07
Tychy, Organizator
XI Tyski Triathlon
[acrobat]
2013-07-06
Sława, SuperSport
5-te Bluesobiegi Sławskie - kobiety
[acrobat]
2013-07-06
Sława, SuperSport
5-te Bluesobiegi Sławskie - mężczyźni
[acrobat]
2013-07-06
Pasterka k.Kłodzka, datasport.pl
IV Maraton Gór Stołowych - kategorie wiekowe
[acrobat]
2013-07-06
Pasterka k.Kłodzka, datasport.pl
IV Maraton Gór Stołowych - OPEN
[acrobat]
2013-07-06
Ostrów Wielkopolski, Beata Szczypkowska
Szóstka Lipcówka
[word]
2013-07-06
Niesulice, pulsar sport
VIII Niesulicka Piątka - kobiety
[acrobat]
2013-07-06
Niesulice, pulsar sport
VIII Niesulicka Piątka - OPEN
[acrobat]
2013-07-06
Lubiewo, Lucyna Koniarska
VI Ekologiczny Bieg Szlakiem... - OPEN
[acrobat]
2013-07-06
Sławno, Elektroniczne Zapisy
XI Biegu 12 Mostów
[acrobat]
2013-07-06
Opole, Smoliński Sławomir
XI Bieg Opolski
[acrobat]
2013-07-06
Kretowiny, Jan Salewski
XV Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie - Nordic
[acrobat]
2013-07-06
Kretowiny, Jan Salewski
XV Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie - OPEN
[acrobat]
2013-07-06
Prostki, Organizator
XV Bieg Szlakiem Tatarskim
[acrobat]
2013-07-06
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXXIII Ciechanowska Piętnastka
[excel]
2013-07-06
Imielin, Hieronim Olejniczak
XX Imieliński Cross Ekologiczny - 2km
[acrobat]
2013-07-06
Imielin, Hieronim Olejniczak
XX Imieliński Cross Ekologiczny - kategorie
[acrobat]
2013-07-06
Imielin, Hieronim Olejniczak
XX Imieliński Cross Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2013-07-06
Złotów, domtel-sport
IV Eco Cross Bieg wokół jeziora Miejskiego
[acrobat]
2013-07-06
Pakość, datasport.pl
Puchar Polski w Nordic Walking 2013 - 10km
[acrobat]
2013-07-06
Pakość, datasport.pl
Puchar Polski w Nordic Walking 2013 - 20km
[acrobat]
2013-07-06
Pakość, datasport.pl
Puchar Polski w Nordic Walking 2013 - 5km
[acrobat]
2013-07-05
Chorzów, czasomierzyk
Bieg Nocny Stadionu Śląskiego - 10km
[acrobat]
2013-07-05
Chorzów, czasomierzyk
Bieg Nocny Stadionu Śląskiego - 5km
[acrobat]
2013-07-05
Chorzów, czasomierzyk
Bieg Nocny Stadionu Śląskiego - nordic walking
[acrobat]
2013-07-05
Częstochowa, Organizator
Transjura 2013 - trasa basic
[acrobat]
2013-07-05
Częstochowa, Organizator
Transjura 2013 - trasa bike
[acrobat]
2013-07-05
Częstochowa, Organizator
Transjura 2013 - trasa hard
[acrobat]
2013-07-03
Kraków, domtel-sport
67. Mistrzostwa Polski Juniorów
[acrobat]
2013-07-03
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia
[excel]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
2015201620172018


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 187


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768