redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2013-05-31
Lisowice, Krzysztof Brol
Kwietny Bieg 24h - kobiety
[acrobat]
2013-05-31
Lisowice, Krzysztof Brol
Kwietny Bieg 24h - OPEN
[acrobat]
2013-05-31
Zakopane, BGTimeSport
VI Bieg Sokoła
[acrobat]
2013-05-31
Komańcza - Ustrzyki , Organizator
X Bieg Rzeźnika
[acrobat]
2013-05-30
Wiączyń Dolny, inesSport
Bieg Kobiet
[acrobat]
2013-05-29
Wrocław, Róża Spiliszewska
VII 10 Artemisu
[acrobat]
2013-05-26
Rybnik, Grzegorz Wnuk
11. UTEX Półmaraton Energetyków
[acrobat]
2013-05-26
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
13 Europejskie Biegi Uliczne - bieg sportowy K
[acrobat]
2013-05-26
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
13 Europejskie Biegi Uliczne - bieg sportowy M
[acrobat]
2013-05-26
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
13 Europejskie Biegi Uliczne - Bolesławiec
[acrobat]
2013-05-26
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
13 Europejskie Biegi Uliczne - Bolesławiec kobiety
[acrobat]
2013-05-26
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
13 Europejskie Biegi Uliczne - dzieci
[acrobat]
2013-05-26
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
13 Europejskie Biegi Uliczne - kobiety
[acrobat]
2013-05-26
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
13 Europejskie Biegi Uliczne - OPEN
[acrobat]
2013-05-26
Bielsko-Biała, DataSport
21 Bieg Fiata - bieg młodzieżowy
[acrobat]
2013-05-26
Bielsko-Biała, DataSport
21 Bieg Fiata - Fiat Auto Poland
[acrobat]
2013-05-26
Bielsko-Biała, DataSport
21 Bieg Fiata - kategorie
[acrobat]
2013-05-26
Bielsko-Biała, DataSport
21 Bieg Fiata - kobiety
[acrobat]
2013-05-26
Bielsko-Biała, DataSport
21 Bieg Fiata - MP Lekarzy
[acrobat]
2013-05-26
Bielsko-Biała, DataSport
21 Bieg Fiata - OPEN
[acrobat]
2013-05-26
Bielsko-Biała, DataSport
21 Bieg Fiata - Sistema
[acrobat]
2013-05-26
Bielsko-Biała, DataSport
21 Bieg Fiata - wózki
[acrobat]
2013-05-26
Gdańsk, Organizator
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska
[acrobat]
2013-05-26
Kuchary, Andrzej Świercz
Bieg Kwitnących Ogrodów - 10km
[acrobat]
2013-05-26
Kuchary, Andrzej Świercz
Bieg Kwitnących Ogrodów - 5km
[acrobat]
2013-05-26
Raszków, Maja Florczak
Bieg o Puchar Burmistrza Gminy Raszków
[excel]
2013-05-26
Janów, Organizator
III Jurajski Puchar w Nordic Walking
[acrobat]
2013-05-26
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
II Bieg Lwa - 7.5km
[acrobat]
2013-05-26
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
II Bieg Lwa - OPEN
[acrobat]
2013-05-26
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
II Bieg Lwa - sztafety
[acrobat]
2013-05-26
Siadło Dolne, Ultimasport
II Bieg w Pogoni za Bielikiem
[acrobat]
2013-05-26
Kleczew, Piotr Frydrychowski
II Memoriał Henryka Warwasa - kobiety
[acrobat]
2013-05-26
Kleczew, Piotr Frydrychowski
II Memoriał Henryka Warwasa - Nordic Walking
[acrobat]
2013-05-26
Kleczew, Piotr Frydrychowski
II Memoriał Henryka Warwasa - OPEN
[acrobat]
2013-05-26
Pasłęk, Organizator
IV Bieg Wokół Pasłęckich Murów Obronnych
[word]
2013-05-26
Kąty Wrocławskie, Ultimasport
IX Bieg o Puchar Burmistrza - 10 mil
[acrobat]
2013-05-26
Kąty Wrocławskie, Ultimasport
IX Bieg o Puchar Burmistrza - 5.4km
[acrobat]
2013-05-26
Wojciechów, Krzysztof Musirek
I Bieg Ariański
[excel]
2013-05-26
Nakło nad Notecią, STS-Timing
I Bieg Przełajowy Doliną Noteci
[acrobat]
2013-05-26
Mińsk Mazowiecki, Super Sport
I Mińska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2013-05-26
Mińsk Mazowiecki, Super Sport
I Mińska Dziesiątka - mężczyźni
[acrobat]
2013-05-26
Kielce, Organizator
Piątka dla Bartka
[acrobat]
2013-05-26
Podkowa Leśna, Krzysztof Walczak
Podkowiańska Dycha
[acrobat]
2013-05-26
Wysoka Wieś, Bartłomiej Sobecki
VI Dylewski Cross Sasinów
[acrobat]
2013-05-26
Włocławek, Daniel Tarczyński
Vladislavia Cross - Grand Prix
[acrobat]
2013-05-26
Elbląg, Ryszard Biskup
XII Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2013-05-26
Rudniki, Maciej Olejniczak
XIX Bieg Masowy Pętla Rudnicka - kategorie
[acrobat]
2013-05-26
Rudniki, Maciej Olejniczak
XIX Bieg Masowy Pętla Rudnicka - kobiety
[acrobat]
2013-05-26
Rudniki, Maciej Olejniczak
XIX Bieg Masowy Pętla Rudnicka - mieszk.Gminy
[acrobat]
2013-05-26
Rudniki, Maciej Olejniczak
XIX Bieg Masowy Pętla Rudnicka - OPEN
[acrobat]
2013-05-26
Koszalin, Jan Salewski
XI Bieg Wenedów
[acrobat]
2013-05-26
Mińsk Mazowiecki, Super Sport
XVIII Mazowiecka Piętnastka - kobiety
[acrobat]
2013-05-26
Mińsk Mazowiecki, Super Sport
XVIII Mazowiecka Piętnastka - mężczyźni
[acrobat]
2013-05-26
Janowiec Wlkp., TimePro
XXV Bieg im.Tomasza Hopfera
[acrobat]
2013-05-26
Obliwice, Krzysztof Pruszak
XXXI Otwarty Bieg Przełajowy
[word]
2013-05-26
Człuchów, Agnieszka Prądzińska
XX Bieg Tura im.Henryka Pliszki
[acrobat]
2013-05-26
Truskaw k.Warszawa, Organizator
VI Bieg Truskawki
[excel]
2013-05-25
Łódź, DataSport
11 Bieg Ulicą Piotrkowską - drużyny
[acrobat]
2013-05-25
Łódź, DataSport
11 Bieg Ulicą Piotrkowską - kobiety
[acrobat]
2013-05-25
Łódź, DataSport
11 Bieg Ulicą Piotrkowską - małżeństwa
[acrobat]
2013-05-25
Łódź, DataSport
11 Bieg Ulicą Piotrkowską - OPEN
[acrobat]
2013-05-25
Sobótka, Bogusław Tomaszewski
20 Bieg Górski na Ślężę - kategorie
[acrobat]
2013-05-25
Sobótka, Bogusław Tomaszewski
20 Bieg Górski na Ślężę - kobiety
[acrobat]
2013-05-25
Sobótka, Bogusław Tomaszewski
20 Bieg Górski na Ślężę - Mistrzostwa Sobótki
[acrobat]
2013-05-25
Sobótka, Bogusław Tomaszewski
20 Bieg Górski na Ślężę - Mistrzostwa Sobótki kob.
[acrobat]
2013-05-25
Sobótka, Bogusław Tomaszewski
20 Bieg Górski na Ślężę - MP kobiety
[acrobat]
2013-05-25
Sobótka, Bogusław Tomaszewski
20 Bieg Górski na Ślężę - MP mężczyźni
[acrobat]
2013-05-25
Sobótka, Bogusław Tomaszewski
20 Bieg Górski na Ślężę - OPEN
[acrobat]
2013-05-25
Wrocław, Jerzy Kiełb
21 OMW - Bieg na orientację
[excel]
2013-05-25
Wichrowo, Wojciech Gajewski
Biegiem po Wichrowskich Lasach
[excel]
2013-05-25
Długołęka, Rafał Barański
Bieg o Puchar Wójta Gminy Długołęka
[acrobat]
2013-05-25
Zabrze, Beata Wrońska
Bieg Wiosny
[word]
2013-05-25
Ostrowiec Świętok., Jarosław Słodkiewicz
Bieg Wiosny
[acrobat]
2013-05-25
Żyrowa, Organizator
Gala Sportu ŻYROWIK - 10km
[excel]
2013-05-25
Żyrowa, Organizator
Gala Sportu ŻYROWIK - duathlon
[excel]
2013-05-25
Żyrowa, Organizator
Gala Sportu ŻYROWIK - półmaraton
[excel]
2013-05-25
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
III Półmaraton Leśny
[excel]
2013-05-25
Stary Szelków, Krzysztof Jastrzębski
III Półmaraton Szelkowski - kobiety
[excel]
2013-05-25
Stary Szelków, Krzysztof Jastrzębski
III Półmaraton Szelkowski - mężczyźni
[excel]
2013-05-25
Stary Szelków, Krzysztof Jastrzębski
III Szelkowski Bieg Długodystansowy - kobiety
[excel]
2013-05-25
Stary Szelków, Krzysztof Jastrzębski
III Szelkowski Bieg Długodystansowy - mężczyźni
[excel]
2013-05-25
Luzino, Domtel-Sport
II Kaszubska Piętnastka
[acrobat]
2013-05-25
Poznań, PlusTiming
II Piętnastka im.Macieja Frankiewicza
[acrobat]
2013-05-25
Koszwice, Artur Wrzyciel
IV Polska Biega w Koszwicach
[acrobat]
2013-05-25
Szczytno, Jerzy Kosiński
IV Szczycieńska Piętnastka - kategorie
[acrobat]
2013-05-25
Szczytno, Jerzy Kosiński
IV Szczycieńska Piętnastka - OPEN
[acrobat]
2013-05-25
Ślesin, Tomasz Brett
Kolski Aquathlon
[excel]
2013-05-25
Ślesin, Tomasz Brett
Kolski Triathlon
[excel]
2013-05-25
Chyrowa, Hubert Rykała
Marszobieg Ziemią Dukielską
[excel]
2013-05-25
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa
[word]
2013-05-25
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - klasyfikacja kobiet
[word]
2013-05-25
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - po 3 biegach
[word]
2013-05-25
Strzebiń, Run-Timing
VII Parafialny Bieg Św. Urbana
[acrobat]
2013-05-25
Łaziska Górne, Gałuszka Rafał
VI Bieg o Łaziskie Liście im. Alojzego Kalei
[word]
2013-05-25
Chorzów, Jarek Piłat
V Chorzowski Bieg Rodzinny
[word]
2013-05-25
Nieżychowo k.Piły, Marek Bramorski
V Cross Nieżychowski
[acrobat]
2013-05-25
Jedlina Zdrój, Grzegorz Kalinowski
XI Bieg Górski Szlakiem Uzdrowiskowym - 10km
[acrobat]
2013-05-25
Jedlina Zdrój, Grzegorz Kalinowski
XI Bieg Górski Szlakiem Uzdrowiskowym - 5km
[acrobat]
2013-05-25
Wrocław, Dominik Krumin
XVI Bieg Sztafetowy o Puchar Wielkiej Wyspy
[acrobat]
2013-05-25
Sianów, Jan Salewski
XVI Bieg Uliczny im. R.Targaszewskiego - 15km
[acrobat]
2013-05-25
Sianów, Jan Salewski
XVI Bieg Uliczny im. R.Targaszewskiego - 5km
[acrobat]
2013-05-25
Cieśle, DataSport
XXI Półmaraton Świętokrzyski - kategorie
[acrobat]
2013-05-25
Cieśle, DataSport
XXI Półmaraton Świętokrzyski - kobiety
[acrobat]
2013-05-25
Cieśle, DataSport
XXI Półmaraton Świętokrzyski - m.gminy
[acrobat]
2013-05-25
Cieśle, DataSport
XXI Półmaraton Świętokrzyski - m.powiatu
[acrobat]
2013-05-25
Cieśle, DataSport
XXI Półmaraton Świętokrzyski - m.województwa
[acrobat]
2013-05-25
Cieśle, DataSport
XXI Półmaraton Świętokrzyski - OPEN
[acrobat]
2013-05-25
Cieśle, DataSport
XXI Półmaraton Świętokrzyski - wózki
[acrobat]
2013-05-25
Nowa Sól, Grzegorz Rogula
XXX Jubileuszowy Półmaraton Solan - OPEN
[acrobat]
2013-05-25
Oświęcim, Organizator
2 Zielona Dycha
[acrobat]
2013-05-25
Piaski k.Gostynia, Rafał Talarczak
30 Bieg im.błogosławionego Edmunda Bojanowskiego
[word]
2013-05-25
Oświęcim, Organizator
Piątka Pileckiego
[acrobat]
2013-05-25
Nowa Sól, Super Sport
XXX Jubileuszowy Półmaraton Solan - kobiety
[acrobat]
2013-05-25
Nowa Sól, Super Sport
XXX Jubileuszowy Półmaraton Solan - mężczyźni
[acrobat]
2013-05-24
Żyrowik, Organizator
Gala Sportu ŻYROWIK - dzieci i młodzieć
[word]
2013-05-24
Jastrzębie Zdrój, Organizator
III Jastrzębski Test Coopera
[excel]
2013-05-23
Łódź, Łukasz Charuba
Zorientuj się na Łódź - Park Źródliska
[acrobat]
2013-05-23
Krasnystaw , Tadeusz Kiciński
X Eurobiegi
[acrobat]
2013-05-22
Szczecin, Organizator
Szczecińska Dobranocka
[acrobat]
2013-05-22
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia
[excel]
2013-05-19
Opole, Organizator
3 Maraton Opolski - bieg festiwalowy
[acrobat]
2013-05-19
Opole, Organizator
3 Maraton Opolski - OPEN
[acrobat]
2013-05-19
Opole, Organizator
3 Maraton Opolski - półmaraton
[acrobat]
2013-05-19
Opole, Organizator
3 Maraton Opolski - sztafety firm
[acrobat]
2013-05-19
Kraków, Ultimasport
8 Bieg Kraków-Skotniki
[acrobat]
2013-05-19
Kraków, Ultimasport
8 Bieg Kraków-Skotniki - marsz
[acrobat]
2013-05-19
Olsztyn, STS-Timing
ELEMENTAL Triathlon Olsztyn - dystans olimpijski
[acrobat]
2013-05-19
Olsztyn, STS-Timing
ELEMENTAL Triathlon Olsztyn - super sprint
[acrobat]
2013-05-19
Bielsko-Biała, Organizator
II Górska Majówka - Bieg Górski
[acrobat]
2013-05-19
Kozłów Biskupi , Organizator
II Grand Prix Kozłowa Biskupiego Nordic Walking
[acrobat]
2013-05-19
Kozłów Biskupi, Józef Brzezina
II Grand Prix Kozłowa Biskupiego - kategorie
[acrobat]
2013-05-19
Działoszyn, DataSport
IV Działoszyńska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2013-05-19
Działoszyn, DataSport
IV Działoszyńska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2013-05-19
Działoszyn, DataSport
IV Działoszyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2013-05-19
Działoszyn, Hieronim Olejniczak
IV Działoszyńska Dziesiątk - Nordic Walking
[acrobat]
2013-05-19
Katowice, Organizator
Panewnicki Dziki Bieg Bieg Dzika
[acrobat]
2013-05-19
Szczawnica, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 10km
[acrobat]
2013-05-19
Szczawnica, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 21km
[acrobat]
2013-05-19
Szczawnica, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 3km
[acrobat]
2013-05-19
Szczawnica, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - kategorie
[acrobat]
2013-05-19
Szczawnica, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - NW 10km
[acrobat]
2013-05-19
Szczawnica, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - NW 3km
[acrobat]
2013-05-19
Jastrzębie-Zdrój, Stefan Kalinowski
Silesia Run
[acrobat]
2013-05-19
Dąbrowa Górnicza, InesSport
Szóstka Pogorii
[acrobat]
2013-05-19
Katowice, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2013-05-19
Tychy, Organizator
VII Bieg Wiosenny w ramach akcji Polska biega
[acrobat]
2013-05-19
Wieliszew k.Zegrza, Organizator
VII Wieliszewski Bieg Wiosny
[acrobat]
2013-05-19
Toruń, Organizator
VI Bieg Zamkowy
[acrobat]
2013-05-19
Nadolice Wielkie, Organizator
V Bieg wokół Rancza - nordic walking
[acrobat]
2013-05-19
Nadolice Wielkie, Organizator
V Bieg wokół Rancza - OPEN
[acrobat]
2013-05-19
Łobżenica, Bartłomiej Sobecki
XIX Bieg im. Alojzego Graja
[acrobat]
2013-05-19
Będzin, Organizator
42. Masowe Biegi Przełajowe
[excel]
2013-05-19
Szymbark k.Kartuz, good time
Bieg górski na Wieżycę Kaszuby Biegają
[acrobat]
2013-05-19
Środa Wielkopolska, Plus Timing
Bieg na 10km
[acrobat]
2013-05-19
Szczecin, Organizator
Grand Prix Szczecina RunnersClub.pl - bieg VIII
[excel]
2013-05-19
Kępino k.Wejherowa, Organizator
II BORTEX.PL Półmaraton
[acrobat]
2013-05-18
Rawicz, STS-Timing
24 godzinny Rawicki Festiwal Sportu
[acrobat]
2013-05-18
Chodzież, STS-Timing
30 Przełajowy Bieg Grzymalitów
[acrobat]
2013-05-18
Warszawa, Organizator
GP Żoliborza, edycja III
[acrobat]
2013-05-18
Bałtów k.Ostrowca S., STS-Timing
Hunt Run Jura Park Bałtów
[acrobat]
2013-05-18
Krusze, Ultimasport
III Bieg Cichociemnych - drużynowo
[acrobat]
2013-05-18
Krusze, Ultimasport
III Bieg Cichociemnych - OPEN
[acrobat]
2013-05-18
Bolewice, Sławomir Matusiewicz
III Dziesiątka Fiedlerowska
[acrobat]
2013-05-18
Łochowice, Elżbieta Nagórska
II Łochowicki Bieg Przełajowy
[excel]
2013-05-18
Wilkowice k.Leszna, tritime.pl
II Towarzyski Półmaraton Wilkowice - OPEN
[acrobat]
2013-05-18
Kwidzyn, DataSport
IV Kwidzyński Bieg Papiernika
[acrobat]
2013-05-18
Wrocław, Hieronim Olejniczak
I Grand Prix Parków Wrocławskich
[acrobat]
2013-05-18
Wrocław, Danuta Pilarz-Małkiewicz
I Grand Prix Parków Wrocławskich - po 3 biegach
[acrobat]
2013-05-18
Olecko, Marcin Brynda
I Olecka Trzynastka
[word]
2013-05-18
Świętoszów , czasomierzyk.pl
I Półmaraton Świętoszowski
[acrobat]
2013-05-18
Myślibórz, Grzegorz Dąbrowski
Myśliborska Dziesiątka
[acrobat]
2013-05-18
Warszawa, Hubert Kred
Test Coopera dla wszystkich
[acrobat]
2013-05-18
Kielce, Organizator
Test Coopera - Kielce
[acrobat]
2013-05-18
Kraków, Organizator
Test Coopera - Kraków
[acrobat]
2013-05-18
Łódź, Organizator
Test Coopera - Łódź
[acrobat]
2013-05-18
Opole, Organizator
Test Coopera - Opole
[acrobat]
2013-05-18
Poznań, Organizator
Test Coopera - Poznań
[excel]
2013-05-18
Sielpia, Daniel Rąbalski
VIII Cross Maraton Przez Piekło do Nieba
[acrobat]
2013-05-18
Żnin, Organizator
V Otwarte Mistrzostwa Żnina w Nordic Walking
[acrobat]
2013-05-18
Hajnówka, Pulsarsport
XIII Półmaraton Hajnowski - kobiety
[acrobat]
2013-05-18
Hajnówka, Pulsarsport
XIII Półmaraton Hajnowski - OPEN
[acrobat]
2013-05-18
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVIII Oleskie Uliczne Biegi Pokoju - kategorie
[acrobat]
2013-05-18
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVIII Oleskie Uliczne Biegi Pokoju - kobiety
[acrobat]
2013-05-18
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVIII Oleskie Uliczne Biegi Pokoju - mieszkańcy
[acrobat]
2013-05-18
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVIII Oleskie Uliczne Biegi Pokoju - mundurowi
[acrobat]
2013-05-18
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVIII Oleskie Uliczne Biegi Pokoju - niepełnospr.
[acrobat]
2013-05-18
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVIII Oleskie Uliczne Biegi Pokoju - OPEN
[acrobat]
2013-05-18
Sławno, Krzysztof Walczak
XVII Bieg Święców
[acrobat]
2013-05-18
Maków Podhalański, Katarzyna Bartyzel
XXI Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej
[acrobat]
2013-05-18
Stargard Szczeciński, Organizator
Grand Prix Stargardu Szczecińskiego
[acrobat]
2013-05-18
Wilkowice k.Leszna, tritime.pl
II Towarzyski Półmaraton Wilkowice - 10km
[acrobat]
2013-05-15
Toruń, Grzegorz Chudzik
Grand Prix Stawek 5/12
[acrobat]
2013-05-15
Warszawa, Organizator
Szybki Mózg E2
[acrobat]
2013-05-15
Szczecin, Organizator
Test Coopera - Szczecin
[acrobat]
2013-05-14
Warszawa, Organizator
Warsaw Track Cup
[acrobat]
2013-05-12
Rydzyna k.Leszna, Mikołaj Patek
3R-Radość-Rodzina-Rekreacja
[word]
2013-05-12
Gdańsk, Organizator
Cała Polska Biega z Mapą - Gdańsk
[acrobat]
2013-05-12
Troki, Zenon Lewandowski
General Financing Półmaraton
[excel]
2013-05-12
Swarzędz, datasport.pl
II 10-tka Chevrolet Szpot
[acrobat]
2013-05-12
Biała Podlaska, sts-timing
II Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega - nw
[acrobat]
2013-05-12
Biała Podlaska, sts-timing
II Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega - OPEN
[acrobat]
2013-05-12
Biała Podlaska, sts-timing
II Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega - rolki
[acrobat]
2013-05-12
Białystok, DataSport
I Białystok Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2013-05-12
Białystok, DataSport
I Białystok Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2013-05-12
Białystok, DataSport
I Białystok Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2013-05-12
Wysocko Wielkie, Pulsar Sport
I Cross Duathlon Ostrowski - kobiety
[acrobat]
2013-05-12
Wysocko Wielkie, Pulsar Sport
I Cross Duathlon Ostrowski - OPEN
[acrobat]
2013-05-12
Cegłów, Ultimasport
Mazowiecka Majówka z Biegami
[acrobat]
2013-05-12
Wleń, Organizator
Memoriał Uliczny im. Michała Fludra - kategorie
[excel]
2013-05-12
Wleń, Organizator
Memoriał Uliczny im. Michała Fludra - OPEN
[excel]
2013-05-12
Bartków, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Lupusa - kategorie
[acrobat]
2013-05-12
Bartków, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Lupusa - kobiety
[acrobat]
2013-05-12
Bartków, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Lupusa - OPEN
[acrobat]
2013-05-12
Katowice, STS-Timing
V Silesia Marathon - OPEN
[acrobat]
2013-05-12
Katowice, STS-Timing
V Silesia Marathon - OPEN - półmaraton
[acrobat]
2013-05-12
Ostrołęka, STS-Timing
XIX Półmaraton Kurpiowski
[acrobat]
2013-05-12
Bielsko-Biała, Organizator
XVII Górski Bieg Magurki
[excel]
2013-05-12
Duszniki Wlkp., Michał Włodarczyk
3 Dusznickie Przełaje
[acrobat]
2013-05-12
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg IV
[word]
2013-05-12
Poznań, plus-timing.pl
XDU 2013 #2
[acrobat]
2013-05-12
Jaworów, Jacek Hadam
II Roztoczański Międzynarodowy Maraton
[acrobat]
2013-05-11
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski Gdyni - OPEN
[acrobat]
2013-05-11
Orło, Zbigniew Rosiński
Bieg Gajowego
[excel]
2013-05-11
Chyrowa, Michał Szopa
Bieg Górski Chyrowa - 12.3km kategorie
[acrobat]
2013-05-11
Chyrowa, Michał Szopa
Bieg Górski Chyrowa - 3.8km
[acrobat]
2013-05-11
Chyrowa, Michał Szopa
Bieg Górski Chyrowa - 9.5km kategorie
[acrobat]
2013-05-11
Chyrowa, Michał Szopa
Bieg Górski Chyrowa - OPEN
[excel]
2013-05-11
Szczawno-Zdrój, Organizator
Bieg na Chełmiec
[acrobat]
2013-05-11
Limanowa, Organizator
Cała Polska biega z mapą - Limanowa
[acrobat]
2013-05-11
Łódź, Organizator
Cała Polska biega z mapą - Łódź
[acrobat]
2013-05-11
Warszawa, Organizator
Cała Polska biega z mapą - Warszawa
[acrobat]
2013-05-11
Nowy Targ, Agnieszka Czajkowska
I Bieg o Puchar Rektora PPSW
[acrobat]
2013-05-11
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
Majówka z Nordic Walking
[acrobat]
2013-05-11
Gdynia, STS-Timing
Marsz Europejski - OPEN
[acrobat]
2013-05-11
Lubartów, Organizator
Puchar Lubelszczyzny Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2013-05-11
Lubartów, Organizator
Puchar Lubelszczyzny Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2013-05-11
Wrocław, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2013-05-11
Olsztyn, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2013-05-11
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
VIII Bieg Wyspiańskiego - kategorie
[acrobat]
2013-05-11
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
VIII Bieg Wyspiańskiego - kobiety
[acrobat]
2013-05-11
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
VIII Bieg Wyspiańskiego - OPEN
[acrobat]
2013-05-11
Złotów k.Piły, domtel.pl
VII Złotowski Bieg Zawilca
[acrobat]
2013-05-11
Złotów k.Piły, domtel.pl
VII Złotowski Bieg Zawilca - 300m
[acrobat]
2013-05-11
Inowrocław, Pulsar Sport
VI Bieg Piastowski - kobiety
[acrobat]
2013-05-11
Inowrocław, Pulsar Sport
VI Bieg Piastowski - OPEN
[acrobat]
2013-05-11
Skawina, DataSport
XI Międzynarodowy Bieg Skawiński - kobiety
[acrobat]
2013-05-11
Skawina, DataSport
XI Międzynarodowy Bieg Skawiński - OPEN
[acrobat]
2013-05-11
Grajewo, Organizator
XV Uliczny Bieg Wilka
[acrobat]
2013-05-11
Warszawa, Organizator
III Bieg Pamięci - 5km
[acrobat]
2013-05-11
Warszawa, Organizator
III Bieg Pamięci - OPEN
[acrobat]
2013-05-11
Żory, Krzysztof Waldon
I Żorski Bieg Ogniowy
[acrobat]
2013-05-11
Gliwice, Organizator
Rajd Miejski 360° Gliwice
[acrobat]
2013-05-11
Czechowice-Dziedzice, Organizator
XI Bieg Przełajowy im. św.Andrzeja Boboli
[acrobat]
2013-05-11
Ostróda, Organizator
XXIII Ostródzkie Biegi Uliczne
[word]
2013-05-10
Teresin, Organizator
Grand Prix Teresina w Biegach
[word]
2013-05-10
Ojców k.Krakowa, Ewelina Kapusta
II Koniczynka Trail Marathon - kategorie
[acrobat]
2013-05-10
Ojców k.Krakowa, Ewelina Kapusta
II Koniczynka Trail Marathon - OPEN
[acrobat]
2013-05-09
Kowel, DataSport
Bieg Zwycięstwa
[acrobat]
2013-05-09
Kowel, DataSport
Kowel Półmaraton
[acrobat]
2013-05-08
Toruń, Organizator
Grand Prix Torunia
[excel]
2013-05-05
Czeladź, Organizator
42. Masowe Biegi Przełajowe
[excel]
2013-05-05
Zajączki Drugie, Sebastian Nicpoń
8 Bieg Zajączkowski
[acrobat]
2013-05-05
Katowice, Organizator
Bieg Radia Egida
[acrobat]
2013-05-05
Bydgoszcz, Domtel-Sport
Bydgoszcz na Start
[acrobat]
2013-05-05
Wiączyń Dolny, Bartłomiej Sobecki
III Majowy Piknik Sportowy
[acrobat]
2013-05-05
Pszczew, PulsarSport
Jubileuszowa Pszczewska Dwudziestka
[acrobat]
2013-05-05
Kołobrzeg, Piotr Kołodziejczyk
Kołobrzeg Maraton
[excel]
2013-05-05
Wrocław, Ultimasport
Wrocławska Dycha - Etap III - 10km
[acrobat]
2013-05-05
Wrocław, Ultimasport
Wrocławska Dycha - Etap III - 5km
[acrobat]
2013-05-05
Tarnobrzeg, Andrzej Tomczyk
XXXIII Tarnobrzeski Bieg Siarkowca
[acrobat]
2013-05-05
Bojanowo, timepro
XXIX Bieg Zwycięstwa
[acrobat]
2013-05-04
Jelenia Góra, Krzysztof Wawrzenczak
Bieg EXTRA 15
[word]
2013-05-04
Kraków, Ryszard Machlowski
Bieg Kasownik
[excel]
2013-05-04
Samborowo, organizator
II Bieg Drwęcy
[acrobat]
2013-05-04
Ciechanów, Zenon Lewandowski
V Bieg Uliczny pomiędzy Zamkami
[excel]
2013-05-04
Polanica Zdrój, Maciej Kulka
V Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2013-05-04
Polanica Zdrój, Maciej Kulka
V Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - 20km
[acrobat]
2013-05-04
Polanica Zdrój, Maciej Kulka
V Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2013-05-04
Chojnice, Jan Salewski
XXIX Tour de Chojnice Biegi Strażackie
[acrobat]
2013-05-04
Koszalin, Piotr Książkiewicz
zBiegiemNatury w Nadleśnictwie Karnieszewice
[acrobat]
2013-05-04
Trzcianka, Organizator
XI Bieg Przełajowy im. T.Zielińskiego
[acrobat]
2013-05-03
Rawa Mazowiecka, Organizator
1 Rawski Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2013-05-03
Czarna Dąbrówka, DomTel-Sport
23 Bieg Orłów
[acrobat]
2013-05-03
Gryfino, domtel.pl
37 Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry
[acrobat]
2013-05-03
Racibórz, Organizator
Bieg Bez Granic - 10km
[acrobat]
2013-05-03
Racibórz, Organizator
Bieg Bez Granic - 3km
[acrobat]
2013-05-03
Szczawnica, Organizator
Hardy Rolling
[acrobat]
2013-05-03
Jelenia Góra, DataSport
I Jeleniogórska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2013-05-03
Jelenia Góra, DataSport
I Jeleniogórska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2013-05-03
Jelenia Góra, DataSport
I Półmaraton Jeleniogórski - kategorie
[acrobat]
2013-05-03
Jelenia Góra, DataSport
I Półmaraton Jeleniogórski - kobiety
[acrobat]
2013-05-03
Jelenia Góra, DataSport
I Półmaraton Jeleniogórski - OPEN
[acrobat]
2013-05-03
Grudziądz, DataSport
I Półmaraton Śladami B.Malinowskiego - kategorie
[acrobat]
2013-05-03
Grudziądz, DataSport
I Półmaraton Śladami B.Malinowskiego - kobiety
[acrobat]
2013-05-03
Grudziądz, DataSport
I Półmaraton Śladami B.Malinowskiego - mieszkańcy
[acrobat]
2013-05-03
Grudziądz, DataSport
I Półmaraton Śladami B.Malinowskiego - OPEN
[acrobat]
2013-05-03
Rudawy Janowicki, Organizator
Rudawska Wyrypa - tp 50km
[acrobat]
2013-05-03
Szczawnica, Organizator
Wielka Przechyba
[acrobat]
2013-05-03
Rudze k.Zatora, Żaneta Romanowska
XVII Bieg Konstytucji
[acrobat]
2013-05-03
Łubianka, STS-Timing
XVI Bieg Samorządowy
[acrobat]
2013-05-03
Krosno, Sławomir Kukulski
XV Krośnieński Bieg Konstytucji
[acrobat]
2013-05-03
Warszawa, Data Sport
XXIII Bieg Konstytucji 3 Maja - kobiety
[acrobat]
2013-05-03
Warszawa, Data Sport
XXIII Bieg Konstytucji 3 Maja - Nordic Walking
[acrobat]
2013-05-03
Warszawa, Data Sport
XXIII Bieg Konstytucji 3 Maja - OPEN
[acrobat]
2013-05-03
Warszawa, Data Sport
XXIII Bieg Konstytucji 3 Maja - wózki
[acrobat]
2013-05-03
Trzemeszno, Data Sport
XXII Bieg im.Jana Kilińskiego - kategorie
[acrobat]
2013-05-03
Trzemeszno, Data Sport
XXII Bieg im.Jana Kilińskiego - kobiety
[acrobat]
2013-05-03
Trzemeszno, Data Sport
XXII Bieg im.Jana Kilińskiego - OPEN
[acrobat]
2013-05-03
Sztum, Jan Salewski
XXII Sztumski Bieg Solidarności
[acrobat]
2013-05-03
Zbąszynek, Krzysztof Walczak
XXI Bieg Konstytucji
[acrobat]
2013-05-03
Stalowa Wola, Piotr Anioł
XXV Uliczny Bieg Konstytucji 3 Maja
[excel]
2013-05-03
Radziejów, DomTel-Sport
X Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2013-05-03
Skokowa k.Wrocławia, Artur Bagiński
III Skokowski Bieg Przełajowy
[word]
2013-05-03
Rudawy Janowicki, Organizator
Rudawska Wyrypa - tp 100km
[acrobat]
2013-05-03
Rudawy Janowicki, Organizator
Rudawska Wyrypa - tr 200km
[acrobat]
2013-05-02
Warszawa, Organizator
Bieg Flagi - kobiety
[acrobat]
2013-05-02
Warszawa, Organizator
Bieg Flagi - mężczyźni
[acrobat]
2013-05-02
Węgorzewo, UltimaSport
IX Półmaraton Węgorza - OPEN
[acrobat]
2013-05-02
Węgorzewo, UltimaSport
IX Półmaraton Węgorza - Wojsko Polskie
[acrobat]
2013-05-02
Węgorzewo, UltimaSport
IX Półmaraton Węgorza - wózkarze
[acrobat]
2013-05-02
Pniewo, Organizator
XI Bieg po Słońce
[acrobat]
2013-05-01
Włocławek, Super Sport
31 Bieg Kujawiaka - kobiety
[acrobat]
2013-05-01
Włocławek, Super Sport
31 Bieg Kujawiaka - mężczyźni
[acrobat]
2013-05-01
Rosnowo, Cezary Famulski
3 Bieg Przełajowy nad Jeziorem
[excel]
2013-05-01
Rosnowo, Cezary Famulski
3 Bieg Przełajowy nad Jeziorem - dzieci
[excel]
2013-05-01
Dąbrowa Górnicza, sts-timing
Bieg Przodownika - canicross
[acrobat]
2013-05-01
Dąbrowa Górnicza, sts-timing
Bieg Przodownika - nordic walking
[acrobat]
2013-05-01
Dąbrowa Górnicza, sts-timing
Bieg Przodownika - nordic walking z psem
[acrobat]
2013-05-01
Lisowice, UltimaSport
II Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów
[acrobat]
2013-05-01
Gaszyn, Robert Olek
IV Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego NW - kateg.
[acrobat]
2013-05-01
Gaszyn, Robert Olek
IV Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego NW - open
[acrobat]
2013-05-01
Gaszyn, Robert Olek
IV Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego NW - Puchary
[acrobat]
2013-05-01
Brzoza k.Bydgoszczy, STS-Timing
I Bieg Papieski
[acrobat]
2013-05-01
Świdnica, Organizator
V Bieg Goplany
[acrobat]
2013-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XII Maraton Jelcz - Laskowice - 10km N.W.
[acrobat]
2013-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XII Maraton Jelcz - Laskowice - 10km OPEN
[acrobat]
2013-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XII Maraton Jelcz - Laskowice - kategorie
[acrobat]
2013-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XII Maraton Jelcz - Laskowice - kobiety
[acrobat]
2013-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XII Maraton Jelcz - Laskowice - OPEN
[acrobat]
2013-05-01
Chełmża, organizator
XI Półmaraton Chełmżyński
[acrobat]
2013-05-01
Krapkowice, Tina Juchniewicz
XXXI Krapkowicki Bieg Uliczny - dzieci
[acrobat]
2013-05-01
Krapkowice, Tina Juchniewicz
XXXI Krapkowicki Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2013-05-01
Krapkowice, Tina Juchniewicz
XXXI Krapkowicki Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2013-05-01
Dąbrowa Górnicza, sts-timing
Bieg Przodownika - bieg główny
[acrobat]
2013-05-01
Poznań, Organizator
I Interrun nad Rusałką - 10km kobiet
[acrobat]
2013-05-01
Poznań, Organizator
I Interrun nad Rusałką - 10km mężczyzn
[acrobat]
2013-05-01
Poznań, Organizator
I Interrun nad Rusałką - 5km kobiet
[acrobat]
2013-05-01
Poznań, Organizator
I Interrun nad Rusałką - 5km mężczyzn
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 348


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768