redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2011-05-31
Warszawa, Organizator
Bieg Pamięci Jerzego Lewandowskiego
[acrobat]
2011-05-30
Zakopane, Leszek Behounek
Polska Biega
[excel]
2011-05-29
Człuchów, Dariusz Popiel
18. Bieg Tura
[acrobat]
2011-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
19 Bieg Fiata - kategorie
[acrobat]
2011-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
19 Bieg Fiata - kobiety
[acrobat]
2011-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
19 Bieg Fiata - OPEN
[acrobat]
2011-05-29
Krotoszyn, Chyba Szymon
31 Bieg Krotosa
[acrobat]
2011-05-29
Warszawa, Organizator
Accero Ekiden - bankowcy (nieofic.)
[acrobat]
2011-05-29
Warszawa, Organizator
Accero Ekiden - firmy (nieofic.)
[acrobat]
2011-05-29
Warszawa, Organizator
Accero Ekiden - firmy ubezp. (nieofic.)
[acrobat]
2011-05-29
Warszawa, Organizator
Accero Ekiden - generalna (nieofic.)
[acrobat]
2011-05-29
Wrocław, Organizator
Bieg dla Maćka - kobiety
[acrobat]
2011-05-29
Wrocław, Organizator
Bieg dla Maćka - OPEN
[acrobat]
2011-05-29
Dąbrówka k.Poznania, Radek Sławnikowski
Bieg o Koronę Dąbrówki
[acrobat]
2011-05-29
Piwniczna, Grzegorz Pociecha
Bieg Uliczny - VIII Grand Prix
[word]
2011-05-29
Szczecin, Elżbieta Panaszek
III Półmaraton Koleżeński
[excel]
2011-05-29
Luzino k.Wejherowa, Monika Wirkus
II Bieg Charytatywny Skrzydła Anioła
[acrobat]
2011-05-29
Opole, Pulsarsport
II Półmaraton Opolski
[acrobat]
2011-05-29
Duszniki Wlkp, Michał Włodarczyk
I Dusznicki Bieg Przełajowy
[excel]
2011-05-29
Opole, Pulsarsport
I Maraton Opolski
[acrobat]
2011-05-29
Luzino k.Wejherowa, Monika Wirkus
I Marsz Charytatywny Skrzydła Anioła
[acrobat]
2011-05-29
Klimontów, Organizator
VI Integracyjny Bieg Klimontowski - 10km OPEN
[acrobat]
2011-05-29
Klimo, Organizator
VI Integracyjny Bieg Klimontowski - 21km OPEN
[acrobat]
2011-05-29
Rudniki k.Wielunia, Hieronim Olejniczak
XVII Bieg Pętla Rudnicka - Kategorie
[acrobat]
2011-05-29
Rudniki k.Wielunia, Hieronim Olejniczak
XVII Bieg Pętla Rudnicka - Open
[acrobat]
2011-05-29
Suchowola, Organizator
XV Cross Trzeźwości
[excel]
2011-05-29
Janowiec Wlkp, Organizator
XXIII Ogólnopolski Bieg im. Tomasza Hopfera
[acrobat]
2011-05-29
Obliwice, organizator
XXIX Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
[word]
2011-05-28
Piaski, Rafał Talarczak
28 Bieg im. bł. Edmunda Bojanowskiego
[word]
2011-05-28
POznań, Marcin
Akademickie Mistrzostwa Polski
[acrobat]
2011-05-28
Sobótka, Andrzej Puchacz
Bieg Górski na Ślężę - kategorie
[acrobat]
2011-05-28
Sobótka, Andrzej Puchacz
Bieg Górski na Ślężę - kobiety
[acrobat]
2011-05-28
Sob, Andrzej Puchacz
Bieg Górski na Ślężę - Mistrzostwa Polski
[acrobat]
2011-05-28
Sobótka, Andrzej Puchacz
Bieg Górski na Ślężę - OPEN
[acrobat]
2011-05-28
Nieżychowo, Marek Bramorski
III Cross Nieżychowski
[acrobat]
2011-05-28
Łaziska Górne, Rafał Gałuszka
IV Bieg o Łaziskie Liście
[word]
2011-05-28
Jedlina Zdrój, Grzegorz Kalinowski
IX Bieg Górski Szlakiem Uzdrowiskowym
[acrobat]
2011-05-28
Powsin k.Warszawy, Basia Muzyka
Leśne Przełaje 2011
[acrobat]
2011-05-28
Inowrocław, Maciej Kulka
Puchar Polski P.F.N.W. - 10km
[acrobat]
2011-05-28
Inowrocław, Maciej Kulka
Puchar Polski P.F.N.W. - 20km
[acrobat]
2011-05-28
Inowrocław, Maciej Kulka
Puchar Polski P.F.N.W. - 5km
[acrobat]
2011-05-28
Warszawa, Organizator
Wyścig Szczurów
[acrobat]
2011-05-28
Pawłowiczki, Mirosław Kuczok
XII Bieg Herbowy - Nordic Walking
[acrobat]
2011-05-28
Pawłowiczki, Mirosław Kuczok
XII Bieg Herbowy - Open
[acrobat]
2011-05-28
Wrocław, Danuta Pilarz-Małkiewicz
XIV Bieg Sztafetowy o Puchar Wielkiej Wyspy
[excel]
2011-05-28
Bukowa, Hieronim Olejniczak
XIX Półmaraton Świętokrzyski - Kategorie
[acrobat]
2011-05-28
Bukowa, Hieronim Olejniczak
XIX Półmaraton Świętokrzyski - Open
[acrobat]
2011-05-28
Bukowa, Hieronim Olejniczak
XIX Półmaraton Świętokrzyski - Wózki
[acrobat]
2011-05-28
Radziechowy, Edward Dudek
XX EKO Bieg Szlakiem Dudka
[excel]
2011-05-26
Poznań, Piotr Bętkowski
II GP Poznania - biegi dzieci generalka
[acrobat]
2011-05-25
Katowice, Aleksander Szablicki
NIC 5/2011
[word]
2011-05-22
Smolnica k.Dębna, Andrzej Brzozowski
3. Bieg Dobra Dziesiątka
[excel]
2011-05-22
Łódź, Marek Zieliński
Bieg Ulicą Piotrkowską - Kategorie
[acrobat]
2011-05-22
Łódź, Marek Zieliński
Bieg Ulicą Piotrkowską - Open
[acrobat]
2011-05-22
Windermere, Krzysiek Misiurek
Brathay Windermere Marathon
[acrobat]
2011-05-22
Bolesławiec, Hieronim Olejniczak
Europejskie Biegi Uliczne - Biegi Dzieci
[acrobat]
2011-05-22
Bolesławiec, Hieronim Olejniczak
Europejskie Biegi Uliczne - Kategorie
[acrobat]
2011-05-22
Boleslawiec, Hieronim Olejniczak
Europejskie Biegi Uliczne - Open
[acrobat]
2011-05-22
Nadolice Wielkie, Arkadiusz Tołłoczko
III Bieg wokół Rancza
[acrobat]
2011-05-22
Koszalin, Arkadiusz Kozak
II Marsz Nordic Walking na Rynku
[acrobat]
2011-05-22
Wysoka Wieś, Jan Salewski
IV Bieg Sasinów - 4.5km
[acrobat]
2011-05-22
Wysoka Wieś, Jan Salewski
IV Bieg Sasinów - 4.5km Drużynowo
[acrobat]
2011-05-22
Wysoka Wieś, Jan Salewski
IV Bieg Sasinów - Półmaraton
[acrobat]
2011-05-22
Wysoka Wieś, Jan Salewski
IV Bieg Sasinów - Półmaraton Drużynowo
[acrobat]
2011-05-22
Toruń, Rafał Kowalski
IV Bieg Zamkowy - Biegaj z BZ WBK
[excel]
2011-05-22
Koszalin, Arkadiusz Kozak
IX Bieg Wenedów - Mundurowi
[acrobat]
2011-05-22
Koszalin, Arkadiusz Kozak
IX Bieg Wenedów - Open
[acrobat]
2011-05-22
Jastrzębie Zdrój, Piotr Kozak
Silesia Run
[excel]
2011-05-22
Kraków - Skotniki, Organizator
VI Bieg Kraków - Skotniki - Kobiety
[acrobat]
2011-05-22
Kraków - Skotniki, Organizator
VI Bieg Kraków - Skotniki - Open
[acrobat]
2011-05-22
Łobżenica k.Piły, Marek Bramorski
XVII Bieg im. Alojzego Graja
[acrobat]
2011-05-22
Rogi, Organizator
XXV Bieg Im. Ignacego Łukasiewicza
[excel]
2011-05-21
Modzurów k.Raciborza, Kazimierz Grycman
Bieg na Łyżworolkach
[word]
2011-05-21
Brdów k.Koła, Organizator
III Bieg Poli Negri - 3km
[word]
2011-05-21
Brdów k.Koła, Organizator
III Bieg Poli Negri - Open
[word]
2011-05-21
Kwidzyn, Organizator
II Kwidzyński Bieg Papiernika
[acrobat]
2011-05-21
Mierzęcin, Łukasz Kubiak
IV Bieg Przełajowy o Puchar Pałacu Mierzęcin
[acrobat]
2011-05-21
Szklarska Poręba, Dorota Kruczkowska
I Górski Bieg Tropem Dinozaurów
[word]
2011-05-21
Zabrze, Rafał Adamczyk
I Zabrzański Bieg dla Serca
[excel]
2011-05-21
Toruń, Grzegorz Chudzik
Mistrzostwa Torunia w Biegu Pod Górę
[acrobat]
2011-05-21
Jastarnia, Tomasz Chmurzyński
MP Kolejarzy w przełajach - Kobiety
[acrobat]
2011-05-21
Jastarnia, Tomasz Chmurzyński
MP Kolejarzy w przełajach - Mężczyźni
[acrobat]
2011-05-21
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Półmaraton Leśny z Benefitem
[acrobat]
2011-05-21
Warszawa, Michał Muzyka
Puchar Maratonu Warszawskiego
[excel]
2011-05-21
Konin, Tomasz Konieczka
XIII Bieg Milowego Słupa
[excel]
2011-05-21
Hajnówka, Bogdan Sądel
XI Półmaraton Hajnowski - OPEN
[acrobat]
2011-05-21
Sławno, Jan Salewski
XV Bieg Święców
[acrobat]
2011-05-21
Myślibórz, Zbigniew Kapuściński
XXII Dziesiątka Myśliborska
[word]
2011-05-18
Kunów, Daniel Wosik
II Bieg Papieski im Bł. Jana Pawła II
[word]
2011-05-18
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross - Edycja 5
[excel]
2011-05-15
Lublin, Zbigniew Zatoński
Bieg przez Wąwóz
[word]
2011-05-15
Kraków, Izabella Mockało
Bieg UEK 2011
[acrobat]
2011-05-15
Jastrzębie Zdrój, Dominik Zbączyński
Jastrzębski Bieg Równych Szans
[acrobat]
2011-05-15
Jastrzębie Zdrój, Mateusz Zieliński
Jastrzębski Bieg Równych Szans - niepełnosprawni
[acrobat]
2011-05-15
Jastrzębie Zdrój, Mateusz Zieliński
Jastrzębski Bieg Równych Szans - wózki
[acrobat]
2011-05-15
Bydgoszcz - Toruń, Datasport
Maraton Metropolii - kategorie
[acrobat]
2011-05-15
Bydgoszcz - Toruń, Datasport
Maraton Metropolii - OPEN
[acrobat]
2011-05-15
Bydgoszcz - Toruń, Datasport
Maraton Metropolii - Półmaraton
[acrobat]
2011-05-15
Bydgoszcz - Toruń, Datasport
Maraton Metropolii - rolkarze
[acrobat]
2011-05-15
Bydgoszcz - Toruń, Datasport
Maraton Metropolii - wózkarze
[acrobat]
2011-05-15
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - Bieg 5
[word]
2011-05-15
Kąty Wrocławskie, Grzegorz Pogorzelski
VII Bieg o Puchar Burmistrza Miasta - 10 mil
[acrobat]
2011-05-15
Kąty Wrocławskie, Grzegorz Pogorzelski
VII Bieg o Puchar Burmistrza Miasta - 5.7km
[acrobat]
2011-05-15
Gdańsk, Agata Masiulaniec
VII Kros Grupy Trójmiasto
[excel]
2011-05-15
Warszawa, Karol Czaj
Warsaw Trail Running - kategorie
[acrobat]
2011-05-15
Warszawa, Karol Czaj
Warsaw Trail Running - kobiety
[acrobat]
2011-05-15
Warszawa, Karol Czaj
Warsaw Trail Running - OPEN
[acrobat]
2011-05-15
Tarnobrzeg, Andrzej Tomczyk
XXXI Tarnobrzeski Bieg Siarkowca
[excel]
2011-05-14
Jastrowie, Marek Bramorski
15 Bieg o Uśmiech Dziecka
[acrobat]
2011-05-14
Mysłowice, Tomasz Katan
2 Bieg Truchtacza
[excel]
2011-05-14
Ludwikowice Kłodzkie, Piotr Kozak
Bieg Gór Sowich
[excel]
2011-05-14
Warszawa, Datasport
Bieg na szczyt Rondo 1 - Kobiety
[acrobat]
2011-05-14
Warszawa, Datasport
Bieg na szczyt Rondo 1 - Mężczyźni
[acrobat]
2011-05-14
Gdańsk, Anna Czarnecka
Bieg po Twierdzy
[acrobat]
2011-05-14
Zabrze, Beata Wrońska
Bieg Wiosny
[word]
2011-05-14
Poznań, Martyna Wiśniewska
GP Poznania - biegi dzieci
[acrobat]
2011-05-14
Poznań, Piotr Bętkowski
GP Poznania - bieg 8
[acrobat]
2011-05-14
Poznań, Piotr Bętkowski
GP Poznania - bieg dodatkowy
[acrobat]
2011-05-14
Kruszwica, Organizator
IV Bieg Piastowski - Kobiety
[acrobat]
2011-05-14
Kruszwica, Organizator
IV Bieg Piastowski - open
[acrobat]
2011-05-14
Skawina, Datasport
IX Bieg Skawiński - 10km Gmina Skawina
[acrobat]
2011-05-14
Skawina, Datasport
IX Bieg Skawiński - 10km kategorie
[acrobat]
2011-05-14
Skawina, Datasport
IX Bieg Skawiński - 10km MP Energetyków
[acrobat]
2011-05-14
Skawina, Datasport
IX Bieg Skawiński - 10km niepełnosprawni
[acrobat]
2011-05-14
Skawina, Data
IX Bieg Skawiński - 10km OPEN
[acrobat]
2011-05-14
Skawina, Datasport
IX Bieg Skawiński - 2km kategorie
[acrobat]
2011-05-14
Skawina, Datasport
IX Bieg Skawiński - 2km OPEN
[acrobat]
2011-05-14
Bolewice, Michał Szkuta
I Bieg Uliczny im. Arkadego Fiedlera
[word]
2011-05-14
Stary Szelków, Krzysztof Jastrzębski
I Półmaraton Szelkowski
[word]
2011-05-14
Stary Szelków, Krzysztof Jastrzębski
I Półmaraton Szelkowski - 10km
[word]
2011-05-14
Gdynia, Mirosław Bierkus
Marsz Bioelity
[acrobat]
2011-05-14
Gdynia, Mirosław Bierkus
Marsz Bioelity - 10km
[acrobat]
2011-05-14
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
Polska Biega II w Koszwicach
[acrobat]
2011-05-14
Ciechowice, Kazik Grycman
Trójbój Sztafetowy
[word]
2011-05-14
Sielpia k.Końskich, Daniel Rąbalski
VI Cross Maraton Przez Piekło do Nieba
[acrobat]
2011-05-14
Złotów k.Piły, Datasport
V Złotowski Bieg Zawilca - kategorie
[acrobat]
2011-05-14
Złotów k.Piły, Datasport
V Złotowski Bieg Zawilca - kobiety
[acrobat]
2011-05-14
Złotów k.Piły, Datasport
V Złotowski Bieg Zawilca - OPEN
[acrobat]
2011-05-14
Grajewo, Bartosz Cichy
XIII Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka
[excel]
2011-05-14
Maków Podhalański, Katarzyna Bartyzel
XIX Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej
[excel]
2011-05-14
Gródek k.Świecia, Jacek Szopiński
XVIII Cross Gródecki
[acrobat]
2011-05-13
Żyrowa k.Zdzieszowic, Piotr Orian
IV Bieg Anno- Górski
[word]
2011-05-11
Toruń, Jadzia Wichrowska
GP Torunia - Edycja III
[excel]
2011-05-09
Kowel, Sergej Panasiuk
VI Bieg Ulicami Miasta Kovla - Kobiety
[acrobat]
2011-05-09
Kowel, Sergej Panasiuk
VI Bieg Ulicami Miasta Kovla - Mężczyźni
[acrobat]
2011-05-09
Kovel, Sergej Panasiuk
VI Bieg Ulicami Miasta Kovla - Niepełnosprawni
[acrobat]
2011-05-09
Warszawa, Kamil Poczwardowski
Warsaw Track Cup
[acrobat]
2011-05-09
Warszawa, Kamil Poczwardowski
Warsaw Track Cup
[acrobat]
2011-05-08
Szczecin, Jacek Kozłowski
Grand Prix Szczecina - Bieg 9
[acrobat]
2011-05-08
Działoszyn, Agnieszka Nowopolska
II Działoszyńska Dziesiatka - Kategorie
[acrobat]
2011-05-08
Działoszyn, Agnieszka Nowopolska
II Działoszyńska Dziesiatka - Kobiety
[acrobat]
2011-05-08
Działoszyn, Agnieszka Nowopolska
II Działoszyńska Dziesiatka - Nordic Walking
[acrobat]
2011-05-08
Działoszyn, Agnieszka Nowopolska
II Działoszyńska Dziesiatka - Open
[acrobat]
2011-05-08
Radom, Artur Błasiński
Radom Biega nad Zalewem - kobiety
[excel]
2011-05-08
Radom, Artur Błasiński
Radom Biega nad Zalewem - mężczyźni
[excel]
2011-05-08
Praga, Krzysztof Bartkiewicz
Volkswagen Maraton Praha
[excel]
2011-05-08
Bartków k.Oleśnicy, Bogusław Tomaszewski
V Bieg Lupusa - kategorie
[acrobat]
2011-05-08
Bartków k.Oleśnicy, Bogusław Tomaszewski
V Bieg Lupusa - kobiety
[acrobat]
2011-05-08
Bartków k.Oleśnicy, Bogusław Tomaszewski
V Bieg Lupusa - open
[acrobat]
2011-05-08
Ostrołęka, Karol Czaj
XVII Półmaraton Kurpiowski - Kategorie
[acrobat]
2011-05-08
Ostrołęka, Karol Czaj
XVII Półmaraton Kurpiowski - Kobiety
[acrobat]
2011-05-08
Ostrołęka, Karol Czaj
XVII Półmaraton Kurpiowski - Open
[acrobat]
2011-05-08
Bielsko - Biała, Piotr Kozak
XV Ogólnopolski Bieg Magurki
[excel]
2011-05-08
Pszczew, Marek Rotkiewicz
XXVIII Pszczewska Dwudziestka
[word]
2011-05-08
Bojanowo, Janusz Zaremba
XXVII Bieg Zwycięstwa
[excel]
2011-05-08
Wleń, Tomasz Kołodziej
XX Memoriał Uliczny im. Michała Fludra
[excel]
2011-05-07
Chojnice, Krzysztof Bartkiewicz
27.Chojnickie Biegi Strażackie - open
[excel]
2011-05-07
Chojnice, Krzysztof Bartkiewicz
27.Chojnickie Biegi Strażackie - strażacy
[excel]
2011-05-07
Szczawno Zdrój, Grzegorz Kalinowski
4 Bieg Uzdrowiskowy na Chełmiec
[acrobat]
2011-05-07
Teresin, Andrzej Adryszczyk
4 Grand Prix Teresina w Biegach
[acrobat]
2011-05-07
Żórawina, Organizator
5 Bieg Bogunów - Żórawina
[acrobat]
2011-05-07
Gdynia, Krzysztof Maksymowicz
Bieg Europejski
[acrobat]
2011-05-07
Wrocław, Michał Gołębiewicz
Cała Polska biega z mapą
[acrobat]
2011-05-07
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
Grand Prix Ostrowa Wlkp. - wiosenna szóstka
[excel]
2011-05-07
Rzeszów, Andrzej Cisek
III Rzeszowski Bieg Majowy
[acrobat]
2011-05-07
Pasłęk, Mirosław Plawgo
II Bieg Wokół Pasłęckich Murów Obronnych
[word]
2011-05-07
Sandomierz, Organizator
I Sandomierski Weekend Kwitnących Sadów
[word]
2011-05-07
Rytro k.Nowego Sącza, Organizator
Memoriał im. Władysława Podgórskiego
[excel]
2011-05-07
Warszawa, Anna Pawłowska - Pojawa
Wesoła Stówa
[excel]
2011-05-07
Ruda Śląska, August Jakubik
XIII Rudzki Bieg 12 Godzinny
[acrobat]
2011-05-07
Łódź - Arturówek, Gabriel Kabza
XXXII TextilCross
[acrobat]
2011-05-03
Piaseczno, Piotr Bętkowski
11 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna
[acrobat]
2011-05-03
Gryfino, Jacek Stefański
33 Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry
[acrobat]
2011-05-03
Gaszyn k.Wielunia, Marcin Olek
3 Majówka Gaszyńska - kategorie
[acrobat]
2011-05-03
Gaszyn k.Wielunia, Marcin Olek
3 Majówka Gaszyńska - open
[acrobat]
2011-05-03
Racibórz, Piotr Kozak
Bieg bez granic - biegi młodzieżowe
[excel]
2011-05-03
Racibórz, Piotr Kozak
Bieg bez granic - bieg główny
[excel]
2011-05-03
Racibórz, Piotr Kozak
Bieg bez granic - Nordic Walking
[excel]
2011-05-03
Skawina, Wojtek Tomaka
Duathlon - Skawina 2011
[excel]
2011-05-03
Katowice, Maciej Kwiatkowski
Silesia Marathon (półmaraton) - OFICJALNE
[acrobat]
2011-05-03
Katowice, Maciej Kwiatkowski
Silesia Marathon - OFICJALNE
[acrobat]
2011-05-03
Radziejów, Grzegorz Lipiński
VIII Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2011-05-03
Krosno, Sławomir Kukulski
XIII Krośnieński Bieg Konstytucji
[excel]
2011-05-03
Łubianka, Łukasz Rząd
XIV Biegu Samorządowego
[excel]
2011-05-03
Stalowa Wola, Wiesław Bać
XXIII Bieg po zdrowie z okazji konstytucji 3-go
[excel]
2011-05-03
Warszawa, Datasport
XXI Bieg Konstytucji 3 Maja - kobiety
[acrobat]
2011-05-03
Warszawa, Datasport
XXI Bieg Konstytucji 3 Maja - niepełnosprawni
[acrobat]
2011-05-03
Warszawa, Datasport
XXI Bieg Konstytucji 3 Maja - Nordic Walking
[acrobat]
2011-05-03
Warszawa, Datasport
XXI Bieg Konstytucji 3 Maja - OPEN
[acrobat]
2011-05-03
Czarna Dąbrówka, Organizator
XXI Bieg Orłów
[acrobat]
2011-05-03
Sztum, Jan Salewski
XXI Sztumskiego Bieg Solidarności
[acrobat]
2011-05-03
Trzemeszno, Datasport
XX Bieg im. Jana Kilińskiego - drużyny
[acrobat]
2011-05-03
Trzemeszno, Datasport
XX Bieg im. Jana Kilińskiego - kategorie
[acrobat]
2011-05-03
Trzemeszno, Datasport
XX Bieg im. Jana Kilińskiego - kobiety
[acrobat]
2011-05-03
Trzemeszno, Datasport
XX Bieg im. Jana Kilińskiego - OPEN
[acrobat]
2011-05-03
Trzemeszno, Datasport
XX Bieg im. Jana Kilińskiego - wózki
[acrobat]
2011-05-02
Rosnowo, Cezary Famulski
1 Majowy Bieg nad Jeziorem - dorośli
[excel]
2011-05-02
Rosnowo, Cezary Famulski
1 Majowy Bieg nad Jeziorem - dorośli
[excel]
2011-05-01
Ciechanów Opinogóra, Zenon Lewandowski
III Bieg Pomiędzy Zamkami
[excel]
2011-05-01
Bielsko Biała, Piotr Kozak
XV Beskidzki Bieg Przełajowy
[excel]
2011-05-01
Włocławek, Daniel Tarczyński
XXIX Bieg Kujawiaka - kobiety
[acrobat]
2011-05-01
Włocławek, Daniel Tarczyński
XXIX Bieg Kujawiaka - mężczyźni
[acrobat]
2011-05-01
Krapkowice, Małgorzata Meisner
XXIX Krapkowicki Bieg Uliczny - Dzieci i Młodzież
[word]
2011-05-01
Krapkowice, Małgorzata Meisner
XXIX Krapkowicki Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2011-05-01
Krapkowice, Małgorzata Meisner
XXIX Krapkowicki Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2011-05-01
Krapkowice, Małgorzata Meisner
XXIX Krapkowicki Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2011-05-01
Krapkowice, Małgorzata Meisner
XXIX Krapkowicki Bieg Uliczny - sprawni inaczej
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 217


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768