redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2009-07-26
Wągrowiec, Rafał Grzegorzewski
II Jakubowy Bieg Wokół Jeziora Durowskiego
[word]
2009-07-26
Sosnówka, Mateusz Witulski
VII Bieg Górski Do Dobrego Źródła
[excel]
2009-07-26
Lubatowa, Grzegorz Fedak
VI Bieg Szlakiem Partyzantów z Lubatowej - Kat.
[word]
2009-07-26
Lubatowa, Grzegorz Fedak
VI Bieg Szlakiem Partyzantów z Lubatowej - OPEN
[word]
2009-07-26
Darłowo, Piotr Kołodziejczyk
XVII Bieg Eryka
[excel]
2009-07-26
Międzygorze, Andrzej Puchacz
XVII Bieg Śnieżnicki - MP w Biegu Alpejskim
[excel]
2009-07-26
Międzygorze, Andrzej Puchacz
XVII Bieg Śnieżnicki - OPEN
[excel]
2009-07-25
Dźwirzyno, Piotr Kołodziejczyk
14 Bieg Ku Słońcu
[excel]
2009-07-25
Warszawa, Mariusz Kozioł
19 Nocny Bieg Powstania Warszawskiego - 10km
[acrobat]
2009-07-25
Warszawa, Mariusz Kozioł
19 Nocny Bieg Powstania Warszawskiego - 5km
[acrobat]
2009-07-25
Wierchomla, Piotr Kozak
Bieg Gorski o Puchar Dwoch Dolin
[excel]
2009-07-25
Lębork, Kazimierz Duwe
Bieg św. Jakuba - Kategoriami
[acrobat]
2009-07-25
Lębork, Kazimierz Duwe
Bieg św. Jakuba - OPEN
[acrobat]
2009-07-25
Kąpino-Puck, Ryszard Pilarczyk
I Półmaraton Ziemi Puckiej Wózki
[acrobat]
2009-07-25
Kąpino-Puck, Ryszard Pilarczyk
I Półmaraton Ziemi Puckiej - OPEN
[acrobat]
2009-07-23
Łubianka, Sławomir Walterski
Grand Prix Łubianka Cross 7/2009
[excel]
2009-07-23
Jarosławiec, Jarosław Modliszewski
XIV Zawody Pływackie Klif Jarosławca 2009
[acrobat]
2009-07-19
Kudowa Zdrój, Ewa Kaczmarczyk
21 Bieg Homolan im. Józefa Duba
[excel]
2009-07-19
Okonek, Grzegorz Lipiński
22 Półmaraton Lipcowy
[acrobat]
2009-07-19
Skórcz, Mateusz Glazik
II Bieg Turystyczny Czterech Jezior
[excel]
2009-07-18
Bielawa, Marek Zieliński
1 Bieg Po Schodach Wieży Kościoła
[acrobat]
2009-07-18
Niesulice, Dariusz Duda
4 Niesulicka Piątka
[acrobat]
2009-07-18
Jeleśnia, organizator
Bieg na 10km
[word]
2009-07-18
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
IV Dobrodzieńska Dycha - Kategoriami
[acrobat]
2009-07-18
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
IV Dobrodzieńska Dycha - Kobiety
[acrobat]
2009-07-18
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
IV Dobrodzieńska Dycha - Mieszkańcy Gminy
[acrobat]
2009-07-18
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
IV Dobrodzieńska Dycha - Mistrzostwa WBK META
[acrobat]
2009-07-18
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
IV Dobrodzieńska Dycha - OPEN
[acrobat]
2009-07-18
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
IV Dobrodzieńska Dycha - Pracownicy KLER S.A.
[acrobat]
2009-07-18
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
IV Dobrodzieńska Dycha - Sprawni inaczej
[acrobat]
2009-07-18
Chorzów, Aleksy Szablicki
NIC 7/2009
[word]
2009-07-18
Lwówek Śląski, Marek Bialic
VII Bieg Szlakiem Agatowym
[excel]
2009-07-18
Korzybie, Grzegorz Lipiński
XVI Bieg im.Elżbiety Garduły
[acrobat]
2009-07-12
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
29 Bieg o Złoty Kłos - Kategoriami
[acrobat]
2009-07-12
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
29 Bieg o Złoty Kłos - Kobiety
[acrobat]
2009-07-12
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
29 Bieg o Złoty Kłos - Mieszkańcy gminy
[acrobat]
2009-07-12
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
29 Bieg o Złoty Kłos - Mistrzostwa Małżeństw
[acrobat]
2009-07-12
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
29 Bieg o Złoty Kłos - OPEN
[acrobat]
2009-07-12
Czeladź, Jakub Grześlak
Bieg po zdrowie
[acrobat]
2009-07-12
Kępino, Henryk Witt
II Crossmaraton Darża o Puchar Bauhaus
[excel]
2009-07-12
Mława, Konrad Wtulich
II Trail Half Marathon
[excel]
2009-07-12
Wodzisław Śląski, organizator
I Międzynarodowy Bieg Ja i Maraton
[excel]
2009-07-12
Nachod (Czechy), Kazimierz Kordziński
Náchod - Dobrošov XXIV
[excel]
2009-07-11
Reńska Wieś, Piotr Jakubczyk
2 Bieg Herbowy
[word]
2009-07-11
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
8 Bieg pod Powodziową Falę - Kategoriami
[acrobat]
2009-07-11
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
8 Bieg pod Powodziową Falę - OPEN
[acrobat]
2009-07-11
Rowy, Grzegorz Lipiński
9 Bieg Szlakiem Zwiniętych Torów
[acrobat]
2009-07-11
Sława – Radzyń, Sebastian Domański
Bluesobiegi Sławskie
[acrobat]
2009-07-11
Ostrów Wielkopolski, Marta Szczypkowska
Grand Prix Ostrowa Wielkopolskiego
[excel]
2009-07-11
Lubiewo, Sławomir Walterski
II Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami
[acrobat]
2009-07-11
Klimontów, organizator
IV Integracyjny Bieg Klimontowski na 10 km
[word]
2009-07-11
Klimontów, organizator
IV Integracyjny Półmaraton Klimontowski - OPEN
[word]
2009-07-11
Wrocław, Sławek Pieczurowski
Klasyfikacja ogólna po 5 biegach GP
[excel]
2009-07-11
Klimontów, organizator
Mistrzostwa Polski Osób Niewidomych
[word]
2009-07-11
Luzino, Rafał Kołodzik
Puchar Luzina – lato 2009
[excel]
2009-07-11
Kretowiny, Piotr Poniewierski
XI Bieg o Kryształową Perłę - Kategoriami
[acrobat]
2009-07-11
Kretowiny, Piotr Poniewierski
XI Bieg o Kryształową Perłę - Kobiety
[acrobat]
2009-07-11
Kretowiny, Piotr Poniewierski
XI Bieg o Kryształową Perłę - Mężczyni
[acrobat]
2009-07-11
Kretowiny, Leszek Biernacki
XI Bieg o Kryształową Perłę - OPEN
[excel]
2009-07-11
Dobieszyn, Sławomir Kukulski
XVII Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej
[excel]
2009-07-11
Police (Czechy), Kazimierz Kordziński
Běh na Hvězdu
[excel]
2009-07-10
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
5 Bieg Charytatywny od Zmierzchu do Świtu
[word]
2009-07-10
Sławno, Grażyna Chudy
VII Bieg 10 Mostów
[excel]
2009-07-08
Toruń, Rafał Kowalski
Top Cross - Edycja 7 (126)
[excel]
2009-07-05
Jaworznia, Ewa Martin
6 Bieg o Złoty Puchar
[excel]
2009-07-05
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XIX Międzynarodowy Bieg po Plaży - Kategoriami
[acrobat]
2009-07-05
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XIX Międzynarodowy Bieg po Plaży - Kobiety
[acrobat]
2009-07-05
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XIX Międzynarodowy Bieg po Plaży - Niepełnosprawni
[acrobat]
2009-07-05
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XIX Międzynarodowy Bieg po Plaży - OPEN
[acrobat]
2009-07-05
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XIX Międzynarodowy Bieg po Plaży - Policja
[acrobat]
2009-07-05
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XIX Międzynarodowy Bieg po Plaży - Straż Pożarna
[acrobat]
2009-07-05
Jarosławiec, Piotr Książkiewicz
XIX Międzynarodowy Bieg po Plaży - TEAM MP
[acrobat]
2009-07-05
Spytkowice, Stanislaw Kowalcze
V Puchar Szlaku Solnego 3 seria
[acrobat]
2009-07-04
Imielin, Hieronim Olejniczak
16 Imieliński Cross Ekologiczny - Kategoriami
[acrobat]
2009-07-04
Imielin, Hieronim Olejniczak
16 Imieliński Cross Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2009-07-04
Ustroń, Paweł Fąferek
Bieg na Czantorię - Międzyczasy
[acrobat]
2009-07-04
Ustroń, Paweł Fąferek
Bieg na Czantorię - OPEN
[acrobat]
2009-07-04
Opole, Artur Góralczyk
VII Bieg Opolski - OPEN
[acrobat]
2009-07-04
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXIX Ciechanowska Piętnastka Opinogóra-Ciechanów
[word]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
2015201620172018


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 79


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768