redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2017-05-28
Truskaw k.Warszawy, Organizator
10. Bieg Truskawki
[acrobat]
2017-05-28
Suchowola, Krzysztof Skowera
21. Cross Trzeźwości
[acrobat]
2017-05-28
Bielsko-Biała, DataSport.pl
25. Bieg Fiata - Kobiety
[acrobat]
2017-05-28
Bielsko-Biała, DataSport.pl
25. Bieg Fiata - OPEN
[acrobat]
2017-05-28
Chełm, ZmierzymyCzas.pl
4.Maestrocafe Półmaraton Chełmski
[acrobat]
2017-05-28
Stary Sącz, Grzegorz Rogowski
4. Bieg Sądeczan - 3 km Kobiety
[acrobat]
2017-05-28
Stary Sącz, Grzegorz Rogowski
4. Bieg Sądeczan - 3 km Mężczyźni
[acrobat]
2017-05-28
Stary Sącz, Grzegorz Rogowski
4. Bieg Sądeczan - 6 km Kobiety
[acrobat]
2017-05-28
Stary Sącz, Grzegorz Rogowski
4. Bieg Sądeczan - 6 km Mężczyźni
[acrobat]
2017-05-28
Stary Sącz, Grzegorz Rogowski
4. Bieg Sądeczan - 9 km Kobiety
[acrobat]
2017-05-28
Stary Sącz, Grzegorz Rogowski
4. Bieg Sądeczan - 9 km Mężczyźni
[acrobat]
2017-05-28
Stary Sącz, Grzegorz Rogowski
4. Bieg Sądeczan - OPEN Kobiety
[acrobat]
2017-05-28
Stary Sącz, Grzegorz Rogowski
4. Bieg Sądeczan - OPEN Mężczyźni
[acrobat]
2017-05-28
Kostrzyn, PlusTiming
5.Kurdeszowa (Za)Dyszka - 10km
[acrobat]
2017-05-28
Kostrzyn, PlusTiming
5.Kurdeszowa (Za)Dyszka - 5km
[acrobat]
2017-05-28
Chełm, ZmierzymyCzas.pl
5tka z Espresso Italiano
[acrobat]
2017-05-28
Prusice, Przemysław Burchacki
5. Edycja Akcji Prusice Biegają - Bieg 5
[acrobat]
2017-05-28
Świdnica, STS-Timing
Bieg kobiet Zawsze Pier(w)si
[acrobat]
2017-05-28
Dąbrówka, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg o Koronę Dąbrówki
[acrobat]
2017-05-28
Górowo Iławeckie, CityTrail
Bieg z Liskiem - 70-lecie klubu Cresovia
[acrobat]
2017-05-28
Klimontów, Organizator
ELWID XI Integracyjny Bieg Klimontowski
[acrobat]
2017-05-28
Łomianki, Domtel-Sport.pl
III Bieg Łomianek
[acrobat]
2017-05-28
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
III Mistrzostwa Częstochowy - 10km Kobiety
[acrobat]
2017-05-28
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
III Mistrzostwa Częstochowy - 10km Mężczyźni
[acrobat]
2017-05-28
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
III Mistrzostwa Częstochowy - 5km
[acrobat]
2017-05-28
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
III Mistrzostwa Częstochowy - drużyny
[acrobat]
2017-05-28
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
III Mistrzostwa Częstochowy - niepełnosprawni
[acrobat]
2017-05-28
Słupsk, Domtel-Sport.pl
II Słupski Duathlon
[acrobat]
2017-05-28
Nakło nad Notecią, sport-time.com.pl
IV Bieg Przełajowy Doliną Noteci
[acrobat]
2017-05-28
Dąbrowa Górnicza, Olga Bryda
IV Cross Błędowa
[acrobat]
2017-05-28
Jastrzębie-Zdrój, DataSport.pl
IV Jastrzębski Bieg Kobiet - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-28
Jastrzębie-Zdrój, DataSport.pl
IV Jastrzębski Bieg Kobiet - OPEN
[acrobat]
2017-05-28
Pruszków, PlusTiming
IV Pruszkowski Bieg Wolności
[acrobat]
2017-05-28
Wolbrom, Marcin Osuszek
IV Wolbromska Ciężka Dycha - 5km
[acrobat]
2017-05-28
Wolbrom, Marcin Osuszek
IV Wolbromska Ciężka Dycha - OPEN
[acrobat]
2017-05-28
Ostrołęka, STS-Timing
I Kurpiowska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2017-05-28
Pawełki k. Lublińca, Zbigniew Rosiński
I Rekreacyjny Bieg o Kwiat Różanecznika
[excel]
2017-05-28
Kleszczów, InesSport.pl
Kleszczowska Dziesiątka
[acrobat]
2017-05-28
Wrocław, Ultimasport.pl
VIII Bieg dla Maćka
[acrobat]
2017-05-28
Kędzierzyn-Koźle, Szamot
VII Bieg Koziołków - 10km
[acrobat]
2017-05-28
Kędzierzyn-Koźle, Szamot
VII Bieg Koziołków - 5km
[acrobat]
2017-05-28
Wolsztyn, DataSport.pl
VI Wolsztyńska Dziesiątka
[acrobat]
2017-05-28
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - III etap
[word]
2017-05-28
Podkowa Leśna, DataSport.pl
V Podkowiańska Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-28
Podkowa Leśna, DataSport.pl
V Podkowiańska Dycha - OPEN
[acrobat]
2017-05-28
Rakszawa k.Rzeszowa, Organizator
V Rakszawski Ćwierćmaraton
[acrobat]
2017-05-28
Lidzbark Warmiński, SuperCzas.pl
XIII Lidzbarski Bieg Uliczny
[acrobat]
2017-05-28
Poznań, PlusTiming
XLPL Ekiden - drużyny kobiece
[acrobat]
2017-05-28
Poznań, PlusTiming
XLPL Ekiden - drużyny mieszane
[acrobat]
2017-05-28
Poznań, PlusTiming
XLPL Ekiden - OPEN
[acrobat]
2017-05-28
Rudniki, Hieronim Olejniczak
XXIII Pętla Rudnicka
[acrobat]
2017-05-28
Ostrołęka, STS-Timing
XXIII Półmaraton Kurpiowski - OPEN
[acrobat]
2017-05-28
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
XXII Mazowiecka Piętnastka - 5km
[acrobat]
2017-05-28
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
XXII Mazowiecka Piętnastka - OPEN
[acrobat]
2017-05-28
Człuchów, Domtel-Sport.pl
XXIV Bieg Tura - 3.33 KM
[acrobat]
2017-05-28
Człuchów, Domtel-Sport.pl
XXIV Bieg Tura - OPEN
[acrobat]
2017-05-28
Krotoszyn, Organizator
XXXVIII Bieg Krotosa
[acrobat]
2017-05-28
Obliwice, Good-Time
XXXV Ogólnopolski Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
[acrobat]
2017-05-28
Skarszewy, elektronicznezapisy.pl
XX Uliczne Biegi im. Jana Kielasa
[acrobat]
2017-05-27
Łódź, Datasport
15. Bieg Ulicą Piotrkowską - kategorie
[acrobat]
2017-05-27
Łódź, Datasport
15. Bieg Ulicą Piotrkowską - kobiety
[acrobat]
2017-05-27
Łódź, Datasport
15. Bieg Ulicą Piotrkowską - OPEN
[acrobat]
2017-05-27
Płaska k.Augustowa, Tolek Kuzma
1. Półmaraton Kanału Augustowskiego
[acrobat]
2017-05-27
Sobótka, Datasport
24. Bieg na Ślężę - kategorie
[acrobat]
2017-05-27
Sobótka, Datasport
24. Bieg na Ślężę - kobiety
[acrobat]
2017-05-27
Sobótka, Datasport
24. Bieg na Ślężę - OPEN
[acrobat]
2017-05-27
Sobótka, Datasport
24. Bieg na Ślężę - WMA
[acrobat]
2017-05-27
Nowa Sól, SuperSport.com.pl
34. Półmaraton Solan
[acrobat]
2017-05-27
Juchnowiec Dolny, Krzysztof Skowera
5. Bieg Konopielki
[acrobat]
2017-05-27
Niemcz, elektronicznezapisy.pl
Biegaj w Niemczu
[acrobat]
2017-05-27
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Pęd po Wiedzę
[acrobat]
2017-05-27
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Pęd po Wiedzę - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-27
Długołeka, ZmierzymyCzas.pl
Bieg po szacunek
[acrobat]
2017-05-27
Strzebiń k.Lublińca, Piotr Kozak
Bieg św. Urbana - 10 km
[excel]
2017-05-27
Strzebiń k.Lublińca, Piotr Kozak
Bieg św. Urbana - bieg młodzieży
[excel]
2017-05-27
Strzebiń k.Lublińca, Piotr Kozak
Bieg św. Urbana - Nordic Walking
[excel]
2017-05-27
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
Bytomski Charytatywny Bieg Godności Osób Niep.
[acrobat]
2017-05-27
Chociwel, Michał Baran
III Bieg Dookoła Jeziora - 12km
[acrobat]
2017-05-27
Chociwel, Michał Baran
III Bieg Dookoła Jeziora - 6km
[acrobat]
2017-05-27
Sławków, Ultimasport.pl
III Bieg Republiki Sławkowskiej - NW
[acrobat]
2017-05-27
Sławków, Ultimasport.pl
III Bieg Republiki Sławkowskiej - OPEN
[acrobat]
2017-05-27
Żytno, InesSport.pl
III Leśna Dziesiątka
[acrobat]
2017-05-27
Trzcińsko-Zdrój, DomTel-Sport
III Trzciński Bieg Wzdłuż Murów - 10 km
[acrobat]
2017-05-27
Trzcińsko-Zdrój, DomTel-Sport
III Trzciński Bieg Wzdłuż Murów - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-27
Gdynia, elektronicznezapisy.pl
II Bieg Studenta
[acrobat]
2017-05-27
Ożarowice, Katarzyna Kwiecień
IV Bieg uliczny Ożarowice 5638
[acrobat]
2017-05-27
Brześć Kujawski, SuperSport.com.pl
IV Memoriał im. Czesława Wasielewskiego
[acrobat]
2017-05-27
Giżycko, DomTel-Sport
IV Puchar Wyspy Giżyckiej - 10 km
[acrobat]
2017-05-27
Giżycko, DomTel-Sport
IV Puchar Wyspy Giżyckiej - 21 km
[acrobat]
2017-05-27
Giżycko, DomTel-Sport
IV Puchar Wyspy Giżyckiej - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-27
Radom, Ireneusz Górnik
IV Radomski Festiwal Biegowy - bieg główny
[acrobat]
2017-05-27
Radom, Ireneusz Górnik
IV Radomski Festiwal Biegowy - bieg seniorek
[acrobat]
2017-05-27
Radom, Ireneusz Górnik
IV Radomski Festiwal Biegowy - bieg seniorów
[acrobat]
2017-05-27
Siepraw, PulsarSport.pl
IV Sieprawska Piątka
[acrobat]
2017-05-27
Wyszyna, Marcin Chwiłkowski
IV Wyszyńska Dziesiątka
[acrobat]
2017-05-27
Skorzewo, elektronicznezapisy.pl
IX Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II
[acrobat]
2017-05-27
Jantar, elektronicznezapisy.pl
Jantarowy Przełaj - 10 km
[acrobat]
2017-05-27
Jantar, elektronicznezapisy.pl
Jantarowy Przełaj - 3 km
[acrobat]
2017-05-27
Jantar, elektronicznezapisy.pl
Jantarowy Przełaj - Półmaraton
[acrobat]
2017-05-27
Gorlice, pomiar-czasu.pl
Maraton Beskid Niski - 10km
[acrobat]
2017-05-27
Gorlice, pomiar-czasu.pl
Maraton Beskid Niski - 5km
[acrobat]
2017-05-27
Gorlice, pomiar-czasu.pl
Maraton Beskid Niski - OPEN
[acrobat]
2017-05-27
Rymanów Zdrój, Kamil Kardach
Maraton Jaga-Kora
[acrobat]
2017-05-27
Niedzica, Maria Habieda
Mocarny Zbój
[acrobat]
2017-05-27
Wrocław, Dominik Krumin
Piastowska Piętnastka
[acrobat]
2017-05-27
Szczecin, DomTel-Sport
Piątka z Gwiazdami
[acrobat]
2017-05-27
Warszawa, Janusz Kalinowski
Piątka z Paderewskim
[acrobat]
2017-05-27
Starogard Gdański, Maciej Gabryel
PolSwimRun - sprint
[acrobat]
2017-05-27
Starogard Gdański, Maciej Gabryel
PolSwimRun - supersprint
[acrobat]
2017-05-27
Szczecin, SuperSport.com.pl
Puszczygór
[acrobat]
2017-05-27
Szczecin, SuperSport.com.pl
Puszczygórka
[acrobat]
2017-05-27
Tczew, elektronicznezapisy.pl
Silgan Ćwierćmaraton
[acrobat]
2017-05-27
Rymanów Zdrój, Kamil Kardach
Ultramaraton Jaga-Kora
[acrobat]
2017-05-27
Łąck, Inessport.pl
Ultramaraton Rykowisko - 105 km
[acrobat]
2017-05-27
Łąck, Inessport.pl
Ultramaraton Rykowisko - 35 km
[acrobat]
2017-05-27
Łąck, Inessport.pl
Ultramaraton Rykowisko - 70 km
[acrobat]
2017-05-27
Luzino, DomTel-Sport
VI Kaszubska Piętnastka - 15 km
[acrobat]
2017-05-27
Luzino, DomTel-Sport
VI Kaszubska Piętnastka - 6 km
[acrobat]
2017-05-27
Książenice, Time-Sport
V Bieg po Głębokich Dołach - 13 km
[acrobat]
2017-05-27
Książenice, Time-Sport
V Bieg po Głębokich Dołach - 5 km
[acrobat]
2017-05-27
Książenice, Time-Sport
V Bieg po Głębokich Dołach - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-27
Warszawa, Andrzej Ignatowicz
V Klubowa Mila
[excel]
2017-05-27
Piaseczno, Datasport
V Piaseczyńska Piątka - 1 km
[acrobat]
2017-05-27
Piaseczno, Datasport
V Piaseczyńska Piątka - kobiety
[acrobat]
2017-05-27
Piaseczno, Datasport
V Piaseczyńska Piątka - OPEN
[acrobat]
2017-05-27
Koszalin, Arkadiusz Kozak
XV Bieg Wenedów - 10km
[acrobat]
2017-05-27
Koszalin, Arkadiusz Kozak
XV Bieg Wenedów - mila
[acrobat]
2017-05-26
Sobieszów, DataSport.pl
Ultra Chojnik - Kryształowy Podbieg
[acrobat]
2017-05-26
Sobieszów, DataSport.pl
Ultra Chojnik - Maraton
[acrobat]
2017-05-26
Sobieszów, DataSport.pl
Ultra Chojnik - Półmaraton
[acrobat]
2017-05-26
Sobieszów, DataSport.pl
Ultra Chojnik - ULTRA
[acrobat]
2017-05-26
Jelenia Góra, Datasport
Vertical Chojnik
[acrobat]
2017-05-21
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
17. Europejskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2017-05-21
Sokółka, Paulina Sawicka
1. Sokoli Bieg
[acrobat]
2017-05-21
Międzygórze, Andrzej Puchacz
25. Górski Bieg Śnieżnicki - Kobiety
[acrobat]
2017-05-21
Międzygórze, Andrzej Puchacz
25. Górski Bieg Śnieżnicki - OPEN
[acrobat]
2017-05-21
Bydgoszcz, STS-Timing
2. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2017-05-21
Bydgoszcz, STS-Timing
2. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 10 km drużyny
[acrobat]
2017-05-21
Bydgoszcz, STS-Timing
2. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 21 km
[acrobat]
2017-05-21
Rydzyna, Katarzyna Miedzińska
3R-PWSZ dla Regionu
[acrobat]
2017-05-21
Ostrów Wielkopolski, Ola Troszczyńska
3. Maraton Uśmiechu - 10km
[acrobat]
2017-05-21
Ostrów Wielkopolski, Ola Troszczyńska
3. Maraton Uśmiechu - 15km
[acrobat]
2017-05-21
Ostrów Wielkopolski, Ola Troszczyńska
3. Maraton Uśmiechu - 5km
[acrobat]
2017-05-21
Ostrów Wielkopolski, Ola Troszczyńska
3. Maraton Uśmiechu - OPEN
[acrobat]
2017-05-21
Będzin, Śląskie TKKF
46 Masowe Biegi Przełajowe - drużyny
[acrobat]
2017-05-21
Będzin, Śląskie TKKF
46 Masowe Biegi Przełajowe - kategorie
[acrobat]
2017-05-21
Warszawa, Robert Gadomski
4 Bieg Czerwona Chmura
[acrobat]
2017-05-21
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
6. Bieg Lwa - Półmaraton
[acrobat]
2017-05-21
Rybnik, Paweł Mitura-Zielonka
Bieg Wiosny - Dzieci
[acrobat]
2017-05-21
Rybnik, Paweł Mitura-Zielonka
Bieg Wiosny - OPEN
[acrobat]
2017-05-21
Olsztyn, SuperCzas.pl
ekoSTART Warmia i Mazury - Kolarstwo
[acrobat]
2017-05-21
Olsztyn, SuperCzas.pl
ekoSTART Warmia i Mazury - OPEN
[acrobat]
2017-05-21
Trzcinica, PulsarSport.pl
III Gminny Bieg Uliczny
[acrobat]
2017-05-21
Wisła, Datasport
III Górski Półmaraton Wiślański - 10 km
[acrobat]
2017-05-21
Wisła, Datasport
III Górski Półmaraton Wiślański - 10 km drużyny
[acrobat]
2017-05-21
Wisła, Datasport
III Górski Półmaraton Wiślański - 21 km drużyny
[acrobat]
2017-05-21
Wisła, Datasport
III Górski Półmaraton Wiślański - 21 km kateg.
[acrobat]
2017-05-21
Wisła, Datasport
III Górski Półmaraton Wiślański - 21 km OPEN
[acrobat]
2017-05-21
Boguchwała, Jan Fularz
II Bieg Boguchwała – Wisłoczysko
[acrobat]
2017-05-21
Rzucewo, Janusz Skosolas
IV Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji
[acrobat]
2017-05-21
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
I Bieg Harpagana Ekstremalna Dolina - Drużyny
[acrobat]
2017-05-21
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
I Bieg Harpagana Ekstremalna Dolina - Elite
[acrobat]
2017-05-21
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
I Bieg Harpagana Ekstremalna Dolina - OPEN
[acrobat]
2017-05-21
Osięciny, STS-Timing
I Bieg Hrabiego Skarbka
[acrobat]
2017-05-21
Złoty Potok, Rafał Kozik
Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-21
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
Pogoń za Lwem - 10.5 km
[acrobat]
2017-05-21
Sierakowice, Sebastian Marocki
Sierakowicka 15
[acrobat]
2017-05-21
Kuchary Królewskie, Andrzej Świercz
V Bieg Kwitnących Ogrodów
[acrobat]
2017-05-21
Kraków - Skotniki, Stanisław Wcisło
XII Bieg Kraków-Skotniki - marszobieg
[acrobat]
2017-05-21
Kraków - Skotniki, Stanisław Wcisło
XII Międzynarodowy Bieg Kraków-Skotniki - OPEN
[acrobat]
2017-05-21
Elbląg, Rysiek Biskup
XVI Grand Prix Elbląga
[excel]
2017-05-21
Łobeżnica, Kamila Bilicka
XXIII Bieg im. Alojzego Graja
[acrobat]
2017-05-20
Hajnówka, Pulsar Sport
17. Półmaraton Hajnowski
[acrobat]
2017-05-20
Chodzież, Małgorzata Sobczyk
34 Bieg Grzymalitów
[acrobat]
2017-05-20
Józefów, Organizator
4Run Bieg 4 Żywiołów - Drużyny
[acrobat]
2017-05-20
Józefów, Organizator
4Run Bieg 4 Żywiołów - Kobiety Elite
[acrobat]
2017-05-20
Józefów, Organizator
4Run Bieg 4 Żywiołów - Kobiety Insygnia Władzy
[acrobat]
2017-05-20
Józefów, Organizator
4Run Bieg 4 Żywiołów - Kobiety OPEN
[acrobat]
2017-05-20
Józefów, Organizator
4Run Bieg 4 Żywiołów - Mężczyźni Elite
[acrobat]
2017-05-20
Józefów, Organizator
4Run Bieg 4 Żywiołów - Mężczyźni Insygnia Władzy
[acrobat]
2017-05-20
Józefów, Organizator
4Run Bieg 4 Żywiołów - Mężczyźni OPEN
[acrobat]
2017-05-20
Białystok, Krzysztof Skowera
8. Białostocki Bieg Masowy
[acrobat]
2017-05-20
Wrocław, STS-Timing
Bieg Firmowy 2017
[acrobat]
2017-05-20
Koło, Organizator
Bieg o Puchar Malinowej Mamby
[acrobat]
2017-05-20
Maków Podhalański, Katarzyna Bartyzel
Bieg po Ziemi Makowskiej - Niepełnosprawni
[acrobat]
2017-05-20
Maków Podhalański, Katarzyna Bartyzel
Bieg po Ziemi Makowskiej - OPEN
[acrobat]
2017-05-20
Warszawa, Datasport
Charytatywny Bieg Sejmowy
[acrobat]
2017-05-20
Miedziana Góra, Organizator
CROSSRUN - 10 km
[acrobat]
2017-05-20
Miedziana Góra, Organizator
CROSSRUN - Półmaraton
[acrobat]
2017-05-20
Koło k.Piotrkowa, Organizator
Cykl Begów Leśnych NAGONKA - 15km
[acrobat]
2017-05-20
Koło k.Piotrkowa, Organizator
Cykl Begów Leśnych NAGONKA - 3km
[acrobat]
2017-05-20
Koło k.Piotrkowa, Organizator
Cykl Begów Leśnych NAGONKA - 40km
[acrobat]
2017-05-20
Żyrowa, STARTER Pomiar Czasu
Gala Sportu Półmaraton & Dycha
[acrobat]
2017-05-20
Braniewo, Time4s.pl
Graniczna 9
[acrobat]
2017-05-20
Bystrzyca k.Oławy, ZmierzymyCzas.pl
III Bieg Kresowy
[acrobat]
2017-05-20
Bajdoła, Organizator
III Bieg Memoriałowy im. Piotra Szwajkowskiego
[acrobat]
2017-05-20
Wadowice, Organizator
III Bieg Wadowicki
[acrobat]
2017-05-20
Chojnice, Kamil Grabowski
III Chojnicki Bieg Przełajowy - Kobiety
[acrobat]
2017-05-20
Chojnice, Kamil Grabowski
III Chojnicki Bieg Przełajowy - Mężczyźni
[acrobat]
2017-05-20
Darłowo, Angelika Kulisch
III Darłowska Zadyszka
[acrobat]
2017-05-20
Dynów, Łukasz Domin
III Dynowska Zadyszka
[acrobat]
2017-05-20
Lubań, Dominik Krumin
II Lubanski Wyscig MTB
[acrobat]
2017-05-20
Ujazd, Organizator
II Powiatowy Bieg na Piątkę
[acrobat]
2017-05-20
Rogoźnik, ZmierzymyCzas.pl
II Rogoźnicki Bieg Pod Pochodniami
[acrobat]
2017-05-20
Rogoźnik, Jacek Bosy
II Rogoźnicki Półmaraton Leśny - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-20
Rogoźnik, Jacek Bosy
II Rogoźnicki Półmaraton Leśny - OPEN
[acrobat]
2017-05-20
Suszec, Czesław Tomczyk
Leśny bieg Suszecki - kategorie
[acrobat]
2017-05-20
Suszec, Czesław Tomczyk
Leśny bieg Suszecki - OPEN
[acrobat]
2017-05-20
Dobrzeń Wielki, Organizator
Od jeziora do jeziora Polska Biega - NW
[acrobat]
2017-05-20
Dobrzeń Wielki, Organizator
Od jeziora do jeziora Polska Biega - OPEN
[acrobat]
2017-05-20
Andrychów, Organizator
Oshee Beskidzki Topór - 21km
[acrobat]
2017-05-20
Andrychów, Organizator
Oshee Beskidzki Topór - 43km
[acrobat]
2017-05-20
Andrychów, Organizator
Oshee Beskidzki Topór - 73km
[acrobat]
2017-05-20
Rawa Mazowiecka, Przemysław Popek
Rawa W BIEGU
[acrobat]
2017-05-20
Wrocław, Datasport
Sky Tower Run - kobiety
[acrobat]
2017-05-20
Wrocław, Datasport
Sky Tower Run - MP kobiety
[acrobat]
2017-05-20
Wrocław, Datasport
Sky Tower Run - MP mężczyźni
[acrobat]
2017-05-20
Wrocław, Datasport
Sky Tower Run - OPEN
[acrobat]
2017-05-20
Teresin, Organizator
Teresiński Mityng Lekkoatletyczny
[acrobat]
2017-05-20
Kliniska Wielkie, Dariusz Gapiński
Ultra Cross Maraton 12H
[acrobat]
2017-05-20
Zwierzyniec, Organizator
Ultra Roztocze - 120km
[acrobat]
2017-05-20
Zwierzyniec, Organizator
Ultra Roztocze - 150km
[acrobat]
2017-05-20
Zwierzyniec, Organizator
Ultra Roztocze - 30km
[acrobat]
2017-05-20
Zwierzyniec, Organizator
Ultra Roztocze - 65km
[acrobat]
2017-05-20
Zwierzyniec, Organizator
Ultra Roztocze - 90km
[acrobat]
2017-05-20
Żyrowa, STARTER Pomiar Czasu
VIII Cross Duathlon
[acrobat]
2017-05-20
Kwidzyn, Datasport
VIII Kwidzyński Bieg Papiernika - drużyny
[acrobat]
2017-05-20
Kwidzyn, Datasport
VIII Kwidzyński Bieg Papiernika - kobiety
[acrobat]
2017-05-20
Kwidzyn, Datasport
VIII Kwidzyński Bieg Papiernika - OPEN
[acrobat]
2017-05-20
Bolewice, Organizator
VII Bieg Uliczny im. Arkadego Fiedlera
[acrobat]
2017-05-20
Tarnowskie Góry, Organizator
VI Tarnogórski Bieg Przełajowy - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-20
Tarnowskie Góry, Organizator
VI Tarnogórski Bieg Przełajowy - OPEN
[acrobat]
2017-05-20
Sielpia, Wojciech Pasek
XII Cross Maraton Przez Piekło do Nieba
[acrobat]
2017-05-20
Konin, MOSiR Konin
XIX Bieg Milowego Słupa
[acrobat]
2017-05-20
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Zielony Maraton i Półmaraton Leśny - Maraton
[acrobat]
2017-05-20
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Zielony Maraton i Półmaraton Leśny - Półmaraton
[acrobat]
2017-05-17
Gdynia, Rafał Plewiski
31 Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2017-05-17
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia w Biegach Przełajowych - Bieg 3
[excel]
2017-05-16
Warszawa, Organizator
Monte Kazura - Bieg 2
[acrobat]
2017-05-14
Olsztyn, Gosia Pryśko
10K Run Series Olsztyn
[acrobat]
2017-05-14
Jedlina Zdrój, Datasport
4. Wodociągi Półmaraton Górski - kategorie
[acrobat]
2017-05-14
Jedlina Zdrój, Datasport
4. Wodociągi Półmaraton Górski - kobiety
[acrobat]
2017-05-14
Jedlina Zdrój, Datasport
4. Wodociągi Półmaraton Górski - OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Płock, SuperCzas.pl
5. Bieg Europejski - Polska Biega
[acrobat]
2017-05-14
Białystok, Datasport
5. PKO Białystok Półmaraton - 21 km drużyny
[acrobat]
2017-05-14
Białystok, Datasport
5. PKO Białystok Półmaraton - 21 km kategorie
[acrobat]
2017-05-14
Białystok, Datasport
5. PKO Białystok Półmaraton - 21 km kobiety
[acrobat]
2017-05-14
Białystok, Datasport
5. PKO Białystok Półmaraton - 21 km mieszk.Białyst
[acrobat]
2017-05-14
Białystok, Datasport
5. PKO Białystok Półmaraton - 21 km OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Białystok, Datasport
5. PKO Białystok Półmaraton - 5 km kobiety
[acrobat]
2017-05-14
Białystok, Datasport
5. PKO Białystok Półmaraton - 5 km OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Swarzędz, Plus-Timing
6. Bieg 10 km Szpot Swarzędz - Mistrzostwa Policji
[acrobat]
2017-05-14
Swarzędz, Plus-Timing
6. Bieg 10 km Szpot Swarzędz - OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Opole, Datasport
7. Maraton Opolski - 10 km kobiety
[acrobat]
2017-05-14
Opole, Datasport
7. Maraton Opolski - 10 km OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Opole, Datasport
7. Maraton Opolski - 21 km kobiety
[acrobat]
2017-05-14
Opole, Datasport
7. Maraton Opolski - 21 km OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Opole, Datasport
7. Maraton Opolski - 42 km kobiety
[acrobat]
2017-05-14
Opole, Datasport
7. Maraton Opolski - 42 km OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Opole, Datasport
7. Maraton Opolski - 42 km sztafety
[acrobat]
2017-05-14
Białobrzegi, Datasport
Bieg Pilicy - 10 km kategorie
[acrobat]
2017-05-14
Białobrzegi, Datasport
Bieg Pilicy - 10 km kobiety
[acrobat]
2017-05-14
Białobrzegi, Datasport
Bieg Pilicy - 10 km OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Białobrzegi, Datasport
Bieg Pilicy - 3 km OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Gryfice, Sport-time
Gryf Arena Run 2017
[acrobat]
2017-05-14
Bydgoszcz, Organizator
III Bieg Instalatora
[acrobat]
2017-05-14
Toruń, Kinga Nemere-Czachowska
III Bieg z Książką
[acrobat]
2017-05-14
Kazimierz Dolny, Datasport
II Bieg Kazimierski - kategorie
[acrobat]
2017-05-14
Kazimierz Dolny, Datasport
II Bieg Kazimierski - kobiety
[acrobat]
2017-05-14
Kazimierz Dolny, Datasport
II Bieg Kazimierski - OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Kazimierz Dolny, Datasport
II Bieg Kazimierski - WMA
[acrobat]
2017-05-14
Ścinawa, Paulina Wityk-Szumna
II Bieg Łabędzi
[acrobat]
2017-05-14
Rybnik, Time-Sport.pl
II Bieg Rzemieślnika - 10km
[acrobat]
2017-05-14
Rybnik, Time-Sport.pl
II Bieg Rzemieślnika - 5km
[acrobat]
2017-05-14
Rybnik, Time-Sport.pl
II Bieg Rzemieślnika - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-14
Zaniemyśl, Marcin Stachowiak
II Dycha Gryfa
[acrobat]
2017-05-14
Krosno, Izabela Zatorska
I Nocny Dobroczynny Bieg Nadziei - NW
[acrobat]
2017-05-14
Krosno, Izabela Zatorska
I Nocny Dobroczynny Bieg Nadziei - OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Niepołomice, Chronotex
Leśna Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2017-05-14
Niepołomice, Chronotex
Leśna Dziesiątka - mężczyźni
[acrobat]
2017-05-14
Palowice, Sławomir Paluch
Majówka z MOSiR-em - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-14
Palowice, Sławomir Paluch
Majówka z MOSiR-em - OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Nowy Targ, pomiar-czasu.pl
Maraton Podhalański
[acrobat]
2017-05-14
Nowy Targ, pomiar-czasu.pl
Półmaraton Podhalański
[acrobat]
2017-05-14
Olsztyn, Gosia Pryśko
Triathlon Olsztyn - dystans olimpijski
[acrobat]
2017-05-14
Olsztyn, Gosia Pryśko
Triathlon Olsztyn - dystans olimpijski sztafety
[acrobat]
2017-05-14
Olsztyn, Gosia Pryśko
Triathlon Olsztyn - dystans sprinterski
[acrobat]
2017-05-14
Olsztyn, Gosia Pryśko
Triathlon Olsztyn - dystans supersprinterski
[acrobat]
2017-05-14
Działoszyn, ZmierzymyCzas.pl
VIII Działoszyńska Dziesiątka - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-14
Działoszyn, ZmierzymyCzas.pl
VIII Działoszyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Gaszyn, Robert Olek
VIII Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego
[acrobat]
2017-05-14
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
V MosirGutwinRun - Bieg 1
[acrobat]
2017-05-14
Niepołomice, Chronotex
V Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej - kobiety
[acrobat]
2017-05-14
Niepołomice, Chronotex
V Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej - mężczyźni
[acrobat]
2017-05-14
Warszawa, STS-Timing
XIII Ekiden - 3 Tura godz. 9.00
[acrobat]
2017-05-14
Warszawa, STS-Timing
XIII Ekiden - 4 Tura godz. 14.00
[acrobat]
2017-05-14
Warszawa, STS-Timing
XIII Ekiden - OPEN
[acrobat]
2017-05-13
Grajewo, elektronicznezapisy.pl
19. Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka
[acrobat]
2017-05-13
Pustynia Błędowska, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa: Nomada - 3h
[acrobat]
2017-05-13
Pustynia Błędowska, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa: Nomada - 5km
[acrobat]
2017-05-13
Pustynia Błędowska, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa: Nomada - 9h
[acrobat]
2017-05-13
Warszawa, Datasport
Bieg IT | Warszawa
[acrobat]
2017-05-13
Łódź, Time4s.pl
Bieg Po Nowe - Biegasz Pomagasz - 10km
[acrobat]
2017-05-13
Łódź, Time4s.pl
Bieg Po Nowe - Biegasz Pomagasz - 5km
[acrobat]
2017-05-13
Szałsza k.Gliwic, Timekeeper
Bieg w Szałszy o 100 nagród
[acrobat]
2017-05-13
Woskrzenice Duże, Sławek
Extreme Power Run
[acrobat]
2017-05-13
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - bieg 3 - 10km
[acrobat]
2017-05-13
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - bieg 3 - 5km
[acrobat]
2017-05-13
Nowy Tomyśl, PlusTiming
GWiNT Ultra Cross - 110km
[acrobat]
2017-05-13
Nowy Tomyśl, PlusTiming
GWiNT Ultra Cross - 160km
[acrobat]
2017-05-13
Nowy Tomyśl, PlusTiming
GWiNT Ultra Cross - 55km
[acrobat]
2017-05-13
Gliwice, Marzena Kryś
II Bieg Charytatywny św. Goara - Kobiety
[acrobat]
2017-05-13
Gliwice, Marzena Kryś
II Bieg Charytatywny św. Goara - Mężczyźni
[acrobat]
2017-05-13
Dziadowa Kłoda, Ewa Kazimierczak
II Bieg o Kłodę - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-13
Dziadowa Kłoda, Ewa Kazimierczak
II Bieg o Kłodę - OPEN
[acrobat]
2017-05-13
Pobiedziska, Adrian Nowak
II Cross Charytatywny Dla Ciebie - NW
[acrobat]
2017-05-13
Pobiedziska, Adrian Nowak
II Cross Charytatywny Dla Ciebie - OPEN
[acrobat]
2017-05-13
Stare Pole, elektronicznezapisy.pl
II Staropolski Bieg - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-13
Stare Pole, elektronicznezapisy.pl
II Staropolski Bieg - OPEN
[acrobat]
2017-05-13
Dziekanów Leśny, Organizator
II Ultramaraton Kampinoski
[acrobat]
2017-05-13
Leszno k.Warszawy, DomTel-Sport
IV Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK - druż
[acrobat]
2017-05-13
Leszno k.Warszawy, DomTel-Sport
IV Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK - OPEN
[acrobat]
2017-05-13
Świecie, STS-Timing
IV Bieg Rycerski
[acrobat]
2017-05-13
Głogów Małopolski, Timekeeper
IV Dycha Głogowska
[acrobat]
2017-05-13
Kamienna k.Łabowa, Organizator
IV Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem
[acrobat]
2017-05-13
Ropczyce, Maciek Sąsiadek
IV Zadaniowy Rajd na Orientację
[acrobat]
2017-05-13
Ozorków k.Łodzi, InesSport.pl
IX Supermaraton 25/50 km
[acrobat]
2017-05-13
Reda, Michał Pusdrowski
Nocny Bieg Parami ze Świetlikami
[acrobat]
2017-05-13
Chełmiec, Datasport
Rzepakowa Dycha
[acrobat]
2017-05-13
Gdańsk, elektronicznezapisy.pl
VIII Gdański Bieg Lekarzy - 10km
[acrobat]
2017-05-13
Gdańsk, elektronicznezapisy.pl
VIII Gdański Bieg Lekarzy - 5km
[acrobat]
2017-05-13
Szelków Stary, Chronotex.pl
VII Półmaraton Szelkowski
[acrobat]
2017-05-13
Szelków Stary, Krzysztof Jastrzębski
VII Szelkowski Bieg Długodystansowy
[acrobat]
2017-05-13
Wichrowo, SuperCzas.pl
VI Biegiem po Wichrowskich Lasach - NW Kobiety
[acrobat]
2017-05-13
Wichrowo, SuperCzas.pl
VI Biegiem po Wichrowskich Lasach - NW Mężczyźni
[acrobat]
2017-05-13
Wichrowo, SuperCzas.pl
VI Biegiem po Wichrowskich Lasach - OEPN
[acrobat]
2017-05-13
Poznań, Joanna Baszyńska
VI Bieg Na Tak - Fun Run
[acrobat]
2017-05-13
Poznań, Joanna Baszyńska
VI Bieg Na Tak - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-13
Poznań, Joanna Baszyńska
VI Bieg Na Tak - OPEN
[acrobat]
2017-05-13
Łącko, Zespół Sportowe Łącko
VI Górski Bieg Kwitnącej Jabłoni
[acrobat]
2017-05-13
Nowy Targ, Organizator
V Bieg o Puchar Rektora PPWSZ
[acrobat]
2017-05-13
Olecko, elektronicznezapisy.pl
V Olecka Trzynastka
[acrobat]
2017-05-13
Warszawa, STS-Timing
XIII Ekiden - 1 Tura godz. 9.00
[acrobat]
2017-05-13
Warszawa, STS-Timing
XIII Ekiden - 2 Tura godz. 14.00
[acrobat]
2017-05-13
Skawina, DataSport.pl
XV Bieg Skawiński - OPEN
[acrobat]
2017-05-13
Skawina, DataSport.pl
XV Bieg Skawiński - Rolki
[acrobat]
2017-05-13
Sławno, b4sport.pl
XXI Bieg Święców
[acrobat]
2017-05-13
Chojnice, Domtel-Sport.pl
XXXIII Chojnickie Biegi Strażackie
[acrobat]
2017-05-13
Gorzów Wielkopolski, Sport-time
XXXVI Bieg Słowiański
[acrobat]
2017-05-13
Mechelinki, Teresa Jaskułka
XX Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego - bieg 2
[word]
2017-05-13
Inowrocław, STS-Timing
X Bieg Piastowski - 10km
[acrobat]
2017-05-13
Inowrocław, STS-Timing
X Bieg Piastowski - OPEN
[acrobat]
2017-05-13
Katowice, Domtel-Sport.pl
X Katowicki Festiwal Biegowy - 10km
[acrobat]
2017-05-13
Katowice, Domtel-Sport.pl
X Katowicki Festiwal Biegowy - 10km NW
[acrobat]
2017-05-13
Katowice, Domtel-Sport.pl
X Katowicki Festiwal Biegowy - 5km
[acrobat]
2017-05-13
Katowice, Domtel-Sport.pl
X Katowicki Festiwal Biegowy - 5km NW
[acrobat]
2017-05-13
Katowice, Domtel-Sport.pl
X Katowicki Festiwal Biegowy - Maraton
[acrobat]
2017-05-13
Katowice, Domtel-Sport.pl
X Katowicki Festiwal Biegowy - Półmaraton
[acrobat]
2017-05-11
Żory, Datasport
V Żorski Bieg Ogniowy
[acrobat]
2017-05-11
Żory, Datasport
V Żorski Bieg Ogniowy - kobiety
[acrobat]
2017-05-10
Gdynia, Rafał Plewiski
30 Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2017-05-10
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
III Bieg Pamięci Marka Sienickiego - Cywile
[acrobat]
2017-05-10
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
III Bieg Pamięci Marka Sienickiego - Drużyny
[acrobat]
2017-05-10
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
III Bieg Pamięci Marka Sienickiego - OPEN
[acrobat]
2017-05-10
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - Bieg 5
[excel]
2017-05-09
Kovel, Organizator
Kovelski Półmaraton
[acrobat]
2017-05-07
Szczytno, DomTel-Sport
28 Maraton Juranda
[acrobat]
2017-05-07
Kielce, Datasport
3.sieBIEGA Półmaraton Kielecki - kategorie
[acrobat]
2017-05-07
Kielce, Datasport
3.sieBIEGA Półmaraton Kielecki - kobiety
[acrobat]
2017-05-07
Kielce, Datasport
3.sieBIEGA Półmaraton Kielecki - OPEN
[acrobat]
2017-05-07
Kielce, Datasport
3.sieBIEGA Półmaraton Kielecki - WMA
[acrobat]
2017-05-07
Warszawa, Robert Gadomski
3 Bieg Geronimo
[acrobat]
2017-05-07
Drezdenko, Maratończyk Pomiar Czasu
3. Drezdenecka Dycha
[acrobat]
2017-05-07
Lublin, STS-Timing
5. Maraton Lubelski - 10 km
[acrobat]
2017-05-07
Lublin, STS-Timing
5. Maraton Lubelski - 42 km
[acrobat]
2017-05-07
Warszawa, Datasport
6 Bieg Wegański - 10 km
[acrobat]
2017-05-07
Warszawa, Datasport
6 Bieg Wegański - 5 km
[acrobat]
2017-05-07
Warszawa, Datasport
6 Bieg Wegański - półmaraton
[acrobat]
2017-05-07
Łomża, Krzysztof Skowera
7. Łomża Półmaraton - 10km
[acrobat]
2017-05-07
Łomża, Krzysztof Skowera
7. Łomża Półmaraton - 5km
[acrobat]
2017-05-07
Łomża, Krzysztof Skowera
7. Łomża Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-05-07
Puławy, PulsarSport.pl
Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły - 10km
[acrobat]
2017-05-07
Puławy, PulsarSport.pl
Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły - 5km
[acrobat]
2017-05-07
Katowice, Michał Burda
Bieg Bohaterów - 10km
[acrobat]
2017-05-07
Katowice, Michał Burda
Bieg Bohaterów - 5km
[acrobat]
2017-05-07
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski z PKO
[acrobat]
2017-05-07
Świętochłowice, ZmierzymyCzas.pl
Bieg na 70-lecie nadania praw miejskich
[acrobat]
2017-05-07
Pułtusk, Paweł Kowalczyk
Bieg Puszczy Białej
[acrobat]
2017-05-07
Sława, Remigiusz Bachorski
Bieg Strażacki z OSP
[acrobat]
2017-05-07
Chrzanów, Datasport
Chrzanowski Bieg Uliczny - 10 km
[acrobat]
2017-05-07
Szczytno, DomTel-Sport
Dyszka Jurandówny
[acrobat]
2017-05-07
Polanica Zdrój, Datasport
Górski Półmaraton Polanica-Zdrój - 10 km drużyny
[acrobat]
2017-05-07
Polanica Zdrój, Datasport
Górski Półmaraton Polanica-Zdrój - 10 km kobiety
[acrobat]
2017-05-07
Polanica Zdrój, Datasport
Górski Półmaraton Polanica-Zdrój - 10 km OPEN
[acrobat]
2017-05-07
Polanica Zdrój, Datasport
Górski Półmaraton Polanica-Zdrój - 21 km drużyny
[acrobat]
2017-05-07
Polanica Zdrój, Datasport
Górski Półmaraton Polanica-Zdrój - 21 km kobiety
[acrobat]
2017-05-07
Polanica Zdrój, Datasport
Górski Półmaraton Polanica-Zdrój - 21 km OPEN
[acrobat]
2017-05-07
Łapy, Krzysztof Skowera
Grand Prix Bindugi 6/12
[word]
2017-05-07
Bolków, Bartosz Klimek
II Bieg z zamkiem w tle - 11km
[acrobat]
2017-05-07
Bolków, Bartosz Klimek
II Bieg z zamkiem w tle - 2km
[acrobat]
2017-05-07
Manowo, Dorota Zwiefka
IV Bieg Wiosenny - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-07
Manowo, Dorota Zwiefka
IV Bieg Wiosenny - OPEN
[acrobat]
2017-05-07
Kurnos Drugi, Piotr Stolecki
IV Gminna ZaDyszka - 3.4km
[acrobat]
2017-05-07
Kurnos Drugi, Piotr Stolecki
IV Gminna ZaDyszka - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-07
Kurnos Drugi, Piotr Stolecki
IV Gminna ZaDyszka - OPEN
[acrobat]
2017-05-07
Pułtusk, Paweł Kowalczyk
Pułtuski Festiwal Biegów - Generalka
[acrobat]
2017-05-07
Serock, Anita Szydlik
V Bieg Wojciechowy
[acrobat]
2017-05-07
Bartków, Bogusław Tomaszewski
XI Bieg Lupusa
[acrobat]
2017-05-07
Gołdap, SuperCzas.pl
XLI Bieg Zwycięstwa
[acrobat]
2017-05-07
Bojanowo, Maratończyk Pomiar Czasu
XXXIII Bieg Zwycięstwa
[acrobat]
2017-05-07
Pszczew, PulsarSport.pl
XXXIV Pszczewska Dwudziestka Biegajmy Razem
[acrobat]
2017-05-07
Nowy Tomyśl, G. Raczkowiak
X Nowotomyski Test Coopera - Generalka po 10
[excel]
2017-05-07
Nowy Tomyśl, G. Raczkowiak
X Nowotomyski Test Coopera - OPEN
[excel]
2017-05-06
Jeroniki, Krzysztof Skowera
1. Bieg z Okazji Święta Konstytucji 3-go Maja
[acrobat]
2017-05-06
Kołobrzeg, ChronoChip.pl
2.Kołobrzeg 1/2 Maraton
[acrobat]
2017-05-06
Choszczno, Organizator
2. Marsz nordic Walking Aktywnych
[acrobat]
2017-05-06
Choszczno, Organizator
2. Terenowy bieg Przetrwania
[acrobat]
2017-05-06
Białystok, Krzysztof Skowera
3. Grand Prix Zwierzyńca
[acrobat]
2017-05-06
Kołobrzeg, ChronoChip.pl
5.Kołobrzeg Maraton
[acrobat]
2017-05-06
Skokowa, Przemysław Burchacki
7. Skokowski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2017-05-06
Pułtusk, Paweł Kowalczyk
Bieg Dwóch Mostów
[acrobat]
2017-05-06
Ustroń, Stefan Kalinowski
Bieg na Równicę
[acrobat]
2017-05-06
Huta Stara, Robert Chądzyński
Bieg o Puchar Św. Floriana
[acrobat]
2017-05-06
Czerna, Łukasz Król
III Międzynarodowy Bieg Strażaka
[acrobat]
2017-05-06
Tworóg, ZmierzymyCzas.pl
III Tworogowska dycha po trowie
[acrobat]
2017-05-06
Borówiec, Maratończyk Pomiar Czasu
II Bieg Borówiecka Za-dyszka - 10km
[acrobat]
2017-05-06
Borówiec, Maratończyk Pomiar Czasu
II Bieg Borówiecka Za-dyszka - 5km
[acrobat]
2017-05-06
Kraków, Ryszard Machlowski
IV Krakowski Ultramaraton Trzy Korony
[excel]
2017-05-06
Rzeszów, Stowarzyszenie Ultra Run
IV Ultramaraton Podkarpacki - up115
[acrobat]
2017-05-06
Rzeszów, Stowarzyszenie Ultra Run
IV Ultramaraton Podkarpacki - up50
[acrobat]
2017-05-06
Rzeszów, Stowarzyszenie Ultra Run
IV Ultramaraton Podkarpacki - up70
[acrobat]
2017-05-06
Rzeszów, Stowarzyszenie Ultra Run
IV Ultramaraton Podkarpacki - wt30
[acrobat]
2017-05-06
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
IX Biegu Wokół Rancza - mieszkańcy Nadolic
[acrobat]
2017-05-06
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
IX Biegu Wokół Rancza - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-06
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
IX Biegu Wokół Rancza - OPEN
[acrobat]
2017-05-06
Warszawa, Robert Gadomski
I Bieg Wiosną
[acrobat]
2017-05-06
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Leśne Games
[acrobat]
2017-05-06
Pułtusk, Paweł Kowalczyk
Pułtuski półmaraton Leśnika
[acrobat]
2017-05-06
Pułtusk, Paweł Kowalczyk
Sztafeta Zamkowa
[acrobat]
2017-05-06
Duszatyn, Jarosław Makowiec
Tropem Żbika Po Zwiezionej Górze - 6km
[acrobat]
2017-05-06
Duszatyn, Jarosław Makowiec
Tropem Żbika Po Zwiezionej Górze - OPEN
[acrobat]
2017-05-06
Puszcza Bydgoska, Robert Kochan
Urodzinowy Cross Jarka
[acrobat]
2017-05-06
Sandomierz, Piotr Kozak
VII Sandomierski Sportowy Weekend - 10km
[excel]
2017-05-06
Sandomierz, Piotr Kozak
VII Sandomierski Sportowy Weekend - 5km
[excel]
2017-05-06
Sandomierz, Piotr Kozak
VII Sandomierski Sportowy Weekend - dzieci
[excel]
2017-05-06
Sandomierz, Piotr Kozak
VII Sandomierski Sportowy Weekend - Górski
[excel]
2017-05-06
Sandomierz, Piotr Kozak
VII Sandomierski Sportowy Weekend - NW
[excel]
2017-05-06
Żarki Letnisko, Andrzej Mielnik
XII Bieg Leśnych Ludków
[acrobat]
2017-05-06
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
XII Bieg Wyspiańskiego
[acrobat]
2017-05-06
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
XXII Oleskie Biegi Uliczne - kategorie
[acrobat]
2017-05-06
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
XXII Oleskie Biegi Uliczne - OPEN
[acrobat]
2017-05-05
Pułtusk, Paweł Kowalczyk
Bieg nocny śladami historii Pułtuska
[acrobat]
2017-05-05
Pułtusk, Paweł Kowalczyk
Bieg wokół najdłuższego rynku w Europie
[acrobat]
2017-05-03
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
11 Bytomski Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2017-05-03
Warszawa, Datasport
27. Bieg Konstytucji 3 Maja - kategorie
[acrobat]
2017-05-03
Warszawa, Datasport
27. Bieg Konstytucji 3 Maja - kobiety
[acrobat]
2017-05-03
Warszawa, Datasport
27. Bieg Konstytucji 3 Maja - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-03
Warszawa, Datasport
27. Bieg Konstytucji 3 Maja - OPEN
[acrobat]
2017-05-03
Dąbrowa Białostocka, Paweł Kalinowski
2. Dąbrowski Ćwierćmaraton
[acrobat]
2017-05-03
Gryfino, DomTel-Sport
3. Gryfiński Transgraniczny Fest.Biegowy - 10 km
[acrobat]
2017-05-03
Gryfino, DomTel-Sport
3. Gryfiński Transgraniczny Fest.Bieg. - półmarat.
[acrobat]
2017-05-03
Radom, Organizator
Biegu Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2017-05-03
Wiączyń Dolny, Inessport.pl
Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja - 10 km
[acrobat]
2017-05-03
Wiączyń Dolny, Inessport.pl
Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja - 21 km
[acrobat]
2017-05-03
Wiączyń Dolny, Inessport.pl
Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja - marsz
[acrobat]
2017-05-03
Strzyżów k.Rzeszowa, Krzysztof Szaro
Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2017-05-03
Golub Dobrzyń, STS-Timing
Bieg przełajowy Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2017-05-03
Szczecin, chearull
Druga Arkońska MILA
[acrobat]
2017-05-03
Tarnowskie Góry, ZmierzymyCzas.pl
II Tarnogórski Półmaraton - 10 km
[acrobat]
2017-05-03
Tarnowskie Góry, ZmierzymyCzas.pl
II Tarnogórski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-05-03
Grębocice, STS-Timing
IV Bieg o Puchar Wójta Gminy Grębocice
[acrobat]
2017-05-03
Skarżysko-Kamienna, Datasport
I Bieg Konstytucji
[acrobat]
2017-05-03
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
I Bieg Wokół Remizy - kategorie
[acrobat]
2017-05-03
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
I Bieg Wokół Remizy - OPEN
[acrobat]
2017-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
I Maraton Dolnego Powiśla - 9km
[acrobat]
2017-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
I Maraton Dolnego Powiśla - 9km Służby Mundurowe
[acrobat]
2017-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
I Maraton Dolnego Powiśla - OPEN
[acrobat]
2017-05-03
Ryki, Organizator
V Otwarte Mistrzostwa Polski biegusiem.pl
[acrobat]
2017-05-03
Piaseczno, Datasport
XVII Piaseczyńska Mila Konstytucyjna
[acrobat]
2017-05-03
Stalowa Wola, Piotr Anioł
XXIX Bieg Konstytucji 3-go Maja
[acrobat]
2017-05-03
Rudze k.Zatora, Konrad Plata
XXI Bieg Konstytucji - OPEN
[acrobat]
2017-05-03
Czarna Dąbrówka, DomTel-Sport
XXVII Ogólnopolski Bieg Orłów
[acrobat]
2017-05-03
Czarna Dąbrówka, DomTel-Sport
XXVII Ogólnopolski Bieg Orłów - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVI Bieg im.Jana Kilińskiego - półmaraton kobiety
[acrobat]
2017-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVI Bieg im. Jana Kilińskiego - 3.5 km OPEN
[acrobat]
2017-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVI Bieg im. Jana Kilińskiego - półmaraton OPEN
[acrobat]
2017-05-03
Łubianka, STS-Timing
XX Bieg Samorządowy - drużyny
[acrobat]
2017-05-03
Łubianka, STS-Timing
XX Bieg Samorządowy - OPEN
[acrobat]
2017-05-03
Racibórz, Datasport
X Bieg bez granic - 10 km
[acrobat]
2017-05-03
Racibórz, Datasport
X Bieg bez granic - 3.7 km
[acrobat]
2017-05-02
Witków, DataSport.pl
2. Górski Półmaraton z Flagą na Trójgarbie - 8km
[acrobat]
2017-05-02
Witków, DataSport.pl
2. Górski Półmaraton z Flagą na Trójgarbie - OPEN
[acrobat]
2017-05-02
Zamość, Inessport.pl
IV Bieg Wokół Twierdzy Zamość
[acrobat]
2017-05-02
Węgorzewo, Domtel-Sport.pl
XIII Półmaraton Węgorza
[acrobat]
2017-05-01
Bakałarzewo, Krzysztof Skowera
1. Bieg Bakałarza - OPEN
[acrobat]
2017-05-01
Bakałarzewo, Krzysztof Skowera
1. Półmaraton Doliną Rospudy - OPEN
[acrobat]
2017-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
35. Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny
[acrobat]
2017-05-01
Zambrów, Paweł Kalinowski
3. Zambrowskie Biegi Uliczne - 10 km
[acrobat]
2017-05-01
Zambrów, Paweł Kalinowski
3. Zambrowskie Biegi Uliczne - 5 km
[acrobat]
2017-05-01
Czołpino/Smołdzino, Domtel-Sport.pl
IV Dycha po Piachu
[acrobat]
2017-05-01
Kępno, PulsarSport.pl
IV Kępiński Bieg Uliczny
[acrobat]
2017-05-01
Świdnica, Radosław Światowy
IX Bieg Goplany
[acrobat]
2017-05-01
Lisowice, Ultimasport
VI Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów - drużyny
[acrobat]
2017-05-01
Lisowice, Ultimasport
VI Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów - kobiety
[acrobat]
2017-05-01
Lisowice, Ultimasport
VI Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów - OPEN
[acrobat]
2017-05-01
Grudziądz, DataSport.pl
V Półmaraton Grudziądz - Rulewo
[acrobat]
2017-05-01
Jelenia Góra, DataSport.pl
V Półmaraton Jeleniogórski - 10km
[acrobat]
2017-05-01
Jelenia Góra, DataSport.pl
V Półmaraton Jeleniogórski - OPEN
[acrobat]
2017-05-01
Łącko, Domtel-Sport.pl
XVIII Bieg Śladami Bogusława X - 1.7km
[acrobat]
2017-05-01
Łącko, Domtel-Sport.pl
XVIII Bieg Śladami Bogusława X - OPEN
[acrobat]
2017-05-01
Jelcz - Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
XVI Maraton Jelcz-Laskowice - 10km
[acrobat]
2017-05-01
Jelcz - Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
XVI Maraton Jelcz-Laskowice - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-01
Jelcz - Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
XVI Maraton Jelcz-Laskowice - OPEN
[acrobat]
2017-05-01
Jelcz - Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
XVI Maraton Jelcz-Laskowice - Półmaraton
[acrobat]
2017-05-01
Chełmża, elektronicznezapisy.pl
XV Półmaraton Chełmżyński - 10km
[acrobat]
2017-05-01
Chełmża, elektronicznezapisy.pl
XV Półmaraton Chełmżyński - OPEN
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
2015201620172018


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 516


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768