Podpięte zawody  III Smolecka (za)Dyszka

2020-09-26
15:45

2015-06-24, 15:04
 III Smolecka (za)Dyszka - Smolec k.Wrocławia, 27.6.2015
Cześć. Czy ktoś jedzie po zawodach w kierunku Wrocławia i ma jedno miejsce wolne? :)

2015-06-27, 22:55

Bardzo przyzwoicie zorganizowana impreza biegowa. Organizator zadbał o rozgrzanie podczas rozgrzewki i o chłodzenie podczas biegu na całej trasie. Takie rzeczy tylko w Smolcu! ;-)

RC

2023-09-10
15:55

2015-06-28, 06:03

Jaki jest poprawny czas? Na zegarze widzialem inny od tego co byl wyslany jako sms. W wynikach na stronie jeszcze inny

2015-06-28, 06:03 - RC napisał/-a:

Zgadza się. Coś z tymi czasami jest nie tak...
Bardzo dziękuję Organizatorom za "ręczne" poprawie mojej aktualnej dyspozycji, ale wolałbym być sklasyfikowany na podstawie rzeczywistego wyniku. Gdy przebiegałem przez linię mety, zegar pokazywał mniej więcej 39:05. Wydrukowane wyniki "poprawiły" mnie i na liście przy moim nazwisku widniało 38:40. Z kolei na stronie zmierzymyczas.pl mam już 38:22...

ZOBACZ GALERIĘ MOICH ZDJĘĆ (22 sztuk)

2018-03-24
20:49

2015-06-28, 08:14
 Zdjęcia z (za)Dyszki
W ramach podziękowania za błyskawiczną poprawę mojej formy nieco zdjęć z biegu :)

2018-03-24
20:49

2015-06-28, 11:14

Na stronie zmierzymyczas.pl są poprawione wyniki. Dzięki :)

2015-06-28, 16:19

Biegłem tu dwa lata temu i wtedy była identyczna pogoda co wczoraj-deszcz, kałuże. Trasa do najłatwiejszych nie należy, trudniejsza ta druga połowa bo tu już są podbiegi a dla takich jak ja gdzie druga połowę biegnie się przeważnie ciężej ma to znaczenie. Nie jadlem ale wiem że biegcze narzekali na zbyt gęstą jak papka dla niemowlęcia grochówke. W ogóle nie przepadam za ta zupa na biegach a one są często.Fajna ta wspólnadamsko-męska szatnia i prysznice,ha. Ogólnie bieg sympatyczny i fajny.
Wciąż zadaję sobie pytanie-kiedy będę biegał jak dawniej bo obecnie strasznie się męczę. Niby mimo tego kardiowertera badania wychodzą mi dobrze,mam dobra pojemnośc płuc ale organizm jakby zakwaszony i nogi-mięsnie bolą a jak dawniej szybko dla mnie było tempo 4.30-4.50 to teraz 5.10-5.30. Już przy tym tempie " płuca wypluwam", co jest z tym organizmem, dlaczego tak osłabł? Zazywam żelazo, magnez,trenuję ostatnio dość dużo, nie wiem co jeszcze mu brakuje? Nie sądzę żeby to było serce bo wydolnośc po badaniach mam dobrą. Ale jestem typem wojownika i będę nadal walczył bo bieganie kocham.

JSBank
Jacek

2023-07-12
19:28

2015-06-28, 21:13

ustalenia czasu w końcu zakończyły się :)
już zmartwiłem się że mój, używany pierwszy raz, stoper ma problemy z pomiarem i to 40s na 10 km :)

zmierzymyc...

2024-04-12
07:38

2015-06-29, 01:14

Drodzy biegacze, bardzo nam przykro z powodu problemów, które wynikły przy publikowaniu wyników biegu w Smolcu. Proszę nie obarczajcie w żadnej mierze winą za zaistniałą sytuacje organizatorów, gdyż cała odpowiedzialność za tą sytuację leży po naszej stronie.

Na naszej stronie znajdują się najbardziej aktualne i poprawne wyniki biegu.

Od początku naszej działalności dokładamy starań by zawodnicy i organizatorzy byli zadowoleni i mieli pewność wyników, niestety w tym tygodniu straciliśmy w wypadku naszego przyjaciela i informatyka. Niestety zastępujący go wdrażający się dopiero kolega, popełnił drobne błędy, które na bieżąco staraliśmy się korygować co spowodowało zwłokę w ogłoszeniu wyników końcowych oraz miało wpływ na późniejsze zmiany.
Bardzo was wszystkich przepraszamy i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań żebyście zawsze byli zadowoleni z naszych wspólnych imprez, tak jak to było do tej pory.

PPM

2023-06-27
19:03

2015-06-29, 01:16
 czas
Do bani te wyniki. Co prawda odjęli mi już pół minuty ale dalej mam o co najmniej minutę za dużo. Poza tym impreza super, a pogoda specjalnie dla mnie.

cubu

2019-03-29
15:18

2015-06-29, 07:34

2015-06-29, 01:16 - fpmstudio@op.pl napisał/-a:

U mnie to samo, różnica między własnym stoperem (zgodnym z zegarem na zawodach), a "oficjalnymi wynikami" 10sec. Oczywiście na niekorzyść.
Włączyłem od momentu przebiegnięcia przez bramę, a nie którąś tam matę, więc wynik powinien być jeszcze lepszy, a jest sporo gorszy. Pod tym względem porażka.

Poza tym impreza super, bardzo fajnie spędziłem czas, a deszcz dodał tylko atrakcji :D

PPM

2023-06-27
19:03

2015-06-29, 18:06
 czas cd
Kolejna poprawka i jest jeszcze gorzej niż na początku. Proponuję zdjąć te wyniki i zapomnieć bo publikowanie tych bzdur niczemu nie służy. Firma przyznała się, przeprosiła i OK. Następnym razem będzie dobrze (miejmy nadzieję :).