2018-03-02
16:16

2013-06-08, 01:43

2013-06-08, 00:12 - emka64 napisał/-a:

tak, matematyczne :) teraz zacznie się mój ulubiony moment każdych eliminacji, a mianowicie wyliczanie setek różnych kombinacji, liczenie na potkniecie rywali, 500 scenariuszy itp
prawda jest niestety bolesna, mamy pojedynczych dobrych zawodników, ale nie mamy drużyny. zero zgrania, zero brania na siebie odpowiedzialności, o tragicznych umiejętnościach technicznych nie wspomnę (czyt. przyjecie piłki)

maroglasgow
Marek Kohut

2018-03-02
16:16

2013-06-08, 01:58

a jeszcze mi się przypomniało - z towarzyskiego meczu z Liechtensteinem. Prowadziliśmy chyba 1-0, a komentator zachwalał grę obronna naszych przeciwników. Padły słowa, ze "Liechtenstein nie jest takim słabeuszem, bo jest lepszy od San Marino, Andory i Wysp Owczych". szkoda, ze Watykanu nie wymienili :)
Takie reprezentacje jak w/w lub Mołdawia należy po 5-0 bezstresowo i szybko odprawiać, chcemy się liczyć w Europie, a gubimy punkty z (sorki za określenie) ogórkami. ehhhhh, zawsze do Rio można sobie na wakacje pojechać, niekoniecznie na mistrzostwa ...

2013-08-18, 11:08
 Dodajemy kolejny mecz...
...i dalsze 77 minut bez bramki...

Lewandowski to jedyny środkowy napastnik (indolencja już ponad 1000 minut ) w historii polskiego piłkarstwa , który w 11. kolejnych meczach ( drugi raz przytrafia mu się taka seria w jego karierze ) reprezentacji ( nie potrafi trafić do siatki rywali - w sumie już 1040 minut bez gola od ponad 14. miesięcy !!!

ZOBACZ GALERIĘ MOICH ZDJĘĆ (50 sztuk)

2013-08-18, 11:25

2013-08-18, 11:08 - zapis napisał/-a:

...dodam tu iż powinno być tych minut już 1050 , jednak świadomie odejmujemy całe dziesięć za dwukrotne ustawianie piłki na punkcie 11. metrów i jednej nieudolnej próby w meczu z amatorami z San Marino !

2013-08-18, 11:52

...niektóre żródła podają też...

o Lewandowskim , że całego tego Lewandowskiego podsumowała publiczność w Gdańsku gdy schodził z boiska – wygwizdała go. Wszyscy to na stadionie widzieli tylko kibice w kraju i “pismaki” dalej go bronią. A nasza reprezentacja naprawdę zaczęła by grać dobrze gdyby nie powoływano tego zaw. o którego przed sezonem biły się czołowe kluby Europy ( Bayern, MU czy Real ) za “kosmiczne kwoty ponad 30 mln Euro, a efekcie jego cena to prawdopodobnie ok. 3,5 mln. i dlatego nigdzie go nie wytransferowano, został gdzie jako tako gra.
I jeszcze dodam, że niech się tak kibice nie “podniecają”, bo w 1.połowie meczu z Danią nie powinno być 1:2 tylko 1:3 gdyż sędzia popełnił błąd bo po faulu M.Klicha na duńskim pomocniku powinien odgwizdać rzut karny. A taką słabą w tym roku Danię to w czerwcu w Kopenhadze w el. P.Ś. Armenia pokonała 4:0.

maroglasgow
Marek Kohut

2018-03-02
16:16

2013-09-06, 23:01

gol strzelony, już może sobie kolega ta swoja bezsensowna wyliczankę minut bez bramki zakończyć (nieprawdziwa bo nie uwzględnił kolega bramek z jednego meczu)

2013-09-06, 23:17

...zakończony wątek z 1055. minutami indolencji strzeleckiej !!!

emka64
TEAM

2024-02-28
12:03

2013-09-07, 00:19

2013-09-06, 23:17 - zapis napisał/-a:

Lewy nic sobie z takich wyliczanek nie robi, a dzisiaj zagrał dobry mecz , szukał piłki , wracał się , dał z siebie dużo . Nie można się go za dziś czepiać

marek100384
Marek Pfajfer
TEAM

2024-01-02
21:00

2013-09-07, 08:36

Lewandowski grał o wiele lepsze spotkania, w których nawet bramek nie strzelał. Ale tacy niby " kibice " już są...nie strzeli to rozegrał złe spotkanie,strzeli to super bohater.