redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
 Czytano: 766 razy

 Sky Tower Run

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:0/0

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi we Wrocławiu

LOKALIZACJAZAWODY DODAŁ


swist84

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓWWSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Wrocław

DATA  

 26-5-2019 (niedziela)

DYSTANS  

 2 km

TELEFON  

 ?

E-MAIL  

 zawody@pro-run.pl

STRONY WWW  

www.skytowerrun.pl

DYSCYPLINA  

    Biegi po schodach

PLIKI  

 brak plików
  

WYNIKI   
Datasport
Sky Tower Run

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne wyniki odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukiwać wyniki imprez sportowych dostępne w naszym serwisie skorzystaj z działu WYNIKI

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
durek
durek
agokrzych
agokrzych
Bea-Tom
Bea-Tom
franekk
franekk
Wacik
Wacik
karolinam21
karolinam2
keiiper
keiiper
marekwroc
marekwroc
fatpl
fatpl
Cheda
Cheda


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
10
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
kuflandia vel. Kufel
kuflandia

DODATKOWE INFORMACJE:
W jakim czasie pokonasz 1142 schody? Czy w trakcie biegu potrzebny będzie odpoczynek? A może planujesz pobić swój ubiegłoroczny rekord? Już dziś zapisz się na Sky Tower Run 2019, który odbędzie się w niedzielę 26 maja. Medale i puchary czekają.


Organizatorem Mistrzostw Polski w biegu po schodach jest Pro-Run Wrocław, gospodarzem Sky Tower SA. Regulamin biegu oraz formularz elektronicznych zapisów dostępny jest na www.skytowerrun.pl .


Komentarze czytelników - 1podyskutuj o tym 


 

Autor: klaudynaom1, 2019-05-13, 13:10 napisał/-a:
LINK: http://skytowerrun.pl/

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja zawodów Sky Tower Run, podczas których ponad tysiąc biegaczy pokona 1142 schody, aby dotrzeć do mety zlokalizowanej na 49 piętrze Sky Tower. Zgłoszenia będą przyjmowane do 23 maja.

Sky Tower Run, bieg o tytuł Mistrza Polski w biegu po schodach, wystartuje ]26 maja o godz. 10:00. Swój udział w wydarzeniu potwierdził Piotr Łobodziński - czterokrotny zwycięzca Sky Tower Run. Śmiałkowie, którzy zechcą zmierzyć się z tym wyzwaniem, będą musieli pokonać wyznaczoną trasę w czasie krótszym niż 4 min. 52 sek. Wydarzenie poprowadzi Bożydar Iwanow - ceniony dziennikarz sportowy telewizji Polsat oraz Grzegorz Pieczarka z Pro-Run Wrocław.

Zgłoszenia można wysyłać do 23 maja do północy za pomocą internetowego formularza, dostępnego na: http://www.skytowerrun.pl. Opłata - cegiełka za udział w biegu wynosi 60-100zł. Limit miejsc jest ograniczony, a lista startowa zapełniona już prawie w 100%.

W Sky Tower, w dniach 25-26 maja, trwać będzie wielkie energetyczne święto sportu i zdrowia. Na miejscu czekać będą czekać atrakcje dla całych rodzin, konkursy z nagrodami oraz duża dawka aktywności fizycznej i wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia. Swój udział w wydarzeniu zapowiedziały gwiazdy, znane ze swojego zamiłowania do sportu i bycia fit!
 Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768