redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
 Czytano: 1840 razy

 RYKOwisko ULTRA Trail
Kategoria wydarzenia: 100-999 osób

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:10/2

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Płocku

LOKALIZACJAZAWODY DODAŁ


MaGrabo

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓWWSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Gorzewo k.Płocka

 Mazowieckie

DATA  

 1-6-2019 (sobota)

DYSTANS  

 108km, 72km, 36km

TELEFON  

 601651787

E-MAIL  

 rykowisko.kontakt@gmail.com

STRONY WWW  

www.ryko.run

DYSCYPLINA  

    Biegi przełajowe

PLIKI  

 brak plików
  

WYNIKI   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze wynikami tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział WYNIKI.

Jeżeli dysponujesz wynikami tych zawodów przeslij je do nas na adres poczta@maratonypolskie.pl w formacie Word, Excel, Acrobat Reader (PDF) lub html, a na pewno je opublikujemy !!!

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
karwek
karwek
Skoczek
Skoczek
lisu
lisu
MaGrabo
MaGrabo
andrzej043
andrzej043
żiżi
żiżi
Lech Komenda
Lech Komen
WDM
WDM
Bereznowska
Bereznowsk
jrado
jrado
ronan51
ronan51


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
11
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
Piotrek.
Piotrek.

DODATKOWE INFORMACJE:
RYKOwisko ULTRA Trail
RYKOwisko to zawody biegowe rozgrywane na terenie Pojezierza Gostynińskiego, skierowane przede wszystkim do miłośników sportu i rekreacji, pasjonatów biegania w terenie.

Zawody odbywają się od 2015 roku w pięknej scenerii lasów a trasa poprowadzona jest głównymi szlakami turystycznymi regionu.

Sama trasa pod względem technicznym należy do tras łatwych i niewymagających, kilka podbiegów może i nie rekompensuje braku przewyższeń z zawodów typowo górskich jednak sceneria lasów, jezior i bagien daje „to coś” że ludzie chętnie do nas wracają.

Rok 2019 to już V edycja zawodów, po raz kolejny na powtórzonej trasie z poprzedniej edycji, która się doskonale sprawdziła. Pozostawiliśmy do wyboru trzy dystanse: 36km, 72km, 108km (trasa na pętlach - 35km)

Start i meta znajdować się będzie w tak polubionym przez Was miejscu, czyli Stanicy Harcerskiej Chorągwi Mazowieckiej ZHP w Gorzewie koło Gostynina, wszystko po to by nasi zawodnicy czuli się u nas jeszcze lepiej.

Stanica to dobre miejsce na niczym niezakłócony relaks i odpoczynek. Położona jest bezpośrednio na trasie naszych zawodów czyli na terenie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu jeziora Sumino. Otoczona lasami, bogatymi w faunę i florę.

Uczestnicy zawodów w ramach pobytu mają zapewnione zakwaterowanie w namiotach 6- lub 7-osobowych. Każdy z nich ma stabilną podłogę oraz oświetlenie. Wyposażone są w łóżka kanadyjki z materacami, a także pościel, poduszki i koce. Stanica posiada własne zaplecze sanitarne – umywalnię z ciepłą wodą, natryskami oraz toaletami. Ma również swoje ujęcie wody i ekologiczną oczyszczalnię ścieków. Na terenie ośrodka, do dyspozycji zawodników pozostaje w pełni wyposażone kuchnia, stołówka. Obiekt posiada również własne kąpielisko z plażą, wydzielone pomostami.

W tym roku postanowiliśmy także zaprosić Was na pozostanie po zawodach z nami na kolejny dzień tj. noc z soboty na niedzielę (kwaterować można się już od piątku po południu). Wszystko po to byśmy mogli ugościć Was na wspólnym biesiadowaniu przy wieczornym ognisku i dobrej muzyce.

Zatem ZAPRASZAMY na wspólny weekend biegowy
do Gorzewa koło Gostynina.
Widzimy się 01 czerwca. Nie prześpijcie zapisów.

www.facebook.com/rykowisko.ultra.trail/

www.endomondo.com/challenges/37540823


Komentarze czytelników - 1podyskutuj o tym 


 

MaGrabo
Autor: MaGrabo, 2019-09-25, 09:16 napisał/-a:
Tu trzeba przyjechac
 Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768