redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
 Czytano: 1064 razy

 X Zimowy Maraton Na Raty - Etap 4
 V Zimowy Półmaraton Na Raty Nordic Walking -Etap 4
 IV Zimowy Bieg Na Raty na 10 km dla Dzieci - Etap ...

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:10/1

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Dobrodzieniu

LOKALIZACJA



ZAWODY DODAŁ


Szafar69

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓW



WSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Dobrodzień

DATA  

 28-1-2018 (niedziela)

DYSTANS  

 12.195 km

TELEFON  

 512422372

E-MAIL  

 ---

STRONY WWW  

  ---

DYSCYPLINA  

    Biegi
    Nordic Walking

PLIKI  

DodałPlik
."RoBsoN".
2018-01-25
plakat.png
Szafar69
2017-12-22
regulamin.xls
  

WYNIKI   
Janusz Szafarczyk
X Zimowy Maraton Na Raty - Etap 4
Janusz Szafarczyk
X Zimowy Maraton Na Raty - zbiorcze po 4 etapach

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne wyniki odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukiwać wyniki imprez sportowych dostępne w naszym serwisie skorzystaj z działu WYNIKI

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
."RoBsoN".
."RoBsoN".
przemek300
przemek300
AdamP
AdamP
zenek710424
zenek71042
vipsektor
vipsektor
dorota k-k
dorota k-k
jimmy
jimmy
KKFM
KKFM
Krzysiek72
Krzysiek72
bunny
bunny
Szafar69
Szafar69
zulek
zulek
semprini
semprini


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
17
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy kibicowali w tych zawodach.


DODATKOWE INFORMACJE:
5 etapów 07.01-21.02.2018
Do klasyfikacji generalnej wchodzą 4 najlepsze wyniki dla Biebi NW,a dla dzieci wszystkie 5 etapó w mają znaczenie


Komentarze czytelników - 4podyskutuj o tym 


 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-28, 15:41 napisał/-a:
STATYSTYKA :
a) startujących 76 (54 BIEG + 14 NW + 8 DZIECI) ; w tym 7 Debiutantów ( 4 w kategorii BIEG ; 2 NW ; 1 DZIECI)
b) temperatura : 4 stopnie (odczuwalna 3 stopnie), zachmurzenie całkowite, od czasu do czasu troche pokropiło, wiatr umarkowany z południa i południowego zachodu. Trasa czarna,mokra.
w tym :
c) Kobiet : 20 (9 Bieg + 8 NW + 3 Dzieci)
d) średnia wieku w latach : Ogółem 39,76 lat ( 42,35 Bieg ; 45,79 NW i 11,75 Dzieci)
e) średnia na 1 km BIEG : Ogółem 4 minuty 47 sekund , w tym Kobiety 5 minut 21 sekund ; Mężczyźni 4 minuty 40 sekund
f) średnia na 1 km NW : Ogółem 7 minut 51 sekund , w tym Kobiety 8 minut 12 sekund ; Mężczyżni 7 minut 24 sekundy
g) średnia na 1 km Dzieci : Ogółem 4 minuty 50 sekund , w tym Dziewczyny 4 minuty 45 sekund ; Chłopcy 4 minuty 20 sekund
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-28, 15:42 napisał/-a:
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 59 Marcel Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2004 M15 2 00:08:17 00:04:09 1
2 38 Paskal Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2008 M15 2 00:08:30 00:04:15 2
3 5 Bartosz Runau Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2007 M15 2 00:08:50 00:04:25 3
1 102 Lena Gumienny Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2005 K15 2 00:08:55 00:04:28 1
4 57 Kamil Łuczak Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2004 M15 2 00:09:05 00:04:32 4
2 58 Oliwia Pasternak Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2005 K15 2 00:09:30 00:04:45 2
3 281 Ewelina Sobczyk Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2007 K15 2 00:10:38 00:05:19 3
1 169 Aron Skoruppa Dobrodzień ASY Dobrodzień M 2010 M10 0,417 00:01:48 00:04:19 1
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-28, 15:44 napisał/-a:
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 186 Marian Kiwka Zawadzkie Zawadzkie M 2004 M20 6,097 00:40:12 00:06:36 1
2 192 Zbigniew Kiwka Zawadzkie Zawadzkie M 1978 M40 6,097 00:40:28 00:06:38 1
3 98 Paweł Ciechomski Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2000 M20 6,097 00:41:55 00:06:52 2
4 283 Waldemar Wojciechowski Częstochowa Zabiegani Częstochowa M 1963 M50 6,097 00:42:02 00:06:54 1
1 184 Elżbieta Kiwka Zawadzkie Zawadzkie K 1977 K40 6,097 00:44:20 00:07:16 1
2 99 Iwona Ciechomska Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 6,097 00:44:31 00:07:18 2
3 282 Jolanta Wojciechowska Częstochowa Zabiegani Częstochowa K 1960 K50 6,097 00:47:56 00:07:52 1
5 272 Robert Kanoza Zawadzkie Zawadzkie M 1966 M50 6,097 00:49:28 00:08:07 2
4 224 Lidia Koj Dobrodzień Dobrodzień K 1962 K50 6,097 00:50:51 00:08:20 2
4 229 Joanna Grejner Pludry Pludry K 1973 K40 6,097 00:50:51 00:08:20 3
6 100 Izabela Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 6,097 00:51:02 00:08:22 4
7 271 Katarzyna Kanoza Zawadzkie Zawadzkie K 1965 K50 6,097 00:55:20 00:09:04 3
7 253 Mirosława Zajdel Zawadzkie Zawadzkie K 1966 K50 6,097 00:55:20 00:09:04 3
6 212 Alfred Kaczmarek Dobrodzień Dobrodzień M 1941 M70 6,097 00:56:30 00:09:16 1
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-28, 15:45 napisał/-a:
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 109 Marcin Wodarczyk Poczołków KLER S.A M 1984 M30 12,195 00:44:53 00:03:41 1
2 113 Zenon Nowak Woźniki Mafia Team Lubliniec M 1971 M40 12,195 00:45:51 00:03:46 1
3 258 Marek Kapela Dobrodzień Mafia Team Lubliniec M 1982 M30 12,195 00:46:21 00:03:48 2
4 115 Marcin Zieliński Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1972 M40 12,195 00:46:21 00:03:48 2
5 247 Dawid Garcorz Dzielna Dzielna M 1994 M20 12,195 00:47:52 00:03:56 1
6 164 Artur Walkowiak Zawadzkie Mafia Team Lubliniec M 1972 M40 12,195 00:48:16 00:03:57 3
7 220 Martin Czyrnia Dobrodzień Dobrodzień M 1991 M20 12,195 00:49:15 00:04:02 2
8 110 Leszek Swoboda Solarnia Mafia Team Lubliniec M 1973 M40 12,195 00:49:57 00:04:06 4
9 168 Damian Skoruppa Dobrodzień Start Dobrodzień M 1979 M30 12,195 00:50:30 00:04:08 3
10 107 Sebastian Kaczmarczyk Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1983 M30 12,195 00:50:38 00:04:09 4
11 119 Tomasz Kubisz Lubliniec WKB META Lubliniec M 1976 M40 12,195 00:50:55 00:04:11 5
12 246 Andrzej Konik Dobrodzień Dobrodzień M 1978 M40 12,195 00:52:52 00:04:20 6
13 167 Henryk Kocyba Lubliniec Wymyślacz M 1955 M60 12,195 00:53:06 00:04:21 1
14 297 Kamil Tol Tanina Mafia Team Lubliniec M 1987 M30 12,195 00:53:23 00:04:23 5
15 120 Bartłomiej Gucman Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1976 M40 12,195 00:53:26 00:04:23 7
16 193 Marek Słodkowski Staniszcze Wielkie Mala Pana Zawadzkie M 1977 M40 12,195 00:53:46 00:04:25 8
17 175 Nilo Trzęsiok Dobrodzień Dobrodzień M 2002 M20 12,195 00:53:56 00:04:25 3
18 111 Adam Petryk Lubecko Team Rum M 1974 M40 12,195 00:55:22 00:04:32 9
1 211 Sabina Weinczyk Gosławice Be In Good Shape K 1989 K20 12,195 00:55:27 00:04:33 1
19 240 Dominik Konieczko Kłodzko Kłodzko M 1975 M40 12,195 00:55:43 00:04:34 10
20 40 Marek Latka Lubliniec WKB META Lubliniec M 1990 M30 12,195 00:55:50 00:04:35 6
2 118 Dorota Kubisz Lubliniec WKB META Lubliniec K 1977 K40 12,195 00:55:55 00:04:35 1
21 217 Jakub Garcorz Dzielna Dzielna M 2003 M20 12,195 00:56:49 00:04:40 4
22 4 Zbigniew Macoch Krzepice Krzepice M 1948 M70 12,195 00:57:02 00:04:41 1
23 182 Mirosław Dec Opole RajSport Active M 1977 M40 12,195 00:57:48 00:04:44 11
24 219 Krzysztof Czok Dobrodzień Orange Dobrodzień M 1972 M40 12,195 00:57:56 00:04:45 12
25 106 Kazimierz Kordziński Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1958 M60 12,195 00:58:16 00:04:47 2
3 215 Aneta Dmowska Gwoździany Gwoździany K 1976 K40 12,195 00:58:54 00:04:50 2
26 216 Marek Dmowski Gwoździany OSP Gwoździany M 1972 M40 12,195 00:58:54 00:04:50 13
27 222 Tomasz Oliwa Rzędowice Rzędowice M 1985 M30 12,195 00:58:56 00:04:50 7
28 178 Przemysław Drozd Opole RajSport Active M 1972 M40 12,195 00:59:59 00:04:55 14
29 214 Henryk Brol Glinica Glinica M 1971 M40 12,195 01:00:20 00:04:57 15
30 286 Zbigniew Rosiński Lubliniec WKB META Lubliniec M 1960 M50 12,195 01:00:41 00:04:59 1
31 112 Piotr Michałowski Lubliniec SW M 1984 M30 12,195 01:00:58 00:05:00 8
32 249 Dariusz Zajdel Zawadzkie Zawadzkie Biegnie M 1968 M50 12,195 01:01:10 00:05:01 2
33 165 Waldemar Grejner Pludry Pludry M 1971 M40 12,195 01:01:23 00:05:02 16
33 78 Edmund Koprek Dobrodzień Dobrodzień M 1960 M50 12,195 01:01:23 00:05:02 3
35 228 Tomasz Grabiński Dobrodzień Meble Dobrodzień M 1976 M40 12,195 01:01:49 00:05:04 17
4 116 Mariola Młynarska Lisowice WKB META Lubliniec K 1971 K40 12,195 01:01:51 00:05:04 3
36 230 Krzysztof Pacan Dobrodzień Strzelnica Dobrodzień M 1972 M40 12,195 01:02:20 00:05:07 18
36 213 Krzysztof Brol Lisowice Kwietny Bieg M 1965 M50 12,195 01:02:20 00:05:07 4
38 104 Robert Paterak Grodziec WKB META Lubliniec M 1986 M30 12,195 01:02:56 00:05:10 9
39 294 Piotr Haberla Dobrodzień Start Dobrodzień M 1982 M30 12,195 01:03:32 00:05:13 10
5 242 Izabela Tomaszewska Tarnowskie Góry WKB META Lubliniec K 1969 K40 12,195 01:03:34 00:05:13 4
40 105 Mirosław Nahajowski Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1967 M40 12,195 01:05:16 00:05:21 19
6 254 Monika Tol Lubliniec Mafia Team Lubliniec K 1990 K20 12,195 01:05:18 00:05:21 2
41 101 Zygmunt Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 1979 M30 12,195 01:07:01 00:05:30 11
42 114 Jakub Strumiński Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1975 M40 12,195 01:07:28 00:05:32 20
7 103 Magdalena Gumienny Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 12,195 01:07:59 00:05:34 5
43 117 Rafał Kachel Lubliniec Team Rum M 1969 M40 12,195 01:09:16 00:05:41 21
8 199 Danuta Eichorn Staniszcze Wielkie Mala Pana Zawadzkie K 1972 K40 12,195 01:19:17 00:06:30 6
8 196 Iwona Kostoń Zawadzkie Zawadzkie K 1972 K40 12,195 01:19:17 00:06:30 7
44 293 Robert Kafarski Zawadzkie Mala Pana Zawadzkie M 1969 M40 10,000 00:51:05 00:05:07 22
45 280 Piotr Koj Dobrodzień Biegam z Achimem M 1959 M50 10,000 00:58:19 00:05:50 5
 



Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768