redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
 Czytano: 1179 razy

 X Zimowy Maraton Na Raty - Etap 3
 V Zimowy Półmaraton Na Raty Nordic Walking - Etap ...
 IV Zimowy Bieg Na Raty na 10 km dla Dzieci - Etap ...

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:10/1

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Dobrodzieniu

LOKALIZACJA



ZAWODY DODAŁ


Szafar69

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓW



WSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Dobrodzień

DATA  

 21-1-2018 (niedziela)

DYSTANS  

 10 km

TELEFON  

 512422372

E-MAIL  

 ---

STRONY WWW  

  ---

DYSCYPLINA  

    Biegi
    Nordic Walking

PLIKI  

DodałPlik
."RoBsoN".
2018-01-16
plakat.png
Szafar69
2017-12-22
regulamin.xls
  

WYNIKI   
Janusz Szafarczyk
X Zimowy Maraton Na Raty - Etap 3

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne wyniki odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukiwać wyniki imprez sportowych dostępne w naszym serwisie skorzystaj z działu WYNIKI

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
zenek710424
zenek71042
Artur Walkowiak
Artur Walk
AdamP
AdamP
przemek300
przemek300
mati260195
mati260195
marwod1984
marwod1984
cinekmal
cinekmal
Szafar69
Szafar69
Brytan65
Brytan65
dorota k-k
dorota k-k
Przemoleq
Przemoleq
vipsektor
vipsektor
14dudus
14dudus


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
21
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
."RoBsoN".
."RoBsoN".

DODATKOWE INFORMACJE:
5 etapów 07.01-21.02.2018
Do klasyfikacji generalnej wchodzą 4 najlepsze wyniki


Komentarze czytelników - 6podyskutuj o tym 


 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-21, 15:02 napisał/-a:
STATYSTYKA :
a) startujących 67 (51 BIEG + 10 NW + 6 DZIECI) ; w tym 7 Debiutantów ( 5 w kategorii BIEG , 2 NW)
b) temperatura : -1 stopień (odczuwalna -5), praktycznie bezwietrznie,słonecznie. Trasa miejscami czarna, na odcinkach leśnych i zacienionych biała,śliska i bardzo śliska.
w tym :
c) Kobiet : 18 (11 Bieg + 5 NW + 2 Dzieci)
d) średnia wieku w latach : Ogółem 39,94 lat ( 42,24 Bieg ; 44,70 NW i 12,50 Dzieci)
e) średnia na 1 km BIEG : Ogółem 4 minuty 57 sekund , w tym Kobiety 5 minut 26 sekund ; Mężczyźni 4 minuty 49 sekund
f) średnia na 1 km NW : Ogółem 8 minut 24 sekundy , w tym Kobiety 9 minut 00 sekund ; Mężczyżni 7 minut 48 sekund
g) średnia na 1 km Dzieci : Ogółem 4 minuty 23 sekundy , w tym Dziewczyny 4 minuty 45 sekund ; Chłopcy 4 minuty 12 sekund
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-21, 15:03 napisał/-a:
NORDIC WALKING - dystans 5 km
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 192 Zbigniew Kiwka Zawadzkie Zawadzkie M 1978 M40 5 00:33:37 00:06:43 1
2 186 Marian Kiwka Zawadzkie Zawadzkie M 2004 M20 5 00:35:02 00:07:00 1
3 98 Paweł Ciechomski Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2000 M20 5 00:38:49 00:07:46 2
4 272 Robert Kanoza Zawadzkie Zawadzkie M 1966 M50 5 00:39:51 00:07:58 1
1 224 Lidia Koj Dobrodzień Dobrodzień K 1962 K50 5 00:41:45 00:08:21 1
2 229 Joanna Grejner Pludry Pludry K 1973 K40 5 00:41:45 00:08:21 1
3 100 Izabela Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 5 00:42:53 00:08:35 2
5 212 Alfred Kaczmarek Dobrodzień Dobrodzień M 1941 M70 5 00:47:51 00:09:34 1
4 271 Katarzyna Kanoza Zawadzkie Zawadzkie K 1965 K50 5 00:49:13 00:09:51 2
5 253 Mirosława Zajdel Zawadzkie Zawadzkie K 1966 K50 5 00:49:13 00:09:51 3
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-21, 15:04 napisał/-a:
DZIECI - dystans 2 km
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 59 Marcel Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2004 M15 2 00:08:07 00:04:04 1
2 57 Kamil Łuczak Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2004 M15 2 00:08:17 00:04:09 2
3 38 Paskal Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2008 K15 2 00:08:24 00:04:12 3
4 5 Bartosz Runau Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2007 M15 2 00:08:50 00:04:25 4
1 102 Lena Gumienny Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2005 M15 2 00:08:52 00:04:26 1
2 58 Oliwia Pasternak Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2005 M15 2 00:10:08 00:05:04 2
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-21, 15:06 napisał/-a:
BIEG - dystans 10 km
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 268 Mateusz Pawełczak Złochowice KB Florian Zajączki Drugie M 1995 M20 10 00:34:32 00:03:27 1
2 109 Marcin Wodarczyk Poczołków KLER S.A M 1984 M30 10 00:37:32 00:03:45 1
3 113 Zenon Nowak Woźniki Mafia Team Lubliniec M 1971 M40 10 00:39:24 00:03:56 1
4 258 Marek Kapela Dobrodzień Mafia Team Lubliniec M 1982 M30 10 00:39:34 00:03:57 2
5 108 Artur Kaczmarczyk Pawonków Mafia Team Lubliniec M 1984 M30 10 00:39:49 00:03:59 3
6 164 Artur Walkowiak Zawadzkie Mafia Team Lubliniec M 1972 M40 10 00:39:50 00:03:59 2
7 247 Dawid Garcorz Dzielna Dzielna M 1994 M20 10 00:40:03 00:04:00 2
8 115 Marcin Zieliński Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1972 M40 10 00:40:12 00:04:01 3
9 220 Martin Czyrnia Dobrodzień Dobrodzień M 1991 M20 10 00:40:46 00:04:05 3
1 269 Barbara Noga Wilkowiecko KB Florian Zajączki Drugie K 1994 K20 10 00:41:30 00:04:09 1
10 110 Leszek Swoboda Solarnia Mafia Team Lubliniec M 1973 M40 10 00:42:34 00:04:15 4
11 119 Tomasz Kubisz Lubliniec WKB META Lubliniec M 1976 M40 10 00:42:42 00:04:16 5
12 167 Henryk Kocyba Lubliniec Wymyślacz M 1955 M60 10 00:44:10 00:04:25 1
13 120 Bartłomiej Gucman Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1976 M40 10 00:44:31 00:04:27 6
14 193 Marek Słodkowski Staniszcze Wielkie Mala Pana Zawadzkie M 1977 M40 10 00:44:38 00:04:28 7
2 211 Sabina Weinczyk Gosławice Be In Good Shape K 1989 K20 10 00:45:43 00:04:34 2
15 111 Adam Petryk Lubecko Team Rum M 1974 M40 10 00:45:50 00:04:35 8
16 240 Dominik Konieczko Kłodzko Kłodzko M 1975 M40 10 00:46:26 00:04:39 9
17 182 Mirosław Dec Opole RajSport Active M 1977 M40 10 00:46:33 00:04:39 10
3 118 Dorota Kubisz Lubliniec WKB META Lubliniec K 1977 K40 10 00:46:50 00:04:41 1
18 178 Przemysław Drozd Opole RajSport Active M 1972 M40 10 00:47:23 00:04:44 11
19 260 Grzegorz Sikora Pawonków Pawonków M 1986 M30 10 00:47:32 00:04:45 4
20 40 Marek Latka Lubliniec WKB META Lubliniec M 1990 M30 10 00:48:07 00:04:49 5
21 4 Zbigniew Macoch Krzepice Krzepice M 1948 M70 10 00:48:24 00:04:50 1
22 219 Krzysztof Czok Dobrodzień Orange Dobrodzień M 1972 M40 10 00:48:42 00:04:52 12
23 217 Jakub Garcorz Dzielna Dzielna M 2003 M20 10 00:48:46 00:04:53 4
4 215 Aneta Dmowska Gwoździany Gwoździany K 1976 K40 10 00:48:49 00:04:53 2
24 216 Marek Dmowski Gwoździany OSP Gwoździany M 1972 M40 10 00:48:49 00:04:53 13
25 106 Kazimierz Kordziński Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1958 M60 10 00:48:53 00:04:53 2
26 112 Piotr Michałowski Lubliniec SW M 1984 M30 10 00:49:18 00:04:56 6
27 226 Marcin Małczak Ciasna Mafia Team Lubliniec M 1978 M40 10 00:49:32 00:04:57 14
28 222 Tomasz Oliwa Rzędowice Rzędowice M 1985 M30 10 00:49:37 00:04:58 7
29 165 Waldemar Grejner Pludry Pludry M 1971 M40 10 00:49:41 00:04:58 15
30 230 Krzysztof Pacan Dobrodzień Strzelnica Dobrodzień M 1972 M40 10 00:49:41 00:04:58 16
31 213 Krzysztof Brol Lisowice Kwietny Bieg M 1965 M50 10 00:50:08 00:05:01 1
32 214 Henryk Brol Glinica Glinica M 1971 M40 10 00:50:08 00:05:01 17
5 116 Mariola Młynarska Lisowice WKB META Lubliniec K 1971 K40 10 00:50:27 00:05:03 3
33 101 Zygmunt Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 1979 M30 10 00:50:28 00:05:03 8
34 245 Robert Wojtan Dobrodzień Dobrodzień M 1986 M30 10 00:52:29 00:05:15 9
35 97 Bogdan Ciechomski Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 1951 M60 10 00:53:13 00:05:19 3
36 105 Mirosław Nahajowski Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1967 M40 10 00:53:35 00:05:22 18
6 254 Monika Tol Lubliniec Mafia Team Lubliniec K 1990 K20 10 00:54:00 00:05:24 3
7 103 Magdalena Gumienny Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 10 00:54:00 00:05:24 4
37 117 Rafał Kachel Lubliniec Team Rum M 1969 M40 10 00:54:37 00:05:28 19
38 225 Krzysztof Sowa Dobrodzień Harpagan Zębowice M 1974 M40 10 01:00:07 00:06:01 20
39 280 Piotr Koj Dobrodzień Biegam z Achimem M 1959 M50 10 01:00:08 00:06:01 2
8 99 Iwona Ciechomska Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 10 01:02:25 00:06:15 5
9 199 Danuta Eichorn Staniszcze Wielkie Mala Pana Zawadzkie K 1972 K40 10 01:02:59 00:06:18 6
10 196 Iwona Kostoń Zawadzkie Zawadzkie K 1972 K40 10 01:02:59 00:06:18 7
11 270 Małgorzata Dec Opole Rajsport ACTIVE K 1984 M30 10 01:08:43 00:06:52
40 266 Jan Graca Poznowice Poznowice M 1949 M60 10 01:35:22 00:09:32 4
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-21, 19:12 napisał/-a:
Lp NR Nazwisko czas generalnie Strata do leadera Suma km średnia na 1 km
1 109 Wodarczyk Marcin 01:52:09 0:00:00 30,000 00:03:44
2 113 Nowak Zenon 01:55:16 0:03:07 30,000 00:03:51
3 115 Zieliński Marcin 01:57:59 0:05:50 30,000 00:03:56
4 164 Walkowiak Artur 01:59:26 0:07:17 30,000 00:03:59
5 220 Czyrnia Martin 02:02:24 0:10:15 30,000 00:04:05
6 110 Swoboda Leszek 02:06:12 0:14:03 30,000 00:04:12
7 119 Kubisz Tomasz 02:09:15 0:17:06 30,000 00:04:18
8 226 Małczak Marcin 02:12:50 0:20:41 30,000 00:04:26
9 167 Kocyba Henryk 02:12:59 0:20:50 30,000 00:04:26
10 193 Słodkowski Marek 02:13:05 0:20:56 30,000 00:04:26
11 120 Gucman Bartłomiej 02:13:51 0:21:42 30,000 00:04:28
12 111 Petryk Adam 02:17:59 0:25:50 30,000 00:04:36
13 240 Konieczko Dominik 02:20:52 0:28:43 30,000 00:04:42
14 4 Macoch Zbigniew 02:21:37 0:29:28 30,000 00:04:43
15 182 Dec Mirosław 02:22:20 0:30:11 30,000 00:04:45
16 178 Drozd Przemysław 02:23:58 0:31:49 30,000 00:04:48
17 219 Czok Krzysztof 02:24:35 0:32:26 30,000 00:04:49
18 40 Latka Marek 02:25:29 0:33:20 30,000 00:04:51
19 214 Brol Henryk 02:26:30 0:34:21 30,000 00:04:53
20 216 Dmowski Marek 02:26:31 0:34:22 30,000 00:04:53
21 112 Michałowski Piotr 02:26:53 0:34:44 30,000 00:04:54
22 106 Kordziński Kazimierz 02:27:23 0:35:14 30,000 00:04:55
23 217 Garcorz Jakub 02:29:11 0:37:02 30,000 00:04:58
24 222 Oliwa Tomasz 02:29:19 0:37:10 30,000 00:04:59
25 165 Grejner Waldemar 02:32:44 0:40:35 30,000 00:05:05
26 213 Brol Krzysztof 02:33:11 0:41:02 30,000 00:05:06
27 230 Pacan Krzysztof 02:33:46 0:41:37 30,000 00:05:08
28 101 Kansy Zygmunt 02:38:01 0:45:52 30,000 00:05:16
29 105 Nahajowski Mirosław 02:41:54 0:49:45 30,000 00:05:24
30 97 Ciechomski Bogdan 02:44:36 0:52:27 30,000 00:05:29
31 245 Wojtan Robert 02:45:25 0:53:16 30,000 00:05:31
32 117 Kachel Rafał 02:47:31 0:55:22 30,000 00:05:35
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-21, 19:13 napisał/-a:
Lp NR Nazwisko czas generalnie Strata do leadera Suma km średnia na 1 km
1 211 Weinczyk Sabina 02:18:10 0:26:01 30,000 00:04:36
2 118 Kubisz Dorota 02:19:49 0:27:40 30,000 00:04:40
3 215 Dmowska Aneta 02:26:31 0:34:22 30,000 00:04:53
4 103 Gumienny Magdalena 02:44:46 0:52:37 30,000 00:05:30
5 99 Ciechomska Iwona 03:04:35 1:12:26 30,000 00:06:09
6 199 Eichorn Danuta 03:10:21 30,000 00:06:21
 



Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768