redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
 Czytano: 394 razy

 X Zimowy Maraton Na Raty - Etap 2
 V Zimowy Półmaraton Na Raty Nordic Walking -Etap 2
 IV Zimowy Bieg Na Raty na 10 km dla Dzieci - Etap ...

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:10/1

Twoja ocena:brak

Dobrodzień - noclegi baza Meteor

LOKALIZACJA



ZAWODY DODAŁ


Szafar69

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓW



WSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Dobrodzień

DATA  

 14-1-2018 (niedziela)

DYSTANS  

 10 km

TELEFON  

 512422372

E-MAIL  

 ---

STRONY WWW  

  ---

DYSCYPLINA  

    Biegi
    Nordic Walking

PLIKI  

DodałPlik
robpat86
2018-01-08
plakat.png
Szafar69
2017-12-22
regulamin.xls
  

WYNIKI   
Janusz Szafarczyk
X Zimowy Maraton Na Raty - Etap 2

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne wyniki odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukiwać wyniki imprez sportowych dostępne w naszym serwisie skorzystaj z działu WYNIKI

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
vipsektor
vipsektor
AdamP
AdamP
Krzysiek72
Krzysiek72
przemek300
przemek300
marwod1984
marwod1984
Brytan65
Brytan65
Szafar69
Szafar69
zulek
zulek
Artur Walkowiak
Artur Walk
KKFM
KKFM
cinekmal
cinekmal
zenek710424
zenek71042
marianzielonka
marianziel


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
14
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy kibicowali w tych zawodach.


DODATKOWE INFORMACJE:
5 etapów od 07.01-04.02.2018


Komentarze czytelników - 5podyskutuj o tym 


 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-14, 15:53 napisał/-a:
STATYSTYKA :
a) startujących 69 (54 BIEG + 6 NW + 9 DZIECI)
b) temperatura : -2 stopnie (odczuwalna -7), zimny i mocny wiatr z południowego wschodu,słonecznie. Trasa czarna , sucha. Bardzo dobre warunki do biegania, bo wyniki znacząco lepsze niż przed tygodniem.
w tym :
c) Kobiet : 14 (8 Bieg + 4 NW + 2 Dzieci)
d) średnia wieku w latach : Ogółem 37,26lat ( 41,22 Bieg ; 40,00 NW i 11,67 Dzieci)
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-14, 15:54 napisał/-a:
DZIECI - dystans 2 km
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 194 Tymoteusz Paliga Bzinica Nowa Iskra Bzinica Nowa M 2004 M15 2 00:07:53 00:03:57 1
2 59 Marcel Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2004 M15 2 00:07:59 00:04:00 2
3 38 Paskal Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2008 K15 2 00:08:33 00:04:17 3
4 5 Bartosz Runau Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2007 M15 2 00:08:37 00:04:19 4
5 57 Kamil Łuczak Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2004 M15 2 00:08:50 00:04:25 5
1 102 Lena Gumienny Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2005 M15 2 00:09:11 00:04:36 1
2 58 Oliwia Pasternak Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2005 M15 2 00:09:43 00:04:52 2
1 169 Aron Skoruppa Dobrodzień ASY Dobrodzień M 2010 M10 0,417 00:01:50 00:04:24 1
1 264 Fabian Nowak Dobrodzień ASY Dobrodzień M 2010 M10 0,417 00:02:00 00:04:48 2
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-14, 15:55 napisał/-a:
NORDIC WALKING - dystans 5 km
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 98 Paweł Ciechomski Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2000 M20 5 00:33:45 00:06:45 1
2 192 Zbigniew Kiwka Zawadzkie Zawadzkie M 1978 M40 5 00:33:49 00:06:46 1
1 184 Elżbieta Kiwka Zawadzkie Zawadzkie K 1977 K40 5 00:36:31 00:07:18 1
2 224 Lidia Koj Dobrodzień Dobrodzień K 1962 K50 5 00:39:49 00:07:58 1
3 229 Joanna Grejner Pludry Pludry K 1973 K40 5 00:40:32 00:08:06 2
4 100 Izabela Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 5 00:41:39 00:08:20 3
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-14, 15:56 napisał/-a:
BIEG - dystans 10 km
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km
1 109 Marcin Wodarczyk Poczołków KLER S.A M 1984 M30 10 00:37:14 00:03:43
2 113 Zenon Nowak Woźniki Mafia Team Lubliniec M 1971 M40 10 00:37:38 00:03:46
3 258 Marek Kapela Dobrodzień Mafia Team Lubliniec M 1982 M30 10 00:38:44 00:03:52
4 115 Marcin Zieliński Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1972 M40 10 00:38:51 00:03:53
5 255 Łukasz Mika Dobrodzień KU AZS Politechnika Opolska M 1999 M20 10 00:39:20 00:03:56
6 168 Damian Skoruppa Dobrodzień Start Dobrodzień M 1979 M30 10 00:39:23 00:03:56
7 164 Artur Walkowiak Zawadzkie Mafia Team Lubliniec M 1972 M40 10 00:39:51 00:03:59
8 247 Dawid Garcorz Dzielna Dzielna M 1994 M20 10 00:40:18 00:04:02
9 220 Martin Czyrnia Dobrodzień Dobrodzień M 1991 M20 10 00:40:42 00:04:04
10 110 Leszek Swoboda Solarnia Mafia Team Lubliniec M 1973 M40 10 00:41:43 00:04:10
11 246 Andrzej Konik Dobrodzień Dobrodzień M 1978 M40 10 00:42:21 00:04:14
12 226 Marcin Małczak Ciasna Mafia Team Lubliniec M 1978 M40 10 00:43:01 00:04:18
13 119 Tomasz Kubisz Lubliniec WKB META Lubliniec M 1976 M40 10 00:43:09 00:04:19
14 195 Roman Paliga Bzinica Nowa Iskra Bzinica Nowa M 1980 M30 10 00:43:38 00:04:22
15 265 Marcin Gaida Dobrodzień Dobrodzień M 1993 M20 10 00:43:50 00:04:23
16 167 Henryk Kocyba Lubliniec Wymyślacz M 1955 M60 10 00:43:56 00:04:24
17 120 Bartłomiej Gucman Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1976 M40 10 00:44:12 00:04:25
18 107 Sebastian Kaczmarczyk Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1983 M30 10 00:44:38 00:04:28
18 193 Marek Słodkowski Staniszcze Wielkie Mala Pana Zawadzkie M 1977 M40 10 00:44:38 00:04:28
20 262 Marek Nowak Dobrodzień Novelle M 1981 M30 10 00:45:43 00:04:34
21 4 Zbigniew Macoch Krzepice Krzepice M 1948 M70 10 00:46:08 00:04:37
22 111 Adam Petryk Lubecko Team Rum M 1974 M40 10 00:46:13 00:04:37
1 211 Sabina Weinczyk Gosławice Be In Good Shape K 1989 K20 10 00:46:15 00:04:38
2 118 Dorota Kubisz Lubliniec WKB META Lubliniec K 1977 K40 10 00:46:27 00:04:39
23 240 Dominik Konieczko Kłodzko Kłodzko M 1975 M40 10 00:46:51 00:04:41
24 182 Mirosław Dec Opole RajSport Active M 1977 M40 10 00:47:26 00:04:45
25 214 Henryk Brol Glinica Glinica M 1971 M40 10 00:47:55 00:04:47
25 219 Krzysztof Czok Dobrodzień Orange Dobrodzień M 1972 M40 10 00:47:55 00:04:47
27 178 Przemysław Drozd Opole RajSport Active M 1972 M40 10 00:48:12 00:04:49
28 106 Kazimierz Kordziński Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1958 M60 10 00:48:34 00:04:51
3 215 Aneta Dmowska Gwoździany Gwoździany K 1976 K40 10 00:48:41 00:04:52
29 216 Marek Dmowski Gwoździany OSP Gwoździany M 1972 M40 10 00:48:41 00:04:52
30 222 Tomasz Oliwa Rzędowice Rzędowice M 1985 M30 10 00:48:43 00:04:52
31 228 Tomasz Grabiński Dobrodzień Meble Dobrodzień M 1976 M40 10 00:49:04 00:04:54
32 40 Marek Latka Lubliniec WKB META Lubliniec M 1990 M30 10 00:49:08 00:04:55
33 112 Piotr Michałowski Lubliniec SW M 1984 M30 10 00:49:31 00:04:57
34 104 Robert Paterak Grodziec WKB META Lubliniec M 1986 M30 10 00:49:38 00:04:58
34 260 Grzegorz Sikora Pawonków Pawonków M 1986 M30 10 00:49:38 00:04:58
36 217 Jakub Garcorz Dzielna Dzielna M 2003 M20 10 00:50:09 00:05:01
37 249 Dariusz Zajdel Zawadzkie Zawadzkie Biegnie M 1968 M50 10 00:50:16 00:05:02
38 165 Waldemar Grejner Pludry Pludry M 1971 M40 10 00:50:33 00:05:03
38 230 Krzysztof Pacan Dobrodzień Strzelnica Dobrodzień M 1972 M40 10 00:50:33 00:05:03
38 213 Krzysztof Brol Lisowice Kwietny Bieg M 1965 M50 10 00:50:33 00:05:03
41 245 Robert Wojtan Dobrodzień Dobrodzień M 1986 M30 10 00:52:21 00:05:14
42 101 Zygmunt Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 1979 M30 10 00:52:42 00:05:16
43 114 Jakub Strumiński Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1975 M40 10 00:53:06 00:05:19
4 254 Monika Tol Lubliniec Mafia Team Lubliniec K 1990 K20 10 00:54:10 00:05:25
44 105 Mirosław Nahajowski Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1967 M40 10 00:54:48 00:05:29
5 103 Magdalena Gumienny Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 10 00:55:28 00:05:33
45 97 Bogdan Ciechomski Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 1951 M60 10 00:55:36 00:05:34
46 117 Rafał Kachel Lubliniec Team Rum M 1969 M40 10 00:55:44 00:05:34
6 99 Iwona Ciechomska Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 10 01:00:29 00:06:03
7 199 Danuta Eichorn Staniszcze Wielkie Mala Pana Zawadzkie K 1972 K40 10 01:03:00 00:06:18
8 253 Mirosława Zajdel Zawadzkie Zawadzkie K 1966 K50 5 00:39:24 00:07:53
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-14, 19:18 napisał/-a:
dodałem jeszcze średnie na 1 km w poszczególnych kategoriach. Oto one :
e) średnia na 1 km BIEG : Ogółem 4 minuty 46 sekund , w tym Kobiety 5 minut 31 sekund ; Mężczyźni 4 minuty 38 sekund
f) średnia na 1 km NW : Ogółem 7 minut 32 sekundy , w tym Kobiety 7 minut 56 sekund ; Mężczyżni 6 minut 45 sekund
g) średnia na 1 km Dzieci : Ogółem 4 minuty 21 sekund , w tym Dziewczyny 4 minuty 44 sekundy ; Chłopcy 4 minuty 13 sekund
 



Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768