redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
 Czytano: 755 razy

 Bieg dla Orkiestry

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:0/0

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Tarnowie Podgórnym

LOKALIZACJAZAWODY DODAŁ


modzel11

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓWWSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Tarnowo Podgórne

DATA  

 14-1-2018 (niedziela)

DYSTANS  

 5 km

TELEFON  

 ---

E-MAIL  

 bieglwa@gmail.com

STRONY WWW  

www.bieglwa.pl

DYSCYPLINA  

    Biegi

PLIKI  

DodałPlik
modzel11
2017-12-13
regulamin.pdf
  

WYNIKI   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze wynikami tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział WYNIKI.

Jeżeli dysponujesz wynikami tych zawodów przeslij je do nas na adres poczta@maratonypolskie.pl w formacie Word, Excel, Acrobat Reader (PDF) lub html, a na pewno je opublikujemy !!!

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
modzel11
modzel11
Grzywa23
Grzywa23
  
KIBICE   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy kibicowali w tych zawodach.


DODATKOWE INFORMACJE:
PO RAZ KOLEJNY TARNOWO PODGÓRNE POBIEGNIE DLA ORKIESTRY! Tym razem 14 STYCZNIA będziesz mógł wystartować w wyjątkowym biegu. Nie pobiegniemy po ulicach, nie będziemy rywalizować, nie będzie nawet mety i medali. Będzie za to wspaniała zabawa, szczytny cel i atmosfera do nieba. Najbliższa, 26 edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie pod hasłem: WYRÓWNANIA SZANS W LECZENIU NOWORODKÓW. Przyjdź w zimową niedzielę na stadion GKS Tarnovia i wesprzyj fundację! PRZEBIEGNIJ CHOCIAŻ OKRĄZENIE STADIONU.Po wspólnej rozgrzewce, punktualnie o godzinie 14:00, wszyscy ruszymy na trasę bieżni stadionu licząc pokonane kółka. Każde z nich to złotówka na rzecz Orkiestry. Jeśli skończą się Twoje możliwości, zabraknie Ci sił lub zwyczajnie będziesz musiał już pójść, zejdź z trasy, wejdź do biura zawodów i zadeklaruj ilość pokonanych okrążeń. Wrzuć do skarbonki kwotę równą przebiegniętym kółkom i odbierz certyfikat oraz gadżet. Bieg potrwa dwie godziny. W tym czasie najlepsi pokonają ponad 60 okrążeń. W ubiegłym roku zebraliśmy 5.555 złotych. Czas ustanowić kolejny rekord!PRZYJDŹ Z RODZINĄ, ZBIERZ SĄSIADÓW. Bieganie jest fajne, ale jeszcze przyjemniej pobiec ze znajomym w trybie konwersacyjnym. Możesz też zabrać dzieci bo ruch na świeżym powietrzu z pewnością ma pozytywny skutek, a do tego pojawia się aspekt edukacyjny w postaci pomocy innym. Masz psa lub kota? Zabierz je. Razem stworzymy atmosferę biegowego święta. HARMONOGRAM BIEGU DLA ORKIESTRY 15 STYCZNIA 2017 ROKU:12.30 otwarcie biura zawodów i wydawanie numerów startowych 13.45 rozgrzewka z WUEF Clubem 14.00 start biegu 16.00 zejście z trasy ostatnich zawodników 16.15 zamknięcie biura zawodów. Do zobaczenia na stadionie w Tarnowie!


Komentarze czytelników - brakskomentuj zawody

Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768