Więcej wyników znajdziesz w dziale WYNIKI

ZDJĘĆ
Janusz Lenc
XXV Bieg Żniński...

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne galerie zdjęć odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukać dostępne w naszym serwisie galerie zdjęć skorzystaj z działu ZDJĘCIA

LOKALIZACJA

Zaloguj się żeby zobaczyć więcej informacji.

NOCLEGI

Meteor - noclegi na biegi w Bydgoszczy

Komentarze czytelników - 4podyskutuj o tym

Autor: Gocliczek1989, 2018-01-17, 21:25 napisał/-a:

W linku zapisy na XXV Jubileuszowe Biegi Żnińskie:dystanse do wyboru 10 km, 5km oraz marsz z kijami 5 km.Serdecznie zapraszamy.

10 powodów dla których warto wystartować w XXV Jubileuszowych Biegach Żnińskich:

,,Gdzie Topory, miecze, łuki tam Biskupin, Biegi Żnińskie, Żnin PAŁUKI"""

1. Wspaniała atmosfera Biegów Żnińskich- już 25 lat tradycji biegania na w Żninie.
2. Pamiątkowy unikatowy medal w kolorze stare złoto z cyklu ,,Wielcy Żninianie na Medalach Biegów Żnińskich’’ w tym roku będzie to wizerunek Jędrzeja Śniadeckiego- 250 lecie urodzin
3. XXV Jubileuszowe Biegi Żnińskie zaliczane do Grand Prix Województwa Kujawsko Pomorskiego w biegach długodystansowych
4. Pakiet startowy + nagroda niespodzianka + pamiątki i gadżety ze Żnina i Pałuk
5. Pyszny ciepły obiad po zawodach- Grochówka Pałucka z kotła
6. Losowanie ciekawych nagród na zakończenie imprezy poprzez nr startowe zawodników
7. Trzy starty do wyboru: bieg na 10 km, bieg na 5 km oraz marsz nordic walking na 5km, tradycyjnie również odbędą się biegi szkolne i młodzieżowe o godz. 11.00 w parku miejskim w Żninie.
8. Darmowa kawiarenka z pysznym ciastem.
9. Przepiękne zabytki i krajobrazy Pałuckie na trasie biegu : czyste powietrze, łąki ,lasy, jeziora.
10. Wielka integracja środowiska biegaczy z całej Polski

kolejarz4
Autor: kolejarz4, 2018-04-05, 22:19 napisał/-a:
jak ten czas leci.Mam w pamięci pierwsze biegi w Żninie (byłem na pierwszych 7 biegach) a razem nazbierało się tego ...18.Trzeba jechać

kolejarz4
Autor: kolejarz4, 2018-04-07, 10:27 napisał/-a:
Byłem jednym z już chyba niewielu którzy brali udział w I Biegu i jutro wystartują w ....25 biegu. Jak wspomiałem powyżej będzie to mój 19 bieg w Żninie. Nie przeglądałem dokładnie listy startowej ale oprócz mnie będzie takich biegaczy kilku m.in. Tomek Chmurzyński,Krzysiu Motoczyński
(kije) i zapewne nie wiadomo w jakiej roli Stasiu GOCLIK. Ukończyło 83 a wygrał Waldek Lisicki. Kto go jeszcze pamięta.

kolejarz4
Autor: kolejarz4, 2018-04-07, 10:37 napisał/-a:
Trochę historii
na II Biegu było jeszcze mniej uczestników 73. Wygrał olimpijczyk bodaj z Barcelony Wiesiu Perszke z Jabłonowa Pomorskiego. Ja stanąłem na podium w kategorii wiekowej 40-49 lat 3 miejsce.