redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
22 maja 2021, 08:45, 1568/884133
JGrzywaczewska
Justyna
Grzywaczewska
Powrót biegów CITY TRAIL - już w lipcu!

LINK 1: STRONA INTERNETOWA CYKLU
LINK 2: PROFIL BIEGU NA FB      

CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden to największy biegowy cykl w Polsce. W tradycyjnej formule organizatorzy proponują 60 jesienno-zimowych imprez oraz 10 letnich biegów. Pandemia koronawirusa wymusiła zmodyfikowanie założeń edycji 2020/2021, następnie odwołanie jesiennych i wiosennych biegów.

Zimą biegacze mogli sprawdzać formę na trasach CITY TRAIL indywidualnie. Przełajowe „piątki” w tradycyjnej formule - z rywalizacją, medalami i nagrodami, wracają w lipcu. Zapisy ruszyły!

CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden onTour 2021 to 10 biegów przełajowych na dystansie 5 km, w 10 lokalizacjach: Lublinie, Warszawie, Olsztynie, Gdańsku, Bydgoszczy, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Łodzi. Zawodom dla dorosłych będą towarzyszyć krótsze biegi dla dzieci i młodzieży. Co ważne – cykl CITY TRAIL onTour zostanie rozegrany w dni powszednie, w godzinach popołudniowych.

Organizatorem biegów CITY TRAIL jest Fundacja Krok do Natury, która w swoim portfolio ma także ultramaratony Chudy Wawrzyniec i TriCity Trail. Od sześciu lat Sponsorem Tytularnym biegów CITY TRAIL jest Nationale-Nederlanden.

– Po raz pierwszy od 2015 roku również nasz letni cykl odbędzie się przy wsparciu Nationale-Nederlanden – mówi Piotr Książkiewicz, pomysłodawca i organizator CITY TRAIL. – Aktualnie nie możemy być pewni przepisów, jakie będą obowiązywać w lipcu, ale wiemy, że będzie możliwość organizacji biegów ze wspólnym startem, co jest bardzo ważne z punktu widzenia rywalizacji. Na pewno będą limity uczestników i inne obostrzenia. W tej chwili planujemy biegi na 500 osób, podzielone na dwie tury startowe – zaznacza.

Terminarz edycji 2021:

Lublin – 19 lipca
Warszawa – 20 lipca
Olsztyn – 21 lipca
Gdańsk – 22 lipca
Bydgoszcz – 23 lipca
Szczecin – 26 lipca
Poznań – 27 lipca
Wrocław – 28 lipca
Katowice – 29 lipca
Łódź – 30 lipca

Zapisy:

Rejestracja do letnich biegów trwa od 20 maja. – Mamy nadzieję, że najgorsze już za nami i tym razem wróciliśmy do pracy już na dobre – podkreśla Justyna Grzywaczewska, PR manager Fundacji Krok do Natury. – Marzy nam się powrót do normalnego trybu, co w przypadku naszej Fundacji oznacza ponad 20% roku spędzone podczas pracy na eventach. Zajmujemy się organizacją biegów od 2010 roku i założyliśmy, że pandemia nas nie pokona. Latem ubiegłego roku zachęcaliśmy do wirtualnych wyzwań. Jesienią i zimą tworzyliśmy Filmowy Leksykon Biegowy, czyli filmowe kompendium wiedzy dla biegaczy, a dodatkowo organizowaliśmy biegi indywidualne na trasach CITY TRAIL i treningi. Nawet na moment nie zawiesiliśmy naszej działalności. Jesteśmy dobrej myśli!

Szczegółowe informacje o biegach CITY TRAIL oraz zapisy znajdują się na stronie www.citytrail.pl. Wiele ciekawostek pojawia się także na profilu imprezy na Facebooku

WIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2021-01-27 - CITY TRAIL: wracają biegi indywidualne w...
  2020-12-01 - Świąteczna promocja na książki dla biega...
  2020-10-16 - Jesienne biegi CITY TRAIL odwołane...
  2020-10-14 - W sobotę rusza przełajowy cykl CITY TRAI...
  2020-09-23 - Wystartowały zapisy do CITY TRAIL!...


Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768