redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Warszawa, 23 lutego 2021, 08:00, 1556/900036Organizator
I Bieg Wygraj z Depresją powered by M LIGA CROSS RUN przeszedł do historii

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 3: ZOBACZ WYNIKI - PDF
LINK 4: ARCHIWUM: WARSZAWA      To debiut na mapie biegowej naszego pięknego kraju, ale… wszystkie ptaszki ćwierkają, że debiut bardzo udany  Było słońce, byli biegacze, były uśmiechy, była radość, były endorfiny, było…. ech, dużo by wymieniać...

Zresztą oddajmy głos samym aktorom tego spektaklu:

Bardzo fajna impreza! Świetna organizacja - trasy bardzo dobrze oznakowane, nie było szans na zgubienie się. Super atmosfera. No i cel charytatywny. W przyszłym roku także melduję się na starcie. Dziękuję za dziś!

Oznakowanie super:) atmosfera cudowna:) dziękujemy

Super impreza! Organizacja wspaniała! Więcej takich! Wielkie podziękowania dla całego zespołu M LIGA

Super impreza i dowód na to, że nawet w tych pandemicznych czasach można zrobić świetną, bezpieczną imprezę biegową

Kochani, bardzo dziękuję za ten bieg. Wspaniała trasa, świetna organizacja i wzorowe oznakowanie. To był mój pierwszy raz, a jak wiadomo, to się pamięta na całe życie. Szczególne pozdrowienia dla przemiłych Pań z biura zawodów. Na pewno dołączę w kolejnych Waszych imprezach. Brawo Wy!

było fantastycznie! Organizacja, wolontariusze, dobry humor i pogoda. Śmiem twierdzić, że to był jeden z lepszych biegów, w których uczestniczyłem!

Zgodnie z regułami biegu korespondencyjnego klasyfikacja generalna pojawiła się dopiero po przekroczeniu mety przez ostatniego zawodnika, czyli po godzinie 14:00 (dla przypomnienia -można było startować w godzinach od 9-ej do 13-ej)

Wśród pań tryumfowała Joanna Hass – Kalita z Warsaw Masters Team z czasem 43:08, przed Pauliną Prugar Fukowską (44:09) oraz Niną Modzińską z SBRT Warszawa (47:38)

Natomiast w kategorii panów zwyciężył Jan Popławski z Neon Team z czasem 34:14, przed Karolem Ziajką z Rymanowa (37:06) oraz Marcinem Górnickim z Ibox M LIGA Racing Team.

Bieg „Wygraj z Depresją” odbył się pod patronatem Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii i miał na celu zwrócenie uwagi na problem depresji – choroby, zbierającej coraz większe żniwo w obecnej dobie. Aktywność ruchowa bowiem, to jeden ze sposobów wspierających walkę z tą chorobą. Przedstawiciele Centrum wzięli także czynny udział w tej imprezie sportowej.

Patronat honorowy nad biegiem przejęło także Nadleśnictwo Celestynów (z czynnym udziałem nadleśniczego Artura Dawidziuka), jak również władze dzielnicy Wawer, które przez najbliższe trzy lata będą prowadziły specjalny program związany z profilaktyką depresji wśród dzieci i młodzieży.

I na koniec kilka słów od organizatora biegu - M LIGA CROSS RUN:

Kochani, cudownie się było z Wami wszystkimi spotkać. Daliście nam olbrzymią dawkę pozytywnych wibracji. Jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi, a o to w tej całej zabawie chodzi – biegamy, jeździmy na rowerze, bo to daje nam radość, pozwala przezwyciężać przeciwności losu i walczyć z depresją. Aktywność może skrócić drogę do wygranej.

DZIĘKUJEMY i zapraszamy na inne nasze imprezy kolarskie i biegowe – powiedział Maciek Mycielski – prezes Stowarzyszenia M LIGA

...a już w najbliższy wtorek, 23 lutego o godzinie 19:00, dokładnie w Ogólnopolskim Dniu Walki z Depresją podsumowanie biegu i dekoracja online na fanpejdżu MLIGA: - www.facebook.com/MalaLigaXCWIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2021-02-17 - I Bieg Wygraj z Depresją - zapisy tylko ...
  2021-02-15 - I Bieg Wygraj z Depresją już 21 lutego w...
  2021-02-10 - I Bieg Wygraj z depresją - już 21 lutego...Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768