redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
27 stycznia 2021, 13:49, 1633/625754Zw.Organizatorów Sportu Masowego
Ankieta: Sport masowy po Covid-19

LINK 1: WYPEŁNIJ ANKIETĘ
LINK 2: LISTA CZŁONKÓW ZOSMJaka przyszłość czeka sport masowy w Polsce i na świecie? Co się zmieni po pandemii? Ile imprez przetrwa, a ile zniknie bezpowrotnie? Na te i wiele innych pytań organizatorzy imprez, samorządowcy i przedstawiciele administracji centralnej będą szukali odpowiedzi podczas konferencji „Sport Masowy po Covid-19”, która odbędzie się w internecie 13 lutego (sobota) w godz. 12:00 – 18:30

Już dziś o godzinie 12:00 rusza ogólnopolskie badanie rynku sportu masowego.

- Rok 2020 i pandemia COVID-19 wywróciła do góry nogami branżę eventową. Zaszły zmiany, o jakich organizatorzy sportu masowego wcześniej nie myśleli. W obliczu nowej rzeczywistości, chcemy zbadać zachowania konsumenckie sprzed wybuchu pandemii, jak i te w jej trakcie. Robimy to po to, aby w najbliższej przyszłości jak najlepiej wyjść naprzeciw wszelkim potrzebom osób aktywnych fizycznie, uczestniczącym w wydarzeniach sportowych – mówi Grzegorz Kuczyński, członek Zarządu Związku Organizatorów Sportu Masowego.

- Ankieta jest anonimowa, pytania mają charakter zamknięty, a jej wypełnienie zajmuje mniej niż 9 minut. Na końcu ankiety jest możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą jest pakiet startowy na wybrane przez zawodnika wydarzenie organizowane przez członka stowarzyszonego w Związku Organizatorów Sportu Masowego w 2021 lub 2022 roku – dodaje.

Link do ankiety - TUTAJ

Ankietę można wypełnić do 5 lutego do północy.

Listę członków Związek Organizatorów Sportu Masowego znajdziecie TUTAJ

Organizatorem konferencji jest Związek Organizatorów Sportu Masowego, który zrzesza największych w Polsce publicznych i niepublicznych organizatorów imprez sportowych oraz przedstawicieli firm działających na rzecz branży.

- Nasza branża jest pogrążona jest w ogromnym kryzysie. Choć w istotny sposób przyczyniamy się do poprawy zdrowia Polaków, to już od niemal roku nie możemy normalnie pracować i organizować imprez – mówi Michał Drelich, członek zarządu ZOSM - Związek Organizatorów Sportu Masowego powstał nie tylko po to, by działać na rzecz odmrożenia branży. To ma być organizacja, która wyznacza standardy, przygotowuje analizy rynkowe i prawne, wspiera rozwój rynku. Przez ostatnie kilka miesięcy spotykamy się z przedstawicielami rządu i apelujemy o uwzględnienie postulatów naszej branży.

Na ręce profesora Piotra Glińskiego, Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu złożyliśmy ostatnio szczegółowy opis procedur sanitarnych dla imprez masowych. Do Ministerstwa trafiła również obszerna analiza sytuacji firm działających w naszej branży, która wskazuje na ogrom negatywnych i nieodwracalnych konsekwencji przedłużającego się lockdownu
– dodaje.

Konferencja będzie transmitowana na oficjalnym fanpage"u Związku Organizatorów Sportu Masowego oraz fanpage"ach organizatorów imprez zrzeszonych w organizacji, a także w mediach branżowych. Udział w konferencji jest bezpłatny.

PROGRAM KONFERENCJI SPORT MASOWY PO COVID-19

BLOK 1

12:10 - Sport Masowy po Covid-19 - wyniki ogólnopolskiej ankiety; podsumowanie i wnioski (Michał Drelich)
12:30 - Rynek imprez biegowych po Covid-19 (Mirosław Bieniecki)
12:50 - Rynek imprez kolarskich po Covid-19 (Szymon Syrzistie)
13:10 - Rynek imprez triathlonowych po Covid-19 (Marcin Florek)

BLOK 2

14:00 - Znaczenie branży sportu masowego dla życia społecznego i systemu ochrony zdrowia (Kuba Fedorowicz)
14:20 - Wartość branży sportu masowego w kontekście odbudowy lokalnego biznesu: hotele, restauracje, turystyka (prof. Zygmunt Waśkowski)
14:40 - Znaczenie prywatnych organizatorów dla rynku imprez masowych (Marek Tronina)

BLOK 3

15:30 - Czy organizatorzy imprez potrzebują podmiotu do reprezentowania interesów zbiorowych? (Anna Kurek)
15:50 - Jak podtrzymać więź z uczestnikami imprez masowych w czasie pandemii? (Grzegorz Kuczyński)
16:10 - Czego potrzebuje branża imprez masowych, by się odrodzić? (Bohdan Witwicki)

BLOK 4 - DEBATA

17:00 - 18:30 - Debata organizatorów imprez, przedstawicieli samorządów oraz administracji centralnej na temat przyszłości branży sportu masowego.


Komentarze czytelników - 2podyskutuj o tym 
 

Fidelio

Autor: Fidelio, 2021-01-28, 15:57 napisał/-a:
Kiedy wróci normalność?! Rzygam kiedy słyszę "reżim sanitarny", chcę normalnego biegu w którym uczestnicy jedzą z jednej tacki, plują na poboczne i ściskają się na mecie!

 

Arti

Autor: Arti, 2021-01-28, 17:10 napisał/-a:
Nawet jak wróci to wielu organizatorów i wiele imprez już nie będzie.

 Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768