redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Toruń, 03 grudnia 2020, 14:01, 1506/467698Organizator
Festiwal Świętych Mikołajów w Toruniu: odpowiedź organizatorów biegu

LINK 1: ARCHIWUM: TORUń      W imieniu Stowarzyszenia Maraton Toruński dementuję informację związaną z nie przeniesieniem opłaty startowej za biegi św. Mikołajów w edycji 2020 roku na edycję 2021 r.

W starym regulaminie biegu zarówno, jak w nowym umieszczona była i jest informacja o tej opcji.

Protesty i uwagi:

Organizator będzie przyjmował zastrzeżenia co do biegu wirtualnego z kwestią przeniesienia pakietu startowego lub zniżki na kolejną edycję biegu 2021 r. w formie pisemnej /mailem/ zgłoszonym tylko i wyłącznie w dniach 14-15 grudnia 2020 r. biuro@biegmikolajow.pl Dzień 15 grudnia jest terminem końcowym.

Przeniesienie pakietu będzie następowało w indywidualnych przypadkach. W tym miejscu należy wskazać , że nieodbycie się imprezy tradycyjnej wynika z przyczyn niezależnych od organizatora / nagła zmiana Rozporządzenia Rady Ministrów co do możliwości zorganizowania biegu tradycyjnego – na 7 dni przed imprezą.

Spowodowało to utratę ważności dotychczasowych decyzji w zakresie organizacji biegu. Jednocześnie dla wszystkich zawodników została zaproponowana inna formuła zawodów.

Zawodnicy z automatu zostali umieszczeni na biegu wirtualnym zaś osoby, które nie chcą przebiec w tej formie zaproponowaliśmy opcję indywidualnego napisania maila w tej sprawie na adres organizatora w w/w terminie po zawodach wirtualnych /bo być może zmienią jeszcze zdanie/, a jak nie to osoby te zostaną przeniesione na edycję 2021 r. Sytuacja epidemiologiczna w kraju jak i na świecie zmusza organizatora niestety do zmiany formy biegu zaś w/w zapis w oficjalnym regulaminie nigdy nie zniknął tylko został przeredagowany w opcji biegu wirtualnego.

Ze sportowym pozdrowieniem
organizator biegu św. Mikołajów

Komentarze czytelników - 13podyskutuj o tym 
 

Kamus

Autor: Kamus, 2020-12-03, 11:26 napisał/-a:
Dzień dobry,przelew został wysłany. Zapraszamy na Wirtualny Start
O,choinka: https://elektronicznezapisy.pl/event/5330/strona.html
Pozdrawiam
Krzysztof Walczak

Nic TYLKO SIĘ UCZYĆ.

Pozdrawiam

 

Admin

Autor: Admin, 2020-12-03, 12:43 napisał/-a:
Panie Jarku, miałem nie komentować - ale jednak uważam, ze powinienem.

Porównuje Pan dwie zupełnie inne sytuacje, których jedynym wspólnym mianownikiem jest niezadowolenie części klientów. Gdynia - proszę zwrócić uwagę - działała przed wybuchem pandemii, i otrzymała realną wiedzę na temat sytuacji na tydzień (o ile dobrze pamiętam) przed imprezą. Została odwołana - nie sama się odwołała - w sytuacji na którą nikt nie był przygotowany, i nikt się z taką nigdy nie spotkał. W związku z tym przeniosła bieg oraz dała szereg innych możliwości - takich, na jakie było ją stać w danym momencie.

Możemy się szarpać o szczegóły, niemniej wiosenne odwołania były zupełnie czymś innym niż jesienne. Organizatorzy biegów jesiennych działają już w otoczeniu w którym wszyscy od 9 miesięcy żyją w covidowej rzeczywistości. Organizator w Gdyni oszukał Pana gdyż? Gdyż wybuchł covid? Czyli covid Pana oszukał, bo miał nie wybuchnąć?

 

Ryszard N.

Autor: Ryszard N., 2020-12-03, 15:37 napisał/-a:
Michał, zgadzam się z Twoją opinią. Nie wnoszę pretensji do organizatora za pakiet startowy. Przysłali koszulkę, przysłali plecak i medal. Jest ok.
Oczekuję jednak na zwrot za hotel i tu już organizatora nie mogę zrozumieć. Pisałem dosyć dawno z prośbą o zwrot. I nic.

 

M@rlon

Autor: M@rlon, 2020-12-03, 18:13 napisał/-a:
organizator podwyższonego ryzyka, to taki, ktory juz w regulaminie podaje niekorzystne warunki zwrotu za imprezę
Bo jesli rezygnacja pol roku przed startem to zwrot np 50% wartosci i nie można przepisac pakietu na innego uczestnika, to ryzyko spada wyłacznie na startującego.
Jesli decydujemy się na drogą imprezę (w Polsce pełny Ironman Gdynia to obecnie koszt ok 500E, a impreza za 8mcy), to nalezy właczyc wlasny kalkulator:
Ja np probuję najpierw ocenic własne prawdopodobieństwo, ze nie wystartuję z przyczyn losowych w imprezie i dopiero potem sprawdzam ile procent "oszczędzę" przy rejestracji first-minute. To sie nie sprawdza wyłacznie w imprezach o wyjątkowo duzym popycie i szybkiej wyprzedaży

 

Ryszard N.

Autor: Ryszard N., 2020-12-03, 18:25 napisał/-a:
Sprawdziłem ponownie wpływy na konto od 1.10.2020. Nie mam zwrotu za hotel.

 

emka64

Autor: emka64, 2020-12-03, 22:00 napisał/-a:
Trochę z innej beczki.Kontakt z biurem zawodów w Gdyni to jeden wielki skandal i bałagan jakiego nie byłem świadkiem, może dlatego, że nie byłem w Gambii :-)
Pakiet dostałem 1.5 miesiąca po zawodach, nie ma sprawy, od tego się nie umiera, ale po około 15 mailach ktoś raczył odpisać i wysłać.

 

Admin

Autor: Admin, 2020-12-04, 08:24 napisał/-a:
Biuro Zawodów w Gambii - tak, to świetny pomysł na film, bo mam jakieś 12 minut materiału video z tego biura zawodów... Wszyscy będą w szoku i to nie takim jak myślicie :-)

 

Kamus

Autor: Kamus, 2020-12-04, 09:10 napisał/-a:
Jak widzę i czytam podpis Organizatorzy
- przypomina mi to czasy PRON -u

Pozdrawiam

 

gosdar@onet.

Autor: gosdar@onet.eu, 2020-12-04, 12:07 napisał/-a:
Myślę, że organizatorzy starali się tylko "wirtualnie". Proszę sprawdzić, jak poradzili sobie organizatorzy "Ulicznego Biegu o Lampkę Górniczą" e Koninie.
https://www.facebook.com/lampkagornicza
Brawo dla nich !!!

 

Ryszard N.

Autor: Ryszard N., 2020-12-07, 09:33 napisał/-a:
W tym wątku pisałem o tym, że organizator z Gdyni, nie zwrócił mi opłaty za hotel. Muszę to sprostować. otóż, za hotele płaciłem BLIK\iem. W tym przypadku, po roku nie można zwrócić w ten sposób pieniędzy na konto. Aby zrealizować, musiałem dodać numer konta. W tej sprawie, dwukrotnie wysłano do mnie e-maila z firmy DOTPAY, która obsługiwała tą płatność. Niestety, w zalewie e-maili umknęło to mojej uwadze. DOTPAY ponowił prośbę i właśnie ją zauważyłem.
Przepraszam za gapiostwo i oskarżenie organizatora o to że nie zwrócił pieniędzy.

 Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768