redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
25 listopada 2020, 18:31, 1477/403364
Admin
Michał
Walczewski
BLACK WEEK: Kolekcja medali Siedem Cudów Świata w cenie -30%

LINK 1: ZAMÓW W CENE PROMOCYJNEJ      

Kliknij aby powiększyć medal

Dla wszystkich sympatyków biegów wirtualnych oraz zastanawiających się nad tym jakie indywidualne wyzwania postawić przed sobą na nadchodzący okres zimowy mamy świetną wiadomość - przez najbliższy tydzień nasza kolekcja medali pt. Siedem Cudów Świata dostępna będzie z 30 procentową zniżką!

Standardowa cena za siedem medali to 349 pln. Jednak z okazji największej światowej wyprzedaży mamy dla Was 50 kompletów dostępnych w cenie o 100 złotych niższej - czyli 249 pln. Co ważne cena zawiera także grawerkę każdego z medali! Czy jest w tym haczyk? Tak, jeden, nieduży - wszystkie medale zostaną wysłane do zamawiających jedną przesyłką na koniec rywalizacji gdy pokonacie już swoje wszystkie wyzwania.

Jest także dobra wiadomość: wszystkie medale są już u nas i nie trzeba na nie czekać! Jeżeli tylko zrealizujecie swoje wyzwania - robimy grawerki i wysyłamy Wam te piękne trofea!

Same wyzwania pozostają bez zmian: to Wy decydujecie gdzie, kiedy i jaki dystans pokonacie. Maratony, półmaratony, biegi dookoła swoich miast, 10 km, sto kilometrów - a może po prostu szybka piątka? Wasz wynik, dystans - oraz imię i nazwisko wraz z datą trafią z pamiątkową grawerką na rewers każdego z medali.

BLACK WEEK !!!
ZAMÓW SIEDEM CUDÓW ŚWIATA
siedem medali w cenie 249 pln zamiast 349 pln
w cenie grawerki, szarfy i wysyłka


Nie zapominamy także o tych wszystkich, którzy kupili już kolekcję Siedem Cudów Świata. Specjalnie z myślą dla Was mamy przygotowanych 20 kompletów poprzedniej serii medali - Czterech Jeźdźców Apokalipsy - także w cenie obniżonej o 30 procent czyli 138 pln (zamiast 198) plus 15 pln koszt wysyłki. UWAGA: cena 153 pln dostępna jest wyłącznie dla osób, które są już posiadaczami kolekcji 7CS i ograniczona do 20 pierwszych osób. Zainteresowanych prosimy o kontakt na poczta@maratonypolskie.pl

Wiele wskazuje na to, że przez kolejne kilka miesięcy nie będziemy mogli uczestniczyć w zorganizowanych, dużych biegach. Mamy nadzieję, że nasze medale i możliwość stawiania sobie własnych wyzwań i celów osłodzi Wam choć trochę ten okres!


Kliknij aby powiększyć medal


Kliknij aby powiększyć medal


Kliknij aby powiększyć medal


Kliknij aby powiększyć medal


Kliknij aby powiększyć medal


Kliknij aby powiększyć medalKomentarze czytelników - 2podyskutuj o tym 
 

witas

Autor: witas, 2020-08-03, 13:51 napisał/-a:
Kurde, piękne.
Prawdziwe cacka ...

 

Admin

Autor: Admin, 2020-08-03, 17:16 napisał/-a:
Niestety nasze medale ze względu na zastosowaną technologię zyskują dopiero w wersji w "ręku". Dodam, że tym razem niektóre elementy będą częściowo przeźroczyste :-)

 
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768