redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Inowrocław, 12 listopada 2020, 08:44, 1019/305116Waldemar Kwiatkowski
Zakończenie V Four Colours Grand Prix Inowrocławia TYLKO w wersji WIRTUALNEJ

LINK 1: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 2: PROFIL BIEGU NA FB
LINK 3: ARCHIWUM: INOWROCłAW      

Niestety mamy dla wszystkich biegaczy i sympatyków FOUR COLOURS GRAND PRIX Inowrocławia smutną wiadomość. Planowany 28 listopada ostatni z biegów cyklu - RED RUN nie odbędzie się w normalnych warunkach. W związku z wprowadzeniem przez rząd kolejnych obostrzeń w walce z koronawirusem - a te dotyczą zakazu organizacji imprez biegowych do dnia 29 listopada jesteśmy zmuszeni zrezygnować i odwołać REALNĄ wersję Red Run.

Mimo naszych ogromnych starań aby spotkać się z Wami - biegaczami podczas realnej rywalizacji, nie udało się wygrać z przeciwnościami losu. RED RUN realnie się nie odbędzie!! W związku z tym mamy dla Was kilka istotnych informacji:

Rywalizację przenosimy do wirtualnego biegania tak jak było w poprzednich biegach. Wirtualny RED RUN będzie trwał od 28 listopada 2020 do 10 grudnia 2020. I to jest dobra wiadomość - CYKL zostanie doprowadzony do końca mimo tych wszystkich perturbacji związanych z bieganiem. Wszyscy którzy zapisali się i opłacili realny RED RUN zostali automatycznie przepisani na listy startowe biegu wirtualnego.

W związku z tym iż na biegu realnym koszt pakietu BASE był droższy niż na wirtualnym, do każdego pakietu BASE opłaconego na bieg realny dodajemy koszulkę z tegorocznego cyklu w formie rekompensaty.

Mamy dla Was również wyjątkową promocję w zapisach na Wirtualny RED RUN oraz na biegi dzieci.

W systemie można zakupić koszulkę z tegorocznego cyklu w promocyjnej cenie - 15 złotych za sztukę, do czego serdecznie zachęcamy. Może to być fajna pamiątka która będzie Wam przypominała ten pamiętny 2020 rok w którym zniknęło większość biegów z mapy Polski. Zakupu koszulki można również dokonać poprzez złożenie zamówienia sms pod numerem telefonu Waldemar Kwiatkowski 733070472. Liczba koszulek ograniczona więc warto zastanowić się już teraz.

Zachęcamy również do składania zamówień na podkładki do medali tegorocznego cyklu. Jak wiecie doskonale w naszym cyklu co roku medale łączą się w jedną całość, tak było w poprzednich edycjach i tak jest również w tym roku. Przygotowaliśmy dla Was specjalną medalówkę która będzie w każdym pakiecie VIP na RED RUN, ale jest też możliwość zamówienia medalówki oddzielnie poprzez wiadomość na naszym fanpagu, wiadomość meilową - fourcolours.inowroclaw@op.pl lub sms Waldemar Kwiatkowski 733070472

Uwaga: medalówki będą zamawiane tylko dla tych którzy złożą zamówienie i zapłacą za medalówkę. Koszt medalówki - 60 złotych.

Zapisy na Wirtualny RED RUN uruchomione są na stronie www.sts-timing.pl oraz zapisać można się poprzez naszego Fanpaga. Zapisy na wirtualny bieg otwarte są do 7 grudnia 2020. Zachęcamy Was do udziału i zapisów w WIRTUALNYM RED RUN 2020.

Ze sportowym pozdrowieniem
Waldemar KwiatkowskiINFORMACJA POSIADA MULTI-FORUM
POROZMAWIAJ
Biegi / Biegi - GP

Red Run Four Colors Grand Prix

3
2018-05-31
Biegi / Biegi - GP

Orange Run Four Colors Grand Prix

2
2017-03-30
Biegi / Biegi - GP

Red Run Four Colors Grand Prix

2
2017-03-30
Biegi / Biegi - GP

Green Run Four Colors Grand Prix

10
2016-12-27
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768